Matrix: Rewolucje

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Krypton

2003-11-04 23:06:50

Już jutro o 15 naszego czasu cały świat zadrąży się w fotelach kinowych i obejrzy dokończenie trylogii Matrix. Co oczekujecie od filmu i jakie są wasze odczucia po obejrzeniu traileru/trailerów? Ja osobiście chcę zobaczyć scenę walki Neo ze Smith'em, która tak hucznie jest zapowiadana.

Dzisiaj odbył się pokaz prasowy - [url=http://film.onet.pl/0,0,823248,wiadomosci.html]link[/url]

__

VIP
SweepeR

2003-11-05 13:15:50

Jeszcze 1h 50min ;) Ide twarda ekipa 10-u osob na to. Zobaczymy, nie moge sie troche doczekac. Mam nadzieje, ze ostatnia czesc bedzie lepsze niz Reaktywacja... Ahh...

Ale i tak w sumie bardziej czekam do 20 listopada na wersje DVD The Two Towers (The Fellowship of The Ring DVD version wymiata!!!) no i oczywiscie do 17 grudnia, czyli The Return of The King. ;) Matrix to tylko taki smaczek, zeby umilic sobie oczekiwanie ;)

__

VIP
coshee

2003-11-05 13:58:56

Dla mnie matrix 1 to byl majstersasztyk. Reaktywacja cieszyla oko efektami. Wierze ze Smith w koncu dokopie Neo :)

__

PRO
igor

2003-11-05 14:08:27

Matrix - Hit!
Matrix2: Reaktywacja - Totalne gówno!
Matrix3: Rewolucje - Szkoda mi kasy na benzyne, na bilet i straconego czasu.

Wachowscy sux!

__

VIP
Krypton

2003-11-05 15:41:38

Matrix ma w sobie to cos, co przyciaga do kina i chce sie tam siedziec. Jedynka byla bardzo latwa do opanowania, walka dosc popisowa, jednak z umiare. W dwojce przedobrzyli, a w dodatku ciezko cokolwiek zalapac :P. A trojka ma byc wyjasnieniem jakby i uwienczeniem calej trylogii. Ja czekam na jakis kolejny film od Wachowskich i rzecz jasna wybieram sie niedlugo do kina :).

__

PRO
igor

2003-11-05 16:13:52

Ja przespalem 45 minut na matrix2.

__

VIP
overeq

2003-11-05 16:15:26

igor9k dobrze gada.... matrix jeden mega hicior, 2 czesc to zobaczylem wylko w skrocie bo nie chcialem tracic czasu a co do 3 to po co mam ogladac ja jesli nie widzialem 2 :]

__

Użytkownik
h1

2003-11-05 16:42:47

equilibrium rox :P

__

PRO
sxl

2003-11-05 17:22:34

true, dwojka to bylo totalne gowno. pojde na trojke napewno do kina, za pare dni z reszta, ale nie bede oczekiwal nie wiadomo czego. ot, poprostu dobry film.

__

VIP
SweepeR

2003-11-05 19:21:48

Ej panowie. Nie widzieliscie jeszcze 3 wiec sie nie wypowiadajcie. Przyznaje, ze 2 smierdziala na maxa. Ale 3 PO PROSTU ZAJEBISTA!!!!!!!!!!! Na pewno 10000x lepsza niz 2, stawiam ja na rowni z 1, nawet nie wiem czy nie troche wyzej (musialbym sobie przypomniec jedynke ;P - bede mial chyba okazje pod koniec miesiaca na eNeMeFie - Nocnym Maratonie Filmowym - wszystkie 3 czesci po kolei).

Na ten film po prostu trzeba isc do kina!!

Dwie najlepsze sceny:
- kiedy "opancerzeni" przygotowuja sie do walki, ustawiaja sie w hangarze
- Neo rozwala Straznikow jak leca do Miasta Maszyn

Wszystko jest na max zajebiste, jeszcze jestem podjarany, wiec pisze chaotycznie ;) Tylko ostatnia scena smierdzi...

__

VIP
Krypton

2003-11-05 21:00:44

dwojka byla shitem pod wzgledem fabularnym. Jesli chodzi o efekty to po prostu zyc nie umierac!

__

VIP
Krypton

2003-11-05 21:01:40

Hah! Nie mowilem, ze bedzie wymiatac :). Juz widze jak wam wszystkim slinka cieknie - do kin panowie!

__

Użytkownik
h1

2003-11-05 22:21:19

ja pojde jak bedzie tanie kino (5zl :P) czyli za jakies 3-4 miesiace :D

__

VIP
hodzio

2003-11-05 23:28:49

mazenia, ja czekam albo na wersje dvd.rip albo do kina, ciekawe co bedzie szybcjie ;], nie mam kasy aby jechac do "wiekszego miasta", chociaz moze do trojmiasta do multikina sie przejade, kto wie ;]

__

VIP
Krypton

2003-11-05 23:36:04

no w kinach juz jest :D

__

VIP
bizzare

2003-11-06 18:46:03

no link do kamerowki juz jest, ale tego to sie nawet nie chce sciagac :P

__

Użytkownik
g.j

2003-11-07 11:50:45

Mnie 3 zmiażdżyła i to totalnie. Tak już napisane to było. Scena w hangarze gdzie roboty (ludzie) szykowały się do obrony. podczas obrony siedziałem przez 30 minut z otwartą buzią i miałem ochotę krzyczeć tak samo jak na filmie. Poprostu masakra. Ja 3 stawiam na równi z 1 a co do 2...mi się osobiście podobała. Może nie treść ale efekty wynagradzały wszystko. Mówcie co chcecie.
Matrix rządzi.

P.S. Chyba sobie zmontuje takiego robocika ;)

__

Użytkownik
kobe

2003-11-08 11:42:43

http://www.bancruelfarms.org/meatrix/

__

VIP
aphex

2003-11-08 12:43:02

czego to ludzie nie wymysla :P

__

Użytkownik
guhard

2003-11-09 19:40:28

ludzie ja sie zapytam o co wam chodzi ze kolejne czesci matrixa byly chujowe.
Czego wy sie wogoole spodziewaliscie po kolejnych czesciach. Sceny walk sa odjebane w kosmos. w 3 sa jeszc ze lepsze, pomysl z stacja miedzy matrixem a swiatem zywych tyz jest r0x, no i oczywiscie wymiatajaca scena walki ze smithem w deszczu jeszcze bardzej.... - szczegulnie zblizenie tej piesci co tak rozbija krople deszczu

tylko zakonczenie bylo po maxie chujowe bo ni z tego ni z owego....

__

Użytkownik
ziel1na

2003-11-16 22:43:03

Szczeze mowiaz to 3 bardziej mi sie podoba niz 2 ale 1 nie pobije na pewno..
Film przypomina mi Dragon Balla - te latanie w powietrzu :)
ogolnie film oceniam na 7/10 bo niektore momenty jak np. wspominana wyzej scena walki w hangarze i walka neo vs. smith, naprawde fajne
Ale wg mnie matrix powinien sie chyba skonczyc na JEDYNCE i tyle...
Ciesze sie ze obejrzalem go w kinie a nie na kompie :>

ps. kinepolis r0x :D zapiekanki na 0,5m :D

__

PRO
sxl

2003-11-17 13:51:17

to dlatego ze 1ka byla najlatwiejsza do strawienia! wcale nie koniecznie byla najlepsza: ogladajacy byl zafascynowany nowa fabula, ciekawymi walkami i efektami, nie bylo tam jeszcze bezposrednio pokazanych maszyn itp przypominajacych science fiction

na 3ke wydano najwiecej kasy, miala najwiecej efektow oraz najtrudniejsze sekwencje walki. a to ze wydaje sie gorsza od 3ki, to efekt tego ze czlowiek wiedzial czego moze sie spodziewac i bylo wiecej elementow science fiction. moim zdaniem bardzo dobre bylby wszystkie trzy czesci
scena na autostradzie w 2ce r0x!

ps. rzeczywiscie, ogladajac ostatnia walke ze smithem trzeba sobie podmienic model smitha na son goku, neo na vegete i mamy 100% dragon balla. tworcy musieli czerpac inspiracje, bo niektore ciosy wrecz krzycza "ogladalem dragon ball"

__

Użytkownik
lenar

2003-11-19 19:43:20

Dla mnie każda cześć matrix byla cool i razem stanowią idealna całość... film powinno się oceniać jako całość. Tyle.
A same wrażenia, po imax niebywałe, ale znajomym mowie tak: O matrixsie powiedziano już wiele i wiele mówić się będzie, podoba ci się czy nie, idź do kina bo ten film bezsprzecznie wywołuje niesamowite emocje...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie