Wymarzony ProMode !!!

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-18 20:13:37

Jak wiedomo ze strony www.promode.org i pośrednio od [url=http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879069627]yarqa[/url] rozpoczęto prace nad [color=blue]CPMA 1.2[/color] oraz [color=blue]ProMode 2[/color].

Do twórców zaczeły dopływac całkiem cekawe propozycje. Nie bede wyjeśniał dokładnie o co chodzi ale skupmy się na tych propozycjach. Jak wyobrażacie sobie [color=blue]ProMode'a[/color] ? Piszcie co chcielibyście (ale realne rzeczy) zmienic i jak myślicie w co przeistacza sie [color=blue]CPMA[/color] :)

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-18 20:38:22

W jakimś modzie widziałem różnokolorowe rakiety, raila itd w TDM tzn team czerwony mial czerwony, a niebieski team, niebieski. Niby nic takiego ale fajna sprawa.

__

Użytkownik
yareq

2003-10-18 22:59:28

roznokolorowe raile to juz w zwyklym kłaku sa (cg_teamRails 1) a jesli chodzi o rakiety to to chyba nie potrzebne

__

Użytkownik
yareq

2003-10-18 23:01:33

nie bede pisal jak by mial wyglodac moj wymarzony promode bo mi sie niechce tylko walic w ta klawiature moze kiedy indziej ale powinien byc bardziej zblizony do quake world'a i zadych ulepszen typu ograniczanie predkosci

__

Użytkownik
yareq

2003-10-19 00:24:40

hmm cos tu chyba za duzo pmowych ziomow nie zagloda :/

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-19 00:56:11

dobra dobra jezeli chodzi o rakiete to taki bajer a jezeli chodzi o raila to w modzie promien nie byl sprajtem czy czyms tam tylko modelem (komeda nie zmieni skina) co z tego ze to zalosnie wygladalo ale tyz taki bajer

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-19 00:57:31

Powinni dodac taq jaq jest w UT , UT 2K3 ze sie wysoko wybijash z windy (tylko w q3 malo map z windami :( )

__

PRO
Lucas

2003-10-19 08:49:54

Visual armor - czyli widac kto jaki armor ma na sobie...

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-19 09:48:40

fajna opcja :]

__

PRO
igor

2003-10-19 14:06:27

i zeby byl miotacz ognia?

__

VIP
aphex

2003-10-19 14:33:28

mi tam wszystko jedno jaki bedzie ten nowy promode bo i tak nie bede gral ;)

__

Użytkownik
lysy24

2003-10-19 15:03:06

BEZ KITU TA SPRAWA JEST COOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__

VIP
acci

2003-10-19 15:06:13

zeby mozna bylo jezdzic ciezarowkami :F

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-19 15:50:25

i jeszcze niech dodadza taka tarcze jak w CS 1.6 ... btw jezeli chodzi o tarcze to wczesniej wymyslilo ja id w Quake II

__

Użytkownik
FRag(6)i

2003-10-19 17:57:36

tarcza tarcza ale nie powinni ingerowac w szybkosc poruszanai sie jest dobrze tal jak jest teraz (chociaz z pmove sie zdeka lepiej gralo jak pierwszy raz weszlem na serwer bez pmove to nie wiedzialem co sie dzieje)a tak wogule to q3 4ever!!!!!

__

Użytkownik
insaner

2003-10-20 00:38:27

Mnie w pm brakuje:
- możliwości wyłączania, bądź regulacji wielkości splasha rl (na duzym intensity jakie ja preferuje splash strasznie przeszkadza)
- polepszyc plasme - chocby do poziomu jaka jest w arQmode
- polepshyć shotguna - żeby z bliska wymiatał na 150hp (żeby ładował wiecej shelsów we wroga), obecnie nie ma żadnej broni dobrej na zwarcie - bo z shotguna nawet najlepszym sie nie udaje wymiatac z niego z bliska albo używają czegoś konkretniejszego, ewentualnie przywrócić shotgun z vq3 (ale sam nie wiem czy to dobry pomysł)
- wywalić fastraila który powoduje, że wygrywają ci którzy szybciej żąglują broniami a zarazem powoduje że nasi na arenie światowej są słabi przez to, gdybyśmy przez ostatnie 4 lata grali na default to teraz byśmy mieli wyskilowanych zawodników wiecej niż 3/4 europy grającej w cpma
- szczególnie brak zaczepistych map (a'la cpm1a)
- możliwości nagrywania dem MVD przez serwer dedicated
- wiekszy splash z granata oraz duży odrzut
- otwartości graczy na granie na nowych mapach, pomimo iż jest wiele qltowych map (cpm15, !cpm16a, cpm17) - wszyscy meczą i tak zawsze te same 2 - od zarania dziejów
- buforowanie meczu dla spectatorów/gtv - dzięki temu mecz oglądałoby się płynnnie itd

__

VIP
lecho

2003-10-20 11:56:59

generalnie sie z wiekszoscia rzeczy zgadzam, mi sie nie podoba w obecnym pm (1.1) taka jakas dziwna "sztucznosc", plastikowosc jakiej nie bylo w wersjach w czy tam z ... ciezko powiedziec co to jest, po prostu subiektywne uczucie ... wszystko sprawia takie wrazenie jakby bylo z innej bajki, dla mnie najlepszy promode to w5, ostatni w ktorego masakrycznie naginalem przed przejsciem na osp ...

napisalem ze generalnie z wiekszoscia otoz nie zgadzam sie z wariacjami dot. broni... fakt., pg w pm sluzy jako bron do spamowania, ale szotgun wcale taki bardzo mierny nie jest, on moim zdaniem wlasnie w vq3 jest przegiety (pg zreszta troche tez)... jedyne co mi przeszkadza to zmasakrowany machinegun, czasem odnosze wrazenie ze wiecej obrazen zadam jak bede latal z pila w kolko... ta bron w promodzie to wykalaczka i ulatwia spawnfragowanie... warto by sie tez zastanowic nad 125hp po respie :> chociaz z 85 punktowym railem to tez fajny pomysl ... i takie moje male prywatne zyczenie, zeby zwiekszyc "odrzut" lg, tzn zeby zadawalo tyle samo dmg, ale bardziej odrzucalo, moznaby latwiej i efektowniej trzymac ludzi w powietrzu i robic rozne inne bajery :>

__

Użytkownik
vizdoom

2003-10-20 14:35:24

Dlaczego coś wogule ma być zmienione, pewnie znowu dadzą jakieś pierdołki typu nowe kolorki w xywie jaki to ma sens ?!

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-20 15:34:33

- co do plazmy to moze byc ale zeby byly mniejsze kulki

- co do SG to ja bym mu zwiekszyl do 120

- co do "odrzutu" (moze nie az tak jak w qw ale zeby byl wiekshi) glownie w GL i RL ( w LG to jednak troche bez sensu bo i tak se nia niezle 3yma kolesia np. w lawie na cpm3 ;))

- co do gtv to fajnie ale tyz po co

- co do 125 hp na poczatku to bzdura

- co do raila ktory zadaje 85 dmg to bzdura

- co domap to nie narzekam ale moglo by ich byc wiecej dobrych

- co do MVD to lepiej to robic ze sprctejtora niz z serva (chyba powód [dziex over]jasny)

- co do gtv to moze sie przyda ale nie sadze zeby jednak ktos na nim siedzial
czesto (chyba ze na turnieje)

- co do rozpedzania sie to niech zostawia w spokoju bo jest dobrze jak jest (precz z ograniczeniem)

__

Użytkownik
maver1ck

2003-10-20 17:55:12

w którymś modzie widziałem zielone granaty w sumie taki bajerek ale przydatny bo niejednokrotnie ich nie widac na rozmytych texturach. wg mnie przydatne

__

Użytkownik
maver1ck

2003-10-20 17:59:14

w którymś modzie widziałem zielone granaty w sumie taki bajerek ale przydatny bo niejednokrotnie ich nie widac na rozmytych texturach. wg mnie przydatne

__

Użytkownik
maver1ck

2003-10-20 18:00:14

w którymś modzie widziałem zielone granaty w sumie taki bajerek ale przydatny bo niejednokrotnie ich nie widac na rozmytych texturach. wg mnie przydatne

__

Użytkownik
maver1ck

2003-10-20 18:00:14

w którymś modzie widziałem zielone granaty w sumie taki bajerek ale przydatny bo niejednokrotnie ich nie widac na rozmytych texturach. wg mnie przydatne

__

Użytkownik
JuiCe

2003-10-20 18:18:42

Kulki od plazmy już są małe jak sie włączy arQmode - sproobooj!

Co do VAS Lucas to skąd o tym wiesz co? :P

Mnie ostatenicze na forum PK przekonano, że VAS to jednak nie jest najlepszy pomysł, a w związku z tym, że od Luca zwalone mp demo XIII, gdzie VAS jest, dostałem to nie mogłem tego w praktyce przetestować :(

__

VIP
acci

2003-10-20 18:48:47

lol, przyjebales 4 takie same posty ;DDD

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-20 19:41:53

w którymś modzie widziałem biale rakiety w sumie taki bajerek ale przydatny bo niejednokrotnie ich nie widac na rozmytych texturach. wg mnie przydatne

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-20 19:50:27

Juz wiem gdzie widzialem zielone granaty i biale rakiety, w ... (zglashac propozycje a potem wshystkich zdoluje :D)

__

Użytkownik
yareq

2003-10-20 20:19:11

no to jedziemy :>

"wywalić fastraila który powoduje, że wygrywają ci którzy szybciej żąglują broniami" - no nie od kogo ja to slysze od polaka ? przeciez to my wymyslilismy sobie poldm'a ktory teraz nawet jest standardowo w niestandardowych trybach :] jak by wywalili fast raila to bym czul sie conajmniej dziwnie brrr... nie zawsze gram na fast railu ale czasem fajnie jest zrobic taka ostra sieczke na poldm'ie - poztym fastrail to tylko opcja przewaznie nie chcesz to nie grasz na nim

"w którymś modzie widziałem zielone granaty w sumie taki bajerek ale przydatny bo niejednokrotnie ich nie widac na rozmytych texturach. wg mnie przydatne" - wlacz se cg_altgrenades 1 i wlacz nomip na granaty to nie bedzie problemu

"co do RL to jeszcze mogl bym sie zgodzil na te 90 dmg zeby potencjaly typ mogl uciec a ten z przewaga staral sie dobic hama z MG :D" - bezsens jak by w vq3 zrobili 90 dmg z rakiety to bym sie smial, ale jak by tak zrobili w pm to to by byla kompletna glupota :/// i pokaz debilizmu z ich strony - i tak trzeba trafic centrala zeby zadac 100

"Juz wiem gdzie widzialem zielone granaty i biale rakiety, w ... (zglashac propozycje a potem wshystkich zdoluje :D)" - no ta ja dokoncze "Juz wiem gdzie widzialem zielone granaty i biale rakiety, w... " --> paku yarqa do q2 :]

"Mnie w pm brakuje: możliwości wyłączania, bądź regulacji wielkości splasha rl (na duzym intensity jakie ja preferuje splash strasznie przeszkadza)" - chyba ci chodzilo o blysk od rakietnicy a to sie nazywa muzzle flash i masz od tego komende cg_muzzleflash 0/1

"tarcza tarcza ale nie powinni ingerowac w szybkosc poruszanai sie jest dobrze tal jak jest teraz" - ludzie co wy z tego chcecie zrobic taka gre jak w ut2k3 gdzie czasem gdzie przez 1/2 meczu biegaja typy z ta zielona tarcza ? to bez sensu to jest pm - tu ma byc szybka rozgrywka a nie cos takiego :/

"Dlaczego coś wogule ma być zmienione, pewnie znowu dadzą jakieś pierdołki typu nowe kolorki w xywie jaki to ma sens ?!" - jest tu troche racji bo pewnie zmiany i tak nie beda ogromne tylko zmienia na poczotek kilka pierdolek i tyle

to tyle wiecej mi sie nie chce pisac, a wlasciwie to nie mam czasu - nauka wzywa

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-20 20:29:06

Zielone granaty i biale rakiety widzialem w packu yarqa w qfusion.exe :P (q3 z fizyka q2) :P

I skometuj to :

"... warto by sie tez zastanowic nad 125hp po respie :> chociaz z 85 punktowym railem to tez fajny pomysl ... "

z pm'a robi sie vq3 (boshe)

btw Zmien slowo "jedziemy" bo ktos zauwarzy i Ci konto zabokuja :)))))))))))))

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-20 20:34:26

Ta... jeshcze troshke i bedzie "Q4ever !!!" :P

__

Użytkownik
yareq

2003-10-20 20:42:37

"... warto by sie tez zastanowic nad 125hp po respie :> chociaz z 85 punktowym railem to tez fajny pomysl ... "

hmmm ludzie jesli chcecie takiej rozgrywki w jaka by sie zamienila gra na pm po wprowadzeniu niektorych z proponowanych przez was zmian to odrazu zacznijcie grac w vq3 albo ut2k3 - gra na pm ma swoj urok wlasnie dlatego ze jest szybka a jak by trzeba sie bawic w dobijanie typa po strzale z raila jeszcze jak byscie fastraila wywalili to to by bylo bez sensu moze od ograniczcie ta predkosc bo przeciez jak mozna sie tak szybko poruszac to cala gra sie sprowadza do tego kto szybciej do armora :/ jak by ktos nie sczail to nie jestem ani za zmniejszaniem dmg raila ani zwiekszaniem ilosci hp po respawnie ani za ograniczaniem predkosci - jednym zdaniem nie jestem za niczym co by spowalnialo rozgrywke

__

Użytkownik
FRag(6)i

2003-10-21 11:45:30

125hp bezsens tak samo 85 dmg raila nie wiem dziw nie bym sie czul gdybym trafil z rl kola mna starcire (ktory ma 100 hp) i by nie glebnal taki motyw byl w vbase q3 i mi sie nie podobal - nie chcialo mi sie dobijac goscia

__

Użytkownik
FRag(6)i

2003-10-21 11:51:41

sprostowanie dziwnie bym sie czul gdybym z rg trafil kola.....

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-21 16:15:01

No raczej wiec kwestia dmg pozostaje bez zmian (chyba ze z SG :D)

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-22 16:30:44

yareq mial racje w q2 :D

__

Użytkownik
ziel1na

2003-10-22 21:32:20

ja sie musze zgodzic z yareq'em
moze i jakies zmiany nalezalo by wprowadzic do PM ale nic co mialoby spowolnic rozgrywke...

__

VIP
bizzare

2003-10-22 22:43:27

i zeby bylo widac, w jaki stanie jest ten armor :)

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-10-24 16:23:27

gdzie moge znalezc tego arQmode'a ??? I jak to dzial ???

__

Użytkownik
yareq

2003-10-24 23:55:44

BUHAHAHAHAA :D:D:D:D:D:D:D:D:D pffffffff....... nie powiem ci ale on jest mocno schowany

__

Użytkownik
kaZu^

2003-10-24 23:58:06

boryq ty znawco pm'a

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6154 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie