Dreamhack - Wie ktos co sie tam dzieje ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Moderator
mefikh

2005-11-26 18:56:14

Hej;

Chodzi mi o Dreamhacka i rozgrywki Q4 1v1.. jesli ktos sledzi te drabinki to zauwazy, ze to jest wszystko chyba jakis LOL.

Losers bracket:
http://www.gamingeye.com/ovrigt/dreamhack/turneringar/index.eye?id=5602&page=tLBrackets

Winners bracket:
http://www.gamingeye.com/ovrigt/dreamhack/turneringar/index.eye?id=5602&page=tWBrackets

Z poczatku myslalem, ze tyle walkowerow zostalo rozdanych tylko dlatego, ze ktos sie _nie_ zjawil na turnieju. A tu w kolejnych rundach rozdaje sie je masowo. Wyczytal ktos na jakims serwisie co tam sie dzieje ? Przeciez to jest chore.

Pierw Fatality spadl do LB, bo niby oddal spotaknie walkowerem, potem w LB tez odpadl bo niby dal walkowera lol :). Z tabelek wynika, ze wielu graczy oddaje jakies masowe walkowery, a z turnieju odpadl wlasnie wspomniany Fatality czy chociazby Purri, ktory tez spadl pierw do LB (po WO) a teraz juz w ogole wypadl z turnieju, po kolejnym WO. I nawet w tych koncowych rundach kwalifikacyjnych sa dawane masowe walkowery.

Na moje oko, po prostu gracze nie wiedza, ze akurat maja grac, pewnie ciezko ich znalezc, czy cos, a niektorzy widocznie siedza non stop przy kompach czekajac na swoja kolej, by przypadkiem nie wypasc i nie oddac walkowera, ktore sa rozdawane tak, ze lol :). Jedynie Toxic i Fox nie oddali jakims cudem WO i juz sa na samym szczycie drabinki.

Ma ktos pojecie co sie tam dzieje ? Myslalem, zeby robic z tego mini coverage, zebyscie wiedzieli co tam sie dzieje, ale w takim przypadku to nawet nie ma sensu, skoro 3/4 spotkan sie nie odbywa. Imho porazka na calej lini :) Chyba, ze ktos sie bawi strona i te wyniki tam sa nieprawdziwe

Takze, wie ktos co sie tam dzieje i czemu tak sie dzieje ?

__

Użytkownik
meinser

2005-11-26 19:05:51

pewnie UFO porwało Fatala żeby przebadać jego skilla :D
a tak na serio to dziwna sprawa o_0

__

Użytkownik
kris90

2005-11-26 21:14:10

To wszystko spisek Radia Maryja i LPR :-) Porwali fatala.

__

Użytkownik
icee

2005-11-26 21:24:34

I Purriego... dziwne...

TO WSZYSTKO SPISEK FATALA! ZŁAMAŁEM KOD LEONARDA DaVINCI! FATAL PRZESZCZEPIA SOBIE MÓZGI CZOŁOWYCH GRACZY! MUA!!! MUAHAHA!
Ja jestem normalny.

__

Użytkownik
*Jaras

2005-11-26 21:30:31

na q4.owned.pl macie info ;)

__

Użytkownik
*Jaras

2005-11-26 21:31:25

A co do organizacji turnieju :D Porazka ;D nie dowiemy sei nic wiecej, public relation lezy i kwiczy :D a te WO wymiataja.

__

Moderator
mefikh

2005-11-26 22:26:05

No wlasnie, IMHO porazka, ja wiem ze bylo tylu graczy, ale to nie pierwszy turniej z taka iloscia, a tu wyglada tak, jakby pierwszy raz bylo cos tak duzego organizowanego

__

Użytkownik
mtheus

2005-11-27 11:09:32

odpowiedz jest prosta:
Fatal urzadzil gej party z okacji wygrania CPL'a ; DD

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1613 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie