[Cod2] Multiplayer - bronie

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Nighter

2005-11-26 12:56:49

Witam.
Chciałbym poruszyć temat MP, a dokładniej broni w nim.
Każdy, kto grał w Cod2 MP zapewne przekonał się już jak bardzo zostały one zmienione, między innymi:

[list][*]MP44 - podczas strzelania na AIMie (przybliżeniu) broń nie odskakuje, przez co jest to banalnie proste, moim zdaniem jest to obecnie najlepsza broń w CoD2 (z punktu widzenia grania nią, a nie moralnego grania ;) )
[*]PPSH - siła została znacznie zwiększona, ta broń to po prostu wymiatacz
[*]BAR - zwiększona realistyczność, odskakuje jeszcze bardziej, moim zdaniem wydaje się być jakiś bardziej lekki
[*]Rifle - LeeEnfield poprawiony, moim zdaniem na lepsze, Kar jak zawsze nie zawodny, aczkolwiek mam wrażenie, że trudniej nim teraz trafić, jest mniej dokładny.
[*]Sten - silniejszy, dokładniejszy i to znacznie.
[*]Nady (granaty) - nie dość, że dali znacznik, gdzie granat wylądował, to jeszcze podnieśli moc granatu - zaprzeczyli sami sobie - brak realizmu znacznik, większy realizm moc granatu...[/list]

Uważam, że CoD2 stał się o wiele mniej realistyczny niż jedynka, aczkolwiek przyznam, że jakoś lepiej mi się w niego gra ;)

__

Użytkownik
kris90

2005-11-26 13:49:25

Gra sie lepiej. Tylko beznadziejne są te znaczniki granatów. Siła PPSH jest według mnie za duża a odzrut broni MP44 (właściwie go nie ma) powinien być większy. Rifle są o niebo lepsze od tych w 1 części.

__

Użytkownik
e2

2005-11-26 17:56:54

gram tylko w singla i mp40 + granaty to idealne połączenie :D

__

Użytkownik
dRaZe

2005-11-26 19:43:30

na easy to tak :D

__

Użytkownik
e2

2005-11-26 19:49:10

nie na easy, ogólnie grę uważam za ciężką. Przy dużej ilości wrogów przeważnie zabijają mnie z granata. Ogólnie gra ma u mnie 9/10 (nie grałem w jedynkę) i jest fajna, ale mp40 nie ma rozrzutu :D

__

Użytkownik
pawelloo

2005-11-26 20:59:33

wiec tak...

nie uwazam zeby BAR byl bardziej lekki... i odrzut tez chyba wiekszy niz w jedynce

PPSH rzeczywiscie ma za duza moc... moze nie tak bardzo ale zmniejszylbym sile uderzeniowa

mp44 - bardzo maly odrzut racja, bardzo latwo nia zabijac

rifle hmmm kar nie jest zly, nie wydaje mi sie zeby celnosc mial gorsza
choc rifl brytyjczykow znacznie poprawiony


a nady... nie mozna powiedziec ze "zaprzeczyli sami sobie" zwiekszyli moc ale dali latwiej zeby go uniknac, radar, dziwna decyzja ale co zrobic :D

__

Użytkownik
Nighter

2005-11-27 12:39:02

Tak się cały czas zastanawiam nad tym znacznikiem w granatach... Bo defacto za dużo to on nie daje. Fakt, że czasami można uniknąć death'a (bosko jest, gdy widze, ze cos wylądowało obok mnie, ja skacze w bok, to wybucha i taki odrzut, że aż mnie sunie po mapie xD kochane bugi CoD2), ale w większości przypadków i tak łatwo się nadziać na granat, co więcej znacznik czasami się nie pojawia.
Zastanawiam się tylko jakim cudem ja widziałem granaty jak nie było znacznika xD Może w CoD1 był one bardziej widoczne? ;)

__

Użytkownik
dethal

2005-11-28 14:31:23

jak dla mnie gra jest trudniejsza od jedynki, a to o czym piszecie czyli znaczniki nadow w najblizszym czasie i tak znikna w offi ladderach. jedynym minusem tych broni jest ich ogromny fart na ktory juz sie nic nie zdziala. a co do mp44 to w jedynce taka bronia byl bar, a w dwojce mozna powiedziec ze poprostu pozamieniali recoil bara na mpka. jak dla mnie gra jest dosc udana, lecz ma pare bledow ktore da sie wyeliminowac przy nastepnych patchach.

ps. jebana mgla na niektorych mapach mnie dobija ;p

__

Użytkownik
Nighter

2005-12-01 13:41:21

Tak, mgła jest wręcz porażająca :| Spadek fps z 30 na 5 i weź tu bądź mądry i graj :/
Oby patche poprawiły błędy, bo są na tyle denerwujące, że czasami mam ochotę przestać grać ;)

__

Użytkownik
dethal

2005-12-03 14:17:18

czemu zostalem znukowany ? O_O

__

Użytkownik
Nighter

2005-12-03 21:04:21

ke? :F Nie wiem, to było od razu jak się pojawił Twój post.
zapewne za przekleństwo

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2494 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie