Cziterzy

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
TroPtyN

2006-01-03 16:43:10

Największy cheater to Fatal1ty, wszyscy o tym wiedzą. Jak inaczej wytłumaczyć poziom jego skilla? ;)

A co do prawdziwych oszustów. Można sparafrazować pewną popularną wypowiedź/obrazę: "Jak ich widzę, to jestem za aborcją". =)

__

Użytkownik
TroPtyN

2006-01-03 16:45:00

Muchozolem. ;P

__

Użytkownik
TroPtyN

2006-01-03 16:47:11

Ch*ja? :)

__

Użytkownik
unit10

2006-01-03 19:57:35

ruskie sie zbroją... czas pitać z kraju..

__

Użytkownik
yeltzyn

2006-01-04 10:40:42

[url=http://rainerstoff.elitecoders.org/Q4.avi]Elitecoders rules[/url]

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
Blademaster

2006-01-04 17:34:20

Moim zdanie, gra na czitach, hexach i innych shit'ach to nubostwo i tyle. Nie wiem po co woogole developerzy tworzacy gre zrobili czity... woogole nie wiem po co sa czity. Zrozumiem jeszcze czity na serwach gdzie mozna ich uzywac ale gdzie sie normalnie gra? Uczciwie? Na prawde - n/c ...

__

Użytkownik
no1se

2006-01-04 17:37:52

1. W et nie ma zaimplentowanych czitów, w żadnej grze online nie ma :X
2. Niektórzy czitują, bo koniecznie chcą się wybic, inni cierpią na przypadlosc "jestem dzieckiem i wszyscy mnie bija", sa tez tacy, ktorzy robią to z ciekawosci.

__

Użytkownik
Blademaster

2006-01-05 18:44:22

Buhahaha - racja, z tym dzieckiem ;] . Znam wiele osob ktore tak robily bo nie mialy skill'a chodz graly .

__

Użytkownik
scooby0220

2006-01-22 12:41:21

Od wytepienia cheaterów :o jest PB Każdy kto używa hacka predzej czy póxniej dostanie bana a co do nicków to nie wiem o co ci z nimi chodzi :o jak można grać na fejku :o

PRowokator

__

VIP
blacktyger

2006-01-22 12:51:07

Nawet nie wiesz jak sie mylisz ;). Gdyby nie czujne oczy doswiadczonych graczy i adminow, gralibysmy w "kto ma nowszego czita".

__

VIP
lab

2006-01-22 13:28:45

omg [url=http://wyznanie.czitera.patrz.pl/]cziterzy[/url]

__

Użytkownik
nox.

2006-01-22 13:39:05

krotko mowiac wszystko da sie obejsc

__

Użytkownik
nox.

2006-01-22 13:43:31

doprawdy żenujące :| przypomnialo mi sie to nagranie z TS'a jak John Rambo namawial innych czlonkow klanu zeby czitowali ;o nie powiem co to byl za klan bo teraz ma zupelnie innych ludzi (bardziej odpowiedzialnych) a i tak wtajemniczeni doskonale wiedza o kogo chodzi;)

__

VIP
blacktyger

2006-01-22 14:20:09

No cóż, po slownictwie mozna wywnioskowac, komu i w jakich celach sluza czity ..

__

Użytkownik
Blademaster

2006-01-25 12:54:19

Najlepsze bylo pozniej - koledzy chca go najeb** za czitowanie ;] .

__

Użytkownik
Weenix

2006-02-11 22:06:14

;-( ostatnio jakas moda na cziterów ktoś zaczyna wymiatać to odrazu na czitach ;f Już mnie wkurza jak jakiś dzieciak na refie kicka za "czity" i nawet nie wie jak działaja ... albo takie dzieci co pytaja skąd czita ściagnąć na publikach ... grałem na serwerze bez pb na etmain ... komedia... co 3 na aimbocie jechał ... pozatym ostatnio zauwazyłem że duzo hardware banow sie sypie :> i niektorzy "pro" z publikow znikneli a jak wchodza to graja chwile i wylatują

__

Użytkownik
nedlader

2006-02-12 02:54:20

Zero szacunku dla cheaterów. Wykopywać ich, niszczyć, palić, zgniatać i kopać po du... . Sam niejednego już playera złapałem na chetowaniu - sprawia mi to dużą radość :) Także jedynie w nas, w osobach, które wiedzą coś na temat cheaterów, nadzieja, że będziemy ich śledzić, podglądać i starać się usuwać z serwów. Mam nadzieje, że uczciwi gracze w jakimś stopniu przyczynią sie do tego, by tępić cheaterów. I sobie i Wam tego życzę. Aha, a temat jak najbardziej na forum potrzebny! :)

__

Użytkownik
zwei

2006-02-13 04:19:40

Jeśli chcecie unikać cheaterów to proponuje nie wchodzić na "Weedmana"!!! Serwer ten słynie z graczy pierwszych miejsc rankingu swiatowego a tak na serio to prawdziwa cheaternia. Z grających tam osób podziwiem jedynie Elektre
który(a) nie jest na 1000% cheaterem.

__

Użytkownik
nedlader

2006-02-13 14:18:45

Zwei mylisz się. Jestem tam codziennie i rzadko się zdarza, by był tam jakiś cheater. Owszem było kilku, lecz zostali zbanowani. Sam też się do tego przyczyniłem :) Pozdrawiam i czekam na Ciebie na Weedmanie!! :)

__

Użytkownik
wyrek

2006-02-13 15:31:13

podaj ip do tego serka jak mozesz:P

__

Użytkownik
nedlader

2006-02-13 15:47:05

194.255.112.249:27960 Weedman ( polecam szczególnie wieczorami ;)

__

Użytkownik
zwei

2006-02-13 18:35:30

Polecasz weedmana?? Czyś ty oszalał ?? Tam się podniecają typami którym nie raz strzelałem w banie od tyłu, a oni dawali rade zabić kolesia przed sobą mnie i przy tym nawet kask im nie spadał. Np. Xrivison gracz na dobrym miejscu w rankingach a wali od nigo cheatami.

__

Użytkownik
nedlader

2006-02-13 19:22:15

Wiesz, ja na forum i przy wszystkich nigdy nie mówię, że ktoś cheatuje, dopóki nie jestem pewny. A wydaje mi się, że cieżko jest powiedzieć, że X cheatuje. Sam go o to nie raz podejrzewałem, no ale może to złudzenie - ten player jest naprawdę dobry. Wątpie, by stosował cokolwiek. Na pewno nie ma wallhacka, aimbota też nie. Więc ? Poza tym, nie raz leciałem na podgladzie jego - on raczej nie oszukuje. Musisz się z tym pogodzic, że on jest lepszy ;)

__

Użytkownik
zwei

2006-02-13 20:00:37

A ja właśnie jestem pewien i dlatego to pisze!! No tak wszystkich cheatów na raz nie ma włączonych, tylko te wybrane. Wystarczy że troszke sobie podkręci wytrzymałość i broń, i juz będzie "dobrym" zawodnikiem. A co z tego ze siedzisz w nim jak nie masz porównania i nie zobaczysz np. że broń mu odrobine szybciej strzela bo nie masz tego do czego porównać. Ja sie tam na cheatech nie znam ale widze że ty dobrze operujesz nwet nazwami.

__

Użytkownik
zwei

2006-02-13 20:07:39

A że jest lepszy to przyznaje, bo każdy zasrany cheater zawsze bedzie lepszy.

__

Użytkownik
Nera

2006-02-13 20:49:32

'Wystarczy że troszke sobie podkręci wytrzymałość i broń, i juz będzie "dobrym" zawodnikiem. A co z tego ze siedzisz w nim jak nie masz porównania i nie zobaczysz np. że broń mu odrobine szybciej strzela bo nie masz tego do czego porównać.'

W tym momencie widac ze totalnie nie znasz sie na cheatach. Czity nie moga nagle zwiekszyc ilosci hpkow do 10000, sprawic ze w magiczny sposob zaczniesz unikac pociskow, albo ze w twoim mp40 znajda sie mocniejsze i szybciej strzelajace pociski. Na to nie pozwala sam engine gry. Czity glownie dziela sie na aimboty [wspomagaja celowanie] oraz wallhacki [widac przez sciany], to wszystko...

__

Użytkownik
elmo.rtcw

2006-02-13 21:38:19

ludzie kupcie sobie po czekoladzie na jutro i dajcie tym wszystkim 'cziterom' niech sie ciesza, co za narod, jak widze ten poziom wypowiedzi w tym temacie, to az zal mi sie robi naszego kraju, szczegolnie po tym pieknym orendziu kaczki dzis

__

Użytkownik
zwei

2006-02-13 22:08:33

Tak!! Totalnie nie mam pojecia bo żeby je mieć musial bym je stosować.

W takim razie mi wyjaśnij dlaczego jednak on jest tak wytrzymały i dobrze strzela. O adrenalinie nie musisz mi gadać bo wiem jak działa (i to nie jest to). Wiem wiem strzelanie w głowe można wyćwiczyć, ale nie można kogoś zabić paroma pociskami nie trafiając w nią.

Pewnie mi napiszesz że pociski w niego nie trafiają bo wyćwiczył zwinne kocie ruchy a naboje ma takie mocne, bo mocniej naciska przycisk myszki :)

__

Użytkownik
zwei

2006-02-13 22:21:06

Ooo prosze- inteligecja polska sie znalazła (przedstawiciel narodu)!!
Wróć do średniowiecza tam używano takich tekstów: "co za narod, jak widze ten poziom "
Nie lubie ludzi którzy uważają się za lepsztch........( ale to temat na inne forum)

__

Użytkownik
nedlader

2006-02-13 23:38:12

Zwei ale zrozum, że ten gość gra w Wolfa już od dawien dawna i wie, jak robić uniki, jak się poruszać, jak skakać, jak strzelać i jak pomagać innym ze swojej drużyny by być właśnie tak dobrym, by inni nazwyali go cheaterem. Widać, uskutecznia on codzień swoją technikę gry, a Ty jak widać zaślepiony w swoją terię ulegasz pokusie i idzesz na łatwiznę, mówiąc wszystkim dookoła, że Xrivision to cheater. Wejdź na speca kiedyś, kiedy będzie on grać i zobaczysz, że ani on nie widzi przez ściany, ani nie lata mu cross po głowach wrogach jakby używał aimbota.

__

Użytkownik
wyrek

2006-02-14 01:53:08

ej jezeli az tak zle ci sie na to patrzy to po co to czytasz i piszesz posta0_0 jak mi cos nie pasi to to elewam;)

__

Użytkownik
elmo.rtcw

2006-02-14 13:06:29

O zgrozo wlasnie, jasnie kasiaze z pacanowa dolnego mnie zniszczyl swoja elokwencja na temat średniowiecza, nawet nie chce wiedziec ile masz lat bo jednak poziom inteligencji od wieku nie zalezy.

Napisales pare postow, z ktorych wnioskuje, ze masz prawdopodobnie malego pisora, bo wielce najezdzasz na to, ze ktos uzywa 'czitow', a 'ty' nie mozesz? albo poprostu masz taka manie ze chcesz a nie wiesz jak, bo niby dlaczego robisz takie wielkie hallo, i pisesz pos pod postem ze ktos cie skrzywdzil,a ty nie mozesz isc do mamy bo mama nic na to nie poradzi.

Dorosnij chlopcze, bo chyba juz czas na to przyszedl. I pomysl nad tym, ze jednak w kraju, za granica moga sie przytrafic na twojej drodze o wiele lepsi 'nie-cziterzy', z ktorymi sobie nie poradzisz. Jak sie nie umie plywac to sie mowi, ze woda za rzadka. A jak sie nie umie grac?... CHEAT CHEAT CHEAT !!! JEAH!!! ZBANOWAC GO !!! JEST LEPSZY ODE MNIE!! ... zalosne

"Nie lubie ludzi którzy uważają się za lepsztch........"

A jak ktos jest lepszy to co ?.....ZBANOWAC GO BO CHEATER !

Masz tu [url=http://www.osi.pl/~yooguruto/CS.jpg]'czita'[/url] specjalnie dla ciebie, milej gry zycze, PLAY HARD, GO PRO...taaa ciekawe gdzie jak w Polsce sami 'cziterzy'...

__

Użytkownik
elmo.rtcw

2006-02-14 13:07:30


O zgrozo wlasnie, jasnie kasiaze z pacanowa dolnego mnie zniszczyl swoja elokwencja na temat średniowiecza, nawet nie chce wiedziec ile masz lat bo jednak poziom inteligencji od wieku nie zalezy.

Napisales pare postow, z ktorych wnioskuje, ze masz prawdopodobnie malego pisora, bo wielce najezdzasz na to, ze ktos uzywa 'czitow', a 'ty' nie mozesz? albo poprostu masz taka manie ze chcesz a nie wiesz jak, bo niby dlaczego robisz takie wielkie hallo, i pisesz pos pod postem ze ktos cie skrzywdzil,a ty nie mozesz isc do mamy bo mama nic na to nie poradzi.

Dorosnij chlopcze, bo chyba juz czas na to przyszedl. I pomysl nad tym, ze jednak w kraju, za granica moga sie przytrafic na twojej drodze o wiele lepsi 'nie-cziterzy', z ktorymi sobie nie poradzisz. Jak sie nie umie plywac to sie mowi, ze woda za rzadka. A jak sie nie umie grac?... CHEAT CHEAT CHEAT !!! JEAH!!! ZBANOWAC GO !!! JEST LEPSZY ODE MNIE!! ... zalosne

"Nie lubie ludzi którzy uważają się za lepsztch........"

A jak ktos jest lepszy to co ?.....ZBANOWAC GO BO CHEATER !

Masz tu [url=http://www.osi.pl/~yooguruto/CS.jpg]'czit'[/url] specjalnie dla ciebie, milej gry zycze, PLAY HARD, GO PRO...taaa ciekawe gdzie jak w Polsce sami 'cziterzy'...

__

Użytkownik
elmo.rtcw

2006-02-14 13:14:27

Wiesz wytrzymywalem, az do wczoraj i wogole specjalnie nie chcialem tu zagladac, ale jakos tak z nudow, poczynilem ten krok, a ze gralem jakis czas w RtCW, a potem w ET to jakos cos mi mowilo, ze musze sie odezwac, wiem ze latwiej jest kogos posadzic o 'czity' niz potrenowac i poprostu go ograc, bo jednak wiekszosc przypadkow posadzania o 'czity', dotyczy nowych graczy vs starych dobrych z liczacych sie klanow...czyz nie jest tak ?

__

Użytkownik
nedlader

2006-02-14 13:50:57

Zwei widać jesteś mocno zakorzeniony w swojej teorii. Miło, że tak mocno trzymasz swojego zdania i nie zważasz na konsekwencje. Wiedz jednak, że Xrivision jest dobrym playerem. Rozmawiałem z nim o tym jak długo gra i gdzie gra. Wiem też, że nie raz był on posądzanych o cheatowanie, wiem też, że nawet zawodnicy równi poziomu jego też mu to próbowali wmówić. Co się jednak okazało, sam wiem najlepiej, kiedy na forum (znanym Ci pewnie) inni gracze przepraszali go za to. Mówili wszyscy, że się mylili itp. Myślę, że Twoja opinia jest bardzo zbliżona charakterem i intencją do opinii poprzedników Twoich. Mam nadzieje, że niebawem i Ty, może po zdobyciu większego doświadczenia dojdziesz do wniosku, że gość ten nie jest oszustem a poprostu dobrze grającym zawodnikiem. I Tobie w takim razie, i jemu życzę powodzenia i zdobywania lepszych wyników, które przełożą się na lepsze samopoczucie Twoje.

__

Użytkownik
wyrek

2006-02-14 15:10:56

Tak masz racje ja tez gram troche w ET przypuszczem ze nie tal dlogo jak ty ale masz tez troche praktyki i nie raz mi sie zdarzylo ze ktos wyzywal mnie od cheaterow ale na to leje bo wiem ze niemam. Ale mam znajomego ktory gra na cheacie bo mi sie do tego przyznal tz jak gra zemna to go nie uzywa bo wiez ze ja wiem;) ale kiedy mnie niema to na nim gra. I jestem w 100% pewnien ze nie jest on jedyny.

__

Użytkownik
zwei

2006-02-14 15:19:44

Pisząc, iż ten koleś (X) czituje, podpieram się tym, iż jest on niezywykle wytrzymały na ciosy nawet trzech przeciwników, którzy nie są w stanie dać mu rady, podpieram się opiniami wyczytanymi na forum na jego temat. A to, czyon chetuje czy nie wie jedynie on sam, a miój drogi średniowieczny kolego profesjonalisto zostaw moliżowć wolnego rozważania na ten temat. Widać wiele mi brakuje euryducji by być tak obeznanym w tym i w innym temacie jak Ty. Zwłaszcza w kierunku chetowania przez graczy. Widać musisz mieć miłe doświadczenia w tej profesji. Mam nadzieje, do zobaczenia na polu walki.

A jeli chodzi o rozmiar pisiorka...... hmmm to raczej tez nie będe ciebie pytał o wiek bo ten tekst był żałosny. A jeśli masz mi zamiar coś proponować - nie dzięki wole kobiety. A kajdanki schowaj do szafy teraz mało kto lubi ostre zabawy.

__

Użytkownik
zwei

2006-02-14 15:30:12

Sam musisz mieć spore problemy z męskością, skoro poruszyłeś w polemice na temat gry problemy seksulaności. Nie mają one żadnego związku z tematem i to świadczy to o Twoim poziomie i niekompetencji oraz nielogiczności pisancych przez Ciebie tekstów. Także uważaj na słowa i trzymaj się tematu. Spawy i problemy swojej seksualności opisz na innym forum.

__

Użytkownik
elmo.rtcw

2006-02-14 23:05:32

Nie wiem jak odpowiadac juz na Twoje posty, jakies rozdwo(tro)jenie jazni ? tam masz pod kazdym swoim postem taki przycisk jak edytuj, czasami warto go uzywac.

'Pisząc, iż ten koleś (X) czituje, podpieram się tym, iż jest on niezywykle wytrzymały na ciosy nawet trzech przeciwników'

hmm moze Ty masz lagi ? bo jak wytlumaczysz jakies dodatkowe tarcze? zapamietaj jedno drogi kolego, w grach on-line na publicznych serewerach kody na niesmiertelnosc nieistnieja ;-) a wprowadzic ze srodowiska gracza sie ich nie da, bo trzeba by bylo pozmieniac skrypty w rconie.Trudne to do przelkniecia, no ale zycie to nie bajka nie podrapie Cie po jajkach ;-) (malych bo malych, ale fakt faktem, ze zawsze jakies).

'Widać musisz mieć miłe doświadczenia w tej profesji.'

Tak MAM, przeciez juz Ci podawalem linka do mojego 'czita', a ja nie lubie sie powtarzac.

I proponuje jednak, miec nie tylko jeden kierunek rozptrywania pewnych spraw, nie zawsze rzeczywistosc wyglada tak jakbysmy ja chcieli ogladac.

BTW. Chyba Ty sam bardziej sie skupiles na problemie seksualnosci, niz ja? Metafora drogi kolego, takie pojecie z j. polskiego...

__

Użytkownik
Slavny

2006-02-15 10:01:36

:D "ziom elo 3 2 0" :D [+]

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2490 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie