Komenda-czit?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
pawelloo

2005-12-15 15:35:27

Otoż spotkałem się z komendą, która podświetla graczy, oraz krzesła i pare innych przedmiotow, ale nie podswietla np. budynkow, drogi, czołgów...
dzieki temu latwiej dojrzeć gracza. czy uzywanie takiej komendy to czit?
(mowie tu o cod2)

__

Użytkownik
kris90

2005-12-15 15:37:35

Jaka to komenda?? Raczej pewnie by tego nie było gdyby było jakieś narzedzie anty-cziterskie

__

Użytkownik
pawelloo

2005-12-15 16:30:37

r_lightTweakAmbient

__

Użytkownik
SKY`General

2005-12-15 17:27:42

To co sie dzieje na serwkach CoD2 to jest mega parodia. Tak srednio 3 hakerow na serwerj (jak nie wiecej, tylko, ze slabo idzie im korzystanie).

W ogole sie dziwie gdzie jest Punk Buster? Zawsze to cos. Czytalem cos o tych rzadanaich gracyz do 16 XII... zawsze jakby sie PB pojawil to mielibysmy parenascie dni spokoju za nim by na nowo cos zhakowali...

Inna sprawa, ze PB w CoD1 dzialal strasznie wolno, czyli reakcja na wykrycie jakiegos czita to byla kwestia az 2-3 tygodniu - zdecydowanie za wolno...

Czekam na ten PB, czy cos antycheater security na jakis serwach, bo zawsze to by bylo kilknia dni fair gry...

Tymczasem nawet Biohazard ma paru sowich graczy ktorzy jada na hakach i jak to powiedzialem i chcialem nagrac demoko (vide statsy 50-6, czy 86 do 10 i widac po spektaku co sie dzieje) to dostalem kicka i bana, bo sie przestraszyl kolo z Bio...

Macie do polecenia jakies spoko fajne serwki bez czitow, albo jakies zespoly co by mi daly na prywatnych troche pograc, bo nasz team nie ma jednak dywizji CoD i nie ma poprzez to serwerka...

Pozdro

__

VIP
Preak

2005-12-15 20:12:05

ale chyba oficjalne mecze da sie grac ;>

__

VIP
Sh1eldeR

2005-12-15 20:35:02

sciagnac, zainstalowac i uruchomic aimbota/wallhacka - no normalnie hackerstwo pierwszej klasy! :D

__

Użytkownik
Tymek

2005-12-15 20:58:40

ET > CoD :D

__

Użytkownik
bytek

2005-12-15 21:23:42

saper (for windows) > ET

__

Użytkownik
pawelloo

2005-12-15 21:38:18

to byl zart rozumiem?

CoD2>all

__

Użytkownik
kris90

2005-12-15 22:55:11

COD2>all - święte słowa jak dla mnie ta gra jest doskonała pomimo tego że nie ma jakiegoś anty-czitera.

__

Użytkownik
SKY`General

2005-12-16 02:28:21

Wlansie nie jest doskonala. Rzecyzwiscie jak sie odpala single player to ta grafa, dobijanie rywala:) misje, mozna by rzec: miodzio. Ale w dzisiejszych czasah na gre sklada sie takze multiplayer (bo jest to powszechne) i po prostu jezeli brakuje takiej rzeczy podstawowej jak nawet jakis prymitywny Punk Buster z ich strony, ktory z pomoca graczy mozna apgrejdowac, tzn., ze do doskonalosci jeszcze brakuje przynajmniej wlasnie tego.

Mozna sobie popykac, jest grywalna, ale po prostu odechciewa sie gra, bo kto chce byc zabijany co jakis czas przez jakiegos czita, albo patrzec jak jakies nowe zespoly na tym bazuja i pokazuja "ale my jestesmy dobzi" (do czasu).

PS. W sumie przydaloby sie tak jak w singlu, tak i w multiplayer taki myk z tym czolganiem sie, dogorywaniem z pistoletem w dloni, bo mozna by bylo tym zaskoczyc zdeczka rywala. Mysli, ze zes dead, bo od 5 sekund si enie ruszasz, a tu jeszcze na koniec zamzywalby Ci sie na czerwono obraz, czy tez na czarno, jeszcze z pistoleciku bys mu mogl pociagnac heheh

__

Użytkownik
SKY`General

2005-12-16 02:34:09

W tym drugim zdaniu mialo byc nie multiplayer, a single player. Mistake; pozno juz:)

__

Użytkownik
Nighter

2005-12-16 09:41:28

wiesz, z tym pistolecikiem to myślę, że za dłużej by to trwało i każdy w koncu by strzelał całą serie w trupa dla pewności ;)

co do multiplayera i czołgów - oczywiscie czysty chwyt Infinity Ward :/ naciągną nas na dodatek :/

co do doskonałości - cod2 mp to czysty stary cod z nową grafą i nowymi mapami, nic wiecej... mi to jak narazie wystarczy ;)

__

Użytkownik
snup

2005-12-16 11:26:17

znajde Cie!

__

VIP
Andrzej :)

2005-12-16 11:36:07

e tam singiel nudny :P i krotki zreszta jak w kazdym dotychczasowym codziku ;/

__

Użytkownik
bytek

2005-12-16 14:47:34

OK ! :D

__

Użytkownik
Narmer

2005-12-16 15:46:08

cod2 od noobow dla noobow
cod1 > cod2 : - )

__

Użytkownik
Tymek

2005-12-16 16:31:32

też nie macie co robić tylkop w jakiegoś marnego CoD'a po sieci rżnąć :D

__

Użytkownik
kris90

2005-12-16 16:44:05

A ty nie masz co robić tylko w marnego ET grać.
Na szczęście już niedługo ma powstać jakiś anty-czit.

__

Użytkownik
Tymek

2005-12-16 18:04:03

sory, ale chyba nie łapiesz :-]

__

Użytkownik
SKY`General

2005-12-18 12:53:20

CoD nie jest marny. Jak ktos jest waskotorowy i ma waskie horyzonty (lub nie chce ich poszerzac) to pisze wlasnie tak.

Na razie brak anty-cheata odejmue wiele na multi, ale w 1 zdaje sie tez PB nie wyszedl od razu.

__

Użytkownik
e2

2005-12-18 13:05:25

natalie portman?? :>

__

Użytkownik
Tymek

2005-12-18 13:23:45

mój kuzyn grał w ET 3 lata, niestety musiał skonczyć ze wzgędu na pingi. w CoDa ma lepsze warunki do gry, ale żałuje, że musiał zmienić grę. jego zdaniem ET jest dużo bardziej dynamiczne, wymaga znakomitego aima, natomiast CoD, podobnie jak cs jest, jak to się mówi, kamperską grą i dużo w niej przypadku. oczywiście nie uważa ją za złą grę, ale jego zdaniem ET > CoD

choć grałem tylko w pierwszą część sp muszę się zgodzić :-]

btw tego posta, że cod jest marny nie pisałem całkiem na serio ;-) chodzi mi o to, że jest wiele gier, które wypadają lepiej od CoDa, jak np. ET, czy AAO...

__

Użytkownik
SKY`General

2005-12-18 18:18:15

A co mialem do avatara wstawic? :) Jakies wymyslne rzeczy itp? Takiego nikt nie ma:) Na PLF jeszcze inny, ale w podobnych kategoriach:)

__

Użytkownik
SKY`General

2005-12-18 18:20:53

Ogolnie jaka nie gra, jakby byly jakies super extra totalne zabezpieczenia antycheaterskie to bylby git, a motywy kto w co gra bylby naprawde rozne, bo u mnie nie chodzi tylko o grafe, ale realia II wojny swiatowej sa naprawde okej, bo nie mamy tam do czynienia z fantastycznym wymyslem z dosc dziwnymi broniami sf:)

__

Użytkownik
*Jaras

2005-12-18 19:03:45

ET, czy AAO..

Ale te gry sa osadzone w realiach drugiej wojny ;) Tam jest poprostu movement i nie ma zadnych broni sf, no moze ten thompson co ma 30tke magazynek, ale do thompsona bylo tyle addonow ze to jak najbardziej mozliwe.

__

Użytkownik
e2

2005-12-18 22:14:09

Nic nic, ale to jedna z moich ulubionych aktorek :D

__

Użytkownik
Tymek

2005-12-18 22:17:51

et też jest osadzone w realiach drugiej wojny światowej :D w dodatku posiada najciekawsze tryby rozgrywki spośród wszystkich sieciówek w jakie grałem.

aao natomiast to najbardziej realistyczna gra fpp jaka powstała. wykorzystywana jest nawet podczas treningów armii amerykańskiej (!!).

aha bym bym zapomniał, obie są darmowe :-)

btw na tvp1 masz twóją natalie ;->

__

Użytkownik
Ottar

2005-12-19 09:54:14

tia, jeszcze życie, którego nie widać, za to wiadomo, że się "ładuje", nadaje tej grze posmak "arcade for kids"

__

Użytkownik
g3su

2005-12-19 18:09:24

zycie sie nie "laduje" w CoD2; tak na prawde, kiedy zostajesz postrzelony, zycie spada i pozostaje na poziomie, do ktorego spadlo; jedynie ta "czerwona poswiata/smuga" (nie wiem jak inaczej to nazwac :PP) - ktora pojawia sie kiedy ktos do ciebie strzela - znika i dlatego masz wrazenie, ze odzyskujesz zycie;

a do wyswietlania paska jest komenda: /cg_drawHealth

__
luuuzzzz bluuuzzz

Użytkownik
SKY`General

2005-12-20 17:23:08

Dokladnie. Jak dostaniesz shota lub spadnie blisko granat, to masz czerwona smuge lub lekkie zamorczenie (spowolnienei obrazu dodatkowo) - po tym wraca wszystko do normy. Ale jak na jedziesz na swoich kumpli z zespolu to czesc nicki ma na zielono, czesc na zolto, a czesc na czerwono. Juz wiesz ktory szybciej zejdzie z tego swiata nawet jak dostanie w palec od stopy:)

Tak samo rywale - stad jedni padaja jak muchy nawet gdy nie robisz headow, a z jednymi masz problem jak wpakowywujesz caly magazynek i nie koniecznie muszisz ich zabic, bo strzlales po rekach itp:)

__

Użytkownik
SKY`General

2005-12-20 17:24:58

A my dalej czekamy na jakies odciazenie od cziterow... Wczoraj na TPSie jakos po polnocy lub pozno zdaje sie nie bylo zadnego (pisesze zdaje sie, bo jednego mam w domysle...:) i byla niezwykle przyjemna rozgrywka... widocznie dzieci poszly spac:)

__

Użytkownik
Cappo

2006-01-02 17:21:41

tak wszyscy czekamy na PB lub DMW ,ale akurat tą komende można wyłączyć na serwerze dodająć co cfg

//Enable / Disable
set de_enable 1

//Brightmodels (Bright Model Colors Exploit)
set de_allow_brightmodels 0

//LodScale (LodScale Bush Exploit)
set de_allow_lodscale 0

//mss_Q3fs (Ambient Sound Exploit)
set de_allow_mss_Q3fs 0

__

Użytkownik
pawelloo

2006-01-02 18:03:55

no i cos takiego powinno byc moim zdaniem na kazdym serwerze!

__

Użytkownik
Cappo

2006-01-02 18:23:12

na FKB jest:) i do tego wyłączona consola przynajmniej do czasu wyjścia PB lub DMW , z bindów też nie działa komenda jeżeli jest to dodane do cfg

__

Użytkownik
SKY`General

2006-01-04 11:49:49

Kij w oko i kotwica w plecy cziterom!

Po kiego grzyba czituja? They are so weak.

__

Użytkownik
Cappo

2006-01-04 21:33:12

zapytaj Murata,Kufla,Creativa, kogo tam jeszcze nie pamiętam
choć jak to oni mówią "chciałem spróbować -zobaczyć" ale to się nie tyczy Murata bo ten to non stop jedzie na czymś

__

Użytkownik
SKY`General

2006-01-05 20:49:11

Moze jeszcze powiesz, ze ten Murat, jak i inni, graja w jakis zespolach?

Chcialem sprobowac - zadne wytlumaczenie. Nie grasz na czitach to w ogole nie przejdzie Ci taka mysl przez glowe.

__

Użytkownik
Cappo

2006-01-05 21:21:06

Murat to nowy nick Legionisty , Creativ nie wiem gdzie teraz gra ale słyszałem że łazi od jednego klanu do drugiego ,Gia chyba aktualnie Enigma chodz nie jestem pewien wcześniej stworzył własny klan , potem był w HI.UO a może po drodze coś innego ale też dalej gra , naszczęście dawj ostatni mają stałe IP :) i serwerów FKB wogle nie widzą - nie ma jak to dobry Firewall :D
mały update Giga brat Kufla (jechali na tym samym WH ) nie wiem co robi Kufel teraz pewnie zmienił nick i gra dalej

__

Użytkownik
Spider6

2006-01-18 21:52:14

heh nie przypominaj mi nicku Leigonista bo mi się nie dobrze robi... przypominają się czasy z CoDem bez PB i czitowaniem na calego. Narazie w CoD2 jest straszny syf taki jaki był z CoD 1 zaraz po wydaniu, jednak wprowadzenie PB czy DMW wyczysci serwery jedynie od cziterow amotorow, bo ci doswiadczeni i tak obejdą zabezpieczenia (patrz CoD1).

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3824 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie