ASUS GF 6800LE DVI TV V9999LE/TD/128M/A

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Empty

2005-07-12 18:17:27

Witam,

jestem w patowej sytuacji, sprzedalem swoja karte na allegro a na ta w topicu icomp.pl kaze czekac 3-4 tygodnie.
Przedemna perspektywa spedzenia wakacji na gf2 ... ;(

Moze ktos z was wie gdzie mozna zamowic (prawie) od reki taka karte ( musibyc modowalna 16/6)

Pomocy!

__

VIP
Vincent

2005-07-12 18:29:37

modowalnej karty ??? - z ty,mi kartami jest tak ze nawet jesli ktos ( sprzedawca) upatrzyl taki model modowalnej karty zastrzega ( uprzedza) ze jednak karta moze sie okazac niesprawna po odblokowaniu( potoki moga byc uszkodzone) - wtedy sprzedawca gwarantuje wymiane takiej karty na inna.
tak ze jak juz taka karte zdobedziesz i odblokujesz to zrob testy i sprawdz czy nie sypie bledami .

Sklepu / sprzedawcy nie moge zadnego podsunac.

(pamietaj kupuj tam gdzie sprzedawca gwarantuje wymiane jesli karta po odblokowaniu okaze sie sprawna inaczej)

__

Użytkownik
yareq

2005-07-12 19:04:02

Ciekawe ktory sklep w polsce cos takiego zagwarantuje ;].

__

VIP
Empty

2005-07-12 19:11:47

icomp.pl gwarantuje ze karta ktora do Ciebie przysla bedzie dzialal bezproblemowo ( bez artefaktow, padow, freezow) na 16/6 .
Ale trzeba czekac 4 tyg !

__

VIP
wilgotna pela

2005-07-12 19:16:52

gral.pl gwarantowal. do czasu az nie zaczely wracac masowo :)

__

Użytkownik
yareq

2005-07-12 19:19:34

];-)

__

VIP
Vincent

2005-07-12 19:20:48

Widywalem takie aukcje na allegro - sprzedajacy gwarantowal zwrot jesli karta "niezaskoczy" - jednak ja odradzam allegro ( moja subiektywna opinia)

Nie masz tam gdzies w twojej okolicy sklepu w ktorym bylka by podobna/taka karta ? - moglbys wpasc i przetestowac w sklepie ?

Widze ze >Ci zalezy na czasie - jednak pomoc nie potrafie - tylko moge dordzic - jesli liczysz na modowalna karte to patrz czy sprzedawca gwarantuje wymiane wrazie niepowodzenia

Pozdrawiam

__

VIP
Vincent

2005-07-12 19:21:34

Widywalem takie aukcje na allegro - sprzedajacy gwarantowal zwrot jesli karta "niezaskoczy" - jednak ja odradzam allegro ( moja subiektywna opinia)

Nie masz tam gdzies w twojej okolicy sklepu w ktorym bylka by podobna/taka karta ? - moglbys wpasc i przetestowac w sklepie ?

Widze ze >Ci zalezy na czasie - jednak pomoc nie potrafie - tylko moge dordzic - jesli liczysz na modowalna karte to patrz czy sprzedawca gwarantuje wymiane wrazie niepowodzenia

Pozdrawiam

__

VIP
Empty

2005-07-12 19:28:58

powiem to moze inaczej, dokonalem juz wstepnego rozpoznania sytuacji i okazalo sie ze :

- ta firma sprzedaje karty i na allegro i poprzez strone www ( jednak na te modowalne zalecaja formularz www.)
- gwarantuja pelna modowalnosc i stabilnosc oraz bezproblemowosc kazdej sprzedanej karty
- oferuja takze doskonaly kontakt poprzez gg/mail/www/etc.
- jednak czas oczekiwania na realizacje zamowienia trwa 4 tyg! ( ze wzgledu na ilosc zamowien)

moja opinia
- myslze ze oni dostaja raz na tytdzien partie kart sprawdzaja ktora da sie zmodowac 16/6 i sprzedaja,a reszta klientowa czeka next week

__

Użytkownik
redon

2005-07-12 19:41:45

zobacz na www.esc.pl, pogadaj z nimi na gadu...

__

VIP
Empty

2005-07-13 02:11:20

ehhh szkoda gadac ;)

__

Użytkownik
redon

2005-07-13 12:25:27

why?;p

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4704 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie