Cyber ArenA, Cyber Hala Centrum gamingu

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
gregkilla

2005-09-09 09:20:08

Czesc - byc moze ktos mnie pamieta w tym serwisie - napisalem kilka artykulikow dotyczacych csa jakis rok temu ^^ - tyle tytulem wstepu...

W tym roku koncze architekture a poniewaz prawie cale zycie spedzilem na graniu (atari 65xe -> amisia 500 -> pc) postanowilem wykorzystac nabyte 'umiejetnosci' ...co prawda przestalem tracic 12h dziennie na 'rundeczki' w csa, diablo czy war'a to mimo wszystko postanowilem na dyplom zrobic cos czego wlasciwie jeszcze nie ma ... na pewno w Polsce - a co spodoba sie wszystkim namietnym graczom. Narazie bedzie to projekt dyplomowy ale przy odrobinie dobrej woli i otwartym portfelu moznych tego swiata - moze uda sie go zrealizowac - za lat powiedzmy sto :d.

Do rzeczy jednak - chce zaprojektowac [color=red]Cyber Arene[/color] czy Hale - miejsce dla graczy i producentow, takie centrum gamingu - obiekt wielofunkcyjny z naciskiem na rozrywke elektroniczna - miejsce na rozgrywanie mistrzostw, organizowanie targow, sklepy, itp. Koncepcja juz jest - jesli bedzie jakies zainteresowanie - udostepnie rendery. Prosze Was jednak o pomoc... A zatem:

- linki do www z imrezami komputerowymi wszelkiej masci, na ktorych widoczne sa sale, pomieszczenia itp - rowniez zaplecza, serwerownie - slowem wszystko co przyda sie w projekcie architektonicznym - prosze glownie o imprezy miedzynarodowe lub naprawde duze - prosze nie dawac linkow, ktore sa, ze tak powiem 'oczywiste' - np. wcg - chyba ze ktos ma zdjecia prywatne
- Wasze sugestie co do funkcji jaka moglaby sie znalezc w obiekcie
- Zdjecia Wasze z imprez tego typu
- generalnie pomoc ;] - jesli cos mi sie przypomni bede updejtowal topic

All in all - POMOZCIE ;] - jesli macie jakies zapytania - pytajcie - za jakies 2 miechy musze skonczyc projekt hehe

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1336 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie