Admini na serwerach

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
e2

2005-10-08 23:39:10

Od dawna stwierdziłem, że młode pokolenie cs'owców nie należy do najinteligentniejszych. To co mnie spotkało przed chwilą zasługuje jednak na nagrodę dla najgłupszego admina ever.
Sytuacja ma miejsce na serwerze PCL.PL 1 by AWACOM.NET IP: 212.122.206.171:27015. Gram tam oczywiście na nicku e2 choć po przejściach z inteligentym adminem (pozdro mood) nie wkurzał się gdy grałem na e2' by mieć wymagane 3 litery. Zasada jak zasada, ale gdy wyjaśniłem, że mam taki nick na serwisie eSports.pl nie miał już pretensji (może i sprawdził - nie wiem). Dziś jednak kolo o nicku Kpt.Zbik powiedział bym ten nick zmienił. Na nic moje próby przekonania go, że wspomniany mood już się o to nie rzucał ani to, że na takim nicku jestem adminem na naszym serwisie i oczywiście zagrożono mi kickiem. Nie wytrzymałem już i napisałem mu, że jest idiotą. Proste - bo inteligenta osoba by to sprawdziła i raczej nie miała by z tym problemu. Jednak dostałem bana na serwer i raczej już tam nie zagram, a tam grał mój znajomy z bloku więc by pogadać z nim sobie tam pogrywałem (wielka strata - serwerów jest ponad 12000 :P).
Pytanie jednak brzmi: czy admini na serwerach FFA w cs'a to dzieci w wieku 12-u lat, którzy gdy mają władzę wykorzystują ją ponad wszystkie przewidziane normy? Kiedyś granie w CS'a było przyjemne bo po tygodniu na jednym serwie już z wszystkimi sobie luźno gadałem. Teraz jednak banda bachorów z gimnazjum (no offence dla normalnych gimnazjalistów z trzeźwym podejściem do gier - są tacy przecież) spina się z adminem i banuje kogoś bez możliwości jakiejkolwiek obrony. Czy naprawdę trzeba grać w wc3/sc gdzie admina nie spotkasz bo grasz 1/1 bądź 2/2 na własnym ustawionym meczu?

Nie mam zamiaru ubliżać CS'owcom bo gram w tę grę ładnych parę lat i ją szanowałem. Jednak myślę, że ta gra dzięki takim właśnie ludziom schodzi na psy i quakerzy i inni gracze patrzą na nią z pogardą. Od tego momentu zdecydowanie się z nimi zgadzam i nie życzę nikomu grać na tym serwie i trafić na podobnego admina.

Z poważaniem:

banned_za_nick'e2

Koniec moich wypocin :)

__

VIP
Preak

2005-10-08 23:47:56

niestety, na to nic nie poradzisz..chyba ze grasz na "kulturalnych" serwerach, gdzie takie sytuacje bardzo rzadko maja miejsce, a to moze dlatego, ze wymagaja tam od admina posiadania i uzywania mozgu...a nie bycia "ELO".

__

Użytkownik
e2

2005-10-08 23:52:18

no... teraz dają admina za to jak rozegrasz > 10000 godzin na serwie ;o

__

Użytkownik
Bloodtooth

2005-10-09 00:42:33

nothing new. po prostu graj gdzie indziej, gdzie admini sa jacys normalniejsi:> ale i tak wiadomo ze zawsze trafi sie jakas czarna owca.. ;) vectranet ? polecam tam gdzie gram;p przynajmniej kultura + banow za nicki jesli nie sa obrazliwe to nie ma;-). pzdr.

__

VIP
Preak

2005-10-09 01:13:26

vectra ssie wszystkie mozliwe pyty, adminow 1500, graczy na serwerze 32, pare razy dostalem bana za konfilkty prywatne, niczym nie powiazane z moja gra czy zachowaniem na vectrze...jedyne pozytywy to ping i to ze to olsztynski serwer ;]

__

Użytkownik
e2

2005-10-09 09:35:17

ip ;p

__

Użytkownik
raFF

2005-10-09 09:55:17

e2 to chyba byl najglupszy ban o jakim slyszalem.. za nick...
osobiscie dostalem chyba z 1000 roznych banow za zabicie "admina" przez sciane czy hedem z dlugiej na d2.. potem powiedzial ze to "niemozliwe" bym trafil z takiej odleglosci 1 strzalem i mam wh, aima i co tam jeszcze jest i mnie zbanowal... a i jeszcze dostawalem bany za dobre staty (typu 30:5) ale za nicka nigdy...
pozdrawiamy szanownych "adminkow" :) :*

__

VIP
samolot

2005-10-09 10:09:05

masz szczescie ze byla wzmianka o normalnych gimnazjalistach =]

a ffa ja sobie odpuszczam nie bawia mnie juz staty i kłótnie z admem skillorem
polecam #cs.gather.pl :)

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-10-09 10:17:35

#gather.teams jak juz :D

__

VIP
postal1

2005-10-09 10:20:40

BT jest jednym z adminów właśnie :]
stanowczy ale jak najbardziej sprawiedliwy człowiek
pzdr

__

VIP
postal1

2005-10-09 10:20:58

gry.ols.vectranet.pl

__

Użytkownik
e2

2005-10-09 10:35:28

ma się tego pecha ^^ ale fakt, że po raz pierwszy spotkałem się z kickiem/banem za nick który mam od dwóch dobrych lat :/

__

Użytkownik
*Jaras

2005-10-09 10:45:06

No dobra git e2, ale co ma do tego, ze jestes adminem eSp.pl. Nie gram w CS'a i nie rozumiem zasad na serwerach ale chyba mozna zrobic te wymagane 3 literki w nicku (jesli dobrze rozumiem). Z punktu widzenia osoby nie grajacej w CS'a obwoziles sie tym, ze jestes adminem esp.pl i masz jakas wladze. No offence e2, czasami lepiej przemilczec pare spraw, dopisac to ' do nicka i grac dalej na serwie gdzie orientujesz sie z ludzmi? ;c Ja sie nie znam, pozdro mordo ;*

__

VIP
samolot

2005-10-09 10:54:05

nie ma czegos takiego jak wymaganie 3 liter w nicku ;]

kiedys ale to dawno mozna bylo robic beke jak jeszcze te amx i inne mniej popularne
nick ` i jak koles chcial cie kicknac albo zbanowac to zamykala mu sie konsola xD

__

Użytkownik
*Jaras

2005-10-09 11:04:27

Ej faktycznie :D

Jarasu`

i zonk :D

__

PRO
girith

2005-10-09 11:08:39

debilizm :D

sam bylem swiadkiem sytuacji, w ktorej ble3e zostal zbanowany na pewnym serwie tylko dlatego, ze gral...za dobrze. na nic zdawalo sie podawanie adminowi linkow do jego profili ze steamid na esl i porownywanie go z tym na serwie.

gral zbyt dobrze, wiec nalezal mu sie ban ;d

mnie tez juz tysiace razy banowano za to, ze wchodzilem do przegrywajacego teamu i pare razy kasowalem dupe adminowi majacemu stat 30-1 w przeciwnej druzynie.

__

Użytkownik
faith

2005-10-09 11:51:06

Młodzi-gniewni albo zakomplexione typki, nie ma bata na takich cwaniaków :] Mają adma i półbogowie... coż... normal situation

__

Użytkownik
Bloodtooth

2005-10-09 11:59:10

to trzeba bylo zglosic to tam gdzie trzeba i sprawa by sie szybko wyjasnila.. chyba ze to problemy z HA no to wtedy frugo :) ze swojje strony moge tylko dodac, ze jesli ktos siedzi cicho, ewentualnie kulturalnie rozmawia to nigdy nie dostal bana jeszcze, pozdro ;-)


btw. czemu jak wejde w "odpowiedzi na moj post" i klikne "pokaz cala strone" to mnie wylogowywuje? jakis bug czy tak ma byc??:p

__

Użytkownik
adi

2005-10-09 15:10:41

s00000000000000000000000000 pr00000000000000000000000000 '-_-

__

Użytkownik
raFF

2005-10-09 21:10:04

hehe... no najlepsze jest to ze admin moze miec staty 30:1 a Ty nie mozesz bo grasz dobrze a on odrazy ze cheat :|
albo jak popsujesz mu staty to to samo... czepia sie i pluje do Ciebie...
tutaj ze tak powiem zacytuje :p "Boze... widzisz i nie grzmisz" (c) Infi :)

__

PRO
Lucas

2005-10-09 21:14:34

Coz.

Wladza zmienia - juz to rzymianie dawno temu odkryli.

A to ze ktos leczy swoje kompleksy, tym, ze moze zbanowac kogos...

__

Użytkownik
e2

2005-10-09 21:38:32

ale ty skromny jesteś ;>

__

Użytkownik
PiWo5z

2005-10-09 21:52:48

dobra za plusy dam passy (sprawdzane ;DDD)

do:
my first sex teacher
my friends hot mom
my sisters hot friend

kto chce imsg :) i plusa [+] :)

__

Użytkownik
und

2005-10-10 01:04:00

jakis koles: hahahah ds zal
ja: co ahahah?
jakis koles: co to mozesz do starego gadac
ja: buzia :x

kicked and banned.

zabilem kolesia i ban (: kulturka byla, polecam serwer KrwawA UazniA FFA, tam sa 'najlepsi' tego typu admini.

btw co do nicka to tez gram czasami pod 2 literowym nickiem, ds. juz tez gdzies mialem problemy z tym nickiem i musialem zmienic, 'ds to moj rn' :P

pzdro dla adminow xD

__

Użytkownik
Od!n

2005-10-10 13:24:26

czy admini na serwerach FFA w cs'a to dzieci w wieku 12-u lat, którzy gdy mają władzę wykorzystują ją ponad wszystkie przewidziane normy?



odp.: Nie, jak w kazdym "środowisku" są ludzie ok i parapety. Najlepiej takie servery omijać, lub jeśli to pojedynczy przypadek to zgłosić to do HA, bo moze poprostu zła osoba na złym miejscu.

Nie chciałbym bronić tamtego admina, bo nie rozumiem czemu nick musi miec conajmniej 3 litery, ale jesli takie sa zasady servera (ustalone przez HA) to admin musi ich pilnować. To, że tamten ci pozwolił mieć taki nick a ten nie, to co z tego? On nie musiał wierzyć w to że to prawada że z tamtym sobe wyjasniles. Po tym jak nazwałeś go idiotą to nic dziwnego ze dostałeś bana, obrażanie gracza tak na wiekszosci serverów sie kończy. Jeśli dostałeś perma to zgłoś się do HA i po sprawie.

Żeby nie było nie jestem związany z w/w serverem. Poprostu pisze co myśle.

POzdro

__

VIP
samolot

2005-10-10 15:28:22

jak chciał długiego nicka to trzeba było wpisac w nick spec_no_pip albo spec_help_text

teraz to chyba naprawili a nie chce mi sie sprawdzać
ale byly jazdy z tym ;]
tylko dla wtajemniczonych =]

__

Użytkownik
e2

2005-10-10 15:34:26

wpisałęm trzy_literowy_nick xD

a co do tych komend - się wie co robiły :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8604 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie