Telefony komórkowe

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
fragmat1c

2006-05-20 11:10:44

Dla tych, którzy je posiadają. Podzielcie się swoimi wrażeniami na temat Waszych telefonów. Wiele osób chetnie pozna wasze opinie na temat poszczególnych modeli. Wielu zapewne zastanawia się nad kupnem nowego telefonu, a ten temat może im w tym pomóc.

__

Użytkownik
e2

2006-05-20 11:22:04

nokia 6100 - umie dzwonić, odbierać smsy i ma budzik... fajnie nie? :)

__

Użytkownik
samol

2006-05-20 12:12:23

[url=http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/6230/id47676.html]nokia 6230[/url]

Nie zaminiłbym na żadną inną :>

__

Użytkownik
grubka

2006-05-20 12:19:42

moto v3 - stylistycznie wymiata, ale łatwo ją zarysować ... mechanicznie ? w sumie nie mam zastrzeżeń też umie dzwonić, odbierać sms'y i też ma budzik :D. Co do dzwonienia to gra empetrójkami bo ma 5 mb pamieci, niby mało, ale wiecej nie potrzebuje bo mam odtwarzacz :)

__

Użytkownik
*Jaras

2006-05-20 12:22:13

Stary, mam vałke jakis rok i trzeba wlozyc duzo pracy zeby ja zarysowac, napewno na tytanowych czesciach :D

NIe wiem czemu, wywietlacz traci kolory... Tak, matowieja.. Hm...

Ale dla kogos kto uzywa telefonu tak na prawde, dzwonienie itp. jest idealna! I do dzisiaj wiara sie nia zachwyca ;p

__

Użytkownik
mariano

2006-05-20 12:32:37

Obecnie mam Moto v975 i gdyby nie pare minusow to bylaby perfekcyjna ;- D
Minusy:
- bateria trzyma okolo 3 dni max, wiec pewnie bede musial poszukac lepszej :P
- brak bluetootha i IRDA

Plusy:
- jest mala, ladna ma 3G ktore nie wiem jak mozna wykorzystac w Polsce, ale w UK dziala mi perfekcyjnie ;D
- odtwarzacz mp3 (seryjnie okolo 15mb z mozliwoscia rozbudowy do 256)
- budzik, kalkulator i kalendarz :D
- aparat imho only 0.3, + kamera

Wiecej o parametrach [url=http://www.mobile.inspiracja.com/Motorola,V975,phone.php]moto[/url]

Osobiscie gdym teraz mial cos wybrac to chyba kupilbym Nokie 6280 czy jakos tak, niemniej jednak nie narzekam na moja obecna komorke ;- D

__

VIP
D4r3k

2006-05-20 12:33:07

Siemens C65 - nie polecam.

__

Użytkownik
Mr.Dedek

2006-05-20 12:34:18

No ja mam Siemens'a C 75. Jestem zadowolony, ale szkielko z "dżojstika" szybko odpada (znam 4 osoby, ktore maja taki sam telefon.. wszystkim odpadlo) :/

__

Użytkownik
grubka

2006-05-20 12:39:40

Ja ją zarysowałem wyjmując ze spodni ... zahaczyła o pasek i jest piz*na rysa ... :(

__

Użytkownik
Bh3liom

2006-05-20 12:56:21

Siemens cxv70 .. drugi raz bym go nie kupil :) Nie dlatego ze sie psuje bo jeszcz nic mi sie z nim nie dzialo.. bateria tez trzyma w miare.. ale ogolnie troche niefunkcjonalny jest i jak z t610 sie na niego przesiadlem to dluuugo mi trzeba bylo zeby sie przyzwyczaic i chyba i tak do konca sie nie przyzwyczailem jeszcze a mam go juz ladnych pare miesiecy:)

__

VIP
MerT

2006-05-20 13:11:48

Nokia 6610i - [url=http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/6610i]click![/url]

ogolnie jestem bardzo zadowolony - bateria trzyma dlugo, duza funkcjonalnosc, a z bajerow aparacik i radyjko (szkoda, ze nie ma mozliwosci odtwarzania mp3 od razu :)).

__

VIP
MerT

2006-05-20 13:12:52

jedynie mozna sie do aparatu w sumie przyczepic o niska rozdzielczosc.

__

VIP
Preak

2006-05-20 13:13:52

c65 na razie, odradzam ;D

__

Użytkownik
boro71

2006-05-20 13:16:14

6230i - polecam

__
.

Użytkownik
e2

2006-05-20 13:17:33

Wielu zapewne zastanawia się nad kupnem nowego telefonu, a ten temat może im w tym pomóc.

mówisz o sobie? :DD

__

Użytkownik
w1n

2006-05-20 13:30:15

Sony Ericsson Z520i, blutocz, irda, mp3, filmy(mp4), aparat (słaba rozdziałka), 16 MB (minus), dyktafon, motywy:E, dwa kolorowe wyświetlacze, gole panie. Bateria trzyma 6 dni, trochę dzwonie, może, dlatego. Jeszcze inne pierdoly ma ta koma, ale w gruncie rzeczy to nie potrzebny stuff:E, chociaż efekty świetlne mnie rajcują, w sumie fajnie to wygląda jak ktoś dzwoni.

__

VIP
V!ct!M

2006-05-20 14:00:09

Trochę długi wyszedł mi ten post i pewnie nikomu nie będzie się chciało czytać moich wypocin:P Ale szkoda mi usuwać o_O.
Napiszę conieco o telefonach, które do tej pory posiadałem;-)
Nokia 8210 i Nokia 6510 - właściwie nie miałem z nimi większych problemów. Bardzo dobre (jak na tamte czasy) telefony. Jeśli ktoś chciałby kupować tani telefon z monochromatycznym wyświetlaczem to z czystym sumieniem mógłbym polecić 6510. Bardzo ładnie i estetycznie wykonana, niebieskie podświetlenie, dosyć bogate funkcje.
Sony Ericsson T610 - mój pierwszy telefon z kolorowym wyświetlaczem. Dosyć mała pamięć, ale liczy on już sobie kilka lat. Obecnie używa go moja matka i właściwie przez 2,5 roku nie było z nim żadnych problemów. Można go kupić w całkiem przystępnych cenach.
Sony Ericsson K700i - dobry wyświetlacz(65 tysięcy kolorów i wysoka rozdzielczość), wykonanie obudowy pozostawia trochę do życzenia(odpadły mi dwie naklejki, z tyłu pozdzierała się farba, gumowa zaślepka na dole strasznie się rozciągneła), po pół roku wizualnie nie wyglądał on bardzo zachęcająco. Do minusów mogę też zaliczyć dosyć dużą awaryjność - przez 10 miesięcy oddawałem go do serwisu 3 razy(a mógłym i więcej, ale nie chciało mi się tracić czasu:)). Ma też sporo plusów - pamięć 41 MB, Java 3D, radio.
Zarówno T610 jak i K700i występuje jedna bardzo irytująca rzecz - brak opcji ustawienia własnego dźwięku SMSa. I tu i tu mamy do wyboru tylko 7 dźwięków, które po dwóch latach używania i kilku SMSach dziennie stają się dosyć irytujące(tym bardziej przy trzech SE w domu:P).
Sony Ericsson W800i - mój aktualny telefon. Mam go dopiero miesiąc, ale kilka rzeczy mogę już o nim napisać. Jeden z najlepszych wyświetlaczy, jakie widziałem w telefonach komórkowych. Świetna bateria(o ile mi wiadomo jedna z lepszych na rynku) - 900 mAh - mimo iż sporo używam telefonu, ładuje ją bardzo rzadko. Jako że telefon pochodzi z serii Walkman, duże znaczenie mają tu również jego funkcje 'muzyczne'. W zestawie dostajemy kartę pamięci(Memory Stick Pro Duo) 512 MB i słuchawki, które kosztują oddzielnie około 70 złotych(sporo różnią się od tych dodawanych do K750i czy D750i - jakość dźwięku jest bardzo dobra, myślę nawet, że porównywalna z niektórymi niezłymi odtwarzaczami MP3). Kwestia aparatu - wiele osób uważa, że jest on tylko zbędnym gadżetem w telefonach. Jest w tym sporo prawdy, ale nie noszę wszędzie ze sobą kamery albo aparatu cyfrowego, więc jest on czasem przydatny. W tym przypadku znowu otrzymujemy jedną z najlepszych dostępnych możliwości. Aparat ma 2 megapixele i w odpowiednich warunkach oświetleniowych wychodzą czasem naprawdę niezłe zdjęcia(chociaż nie ma co ukrywać - nie można ich porównywać ze zdjęciami z 'cyfrówek'). Obiektyw jest zasłaniany, co jest dla mnie dodatkowym atutem(nie wiem czemu producenci telefonów tak rzadko się na to decydują). Naprawiono wadę występującą w poprzednich SE - można ustawić dowolny dźwięk SMSa. Istnieje oczywiście trochę minusów - są to głównie małe błędy w oprogramowaniu(np. bardzo wolno działają u mnie gify - nie wiem czym jest to spowodowane), jednak Sony Ericsson ciągle wypuszcza poprawione wersje oprogramowania, które bez problemu(i utraty gwarancji) możemy zaktualizować(kabel USB jest dołączony do zestawu).
Reasumując - z telefonów z monochromatycznymi wyświetlaczami polecam zdecydowanie Nokie, zaś z nowych telefonów - Sony Ericssony(widziałem wiele Siemensów, Motoroli i Nokii :P)

__

VIP
fragmat1c

2006-05-20 14:05:18

no a jak ;D

__

Użytkownik
*Jaras

2006-05-20 15:06:14

Ja jechalem z tylu na motorze, otworzylem ja i leciutko trzymalem, wiatr mi ja porwal i otwarta poleciala na jezdznie... Przezegnalismy sie...

Nawet sie nie wylaczyla :D Ale caly naroznik od wewnatrz porysowany :)

__

VIP
zoom

2006-05-20 15:21:10

Samsung x640 - 0 problemow... :-)) jedyne wady to brak bajerow....

__
Play more promode.

VIP
-=eXe=-

2006-05-20 15:22:37

[url=http://www.mobile.inspiracja.com/Motorola,C975,phone.php]Motorola C975[/url] ma dardzo dużo plusów (3G, dwi kamerki, rozbudowa pamięci, mp3, można nagrywać filmiki po 12 min po drobnych modyfikacjach z oprogramowaniem itd) no ale są i minusy (bateria trzyma około 2 dni, jest dosyć duża, nie ma bluetootha i IRDA) polecam

__
http://www.egu.org.pl || http://www.facebook.com/EastGamesUnited

PRO
igor

2006-05-20 15:29:29

i wyglad puderniczki :D

__

Użytkownik
pawelloo

2006-05-20 15:54:17

k700i... nie narzekam ;P

__

Były Redaktor
so0fka

2006-05-20 16:12:47

k500i... ja również ;)

__

VIP
zoom

2006-05-20 17:19:30

ty cicho siedz bo chcialem od Ciebie ta v3 to dupy dales ;-)

__
Play more promode.

Użytkownik
koala

2006-05-20 17:26:34

Sony Ericsson T290i - dzwoni i wysyla smsy, chyba o to chodzi? ;)

__

VIP
fragmat1c

2006-05-20 19:25:22

hmm, w800i czy l7? spotkales sie z l7?

__

Użytkownik
Rhonin

2006-05-20 19:58:37

Siemens C75. nie narzekam, ale upadla mi chyba o pare razy za duzo i dzojstik sie lekko zepsul i dziwnie sie go wciska, ale mozna sie przyzwyczaic ;P

__

Użytkownik
Nero

2006-05-20 19:59:36

k700i - intensywnie uzywam i niemam zadnych zastrzezen , funkcjonalny telefon ktory posiada wszystko co trzeba , kozak wyswietlacz , i oczywiscie DUZA pamiec , jest git , polecam

__

VIP
V!ct!M

2006-05-20 20:53:20

L7 widziałem tylko przez chwilę i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, wręcz przeciwnie. Porównywać te telefony to trochę jak porównywać Poloneza i Ferrari;) Może wynika to trochę z mojego uprzedzenia do Motoroli, ale moim zdaniem SE wyprzedza ten telefon pod każdym względem. Jeśli używałeś jakiś 'zwyczajny' telefon, to po zmianie na W800i odczujesz ogromną różnicę(ja odczułem sporą przechodząc z K700i, który złym telefonem przecież nie jest). Bardzo podobne do W800i są jeszcze K750i i D750i, ale dostajemy je z gorszymi słuchawkami i z kartą pamięci 64 MB. Możesz też wybrać jakąś Nokię, ale według mnie jest to tylko płacenie większych pieniędzy za to, co oferuje Ci SE(albo nawet mniej). Chyba że bardzo zależy Ci na Symbianie, ale w tym przypadku też bym się skłaniał w stronę P900 lub P910(to smartphony więc w ofertach operatorów znajdziesz je w dosyć wysokich cenach). Z telefonów innych marek ciekawy jest Samsung D600E. Generalnie wszystko zależy od zasobności portfela i operatora, ja za swojego W800i dałem 199 złotych, więc mniej niż kosztowałaby mnie karta pamięci i słuchawki;) Niektóre telefony u jednego operatora możemy dostać za 500 zł, a u drugiego - w podobnym abonamencie - za 100 zł. ;-)

__

Użytkownik
lasica

2006-05-20 21:25:19

wcześńiej miałem nokie 6610 i dlatego nie kupie już więcej nokii - po prostu szkoda pieniedzy za tak slabe telefony.

sony ericsson k750i - kupiłem 2 dni temu i wrażenia są bardzo dobre. jak dla mnie ma wszystko. naprawde wygodne poruszanie się w telefonie, slot na karty pamięci, dobra bateria, całkiem ładny wygląd, aparat całkiem całkeim gdy nie mamy pod reka "normlanej cyfrówki", w miare dobre słuchawki jak na komórke, ogólnie telefon dopieszczony. ma kilka małych wad jednak szcerze go polecam, mimo krótkiej lecz intensywnej eksploatacji :)

dodam, że używam go jako mp3 playera - przez co mam więcej miejsca w kieszeni :)

__

Użytkownik
katezo

2006-05-20 21:30:04

oceniac nokie po 1 tel ahahahaha tylko ze te tel maja najlepsze baterie i soft :)

__

Użytkownik
lasica

2006-05-20 21:43:27

nie oceniam nokii po 1 telefonie bo miałem ich więcej. krótka historia:
3210 (na swoje czasy ok)
3310 (udana)
6610 (totalna porażka)
miałem jeszcze 7650 ale szybko się jej pozbyłem (beznadziejna nie licząc jej ogromnych wymiarów)
ojciec ma teraz 6230i i uważam że jak mam płacić praktycznie te same pieniądze za 6230i co k750i to zdecydowanie wybiorę tą drugą opcję, bo po 1:
k750i ma lepszy wyświetlacz, aparat i jest ciekawsza w obsłudze (moja opinia)
a po 2:
zawiodłem się na nokii, a opinie o se są coraz to lepsze

__

VIP
V!ct!M

2006-05-20 21:59:12

Ja w ogóle nie rozumiem jak to się dzieje, że Nokia jest ciągle tak popularna... To co robi ta firma jest po prosu żałosne, a najśmieszniejsze są wypowiedzi typu: "Ten telefon i tak jest lepszy bo to Nokia".

__

Użytkownik
unit10

2006-05-20 22:04:20

Mam V3i od jakis 2 tygodni i jestem naprawde zadowolony :) Tylko cena jest troszke z dupy(zaplacilem w Germanosie w Grecji 320E plus 20 za sluchawki), Jednym z najwiekszych plusow jest to ze w przeciwienstwie do swojej poprzedniczki posiada wymienna karte pamieci, teraz mam 128mb( bede mial 512..(50E) i jest akkurat ;)

__

Użytkownik
stuu

2006-05-20 23:47:42

Nokia 6680 - żaden z telefonów nie wiesza się tak często i w tak mocnym stopniu, że często by telefon obudzić znów do życia należy odpowiednio zreanimować przy pomocny wyciągnięcia bateri. To jedyna wada tego telefonu. Telefon posiada powiedziałbym dużo funkcji, ale użyję stopnia wyższego i napiszę: telefon posiada bardzo dużo funkcji. Począwszy od wszelkich biurowych programów typu Adobe PDF, przez konwenter, Quicksheet, Quickword, Quickpoint a skończywszy na rozbudowanym kalendarzu, terminarzu czy notatniku. Telefon posada ciekawe funkcje multimedialne takie jak: dyktafon, możliwość drukowania zdjęć, Real player, edytor wideo, edytor zdjęć, Kodak Mobile, odtwarzacz mp3. Kolejna zaleta tej nokii to aparat 1.3 mega pix. co w rezultacie daje nam zdjęcia o rozdzelczości 1280/960. Jakość filmu to 176/144. Telefon posiada wbudowane pamięci kilka mega ( nie pamiętam ile) oraz 64 megową kartę, która jest w stanie pomieścić masę zdjęć lub programów bądź gier. Karta jesy chyba w komplecie z telefonem, choć też nie pamiętam :P. Dodatkowo oczywiście ciekawe gry, możliwość zmiany tematu telefonu (motywów) etc. Telefon posiadam od kilku tygodni. Jestem z niego bardzo zadowolony, pomimo tego, iż muszę go co chwilę ocucać do życia.

__

Użytkownik
nuras_en

2006-05-21 00:00:50

Posiadam Motorola V3. Telefon służy mi do dzwonienia, smsów i budzika... Inne funkcje mnie nie interesują.
Jeżeli chcesz mieć jakies wodowtryski w telefonie to wybieraj:
- Nokia 6630/6680
- Sony Ericsson K750i

__

VIP
fragmat1c

2006-05-21 07:17:15

jestes juz druga osoba ktora mnie przekonuje do w800i. dzieki za opinie

__

Użytkownik
SLS_Kapitano

2006-05-21 11:28:40

Siemens CX75
mam go od grudnia, całkiem niezły telefon, aparat 1.3mpix, odtwarzacz mp3(dość ubogi, nawet nie można przewijać utworów), slot na karty pamięci(rs mmc, aktualnie posiadam 256mb), bateria trzyma około 5dni, zależy też ile się słucha muzyki albo gra(10 gier od nowości jest), telefon zgrabny i poręczny, duże przyciski

__

Użytkownik
stuu

2006-05-21 15:33:40

zapomniałem dodać, że przy pomocy nokii 6680 możemy się komunikować ze światem na przykład dzwoniąc nim lub wysyłając smsy/mmsy :-P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1145 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie