Jak oszukać CB wSw 1on1...

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
noOb

2006-06-15 23:50:32

Witam wszystkich graczy warsow. Piszę te słowa z prostej przyczyny, jestem bardzo zaniepokojony zachowaniem jednego gracza. Chodzi mi o "waterworker-a". Jest to osobnik, który w bardzo prosty sposób oszukał ClanBase. Pewnie patrząc na jego statystyki wielu bało się go wyzwać jako pierwszego przeciwnika, ale tak naprawdę, nie ma się czego bać. Gracz ten (pozwolę sobię użyć tej metafory) pochodzi ze sceny CoD'a. Nie było by w tym nic złego, gdyby nie to, że gra w wSw TYLKO z kumplami z tejże sceny... I tu jest ten problem. Jakiekolwiek wyzwanie go kończy się albo brakiem odpowiedzi na ircu, albo po prostu - anulowaniem wyzwania. Wyzwanie, które rzucił mu mój znajomy (warto dodać, że znajomy ten znajduje się na dole laddera) zaakceptował, jednak nie zagrał z nim mecza (nie zjawił się o określonej porze). Znajomy mój próbował dyplomatycznie rozegrać ten mecz proponując waterworker-owi mecz w następnym dniu, jednak ten mu odmówił tłumacząc się "bo nie" (jak wiadomo, przegrana przez no-show zabiera diametralnie mniej punktów niż przegrana przez rozegrany poprawnie mecz). Na tego jegomościa nie ma sposobu, ponieważ nie można go wyrzucić z laddera za bunkrowanie się (bo gra ze swoimi znajomymi, ale zawsze ma te rozegrane mecze)... Mam nadzieję, że nikomu na bardzo młodej jeszcze scenie wSw nikomu nie przyjdzie do głowy powtarzać "wyczyn" tego "gracza"...

__

VIP
V!ct!M

2006-06-15 23:57:54

ladder sux =) Na szczęście zaczął się 1/1 hosted cup :)

__

VIP
vader

2006-06-16 00:01:23

Nie znam sie na tym zbytnio, ale wydaje mi sie, ze to nie jest oszukiwanie CB. To ze ta lama gra tylko ze znajomymi i nie odpowiada na wyzwania, to chyba zaden cheat? :)

Ale [+] za podjęcie niestandardowego tematu na eSp :D

__

VIP
Preak

2006-06-16 00:24:21

to chyba nie tylko w ladderze wSw sie sprawdzi ; >

__

Użytkownik
noOb

2006-06-16 00:50:51

No może to nie jest tak karygodne jak cheaty, ale jednak jest to jedna z bardziej wkurzających rzeczy jakie mogą być w wSw... najbardziej denerwujące to to, że to niestety Polak, a to jeszcze coraz bardziej potwierdza mnie w przekonaniu "Polak potrafi"...

__

Użytkownik
dRaZe

2006-06-16 08:41:37

nie kombinuj ;]

__

Użytkownik
coolfon

2006-06-16 09:01:19

toż to żaden cheat, a jedynie zwykły statsiarz...

__

Użytkownik
Akhor

2006-06-16 09:31:52

Nie masz czego się bać bo póki nie ma 1 miejsca w ladderze nie musisz wcale z nim grać. Wyzwij np. Vo0 lub BoBeL'a. Olej go, on takim sposobem 1 miejsca w ladderze nie osiągnie, najwyżej bedzie w czołówce.

__

Użytkownik
noOb

2006-06-16 09:35:38

Na początku mojej "kariery" powyzywałem w CB bardzo dobrych graczy, wiec narazie mam dosyć dostawania 90:-1 :D

__

Użytkownik
cnn.GreaTeye

2006-06-16 09:52:41

ajjj widzisz, przejechales sie sam na sobie :P

__

Użytkownik
PiWo5z

2006-06-16 10:19:58

ja mam lepszy pomysl :d aby oszukac cb najlepiej w nie nie grac!!! nice ?

__

Użytkownik
twoonesix

2006-06-16 12:17:46

co za oszołom :D

__

Użytkownik
shimzee

2006-06-16 12:31:49

Ale nie tylko cheaty to oszukiwanie.. NAwet jesli nie oszukiwanie to jest to zdecydowanie nie fair i powinien ktos cos z tym zorbic

__

Użytkownik
ald

2006-06-16 12:36:41

jeszcze mi nie potwierdzil tego no showa ;)

__

Użytkownik
cod.uo`makEr!~

2006-06-16 12:40:20

Jak grałem w CoD UO to w ladderze 1on1 ez było pełno przkrętów także to jest normlane jeśli chodzi o Polaków. No i jak ktoś wylatywał z laddera za cheaty to odrazu wiadomo było, że to z pewnością nasz rodak... Przykre ale prawdziwe. Przez to wszystko coraz to mniej chce mi się grać na polskiej scenie.

__

Użytkownik
twoonesix

2006-06-16 13:16:06

gram w inna gre, ale zrob to samo co ja zrobilem: odetnij sie od polskiej sceny. wali trupem po prostu ;) polskich zawodników, puchary etc. omijam z daleka i jest mi z tym świetnie.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4528 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie