Podkrecenie klawiatury

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Bs0d

2006-01-24 19:58:28

Hej! Mam taki maly problem z klawiatura w laptopie. Nie da sie wcisnac wiecej niz dwoch przyciskow w jednej chwili. Jak wcisne trzy to przestaje odpowiadac. Jak mozecie sobie wyobrazic czasem jest to dosc uciazliwe :) Chcialem zapytac czy problem ten da sie rozwiazac jakimis pro sterownikami, czy to typowo hardware'owy problem ktorego rozwiazac sie nie da (no zawsze mozna kupic sobie klawiature pod USB :P). Sterowniki sa standardowe z plytki winXP Pro, a klawiatura pochodzi z HPka nx6125. Jak ktos ma jakies pomysly, linki do sterownikow to pliz pomozcie :)

__

Użytkownik
Bs0d

2006-01-24 18:50:43

Hm zalozylem nowy temat i go nie widac w kolumnie z prawej strony? Jak w takim razie uzytkownicy maja sie o nim dowiedziec? Moze teraz sie pojawi :)

#A sorki, draft mi sie zaznaczyl. Kiedys takich bajerow nie bylo :)

__

Użytkownik
PiWo5z

2006-01-24 18:57:46

hmmm chyba sie nie da... ale moge sie mylic ;)
kup se zborda u niego da sie 7 klawiszy wcisnac :DDD

__

Użytkownik
RagnaRock

2006-01-24 19:30:16

Czyli nie możesz wcisnąć ctrl+alt+del? :P

__

Użytkownik
Bs0d

2006-01-24 19:33:17

Nie no to na szczescie dziala :) Problem jest przy klawiszach tekstowych, np jak razem wciscne A S D to w edytorze tekstowym nic nie zostanie wypisane. No i jak gram sobie w q3 czasem ide jakos do przodu pod katem, chce zmienic bron a tu zonk, nie da sie :)

__

Użytkownik
amenva

2006-01-24 21:43:08

kiedy problemu nie da sie rozwiazac, trzeba go usunac
wyjmij wszystkie klawisze, powinno pomoc ;x

__

Użytkownik
RagnaRock

2006-01-24 22:10:58

Jak by chodziło o normalnego kompa to rozwiązaniem (chociaż dennym imo) jest kupno zboarda. A do laptopa to chyba takich bajerów nie ma :P Cierp laptop userze! :P

__

Użytkownik
Bs0d

2006-01-24 22:21:29

Nie no tez moge sobie kupic klwiature pod USB tylko po co mi dwie klawiatury? :P

__

Użytkownik
Tymek

2006-01-24 23:08:18

ja mam logitecha klawiature i u mnie 5 (albo więcej :D) da się wcisnąć. pamietam jak grałem w fife to był taki myk, że jak się w obronie D trzyało to zawodnik biegał za piłką i jak jeździłem na lany to trzymałem dwie strzałki, E (sprint) i D, wtedy nie mogłem użyć S (zmiana zawdonika) i musiałem najpierw puścić D, przerąbana sprawa :D

__

Użytkownik
yareq

2006-01-24 23:28:47

To jest roznie, zalezy ktore klawisze chcesz wcisnac. U mnie sie da od dwoch do siedmiu (moze wiecej ale nie szukalem) zalezy ktore... Np. nie moge nacisnac D kiedy trzymam W+SHIFT (nie da sie np. zbindowac chodzenia albo kucania pod SHIFT bo sie strafeowac nie bedzie dalo w prawo :P), ale moge na luzie wcisnac na raz A+S+D+F+G+H+J, dopiero jak wcisne jeszcze cos to przestaje odpowiadac ;). Jednak czegos co by sie dawalo we znaki przy graniu albo pracy poza tym nieszczesnym W+SHIFT+D jakos nie mam chyba...

Anyway problem jest sprzetowy raczej, pewnie zalezy jak sa pogrupowane poszczeoglne klawisze w scalaku klawiatury. W klawach na USB da sie chyba wcisnac wiecej klawiszy niz w PSach, tak przynajmniej z mojego doswiadczenia z nimi by wynikalo.

Btw. ZBoard to imo żen :P.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1677 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie