Problem z A4TECH X-718 Fire

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
GogettO

2006-06-22 15:54:15

Elo elo trzy dwa zero :P Mój qmpel ma problem z myszką, prosił mnie, abym założył tutaj temat.

Dostalem niedawno mysz A4TECH X-718 Fire Optyczna black-silver, po niecalym tygodniu uzytkowania nie moge poruszac kursorem po monitorze, dopiero po jakims czasie moge na pare sekund, przyciski od myszki dzialaja. Srodkowa dioda ktora wczesniej caly czas sie palila teraz miga. Sadze ze moze to byc wina elektryki, ale nie mam pewnosci. Co o tym sadzicie? Za wszelkie opinie dzieki.

__

Użytkownik
grubka

2006-06-22 15:58:19

Nie będę sie wypowiadał, dlaczego moim zdaniem tak się stało, bo zaraz mnie wszyscy zjada :)

__

PRO
sxl

2006-06-22 16:05:17

Jakbym był złośliwy, to poradziłbym Ci wymianę na Diamondbacka :P

__

VIP
kai

2006-06-22 16:35:25

jestes zlosliwy ;)

__

VIP
-=eXe=-

2006-06-22 16:35:59

może dlatego że to a4tech? sam mam swop-80 już od dosyć dawna i nie miałem jeszcze z nią kłopotów ale trzeba przyznać że produkty tej firmy nie grzeszą dobrą jakością wykonania a twojemu znajomemu radzę oddać mysz na gwarancję (o ile ją ma)

edit. ewentualnie może spróbować naprawić ją samodzielnie tzn. rzut o ściane może pomóc jerzeli coś nie łączy, kiedyś jak miałem taki stary monitor i obraz zbiegał mi się tak że był szeroki na jakiś 1cm to musiałem się nieżle namęczyć żeby się naprawił (namęczyć czyt. przy każdej takiej usterce pare razy z otwartej w monitor od góry i po bokach) mi pomogło może twojemu znajomemu też

__
http://www.egu.org.pl || http://www.facebook.com/EastGamesUnited

Użytkownik
Oyabun

2006-06-22 16:56:17

Tak jak wyzej: niech Twoj kolega wykorzysta sile gwarancji.

__

Użytkownik
amroth

2006-06-22 16:59:25

środkowa dioda? chodzi o tą w rolce? jeśli tak, to prawdopodobnie ma on ustawione na 2000 dpi i wtedy miga na żółto-czerwono

no chyba, że miga w ten sposób, że się świeci, a po chwili nie świeci: to tutaj nie mam pojęcia

__

Użytkownik
Bh3liom

2006-06-22 17:04:03

Tak jak amroth napisal wczesniej jesli dioda miga tzn ze ma ustawiony sensor na 2000 dpi i moze dlatego mu sie wydaje ze nie moze ruszac bo myszka na drgniecie reaguje skokiem przez caly ekran :> Niech uzyje przycisku do zmiany rozdzielczosci i ustawi sobie na zielony kolor np.. ewentualnie reinstall sterownikow..

__

Użytkownik
e2

2006-06-22 17:08:54

Jak ktoś kupuje g**no to potem narzeka ;]

__

Użytkownik
Arctus

2006-06-22 17:57:55

Hej, to ja jestem tym kolega co ma problem. Nie chodzi o DPI bo mialem ustawione na dosc niskie i dioda caly czas swiecila jak lampka ktorej sie nie wylacza:>, za potem migala (swiecila sie i wylaczala). Pare razy probowalem zmieniac DPI i dupa.

__

Użytkownik
Bh3liom

2006-06-22 18:18:25

e2 a masz ta myche ? Ja mam i narazie nie moge jej kompletnie nic zarzucic,a powiem wiecej - jestem bardzo zadowolony :) nawet razerom sie wpadki zdarzaja co nie zmienia faktu ze a4tech a razer to roznica:)

__

Użytkownik
e2

2006-06-22 18:24:19

kumpel ją ma, chciał mi udowodnić, że można go porównać z moim razerem - zamieniłem się na jeden dzień po czym chcąc mu ją zwrócić (nie spodobała mi się, jakaś... dziwna no, ale prawie rok na razerze db robi swoje, aha i ten paskudny plastik obudowy :D) powiedział, że nie odda mi mojego razera ;D

nie chcę obrażać nikogo kto ma tą mychę bo to dobra alternatywa dla tych, którzy nie mają kasy na lepsze myszki, wyraziłem tylko swoją opinię o nich :D

__

Użytkownik
Bh3liom

2006-06-22 18:38:43

No jesli chodzi o wykonanie to nie ma co porownywac tak samo jak ceny nie ma co porownywac ale nie mow ze to gowno :)

__

Użytkownik
black sunday

2006-06-22 18:42:46

a może trzeba złozyc reklamacje, oddac do naprawy czy cos. nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby pisac tutaj jak by mój coperszit zaczął mrygac. wybrał bym się raczej na forum o odpowiedniej tematyce.

__

Użytkownik
ziel1na

2006-06-22 23:55:17

co do takich 'napraw' to kiedys jak z kumplem wiezlismy kompa i monitor (na tylnym siedzeniu) jego samochodem i on pokazywal mi jak odbija (wywala bieg czy cos..) skrzynia automatyczna przy nacisnieciu na pedal hamulca. monitor walnal go w siedzenie i niestety sie 'nie naprawil' przez to. Monitor discovered gravity :D

__

Użytkownik
ziel1na

2006-06-22 23:57:34

taa bo tutaj i tak otrzyma info ze format c: pomoze :P
chociaz ja rowniez jakbym mial taki problem to zaczalbym od reklamacji..

__

VIP
-=eXe=-

2006-06-23 13:07:38

no ten mój monitor wytrzymał gdzieś tak 2 miesiące takiej naprawy :D

__
http://www.egu.org.pl || http://www.facebook.com/EastGamesUnited

Użytkownik
eror

2006-06-23 20:02:55

Poruszaj kablem przy samej myszcze,najprawdopodobniej sie naderwal w srodku i nie styka.
Mam juz mx518 po wymianie i mx310.Kumpel ma wymieniona mx510 problemy te same.Jak masz gwarancje to 2tygi bez myszki,powinni wymienic

Hehe teraz mam na biurku podtrzymywanie kabla wlasnej konstrukcji.

__

Użytkownik
PiWo5z

2006-06-23 20:10:17

format c:

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

11024 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie