Polska podróba sYnthesis ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
log

2006-04-20 22:43:47

Wczoraj wchodząc na strone PLQ4 http://quake4.planetquake.pl/plq4/ zobaczyłem w nadchodzacych meczach, tabeli itd klan sYnthesis... WTF?
[url=http://synth.pl]Prawdziwe sYnthesis[/url] gra teraz pod tagiem Simplus i nic mi nie wiadomo zeby całkowicie przestało istniec, a tym bardziej zeby komukolwiek oddało nazwę, która cos na scenie znaczy. Po krótkiej wymianie zdań na IRCu z przyszywanymi sYnth'ami czyli niedawnycmi myC okazalo sie, ze podobno wstapili do niemieckiego synthesis.
Niby wszystko wporządku, grają pod “ich” tagiem, ale czyz nie nasuwa się skojarzenie z naszym polskim sYnthesis? ... grają w kontynuację gry, w którą gra prawdziwe synthesis.. Bo kto nie zna sYnthesis.Q2 czy sYnthesis.Q3?

Wydaje mi się to conajmniej niewporządku i nie na miejscu starając się zaistnieć na scenie za wszelką cene.

Ocenę panów z myC pozostawiam do komentarza przez Was.

na koniec coś, zeby nie było calkiem straszno:

Topic is 'PLQ4 TDM Dostepne komendy: !latest !upcoming !servers |2006-04-23 20:00 | FF.ATi vs Voodoo i 2006-04-23 22:00 | Simplus vs sYnth | PLD PLAYOFFY, dostepna jest juz rowniez drabinka - http://quake4.planetquake.pl/pld/ - CZYTAC!'

__

Użytkownik
M0RPH-x

2006-04-20 22:51:08

No fakt troche kaszane chlopaki odwalili jak wiadomo synth w q2 jak i w q3 radzili sobie b.dobrze a ten squad nie wyglada mi na taki ktory mogl by podbic europe. Nie wypadaloby zapytac sie czy mozecie grac pod tym tagiem ?

__

Użytkownik
kaboom

2006-04-20 22:54:25

hahahah "Simplus vs sYnth" - trening wewantrz klanowy? :DDDDDDDDD

nie no nazwa niezbyt trafnie dobrana, zwłaszcza że godząca w stare sYnth

__
Cybersport.pl

VIP
Sh1eldeR

2006-04-20 23:04:23

tak to jest jak sie sprzedaje simplusowi :ASD

Jesli faktycznie wstapili do niemieckiego synthesis (i to niemieckie synthesis to jakis porzadniejszy team z tradycjami), to zbieznosc nazw wydaje sie byc tylko przypadkowa... hmm...

Zreszta mi sie nadal kojarzy, ze synth = AoD ;)

__

Użytkownik
log

2006-04-20 23:09:53

"tak to jest jak sie sprzedaje simplusowi :ASD"

:D

te niemieckie synthesis to jakis 5 ligowy klan, tak samo jak Ci.

" Zreszta mi sie nadal kojarzy, ze synth = AoD ;) "
dobrze ci sie kojarzy :>

__

Użytkownik
Mr.Dedek

2006-04-20 23:10:20

a mi tam synth kojarzy sie z srodkiem owadobojczym :P

__

VIP
pogo

2006-04-20 23:16:28

no afera jest.. :D

__

VIP
grubyBubu

2006-04-20 23:20:00

Za szpatułkonosego tak?

__

VIP
l2av

2006-04-20 23:22:02

no parodia... parodia... PARODIA... sam nawet nie wiem co tutaj napisac bo to jest gorsze niz smieszne... no nawet "Y" tez jest z duzej litery, komedia

__

Użytkownik
voodoo|norad

2006-04-20 23:36:47

Zupełnie Was rozumiem Bubu, podobną sytuacje miałem z zespołem ET, który gra pod naszym tagiem i w odpowiedzi na moje pytanie jakim prawem usłyszałem bluzgi.

Co do sprawy sYnth to troche sie dziwiłem, że mają taki tag... ;o

__

VIP
-mess-

2006-04-20 23:38:20

eee, kwestia kilku tyg i kazdy bedzie wiedzial o co chodzi.

__

Użytkownik
Player.999

2006-04-20 23:45:37

hmm co to ma do rzeczy w ktorej lidze gra ten klan? O ile sie nie myle to niemieckie synth tez istnieje juz sporo czasu. Zbieznosc nazw napewno nie jest zamierzona wiec nie rozumiem po co ten topic zostal zalozony - szczegolnie ze polskie (to znane) synth juz tej nazwy (przynajmniej oficjalnie) nie uzywa.

__

VIP
Scooby

2006-04-21 00:26:14

ja nie kumam jednego, jezeli juz czepiamy sie ze simplus=synth.q3 i ze stare synth.q3 to klan AoD to synth.q2 bylo czystym synth.q2 powstalo w momencie kieny powstal multiclan sYnthesis i nigdy sie nie rozpadl i nie przestalem grac, nawet ostatnio gralem w q2 w usa i grlaem jako [sYnth] i mam zamiar zrobic swoja dywizje q4 moze kiedys tutaj tdm wiec nie wiem dlaczego ktos uzywa "mojej" nazwy

TYMBARDZIEJ ZE w squdzie klanu KTORY UZYWA NASZA NAZWE sa ludzie z q2 = JUBY I NESTOR..... NO LITOSCI ZALOSNI LUDZIE!

zero honoru, za grosz klasy i do tego ta nazwa cos wymaga... poziomu... bo obie dywizje a juz w szczegolnosci dywizja q2 wyrobila sobie marke... z ktorej nie mozna korzystac... nawet jak przestalismy grac w ligach duzo ludzi chcialo za nas grac pod tym tagiem, to jest nasza druzyna zbudowana i nie mozecie uzywac tej samej ...


a co do niemieckiej pametiam juz kiedys jazda z tym byla i my bylismy przed nimi to raz a dwa to ze oni z tego co wiem mieli sYnthesis cos tam i calkiem inny tag niz sYnth...

tak dla wtajmenczinychn juby ktory gra w tym klanie my changes juz w q2 zrobil klany "sYnergy".... sY tag czy jakos tak wiec to troche wiecej ponmad ten temat ze to niby od niemieckegio bo to bs...

__

Użytkownik
c-load

2006-04-21 09:20:21

smiech ;D
Jesli ten niemiecki klan jest od dawien dawna to ja bym to olal zawsze beda nazwy sie powtazac tego sie nie upilnuje, a wydaje mi sie ze to stary klan wiec nie potrzebna ta nadchodzaca klutnia . Fakt smieszne to ze teraz jest to i polski klan no ale tylko dlatego ze to dywizja q4 a sama ta dywizja nie sprawi by niemcy zmienili nazwe wiec pozostaje nam tylko smiech... no i zmiana nazwy na the Shadows w pojedynku z pentagramem ;D

__

VIP
overeq

2006-04-21 09:36:34

http://amateurcurves.com/

__

Użytkownik
dRaZe

2006-04-21 09:49:00

czy będzie njuk? :D

__

Użytkownik
kaboom

2006-04-21 13:19:08

bedzie :)

__
Cybersport.pl

VIP
YoGi

2006-04-21 13:24:05

maja zaczac grac w tetrisa ? :P

__

VIP
l2av

2006-04-21 18:03:13

Ty sie juz nie odzywaj siopku glupi, kminisz to ? :-D

bo to nie jest temat do smiechu ( przynajmniej dla mnie )

__

VIP
vader

2006-04-21 18:42:26

Smieszne, moze w koncu paru ziomow wpadnie na pomysl nazwania klanu fnatic albo poslkie sk gaming? :D

__

Użytkownik
PiWo5z

2006-04-21 18:46:06

fnatic.piwoszeq O_o to ladnie wyglada :d
kto chce do klanu ? (mamy juz www xD)

__

Użytkownik
log

2006-04-21 19:03:53

O to wasnie mi chodziło, ten sam klimat... zalozyc schroet w jakas dywizje w ktora juz niema sK :D

__

VIP
Sh1eldeR

2006-04-21 21:52:58

Widze ze kaboom Kara :D

__

VIP
l2av

2006-04-21 23:59:13

no a druga strona nawet nie odpowie :x

__

VIP
cwir3k`

2006-04-22 00:26:37

sYnth mialo tak samo z teamem ET, tylko ze to zostalo lekko [url=http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879161375]naglosnione[/url] (bylo jakies 270 komentow) no i sie poddali, a raczej znikneli w otchlani..

__

PRO
sxl

2006-04-22 00:31:07

Troche dziwne te roszczenia log, bo odchodząc do Simplusa nie zabraliście przecież nazwy sYnth. Nie macie jej zarejestrowanej, a co ważniejsze: nie używacie jej. Czy ja, jako współzałożyciel )(z deenem) klanu (niegdyś UrT, teraz chyba inne dywizje) r3surrection, mam sobie rościć nazwy do klanu, bo ktoś reaktywował go mimo że nie ma tam nikogo starego w składzie?

__

Użytkownik
twoonesix

2006-04-22 02:46:17

Juby jest znany z takich akcji. Tak jak już scooby mówił, z sY brecht był niesamowity, ale ich zwolennicy bluzgali wszystkich, którzy mieli jakiekolwiek skojarzenia ;) Że niby bez związku, haha

Teraz pokazali klasę, tez pewnie przypadek. typografia (s "Y" nth, nie na przyklad syNth) tez peszek.

__

Użytkownik
siekiera

2006-04-22 12:52:37

Wszyscy wymiekli... Very Happy _________________

__

Użytkownik
drx

2006-04-22 22:53:01

Jestem clem owego nieszczesnego "synthesis":>
Po 1. juz tlumaczylem,nie my tą nazwe wymyslilismy,jeszcze przed dzien dojscia do tego teamu myslelismy ze to jest to samo synth grajace w q2.
Z tego co wiem synth.pl juz nie istnieje,dlatego nie zdziwil mnie brak tej dywizji w skladzie klanu.
Jak okazalo sie,to nie jest ten sam team,podobno mial juz kiedys zatargi z polskim synth,ale trudno,przeciez nie bedę rezygnował z okazji dla jakis glupich sporow sprzed lat?
No i jak sie okazalo znowu jakies durne konflikty powstały,mnie to szczerze mowiąc mało obchodzi,pretensje i zazalenia zglaszac do niemieckiego szefostwa tego klanu.
A komentarze typu "gracie pod tagiem innego klanu,bo chcecie cos znaczyc" sa dla mnie zalosne:)
Chcemy jak najlepiej dla klanu,a synthesis(ger) oferuje nam rzeczy niezbedne do komfortowej gry,dlatego zdecydowalismy sie u nich grac(tag rownie dobrze mogl byc smefy,bolki,kaka itp).
I nie bede wnikal w wasze konflikty z q2,ale powiem tylko ze Nestor nie miał nawet pojecia ze zmienilismy klan :P
Tyle z mojej/naszej strony: DAJCIE SE NA LUZ,to tylko GRA.

__

Użytkownik
drx

2006-04-22 22:55:33

a i btw. wara od jubego,bo on synergy nie stworzył,tylko DOSZEDL do gotowego juz klanu.

__

VIP
dc

2006-04-22 23:04:51

Drx dobrze mowi generalie uwazam ze ta nagonka na sY nie jest na miejscu ile jest klanow ktore maja podobne nazwy Tagi a roznia się poziomem osiagnieciami itd. Dajcie temu spokoj… . A jeśli kogos to urazilo zniewazyło to niech poda chłopakow do sadu :ASD

__

VIP
urbasek

2006-04-24 20:21:19

W sumie to nie bardzo wiem o co Wam chodzi:) Z tego co widze to ten multiklan Synthesis z Niemiec, który ma chyba z 6 dywizji powstał w 2001 roku, a polskie Synthesis bodajze w 2003r. :D Chlopaki dostali propozycje gry w ich multiklanie, cos od nich napewno jeszcze dostali, jakies serwery czy cos to czemu nie mieliby sie zgodzic... Fakt, moze to troche bulwersowac, bo jestesmy przyzwyczajeni do polskiego synth ktore gra w q2 i q3, niemieckie synth z kolei mialo inne dywizje, teraz kiedy postanowili stworzyc dywizje q4 to tak czy tak bylby konflikt interesow, bo czy mniej by nas bulwersowala gra synth.de z niemieckimi graczami czy z polskimi? Moge sie mylic, ale z tego co widze to niemiecki multiklan powstał 2 lata wczesniej wiec maja pelne prawo do tego, ba, moga nazwac nasze synthesis podroba?

__

Użytkownik
KtosKcies

2006-04-24 21:07:34

Hahaha, niezle sie usmialem. :)
Moze powinniscie napisac kolumne o tym jak polskie synthesis przejelo nazwe klanu od niemieckiego synthesis? Wiecej byloby w tym prawdy! : )))
Co by nie mowic super kolumna!!!

__

Użytkownik
KillaNick

2006-04-24 21:34:38

aż mi sie kojarzy warcraft, na którego scenie od rozpadu CNN powstały z 3 klany pod dokładnie tym samym nickiem i, uwaga, błędami ortograficznymi w nazwie ;d

__

VIP
dc

2006-04-25 12:04:46

Urbas najmadrzejszy post jaki widzialem w tym servisie:P [+] 2001>2003 no comment:P

__

VIP
Scooby

2006-04-25 17:52:33

roznica jest taka ze dziewczyny z niemiec [sY] sYnthesis gaming

__

Użytkownik
WildCat

2006-04-26 13:45:26

Niemieckie sYn powstalo wczesniej niz to polskie, wiec to oni maja wieksze prawa do tej nazwy. Owa podroba to nie nowy klan, a czesc _niemieckiego_syn_, wiec maja pelne prawa to takiej nazwy - eot

__

VIP
urbasek

2006-04-26 16:23:45

W tamtym tygodniu atak na voodoo, teraz na synth, czyja kolej w przyszlym tygodniu?

__

VIP
Sh1eldeR

2006-04-27 01:25:24

Racja, zaraz sie okaze ze szilder ba zbota :ASD

A tak naprawde to tu synth sie samo przyburza do... synth, a synth do synth - a scena raczej mowi "wyluzujcie i zyjcie z tym". Wiec nie jest tak zle.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2218 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie