1.10 crack

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
qwe

2003-11-02 21:20:19

witam wszystkich
ostatnio zainstalowałem sobie SC:BW (pirat bo oryginał gdzies sie zapodział :/ )
chcialem sobie popykac na battle necie no ale jest problem
nieda sie zainstalowac patcha
jest na to jakis crack bo wiem ze na wczesniejsze werjse byl

jesli ktos wie jak scrackowac stara na zeby mozna bylo 1.10 zainstalowac to niech da znac
z gory big THX

__

VIP
fragmat1c

2003-11-30 22:12:07

stary troche mnie denerwujesz. Sc ma juz sporo lat. Aktualnie jego cena wynosi okolo 30 zlotych wiec bys ruszyl gospodarke wkoncu i kupil chociaz jedna orginalna rzecz w twoim zyciu? Piszesz, ze orginal gdzies ci sie zapodzial, wes ty takich kitow nie wciskaj. Jak sie moze orginalna gra zapodziac ? Pewnie ktos ci orginala pozyczyl, ty sobie ja zgrales i teraz masz problemy. Twoja sprawa. Szukaj pomocy gdzie indziej.,,.

__

Użytkownik
Pacemaker

2004-01-09 11:47:37

SC nowka, zafoliowany to 49zł (nowiutka seria prosto spod igly dostepna w wiekszosci sklepow internetowych i empikach). Wydatek niewielki a radochy kupa. Warto miec cos oryginalnego w domu ;]

__

Użytkownik
qwe

2004-02-04 12:04:42

"stary troche mnie denerwujesz. Sc ma juz sporo lat. Aktualnie jego cena wynosi okolo 30 zlotych wiec bys ruszyl gospodarke wkoncu i kupil chociaz jedna orginalna rzecz w twoim zyciu? Piszesz, ze orginal gdzies ci sie zapodzial, wes ty takich kitow nie wciskaj. Jak sie moze orginalna gra zapodziac ? Pewnie ktos ci orginala pozyczyl, ty sobie ja zgrales i teraz masz problemy. Twoja sprawa. Szukaj pomocy gdzie indziej.,,. "

czlowieq niedobijaja mnie
prawie wszystkie gryw ktore gram to oryginały
a co do stara to jakbym chcial to bym orginał na virtuala zgral i by dzialal jak oryginal

a stara mam zamiar qpic oryginalnego tak czy siak

thx :/

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1849 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie