DMW 3 Antycheat darmowa wersja

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Cappo

2006-06-14 13:59:45

DMW właśnie dziś wypuściło bezpłatną wersje skanera.DMW 3 Bronze bo tak właśnie nazywa się bezłpatna wersja , to nieco okrojona wersja wersji Silver.Okrojono HW BANY , Bronze można stawiać na jeden server(chyba tak było zapowiadane).
Więcej info tu --->http://dmwworld.com/view.php?page=news&newsid=393&lang=1

Co do samego DMW moge powiedzieć (używałem wersje SILVER) , skuteczność na pewno lepsza niż PB .Testowałem wszystkie dostępne czity , wszystkie oprócz jednego wogle nie działały z DMW , jedenego tylko DMW przepuszczał ,ale na SS wszystko wychodziło , po paru dnaich i ten czit był wykrywany.Dużą wada DMW jest na pewno brak zintegrowania z grą i wymagana instalacja klienta ,do tego chyba działa tylko na windowsie (skaner nie musi być uruchomiony na tym samym komputerze co gra,wystarczy ktoś w miare dobrym uploadem i kompem działającym 24h).
Jeszcze jedno na pewno DMW nie ma takiego zaplecza co PB.PB ma [ur]www.punkbusted.com[/url] , i stremming , co daje najnowszą baze banów ,automatyczne dodawanie złapnych cziterów(Ostatnio CB wprowadziło do swoich “Rules”, ten wymóg) .W DMW samemu trzeba przeglądać logi (chyba że coś się zmieniło),wysyłać meilem ,a dodanie do banlisty troche trwa.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

10374 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie