Czy opłaca się jeszcze w to grać? ;)

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
MASTER-K

2009-01-21 22:50:31

chyba za mało pije bo nie moge Cie zrozumieć.Może to przez to iż wczoraj padał deszcz? Co o tym sądzisz MPK kurcze mógłbym przysiąść ,że tak samo mówią na autobusy w Rzeszowie...Ale do rzeczy a właściwie gdzie jest moja łopata?

ale żem spamer łoł

__

Użytkownik
Zippi9

2009-01-21 23:21:53

a ja się napiłem i doskonale rozumiem. powiem tak typ jest żałosny i tyle mam do powiedzenia. Dziękuję za uwagę :)

__

Użytkownik
ZWIASTUN

2009-01-22 00:17:38

Dzięki z1ppi , ale zrozumiecie chyba z czasem, bądź nie.
A to co miałem na myśli nie urągało wam w niczym. Więc nie rozumiem tej postawy. Dziwne, hm.
Mam nadzieję, że jeszcze do tego dojdziecie.
Wiem, może wyrażam się nie jasno, przepraszam normalną resztę, ale to jest działanie zamierzone. (taki test)
Trzymając się tej zasady, spytam czy wiesz co to “szum”? - Na pewno. Ale czy jesteś w stanie iść po śladach?
Dlaczego mówię dzięki, mimo że mnie obraziłeś?
Heh, ale zaraz! Jak mogą mnie obrazić słowa kogoś kto mówi ...”Może jestem ze wsi ale moja stara nie gra...”, chyba tego poziomu nie trzeba komentować. Jak i części klakierów.
Nie.
I powiem więcej, czekałem na takiego jak Ty. (np. do testów często potrzebne są szczury) Ponieważ dzięki takim „osobą”, mój mały plan idzie naprzód.

Ps. Jak widać, alkohol nie jest dla wszystkich.
Ps. „Co o tym sądzisz MPK kurcze mógłbym przysiąść ,że tak samo mówią na autobusy w Rzeszowie”, nie tylko w Rzeszowie. Ale do rzeczy Master k, no właśnie k = co? Jak się domyślasz, można to podpiąć pod wiele rzeczy. Mam nadzieję, że w Twoim wypadku nie jest to co nasuwa się na myśl. Ale to tak samo jak z MPK - to nie to samo co w Rzeszowie. Swoją drogą to ciekawe czy tym razem bez picia zrozumiesz?

__
www.empeka.bplaced.net

Użytkownik
Zippi9

2009-01-22 00:27:37

Co do tego co mam w sygnaturce profil CRK, jak byś nie zauważył jest znaczek Copyright (©;). Do delty nic nie mam, wręcz bardzo lubię ten zespół. Co do twoich wypowiedzi, to masz sporo racji. Niech każdy gra w to co chce, bo zmuszanie kogoś do gry w daną grę jest bez sensu. Jeśli ktoś chce zostać “miszczem świata” w bierki niech nim zostanie jeśli da mu to satysfakcję, pożytecznie spędzonego czasu. Takie komenty pisałem, aby sprowokować zarząd eSports.pl. Jeszcze pół roku temu był by nuke, a teraz nic. Wiem że redaktorzy nie mają takiej możliwość ale ile czasu można robić taką funkcję? No i nie lubię gdy ktoś odkopuje stare tematy na które nikt nie odpowiada, napisałeś pierwszego posta jako odpowiedź do któregoś z użytkowników, lecz wątpię żeby odpowiedział, ponieważ rzadko wypowiada się na forum. O ile nadal jest obecny na tym serwisie.

__

Użytkownik
ZWIASTUN

2009-01-22 01:01:18

1....”jak byś nie zauważył jest znaczek Copyright (©. Do delty nic nie mam, bla, bla, bla.” Nie zrozumieliśmy się, ja w cytacie nawet nie uwzględniłem nazwy Delta. Podkreśliłem sam zwrot, jest podkreślone. No cóż, ale z takich pierdów robią się nie porozumienia. Proszę czytać uważnie.
2....„No i nie lubię gdy ktoś odkopuje stare tematy na które nikt nie odpowiada”... Nikt nie odpowiada (przypominam taki mały test i z nikim nie chciałem wchodzić w ciętą ripostę), mamy w ciągu kilkunastu godzin więcej postów niż przez ostatni rok.
3.Co do tej osoby, to proszę mi wierzyć jest wciąż w świetnej formie i bardzo aktywna. Może jak widać nie na tym forum. Ale teraz to chyba już wiem dlaczego.
4.Jeśli dobrze odnoszę wrażenie, to chyba już zauważyłeś, że ten pierwszy post to tylko zaczepka (test). Może coś w tym rodzaju, czego jak mówisz sam próbowałeś.
Choć skoro czegoś sam próbowałeś i jak przyznajesz nie wyszło. Powiedz mi tylko dlaczego do kogoś kto, może robi podobnie tak zaatakowałeś. Uważasz, że to było słuszne? I dałeś przykład?

__
www.empeka.bplaced.net

Użytkownik
ZWIASTUN

2009-02-08 03:39:09

A oto mam przyjemność zaprezentować Wam SZUM. Projekt jest w trakcie realizacji, ale wszystko jest jak narazie na najlepszej drodze.
Pozdrawiam oponentów.

__
www.empeka.bplaced.net

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1404 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie