Problem z odtwarzaniem dem :/

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Gryzak

2005-06-02 11:15:11

tj w temacie pisze playdemo “nazwadema” i klops wyskakuje mi:
playdemo “demoname” “replayspeed”: plays a demo
replayspeed == 1.0 defau
a wiec pisze playdemo “nazwadema” 1.0 i znowu nic w konsola poprostu przeskakuje o jedno pole w dol. Doadam ze wersja gry zgadza sie z wersja dema, a dema mam w katalogu /cstrike. Bardzo prosze o pomoc.

__

VIP
Vincent

2005-06-02 13:33:47

pobrane demo rozpakowujesz do jakiegos katalogu np. zakladasz katalog o nazwie " dema pobrane " umieszczasz go na pulpicie .

wypakowane demo ( dla wygodnictwa obrabiasz ) ( czasem sa zbyt dlugie nazwy i latwo sie pomylic przy wpisywaniu w konsolke ) - naciskasz prawym przyciskiem myszy na plik demo i wybierasz zmien nazwe NP. Ocrana_de_dust2 i wciskasz enter.

potem kopiujesz to demo do C:\Valve\Steam\SteamApps\"twoja nazwa w Steasm"\counter-strike\cstrike_german
( u mnie jest ostatni CS_german bo mam niemieckiego CS-a w niemieckiej wersji jezykowej - u Ciebie moze byc inna nazwa ostatniego katalogu ) - musisz dotrzec do katalogu w ktorym masz Config.cfg z twoimi ustawieniami do gry - wklejasz do tego (cstrike_german ) katalogu swoje demo ( Ocrana_de_dust2 ) ( albo demo11 - bo taka wczesniej dla latwiejszego wpisywania podales nazwe )

Potem odpalasz CS-a klikasz na jakis serwer z listy / kiedy odpali sie gra i zacznie ladowac / wtedy przrwij ladowanie / potem wciskasz klawisz "^" by wejsc w konsole / w konsolce wpisujesz / playdemo Ocrana_de_dust2 ( i wsiskasz enter )
Podczas wpisywania w konsole pierwszego znaku pojawia sie przed nim inny nichciany znaczek - wiec wpisujac playdemo naciskasz litere P i widzisz ze przed litera masz znaczek wiec wykasowujesz litere P i ten znaczek i piszesz od nowa tak by w linie polecen nie bylo dodatkowych znakow czy tez pomylek - w lini polecenia ma byc tylko - playdemo Ocrana_de_dust2 ( to przyklad )

Zeby obejrzec demo musisz miec zainstalowana mape na ktorej rozgrywa sie demo - jesli nie masz takiej to demo nie ruszy ( np. demo jest z mapy de_westwood a ty jej nie masz wtedy nie odpalisz dema ) - czasem demo nie odpala niewiadomoczego choc jest poprawnie wszystko - wtedy nalezy ponownie pisac polecenie i nazwe dema w lini polecen konsoli )

:\Valve\Steam\SteamApps\Gryzak \counter-strike\cstrike_german - wklejasz demo - odpalasz steam / gre - wchodzisz w konsole i wpisujesz: playdemo nazwadema
( bez dodatkowych zankow - po playdemo spacja i wpisana dokladnie nazwa dema )



UFFFF . - rozpisalem sie - ale nie wiedzialem jak to krocej ujac - do tego ciezko mi sie pisze po polsku ;-)

pozdrawiam

__

Użytkownik
Gryzak

2005-06-02 15:10:39

wielkie thx juz wszystko dziala :)

__

VIP
Vincent

2005-06-02 18:54:41

PS. moglbys sobie jakis wstawic wlasny avatar ?

__

VIP
n o o k i e

2005-06-03 01:45:41

Jedna rzecz - nie trzeba wchodzic na serwer i dawac anuluj. Wystarczy otworzyc gre i wcisnac konsole :)

__

Użytkownik
bartosh18

2005-06-03 07:32:21

a jak wyłączymy się z gry to mamy staty pokazane z gry bo bardzo często ich nie widać :D

__

VIP
Vincent

2005-06-03 09:18:08

Zgadza sie - nookie ma racje - tu zle napisalem - a to pewnie dlatego ze najczesciej ogladam dema z serwera na ktorym gram - np. jakiegos cheatera , jesli sie pojawi - wtedy spozadza sie demka i przed przeslaniem reszcie adminow oglada.

Mala pomylka ;-)

EDIT. jeszcze jedno - przed hwila sprawdzalem - jesli nie odpale steam i nie odpale gry ON Line to nie moge odtwarzac dem - od jakiegos czasu mam wersje Condition Zero - i by odpalac dema musialbym je wklejac do innego katalogu - z katalogu ( C:\Valve\Steam\SteamApps\"twoja nazwa w Steasm"\counter-strike\cstrike_german ) moge odpalac dema tylko w opcji gra On Line .

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

861 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie