Obawy przed dołączeniem do eu clan

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Nighter

2006-05-22 09:41:11

Witam.
Jak wiecie, moim zadaniem jest pisanie o scenie Call of Duty i w tejże scenie uczestniczyć. Jednak, ze względów osobistych, od lutego moja gra w ogole nie ma miejsca. Niedawno jednak postanowiłem zakupić nowy sprzęt i czekam tylko na koniec szkoły - po tym biorę się na nowo ostro do treningów.
Sednem tego tematu jest jednak nie moja aktualna sytuacja, a obawy przed dołączeniem do klanu światowego/europejskiego. Zapewne zapytacie czemu by nie polski? Otóż siedzę w scenie CoD'a od ponad 2 lat i zauważyłem, że polska scena nie rozwija się. Nie mam tutaj na myśli klanów, które grały od początku (jak bmf czy ff), ale klany nowe, niedawno powstałe i tak dalej. Polska mentalność przedstawia się następująco: tworzymy klan; gramy na publicach dla reklamy; rekrutujemy ludzi; tworzymy team składający się z 10osób; gramy coś tam, wygrywamy z polakami; dochodzi do pierwszego meczu z zagranicą - porażka; rozwiązujemy klan. Dokładniej mam na myśli, że w polakach brak jakiegoś takiego ustatkowania, takiej więzi. Przyznam, iż jest sporo klanów, które naprawdę dużo reprezentują - sam również byłem w klanie po których mam znajomych do dzisiaj i nigdy nie zapomnę jak nam się razem grało.
Jednak scena zagraniczna to nowe wyzwanie, ciągły trening. Dlatego zastanawia mnie jak to jest w klanie, gdzie każdy pochodzi z innego kraju. Jak wygląda zgranie, czy trudno jest się dogadać (ang.), jak jest się traktowanym i tak dalej. Ktoś ma może jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam
infi

__

VIP
forest

2006-05-22 10:23:10

ja mysle, ze powinienes zmienic kategorie na COD

__

Użytkownik
enj0y

2006-05-22 10:59:37

why?

__

Użytkownik
e2

2006-05-22 11:57:48

dlaczego? pyta ogólnie o doświadczenia z multilanguage klanami więc może być gaming ;)

__

Użytkownik
sonny

2006-05-22 12:14:42

BTW to Ty jesteś ten Infinity z tej słynnej mp3 o bluzganiu i krzyczeniu w czasie gry ?

__

VIP
bizzare

2006-05-22 12:16:00

To nie on. Tamten infi zapewne nie ma takich problemów ;-DDDD

__

Użytkownik
Nighter

2006-05-22 13:13:30

nie, nigdy nie bluzgałem na nikogo na scenie, a o jaki mp3 chodzi w ogóle?

__

VIP
samolot

2006-05-22 14:30:14

ten infi to z q3

__

Użytkownik
snup

2006-05-22 14:38:48

co do tego calego rozwiazywania klanow po pierwszych porazkach to w sumie rownie dobrze taka sytuacja moze miec miejsce w klanach z poza polski, wszystko zalezy od ludzi z ktorzy tworza klan

jezykiem tez nie musisz sie bac, zdarza mi sie mercowac i nie mam z niczym problemow, najwazniejsze to opanowac nazwy miejscowek na mapach (nie wiem jak to w cod wyglada, ale w et sie drzemy 'ida od palm, ida dluga, dwoch pod czujka' etc ;)), a zreszta, myslisz ze kazdy w takim eu klanie biegle wlada jezykiem? :)

__

PRO
igor

2006-05-22 14:50:22

[url=http://nerwowka.przed.pc.q3.patrz.pl/]o tego ;)[/url]

__

Użytkownik
Nighter

2006-05-22 17:11:35

w sumie racja, nie tylko Polska jest zacofana ;)

__

Użytkownik
e2

2006-05-22 17:19:33

w sumie nie tylko Polska, ale tylko Polska jest zacofana aż tak bardzo ;)

__

VIP
Pajda

2006-05-22 17:27:24

Uwolnienie sie od polskich klanow i gra w zagranicznym jest calkiem calkiem. Z jezykiem jest w miare, zwykle tak naprawde nikt nie jest dobry z angielskim wiec wszystkim latwo sie zrozumiec uzywajac uproszczonych prostych slow, trzeba tylko unikac sytuacji w ktorej wiekszosc jest z jednego kraju i ma tendencje do nadawania po swojemu w ostrych sytuacjach.
Aczkolwiek klan zagraniczny to nie znaczy wcale trwaly. Klan do ktorego dolaczylem na to oc w ctfie sie rozpadl bo byl swoistym miksem, ktory sie nie zgral i nie potrafil zebrac na mecze (mimo, ze zaczal od licznych treningow). Natomiast te stabilniejsze to takze albo trudniejsze dostanie sie w ogole, albo utrzymanie.
Wlasnie czego mi brak w zagranicznych to czesto wiezi i poziomu znajomosci, ktora mam w polskich. No, ale ja nie gram w CoDa :P

__

Użytkownik
kaboom

2006-05-22 17:56:36

nie powiem ci jak jest w klanie, ale gralem kiedys z holendrem w q3 2v2 na teamspeaku i szło normalnie :)

jedna wada, że sobie z nimi nie pożartujesz

__
Cybersport.pl

Użytkownik
kaboom

2006-05-22 17:57:05

info r0x :P

__
Cybersport.pl

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3638 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie