Dołącz do nas!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
tysik

2004-01-04 14:16:37

Cześć. W związku z zauważonym przeze mnie brakiem aktywności na polskiej scenie ctf stwierdziłem, że potrzebny jest tu nowy klan, który dałby mozliwość wiekszej rywalizacji polskim klanom - a co za tym idzie, podniesieniem polskiego skilla w ctf Chciałbym jednak stworzyć coś ciut większego niż tylko zwykły klan q3 ctf. Paramount Mafia - bo tak owy klan miałby się nazywać, posiadałby 5 dywizji - wszystkie związane tylko i wyłącznie z q3, a są nimi: TDM vq3, TDM pm, CTF vq3, CTF pm oraz CA pm. Jak widać, potrzeba to dość sporo ludzi, bo nie sądzę żeby ktoś miał czas żeby grać w każdej z nich. Oczywiście jeżeli ktoś czułby się na siłach i miał chęci grać w kilku dywizjach to tym lepiej dla klanu. Mamy zamiar zapisywać się do każdej możliwej ligi, bo wzasadzie takie mecze uczą najwięcej. Jednak potrzeba nam was - graczy. Wiem, że scena Q3 w polsce jest dość rozwinięta i większość z was ma już swoje klany, jako że przeciętny polski gracz jest IMO lepszy od przeciętnego holendra czy francuza (brakuje nam tylko troche u tych najlepszych , ale zapewne znajdą się tacy którzy nadal szukają klanu, a swoimi umiejętnościami mogą bądź co bądź naprawde wiele pokazać.
Wszelkie chęci zgłaszajcie na gg - cl #4253272 (asta) lub vcl #1499650 (ender)
Narazie strony nie ma ( powstajace zarysy strony nie chca naraize byc publikowane ), bo klan dopiero powstaje, ale wierzcie mi, że już w niedalekiej przyszłości postaramy się umieścić na necie coś, co będzie stale upiększane i updatowane.
To wszystko - "Dołącz do nas!"

__

VIP
acci

2004-01-04 15:34:33

nie sądze

__

Użytkownik
guhard

2004-01-04 17:42:14

bez urazy ale to nie wyjdzie...
i wogole ta nazwa :( :P

__

Użytkownik
yareq

2004-01-04 18:20:16

jeszcze miesciac temu bym sie wkrecil :/ teraz przestalem grac w promode'a...

__

Użytkownik
kobe

2004-01-04 18:22:41

ciekawy pomysl
zycze powodzenia !

__

VIP
overeq

2004-01-04 18:35:35

hehe tez mi sie wydaje pomysl ciekawy, ja sie pisze... w sumie teraz nie gram ale pocwicze i moge w promode pograc...

a tych 2 na gorze zostawie bez kometarza... pesymisci zasrani... najlepiej nic nie robic...

__

VIP
bizzare

2004-01-04 20:44:59

powodzenia, gdybym nie byl w [url=http://republika.pl/ssc/]spoconych sutkach[/url] to bym sprobowal :- )
a co do nazwy, to wydaje mi sie, ze jest ona jak najmniej wazna... liczy sie skil :- D

__

PRO
sxl

2004-01-04 22:33:46

ciekawa inicjatywa.

tysik jakbys mial problemy ze znalezieniem servera na www, po skompletowaniu skladow, zglos sie do [url=http://www.esports.pl/?id=user&user=profile&profile_id=2]igora[/url], jezeli rozpatrzy prosbe pozytywnie to dostaniecie hosting esports.pl

__

Użytkownik
tysik

2004-01-04 23:01:32

dzieki za komentarze - wszystkie rozpatrze :-) W zasadzie to nie jest mój pomysł - ja się do niego dopisałem bo stwierdziłem, że wreszcie nadzarza się jakaś okazja aby pograć ctf między klanami no i staram się pomóc obu śmiałkom :-) Pomysł jak najbardziej mi się podoba, alę sądzę, że najważniejsza jest strona tego klanu którego nazwa mi też się nie podoba :-P Strona, kanał na ircu - takie źródła informacji z których możnaby się czegoś dowiedzieć więcej na ten temat. Dywizja CA już sie podobno uzbierała - o to chyba nie jest trudno w polsce :-) No zobaczymy jak to dalej pójdzie...
aha no i dzięki slx - widze że można z kimś w polsce jednak współpracować :-)
DOŁĄCZCIE DO NAS! :-D

__

Użytkownik
ziel1na

2004-01-04 23:13:36

kurcze z checia gdybym tylko mial lacze :/
bo chodzenie z kompem do qmpla jakos mi sie nie kalkuluje :D

__

Użytkownik
ziel1na

2004-01-04 23:13:47

kurcze z checia gdybym tylko mial lacze :/
bo chodzenie z kompem do qmpla jakos mi sie nie kalkuluje :D
gl

__

VIP
Pajda

2004-01-05 11:30:36

Graczy bez praktycznego doswiadczenia tez przyjmujecie ? :P Bo ostatnio troche czasu bede mial i moglbym vQ3 odkurzyc :P

ps. nazwa faktycznie do bani ;P

__

VIP
aphex

2004-01-08 09:49:12

gdybym mial gdzie grac napewno bylbym zainteresowany gra w jakims klanie moze nawet w pm :)

__

VIP
ognos

2004-01-15 23:24:50

"W związku z zauważonym przeze mnie brakiem aktywności na polskiej scenie ctf " jestes slabym obserwatorem
"podniesieniem polskiego skilla w ctf " hf.

__

Użytkownik
screem

2004-01-16 14:02:15

tak ognos - masz racje. obecnie wszyscy graja ctfa i jest to najmocniejsza czesc naszej sceny q3. pffff....

a podniesienie skilla - jezeli nastapi wieksza rywalizacja dzieki kolejnym teamom oraz bedzie rozgrywanych wiecej spotkan to napewno poziom sie podniesie.

takie sceptyczne glosy jak ognosa nie sa potrzebne. jak sie nie podoba to do widzenia. tworzyc zawsze jest milo, ale po co slowami cos niszczyc?

__

VIP
ognos

2004-01-16 14:34:01

przeczytaj jeszcze raz, wiec od nowa:
"brakiem aktywności na polskiej scenie ctf" - jak jest brak aktywnosci jak sa 3 klany i graja czesto, 2-3 w mecze w tygodniu, eot nie znasz pewnych faktow widze.

tak moj glos jest sceptyczny, jestem sceptycznie nastawiony do tych slow, ktore sa klamstwem, czytaj ze zrozumieniem.
i nie praw mi ze cos niszcze bo wiecej stworzylem niz ty na polskiej scenie, a takimi slowami jedynie wzmocnie ten "plan", ten ktory bedzie to organizowal, bedzie za wszelka cene chcial pokazac ze dopnie swego. eot geniuszu

__

VIP
ognos

2004-01-16 14:36:07

przeczytaj jeszcze raz, wiec od nowa:
"brakiem aktywności na polskiej scenie ctf" - jak jest brak aktywnosci jak sa 3 klany i graja czesto, 2-3 w mecze w tygodniu, eot nie znasz pewnych faktow widze.

tak moj glos jest sceptyczny, jestem sceptycznie nastawiony do tych slow, ktore sa klamstwem, czytaj ze zrozumieniem.
i nie praw mi ze cos niszcze bo wiecej stworzylem niz ty na polskiej scenie, a takimi slowami jedynie wzmocnie ten "plan", ten ktory bedzie to organizowal, bedzie za wszelka cene chcial pokazac ze dopnie swego. eot geniuszu

__

Użytkownik
screem

2004-01-16 14:40:20

gowno prawda, chlopak przeczyta 4 zle komentarze i podziekuje, zlamie sie bo jest jeszcze mlody. twoj komentarz mial w sobie jedynie czarna strone, procz tego ze jest slabym obserwatorem oraz ze podnoszenie poziomu bedzie walka z wiatrakami nie da sie nic innego wywnioskowac. takie dzialanie rzeczywiscie pomoze

__

VIP
ognos

2004-01-16 14:47:23

"poziomu bedzie walka z wiatrakami nie da sie nic innego wywnioskowac" jakies argumenty za tym przemawiajace? gdzie takie cos napisalem? ;o o ile wiem to w tym kraju nie da sie udowodnic nic na podstawie domyslow.
jesli cie tak zafascynowal ten pomysl to mu pomoz a nie odpisuj na moje komentarze.

__

VIP
ognos

2004-01-16 14:47:55

"poziomu bedzie walka z wiatrakami nie da sie nic innego wywnioskowac" jakies argumenty za tym przemawiajace? gdzie takie cos napisalem? ;o o ile wiem to w tym kraju nie da sie udowodnic nic na podstawie domyslow.
jesli cie tak zafascynowal ten pomysl to mu pomoz a nie odpisuj na moje komentarze.

__

VIP
Pajda

2004-01-17 04:46:17

To co jakis kanal na quakenecie czy cos gdzie mozna o tym wreszcie pogadac etc.

__

PRO
sxl

2004-01-17 12:20:48

ty sie lepiej pisaniem o ut zajmij :P ^^

__

Użytkownik
Pawson

2004-01-17 20:12:49

gl hf co do dywizji vq3 tdm znajdziecie ludzi raczej szybko ale ctf pm ctf vq3 to naprawde zycze gl...

__

Użytkownik
wilson

2004-02-17 12:12:57

gl dla ctf'owców ...

__

Użytkownik
Razi3l

2004-02-18 12:19:12

jak by znow zaczal trenowac to pisalbym sie do vq3 tdm.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

203 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie