Profesjonalny Shoutcast

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
JuiCe

2003-05-18 00:53:53

Sobota wieczór. Wchodzę na orga, mój wzrok zbacza na prawą stronę by spocząć na przewijającym się napisie “Właśnie grają" - no to wchodzę. Serwer da-sv.one.pl:2000 - dalej /gtv_watch 2 - no i mnie wywala - standard. o to może chociaż posłucham shoutcasta. Winamp, CTRL+L http://pi.portalcafe.pl:9000 - no i słucham. Hmm - takie sobie ale zaczynam się wciągać. Pierwszy raz słucham polskiego shouta to staram się nie zrazić od razu. Dobra dotrwałem do końca pierwszej mapy. W międzyczasie zagaduje na GG Lucasa i słucham razem. Nagle Pan DJ mówi coś w stylu “słuchajcie, p*@#&!*@#ie Kościól”. Reszty nie dosłyszałem bo słuchawki spadły mi z głowy w czasie lotu z krzesła na podłogę. OK. - rozumiem - alternatywne “radio”, możliwość wypowiedzenia się na forum ale czy to nie jest zbytnia przesada? Może powiecie - “pierwszy raz wszedłeś to się nie wypowiadaj, nie wiesz o co chodzi!" - no dobra - ale jeżeli ktoś właśnie tak jak ja wszedł sobie tylko na chwilkę - i usłyszał coś takiego na wejście? Nieco odrzucające nieprawdaż? Akurat mnie zgorszyła taka wypowiedź - ale kto wie czy następnym razem wchodząc na shouta usłyszę “J@#&@cie wasze matki!" albo “Gumisie są do dupy!" - każdego zrazi coś innego - serwer gdzie na żywo komentuje się rozgrywki q3 - nie powinien służyć prywatnym krucjatom prowadzącego! Nie wiem - może tylko ja jestem taki wrażliwy - jeżeli tak to oświećcie mnie proszę...

Wchodząc na shouta to chcę posłuchać czegoś o graczach, tego co się dzieje na serwerze, podnoszących poziom adrenaliny komentarzy najlepszych akcji - wiem, że może na razie za dużo wymagam - na wszystko mam nadzieje przyjdzie czas - ale na pewno nie interesuje mnie taka wypowiedź jaką usłyszałem około 24 w sobotę. Nie czym, kiedy naraził się Panu DJ'owi Kościół - jeżeli chce się tym z nami podzielić to niech postawi sobie własne radyjko i wygaduje na nim co chce - nie powinien tego robić w czasie relacji...

OK to tyle - lekko wzburzony jestem...


UPDATE: Oto kontekst wypowiedzi pana DJ'a:
“jesli na 100 ksiezy 80 jest dobrych ,20 to konkretni skonczeni durnie ktorzy -wiecie- dotykaja konkretnie czule swoje mlode baraninki to jest dla mnie lekkie przegiecie”

IMHO nie wiele to zmienia, może Wy uważacei inaczej, nie wiem...

__

VIP
Krypton

2003-05-18 01:18:32

az sie lezka w oku kreci jak powspominam komentarz igora oraz leniego na ecc ...

__

Użytkownik
madq

2003-05-18 03:30:01

ode mnie [+] !! estation jest jednak lepsze ... przynajmniej milej jest posluchac i nie leca jakies bluzgi co drugie slowo ... (no offence)

__

PRO
igor

2003-05-18 10:38:48

danke :)

__

PRO
igor

2003-05-18 10:39:07

nie zapominaj o solarku ! :)

__

VIP
Krypton

2003-05-18 11:03:48

bluzgi leca w poznych wieczornych godzinach :D

i do tego "Orla cien" w wykonaniu igor'a!!! Ownage!

"dzem stoi na krogocie" :)
"idzie GTV, patrzcie jakiego mamy farta"
"gtv dostalo bana" :D
"czemu oni sie smieja na ircu, przeciez ja tak ladnie spiewam"
"jak zaraz sie nie uspokoicie to macie bana na internet...ej no to mi go nagrasz na dyskietke to bede mial demo"
"mow leni, a ty igor na chwile sie przymknij"
"czy ziemba powinien wpisac ready czy nie? sms na 7271 o tresci tak lub nie" :D

__

Użytkownik
JuiCe

2003-05-18 11:47:53

Można skądś ściągnąć ten komentarz?

__

PRO
Lucas

2003-05-18 13:36:09

Tez tego sluchalem - zenada. Co wiecej - na orgu jak to napisalem to juz na mnei bluzgaja...

__

Użytkownik
madq

2003-05-18 14:42:55

dobrze ze estation moze komentowac mecze ODC a ect nie ... jakos estation bardziej mi przypadlo do gustu :D jest bardziej "mlodziezowe" a leni ownuje :D:D
PS
lucas nie przejmuj sie ;) tam non stop ktos jest bluzgany ...

__

PRO
sxl

2003-05-18 15:03:08

w koncu xywa prowadzacego - baks, mowi wszystko :)

__

PRO
sxl

2003-05-18 15:03:54

a tak w ogole, co sie dzieje z estation.pl - radio dziala/bedzie dzialac; czy nie?

__

PRO
igor

2003-05-18 18:57:10

poki co problemy z serwerem :/

__

PRO
sxl

2003-05-18 22:58:45

jinkies :/

__

Użytkownik
Zielek

2003-05-21 00:02:32

eh napisalem komentsa ale cos sie psujnelo :|

__

Użytkownik
Zielek

2003-05-21 00:08:54

a) nie przekrecaj slow ,to raz . "marek idz do sklepu" nie brzmi jak cos w stylu "k***a s********y k*****e na h*j cie urodzilam won!" wiec zastanow sie zanim cos napiszesz ...
b) uslyszales kawalek i juz masz iwelki problem ... a wiedz ze moge Ci wyjasnic o czym rzecz sie miala ... [ wejdz i wyjdz do pokoju jak ktos zacznei mowic "C***...nowie na budowie" i uslyszysz przeklenstwo ....
c) ten pan didzej jest wspolwlascicielem servera i ma prawo z/na nim rovic co mu sie podoba ....
nie mam czasu na doglebniejsza analize twojego textu i na odpowiedzi bardziej dokladne ....

__

PRO
igor

2003-05-21 04:18:29

widze, ze porownujesz sie do ludzi z budowy :)

__

VIP
move

2003-05-21 05:00:51

Zgloscie sie do mnie na gg a moze cos poradzimy: 2111747, wole, zeby to wlasnie estation komentowalo ODC, a nie "teh cos tam..." Zaczynaja sie juz mecze drabinkowe i tak troche glupio bez komentarza :/

__

Użytkownik
kobe

2003-05-21 14:37:16

ode mnie plusik [+]

widocznie prowadzacy to radio maja podobne problemy jak gracze z fejknickami - pragna wzbudzic zainteresowanie swoja okladka, a w srodku gowno :]

__

Użytkownik
mlk

2003-05-21 15:44:33

Hahah, dobre sobie ludzie ;)

Po pierwsze nie slyszalem zeby ziomki z teh-radio, mowili ze to profesjonalne radio ;) Znajdzcie mi taki fragment, a pocaluje was w ucho.

Po drugie, mi sie to radio bardzo podoba. Ma klimat, ktorego wy - pro? gracze, nie jestescie w stanie stworzyc. Macie sie za pro ;d, a wiekszosc z was nawet grac nie potrafi ;d.

Krytyka? Ok. Ale w dwie strony:

Najazdy na kosciol - nie slyszales calego wywodu, wyrwane z kontekstu slowa, moga znaczyc wszystko.

Tylko tyle macie im do zarzucenia? WOW

Tymczasem ich shouty sa ciekawe, i jezeli tam byloby gowno jak mowicie, to watpie zeby tylu ludzi ich sluchalo, a z tego co wiem to mielii max_clients na prawie kazdym.

A teraz cos do e-station:

Igor - Czemu to dziecko jest na radiu, a nie spi? Z tego co sluchalem to ma nie wiecej niz 12/14 lat?

Lenar - 3/4 audycji w jego wykonaniu to "jaki ja jestem fajny, piekny, pro"

Solar - Nie sluchalem go duzo, fajny mix puszczal.

Kreeg - Sztywniaczek :D


Wniosek: babrajcie sie dalej w swoim pro-gownie.

__

Użytkownik
kobe

2003-05-21 15:57:28

ech, nie ma sensu prowadzic dalej takiej dyskusji, bo moze przerodzic sie to w jakas wojne.
a bush nie spi :)

__

Użytkownik
mlk

2003-05-21 16:04:22

Przyznam sie ze nie lubie tego serwisu, takie bycie pro na sile. Po cholere nam to w polsce? Tworzycie mit, w ktory niektorzy wierza. Gdyby esport w polsce istnial, nie pisalibyscie o zagranicznych imprezach tylko polskich. A nie interesuje mnie polski serwis, o zagranicznym esporcie.

__

Użytkownik
Zielek

2003-05-21 17:20:39

n/c kolega igor dal juz popis swojego intelektualnego kalectwa wiele razy [ CB NC forum itd... ]

Btw : tam wlasnie pracuje ...

__

Użytkownik
Zielek

2003-05-21 17:24:17

tak wlasnie dokladnie jestem za ....

__

VIP
lecho

2003-05-21 17:36:10

A czy my piszemy o zagranicy? Nasza wina ze w Polsce ludzie maja w dupie graczy? Jesli ci sie cos nie podoba to serwisu nie czytaj, jestes przykladem malkontenta ktorego nie interesuje nic poza czubkiem wlasnego nosa (czyli polska scena) i dzieki tego typu osobom polskie Q3 i ogolnie poziom grania jest tam gdzie jest - czyli 100 lat za murzynami. Zreszta jak wszystko w Polsce, ale to tak btw :P
A jesli wydaje ci sie ze wszystko jest be i niedobre to sam zrob lepsze - ktos ci broni? Moze jestes na to za cienki? W takim razie stul buzie i wroc do piaskownicy...

__

VIP
scR

2003-05-21 17:45:42

Szczerze mowiac nikogo nie interesuje czy ty lubisz ten servis czy nie, swoje uwagi zachowaj dla siebie, bo poki co nie sa ona zbyt potrzebne. Tworzymy serwis, ktorzy ma stwarzac choc namiastke esportu i isc w kierunku rozwoju tego elektronicznego sportu. Jedni sadza ze nam sie to udaje inni ze nie, w kazdym badz razie STARAMY SIE w kazdym tego slowa znaczeniu, czy ktos z nas uwaza sie za PRO ?

__

Użytkownik
kreeg

2003-05-21 18:22:40

OMG! Czy próbując zrobić COKOLWIEK więcej dla naszej sceny jestem już pro? Troche pojęcia mylisz imo.
Jak ma sie rozwijać polska scena BEZ wzroców z zagranicy?
Tak jak pisał leszek - idź do swojej piaskownicy

__

Użytkownik
mlk

2003-05-21 18:28:36

Scena sie nie rozwija ;d wiec niepotrzebne jej wzorce ziomki. Lepiej by bylo gdybyscie zamiast pieprzyc o zagranicy zrobili cos ciekawego w polsce ;d

kreeg chyba mnie nie zrozumiales;d

__

VIP
hodzio

2003-05-21 18:37:11

daj nam kase i sponsorów to bardzo chętnie zrobimy coś takiego w polsce, tylko tu właśnie pojawia się ten problem, NIE MA SPONSORÓW, w polsce prawie nikt NA RAZIE nie interesuje się graczami

__

Użytkownik
kobe

2003-05-21 18:47:07

najgorsze w polsce jest to, ze ludzie twojego pokroju przewijaja sie przez takie serwisy jak esports.pl, q3arena.gry.wp.pl czy q3arena.fpp.pl i wciaz narzekaja cala sytuacje panujaca w naszym zamknietym swiatku graczy.

zamiast pieprzyc o zagranicy zrobili cos ciekawego


jasne, robimy
nie tak dawno temu bylo ECC, teraz org prowadzi ODC.
Rozejrzyj sie troche wokolo, a zobaczysz ze ludzie dzialaja, scena sie rozwija, a takie serwisy jak w.w. pomagaja graczom skupiajac ich.

btw. ty rowniez masz problem fejkowca -> twoj profil jest malowiarygodny, ale coz :/

---
wypowiedz dotyczy oczywiscie sceny quake3

__

Użytkownik
Zielek

2003-05-21 20:21:58

hmm to juz wiem skad ten osad o teh-radio :/

kobe = esports ...

__

Użytkownik
kobe

2003-05-21 20:34:59

co chcesz przez to powiedziec ?

__

PRO
Lucas

2003-05-21 21:01:55

Ja proponuje pewne konta zablokowac.

Czesc ludzi nie lubi serwisow a usilnie w nich nabija komentarze bluzgajac lewo na prawo. Takim ludziam trzeba pomoc w odcienciu sie od danego serwisu.

Krytyka to dobra rzecz - ale konstruktywna krytyka a nie wyszydzanie wszystkiego...

__

Użytkownik
Zielek

2003-05-21 21:07:22

jasne pobanujcie wszystkich |za| teh-radio a zostawcie |przeciw| teh-radio ....

... i nagle nie moge pisac juz nic :|

kobe : przeczytaj co napisalem - wnioski nasUwaja sie same ...

Ciekawe czemu zamkneliscie ten topic skoro dyskusja trwa ..... he ?

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1950 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie