IE 4.0 i sprawa ze scrollem ...

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
vader

2005-01-09 14:16:04

Niedawno zakupilem myszke MS IntelliExplorer 4.0 ... oczywisice normalna wersja BOX. Wszystko ladnie pieknie, idealny slizg i precyzja ... Jednak po ~tygodniu zauwazylem, ze scroll, ktory na poczatku krecil bardzo fajnie, z pewnego rodzaju 'oporem' ... teraz lata bardzo luzno, i duzo szybciej ... tak jak by sie nieco poluzowal.

Czy inni posiadacze tych myszek tez to zauwazyli i czy to jest klasyczny blad IE 4, czy moze wystepuje on tylko u mnie ?

Inna sprawa jest lewy przycisk ... niekiedy przy probie bardzo szybkiego podwojnego klikniecia, klikam jedynie raz ... mysz wychwytuje klik x2 :) Jest to niewielki problem, ale tez zastanawia mnie czy wystepuje tylko u mnie ...

Pozdrawiam ...

__

Użytkownik
PiWo5z

2005-01-09 14:26:34

Dlatego mam MX 1000 :P

__

VIP
vader

2005-01-09 14:27:39

Nie lubie bezprzewodowego shitu :)

__

VIP
Krypton

2005-01-09 14:37:44

No u mnie po roku czasem jak klikne raz to da 2 razy. A scroll funkcjonuje u mnie poprawnie.

__

VIP
vader

2005-01-09 14:41:05

U mnie tez dziala poprawnie, ale nie czujesz jakby ruszal sie luzniej ... bez takiego oporu, ktory go zwalnia :P ?

U mnie tak bylo na poczatku, a juz po tygodniu tego nie ma ...

__

Użytkownik
PiWo5z

2005-01-09 14:45:17

ma kable :D

__

PRO
Lucas

2005-01-09 14:48:14

W Logitechu kolka zawsze kreca sie z takim smaym oporem :P

__

Użytkownik
GogettO

2005-01-09 15:18:24

"Inna sprawa jest lewy przycisk ... niekiedy przy probie bardzo szybkiego podwojnego klikniecia, klikam jedynie raz ... mysz wychwytuje klik x2 :)"

Mam to samo w swoim ie3.0, ale chyba po prostu myszki majkrosoftu tak mają :P

__

VIP
vader

2005-01-09 16:17:28

Widocznie tak ... tylko interesuje mnie glownie ta sprawa ze scrollem :(

__

VIP
vader

2005-01-09 17:17:00

Tak, tylko nie rozumiem jak mozna miec takie cos jak MX510 na biurku ... szczyt obciachu ... jak z odpustu :)

Chcialem bardzo dobra myszke + ktora jeszcze jakos wyglada ... ogolnie IE spelnia te warunki, ale ten scroll mnie irytuje ... moze jakas reklamacja ? :)

__

Użytkownik
Insect

2005-01-09 17:53:14

a co IE 4.0 to piekna jest ? chyba tylko na obrazkach, a co do scrolla to ty przed zakupem nie miales jej w reku ? - przecierz to od razu widac, przy pierwszym kontakcie, ze ten scroll smierdzi i wkrotce padnie.
Swoja droga bylem ladnie napalony na ta myszke ogladajac ja na obrazkach, kiedy wzialem ja do reki, zobacylem jak wyglada na prawde no i ten scroll to od razu mi ochota na nia przeszla. Z kolei pozytywne wrazenie zrobila na mnie mx510, ktora wyglada bardzo ladnie, dobrze lezy w dloni no i nie ma problemow ze scrollem ani przyciskami.

__

VIP
vader

2005-01-09 19:27:22

No z wygladu IE jest moim zdaniem piekna :P

Co do trzymania ... tak sie sklada ze nie mialem myszki w reku przed jej zakupem, wiec kupowalem troche 'w ciemno' ... myslalem ze za te 160 zl nie dostane scrolla, ktory rozreguluje sie po pierwszym tygodniu (a nawet mniej).

Teraz mysle, ze chyba MX510 bylo lepszym wyborem i zastanowie sie nad wymiana ...



__

Użytkownik
*Jaras

2005-01-09 20:19:34

WTF ?!!!

tys nie widzial ie na oczy...

ie 4.0 na zywca jest 3x ladniejsza i przebija mx510 ktory daje po lapach a po dwoch godzinach grania lepi sie do ciebie ;O

__

Użytkownik
*Jaras

2005-01-09 20:22:33

mam ie 4.0 od dwoch tygodni

1) przejebales 8 dyszek lub 5 zalezy gdzie kupowales na tego BOX'a
2) scroll troszke poluznia sie ale mi to tylko pomoglo
3) sxl ma ie od polroku i nawet mu sie napis Microsoft nie starl, jak nowka, wziasc alkohol i przetrzec kurz i sie nie polapia ludzie
4) lewy przycisk u mnie ok, ale z tego co mi mowil chyba Krypton, u niego tez sie tak dzieje

pozatym - KTO MA NA SPRZEDAZ IE 3.0

__

PRO
sxl

2005-01-09 22:05:36

u mnie scroll zawsze chodzil luzno, od razu to zauwazylem i to jest niedopracowanie tej myszki
a jest tak dlatego ze jest ten boczny scroll zrobiony (na boki)

zas lewy przycisk to wrodzona wada myszki
microsoft zrobil klikanie takie mieciutkie, gdy klikasz odczuwasz takie "mlasniecie" a nie zwykle klikniecie - z tym wlasnie wiaze sie to ze przycisk szybko sie "wyrabia"... jak masz gwarancje to mozesz dac gdzies zeby naprawili :x ktos mi juz pisal ze tez tak mial i po szybkiej naprawie problem juz nie powrocil

__

VIP
SABATHUS

2005-01-10 13:46:23

Ja mam Diamondbacka Magmę i scroll chodzi idealnie.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2328 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie