Final TWL-AA videocast!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-05 20:43:41

Wszystkich ktorzy sa zainteresowani obejrzeniem meczu finalowego TWL-Invite pomiedzy naszymi rodakami [flag=pl] Simplus i holendrami [flag=nl] Dutch Special Forces zapraszam na http://www.eglnetwork.com/Stream3/, oraz tych ktoryz sa zinateresowani jak wogole wyglada Americas Army i mecze na najwyzszym poziomie

Niestety moj kochany polski net nie pozwala mi ogladac, viva POLSKA!! qwa

__

Użytkownik
veste

2006-03-05 20:45:48

jakie trzeba miec lacze, aby nie zrywalo ~~ ?

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-05 20:53:15

mnie sie pytaj ja mam teoretycznie 200kbit ale w praktyce nie rpzekracza 100-140 :/

__

VIP
postal1

2006-03-05 21:06:21

buhehehehe nie mogą wymówic xywy kicarza :D:D:D
"kikacz" "kikar.z"
buehhe

__

Użytkownik
PiWo5z

2006-03-05 21:11:51

lool jeszce bardziej kampersak gra od cs`a :DDD

__

VIP
blacktyger

2006-03-05 21:17:25

DZIAŁA MI !!:O

Ale gra kamperska w ciu* ;-DD.

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-05 21:51:19

no taka mapa niestety zostala wybrana rpzez dsf na druga finalowa, jedna druzyna broni jedneog obj i koneic :D wczesniejsza sandstrom wygrana rpzez simplus byla wyrabiscie szybka

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-05 22:02:13

SIMPLUS ZWYCIĘZCĄ!!!!! 10-6 HOOOOAH

__

Użytkownik
kris90

2006-03-05 22:04:05

Fajna gra. Skąd ja mozna ściągnąc??

__

Użytkownik
kris90

2006-03-05 22:05:31

Ostatnia akcja była the best :D

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-05 22:08:13

www.americasarmy.com darmowa :)

__

Użytkownik
RagnaRock

2006-03-05 22:09:18

http://www.americasarmy.com/
Nie lepiej na drugi raz www.google.pl?

__

Użytkownik
veste

2006-03-05 22:33:39

Są jakieś ciekawe fragmovie z Americans Army ?

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-05 22:36:16

no najlepszy jaki widzialem pod wzgledem fragow jest [url=http://www.iog-gaming.com/media.php]iog-perfection[/url] jest w dziale download tam. Technicznie miernawy ale fragi calkiem calkiem, w aa narazie malo sie dzieje pod wzgledem filmow bo trzeba miec niezwykle wypasionego kompa zeby nagrywac z AA frapsem a demka sa skopane na maksa zeby ogladac i nagrywac, chociaz powstal programik pascam ktory to juz poprawia

__

Użytkownik
veste

2006-03-05 22:40:34

Ściągam, ale lipa bo Filefront i nie można pauzować :(

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-05 22:47:17

niestety nie znam innego zrodla od filefront :/ tez kiedys sie denerwowalem :/ Słyszałem słuchy ze teraz po zywciestwie w finale simplus zrobi swoj frag movie ale narazie to plotki :D ile w tym prawdy .... nie moge powiedziec ciii :)

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-06 13:31:25

tu masz jeszcze filmik z wczorajszego meczu zgrany z videocasta prosto :] [url=http://www.eglnetwork.com/shows/shoutcasts/TWLIEUAAfinal.zip]click[/url]

__

Użytkownik
guerilla99

2006-03-06 13:50:52

paokub a nie zapomniałes o ostatnio wydanym filmie "The Uprising" film trwa 50 coś min waży 700MB ale warto muzyka genialnie dobrana, dużo scen przedstawiających gre i mapy, świetne animacje (dodany helikopter jak leci i zrzuca żołnierzy), kilka krótkich filmików reżyserowanych z dialogami, długie fragmovie, świetne motywy bullet time. z tego jak dobrze zauważyłem to polak składał to wszystko.
POLECAM strona
http://www.thesecret23.de/index.php?show=#
(w newsach niżej na tej stronie jest kilka mirrorów do filmu a najlepiej sciagnąc z Trackera AA)

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-06 14:12:15

wg mnie to jeden z gorszych filmow o aa :D a poziom fragmovie w nim jest wrecz zalosny :) nie umywa sie do perfection bez dwoch zdan... a ze tam jakas animacja ze helikopter lata czy cos pfff gdybys zobaczyl filmiki zinnych gier sam bys uznal ze nie ma sie czym chwalic :P 700MB dla pare scen? z 51 minut filmu? nie warto sciagac tym bardziej komus z poza AA bym nie polecil :D

chcial najlepszy fragmovie jaki jest to dalem bo iog-perfection napewno takim jest, chociaz ma braki od strony edytorskiej

Moj nick to paokuba nie paokub !!

__

VIP
blacktyger

2006-03-06 14:13:47

Gra cholernie mi się podoba, ale zaaaaaa woooooolna. Niestety.

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-06 14:15:35

ee tam zawolna zalezy jaka mapa sie trafi jaka taktyka itd :P no ale kwak to nie jest napewno xD

__

VIP
blacktyger

2006-03-06 14:18:36

Ani et, ani nawet cs ;-D. Poprostu jestem wychowany na silniku Q, a to silnik gdzie mape się przeskakuje .. no i tak mi zostalo :). Ale po kilku dniach gry musze przyznac, ze gra naprawde ma klimat i wciaga .. na jakis czas.

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-06 14:27:46

no ja poza epizodami w cod2 i bf2 gram w to non stop 3 lata :D zebys wiedzial ile zlecen zawalilem przez ta gre :D poprostu moja druga wielka milosc :D

__

Użytkownik
m3ribo

2006-03-06 18:52:56

ET przeciez jest na silniku Q ...

__

VIP
blacktyger

2006-03-06 20:16:31

Dlaczego mi to mowisz?

__

Użytkownik
m3ribo

2006-03-06 20:19:28

"Ani et, ani nawet cs ;-D. Poprostu jestem wychowany na silniku Q,"

__

VIP
blacktyger

2006-03-06 20:22:11

Ok widze, ze sie nie rozumiemy, a raczej Ty mnie nie rozumiesz. W tekscie ktory zacytowales nie ma zawartego stwierdzenia, ze ET nie jest na silniku Q. Co wiecej mozna wywnioskowac, ze tak wlasnie jest! CS zostal tam tylko wcisniety, aby udobitnic moja teze na temat AAO. Wiec jeszcze raz pytam, dlaczego probujesz mi wyjasnic cos, co wynika z mojego tekstu?

__

Użytkownik
veste

2006-03-06 20:44:23

mam mare pytanek:
- czy w AAO mozna nauczyc sie panowac na recoliem tak jak w cs ? czy tylko trzyma si firee ?
- czy jest BH ?
- jak z haxorami ?
- jak z serwerami ?
- sciagam i odrazu gram ? czy jakis trening

__

Użytkownik
guerilla99

2006-03-06 20:59:29

paokuba napisał
no ja poza epizodami w cod2 i bf2 gram w to non stop 3 lata :D zebys wiedzial ile zlecen zawalilem przez ta gre :D poprostu moja druga wielka milosc :D

no fakt faktem idzie przez nią zawalić troche rzeczy :) i nocy :)

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-06 22:34:32

jak sie nauczysz strzelac to bedziesz walil same zdupyheady (takie ostatnio trendy slowo w swiatku aa :D) nie dokonca wiem co to BH :P wybacz, z cheaterami jest srednio na jeza... jest PB dosc czesto aktualizowany pozatym zabezpeiczenia na serverach zapewniaja prywatne stowarzyszenai graczy AASA i ACI poprzez dodatkowe rozbudowane cvar (czasem az przesadnie :P) no ale jak zapewne sam wiesz wszystkich cheaterow nie da sie wylapac zawsze sie cos znajdzie :/

a co do serverow jest jak najbardziej git, nie na wszystkich mapach jest ich bardzo duzo (na tych maaaalo bardzo malo popularnych pare tylko) [url=http://aaotracker.4players.de/serverlist.php]trAAcker[/url] tam znajdziesz wszystkie statystyki jakie ci potrzeba wlacznie z lista serverow, po rejestracji beda tez sledzone twoje statystyki z gry, ilosc kilsow itd.

Na poczatku nie denerwuj sie jak cie beda ubijac :P z czasem znajdziesz mapy ktore ci leza i zaczniesz ubijac ich tez :D Co do pingow wazna kwestia nie ufaj pingowi ktory widzisz u innych graczy na serverze w aa od wersji bodajze 2.3 jest bug ktory pokazuje tylko twoj ping dobrze reszte przeklamuje :/ nei wiem dlaczego. Wyszukiwarki wbudowanej w grze uzywaj najlepiej GameSpy (pewnie sie narazam niektorym) ale wg mnie jej zaleta jest to ze pokazuje realny ping servera na liscie, a to przy wchodzeniu jest najwazniejsze dla mnie... pingi ponizej 100 uwazaj za dobre :D nie ma takiego czegos jak w innych grach ze sa pingi po 10-czy 20 :D (co nieoznacza ze pokazywany 100 jest prawdziwy AA to swoista zagadka w pewnych sferach) nawet na lanie gdy zalozysz server na swoim kompie pokazuje 20! 30! lol :P

zanim zagrasz musisz przejsc treningi stety/niestety polecam na poczatek pobawic sie we wszystkie poza medykiem i SF, poznac mapy na ktore uzyskasz dostep a nastepnie jak uzbierasz 15 honor zabrac sie za testy SF i mapy SF. Przyda sie znajomosc angielskiego przy testach, generalnie przyjete jest zeby nie podawac newbies odpowiedzi wiec nie pytaj :D musisz przejsc je sam (bron boze nie sciagaj trening hacka od razu wykryja to na serverze glownym!)

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-06 22:40:15

hehe ty nie pisz tez o AAO tylko sciagnij i zagraj potem zabaczymy jak bardzo jest wolna :] mecze to jedna sprawa a gra na oficjalach to druga sprawa... Na jednej mapie lezysz i czekasz na wroga na drugiej jak nie ruszysz dupska i nie zaczniesz walczyc CC to po tobie, nie ma skakania czy wystrzeliwania rakiety przez pol mapy zeby sciagnac opadajacego kolesia :P no ale to jest Army nie Science Fiction

__

Użytkownik
m3ribo

2006-03-07 13:00:06

moim zdaniem z tego tekstu "Ani et, ani nawet cs ;-D. Poprostu jestem wychowany na silniku Q," wynika ze et i cs nie sa na silniku Q dlatego tez zwrocilem na to uwage , jesli tak nie jest to sry i peace a nie sie oburzasz jakbym ci na serio wciskal do ust jakies straszne herezje ktorys nie powiedziales Oo

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1403 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie