InstaUnlagged???

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Rooki

2003-05-13 18:57:10

Witam wszystkich, widziałem już kilka newsów, i postów o różnych modach do Q]I[, jednak odnosze wrażenie że mod instaunlagged jest troche niedoceniany lub dysrkryminowany, przecież nie brakuje jego zwolenników (fanatyków :P), mam nadzieje że to sie zmieni...

__

VIP
ognos

2003-05-13 21:51:01

nom, jest szczegolnie dobry, bo zawiera unlagged =] ktorego brakuje w osp ;)

__

VIP
lecho

2003-05-13 22:54:21

Ogolnie instagib jest nieco na marginesie bo jest malo naglasniany w porownaniu do gry allweapons. Moze dlatego ze spora czesc graczy to niestety halasliwe dzieci... (wiem gralem).

__

Użytkownik
Nikon

2003-05-14 17:56:28

instagib jest zejebisty ale w polsce nikt w to nie gra :) oprucz jakis smiesznych servow gdzie sie gra do 10 fragow ja w to gramod poczatku q3 z OloKKM miazdzymy :D ostatnio jakos zagralismy na servie esynth 4-5 meczy na pm i vq3 rozniaca jest taka ze na pm jest szybszy sponw :P jak ktos zrobi turniej 1/1 tego na dm17 zglaszam sie odrazu :P

__

Użytkownik
d4widoV

2003-05-14 18:39:08

no wlasnie instaunlagged jest malo doceniane chodz ma wiele zalet ze wsztskie bronie itp a instagib w porownani z IU to DOL... jakby w osp instagib bylby taki jak IU to by bylo LuX ale tak raczej nie bedzie...

__

Użytkownik
Nikon

2003-05-15 17:58:24

wlasnie nie ja wole instantgiba z osp ba na instaunlaged giniesz z nikad przez to gowno zeby kolesie z wiekszym pingiem mieli szanse to bezsensu jest centralnie masz chujowy ping nie grasz albo idziesz do cafe a nie ze koles z pingiem 20 przegrywa z kolem ktory ma 300 centralny idiotyzm nie raz tak mialem ne servach kalisza czy czegos tam :d

__

Użytkownik
Rooki

2003-05-18 23:02:57

Nie moge sie zgodzic ze nikt, jest dosyc sporo graczy jak i klanow (min. NAP do ktorego naleze), jesli chodzi o turniej 1/1 ale na instaunlagged to juz trwa. Zaprzaszam na www.turniej1.prv.pl, zostal zorganizowany przez czlonka mojego klanu...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2802 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie