Wkrótce w kinach...

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
bizzare

2003-07-05 12:38:08

Juz nie dlugo do kin wejdzie kilka fajnych filmow, osobiscie nie moge sie doczekac :D

[hide=Hulk]
Naukowiec Bruce Banner (Eric Bana) ma trudności z panowaniem nad swoimi emocjami w momentach stresu i złości. W skutek niedopatrzenia przyjmuje śmiertelną dla człowieka dawkę promieniowania gamma. Wkrótce zaczyna odczuwać nie do końca sprecyzowaną obecność kogoś w swoim wnętrzu, niebezpiecznego, ale zarazem przez swoją mroczność pociągającego... Gwałtowne zmiany zachodzące w jego życiu obserwuje jego była dziewczyna i współpracowniczka naukowa, Betty Ross (Jennifer Connelly). 140 minut
Obsada
Eric Bana - Bruce Banner
Jennifer Connelly - Betty Ross
Sam Elliott - Generał Thunderbolt Ross
Josh Lucas - Glenn Talbot
Nick Nolte - Ojciec Bruce'a Bannera
[/hide]
[hide=Terminator 3 Bunt Maszyn]
Dziesięć lat po wysłaniu przez Skynet cyborga T-1000, nowy model Terminatora: T-X, zostaje przeniesiony w czasie z misją zgładzenia Johna Connora (Nick Stahl). Tym razem jest to Terminator o ciele kobiety, nazywany Terminatrix (Kristanna Loken), Razem z nim do czasów młodości Johna Connora przybędzie stary znajomy z poprzednich części cyklu: model T-800 (Arnold Schwarzenegger). Jego zadaniem ponownie będzie ochrona przyszłego przywódcy powstania przeciwko maszynom.
Obsada
Arnold Schwarzenegger - Terminator (T-800)
Nick Stahl - John Connor
Kristanna Loken - T-X (Terminatrix)
Claire Danes - Kate Miller
Brian Sites - Bill Anderson
[/hide]

A wkrótce premiera (nie wiem, czy juz go nie ma) filmu wyrezyserowanego przez naszego rodaka Andrzeja Bartkowiaka pod tytulem “Od klyski az po grob”. Poprzedni film (“Romeo musi umrzec”;) Bartkowiaka, zrobil na mnie nie male wrazenie i mam nadzieje, ze i tym razem sie nie zawiode ;)

[hide=Od kolyski az po grob]
Szefowi wyspecjalizowanego gangu złodziei (DMX) porwano córkę. Aby ją ocalić musi zawrzeć niebywały układ z oficerem tajwańskiej policji (Jet Li) i odnaleźć cenne diamenty, których żądają porywacze. Podążając śladem zaginionych diamentów, odkrywa nowoczesną broń masowego rażenia, która może zagrozić całej ludzkości. 101 minut
Obsada
Jet Li - Su
DMX - Fait
Anthony Anderson - Tommy
Kelly Hu - Sona
Tom Arnold - Archie
[/hide]

A wy co sadzicie o tych filmach ? ;)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1154 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie