P12, rekrutacja do klanu CS:S

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ae

2005-12-10 03:46:53

Szukamy dwóch osób chętnych do współtworzenia klanu, osób które są w stanie poświęcić co najmniej trzy wieczory tygodniowo i prezentują jakieś tam „umiejętności”. Jeśli chodzi o nas to poziom oceniamy na średni w skali świata (nie mylić z Polską), tym samym jeśli uważasz się za gracza bardzo dobrego, to z miejsca podziękujemy, bez względu czy masz w tym słuszność i tym bardziej jeśli nie.
Co do dolnego poziomu – jeśli grałeś już w klanie i mecze z, powiedzmy, połową polskich klanów sprawiały Ci kłopot, nie zgłaszaj się; jeśli grasz na polskich serwerach publicznych i prowadzisz równą walkę, ze stosunkiem fragów do śmierci przy najogólniej rozumianej otwartej walce spadającym poniżej 2, nie zgłaszaj się.

W ramach klanu zapewniamy to co do jego funkcjonowania niezbędne - ze strony technicznej i merytorycznej.
Zainteresowanych prosimy o anonsowanie się na forum www.p12.pl w topicu rekrutacja, tam też prosimy zgłaszać wątpliwości.

Dziękujemy za uwagę i powodzenia,
P12

__

VIP
Van Helsing

2005-12-10 11:56:39

Oferta nie zachęca. Wręcz odpycha. Z takim podejsciem to chłopaku - tytuł tematu zachęca natomiast treść odpycha.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
forest

2005-12-10 12:42:02

zmien kategorie misq :P

__

Użytkownik
ae

2005-12-10 13:37:39

yyy bo to nie ma zachęcać wszystkich?
po co mam pisać tak by zgłosiło się masę ludzi, skoro na wstępie praktycznej rekrutacji będę musiał im powiedzieć dzięki?
kategorię forum misq? ;) ni to cs, ni hl2... gaming?

__

VIP
forest

2005-12-10 14:36:27

imho cs albo gaming, bo w ot przewaznie sa jakies zarty itp, ogolnie rzeczy niezwiazane z gamingiem, tylko z humorem, ew. jakims softem ;)

__

VIP
Van Helsing

2005-12-10 14:57:20

Ty też możesz zmienić kategorię :)

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
forest

2005-12-10 15:22:43

wiem, ale lepiej nauczyc usera niz na chama mu zmieniac :D a ze wrzucil jako OT, to nie jest niezgodne z regulaminem, wiec moze zostac ;)

__

Użytkownik
ae

2005-12-10 15:25:18

zrobione, dzięki

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4684 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie