straty przez gry

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
tyson43

2004-12-21 01:41:19

macie może jakies straty przez gry np.cs ja 2 dni temu wyrzucilem klawiature przez okno(10 piętro) :) piszcie swoje przezycia

__

VIP
Sh1eldeR

2004-12-21 02:17:10

omg, dla mnie to juz jest przesada ;D Jak gram to klne jak glupi, ale zeby cos rozpieprzyc to mi sie jeszcze nie zdarzylo.

Kiedys, kiedys (kieeeeedys) jak bylem jeszcze nubem i noskillem jesli chodzi o kompy, gralem z kumplem wMortal Kombat 3 w dosc osobliwy sposob. Nie znalismy za bardzo kombinacji klawiszy zeby wykonac combo, wiec postanowilismy, ze bedziemy sie naprawde bic... no, prawie. Ja walilem w prawa strone klawiatury, on w lewa. Jak chcialem go walnac z sierpowego, to jebs - sierpowym w klawiature. On wolal walic raczej prostymi. Po wielu dniach spedzonych na takiej rzezi klawa w koncu sie poddala - nie wytrzymala i przelamala sie na pol ;D. Spekalismy sie niesamowicie bo nawet nie wiedzielismy ile takie cos moze kosztowac (kompa to ja mialem moze miesiac), ale polecielismy szybko do sklepu i udalo nam sie kupic nowa tak, ze starzy nie zauwazyli ;)

__

VIP
Preak

2004-12-21 07:03:02

to ostro masz tajson, pomysl nad psychologiem jakims ;o bo niedlugo sam skoczysz z 10 piENtra :o
ps. moRZe to jest glebokie, szerokie itp
[url=so.pwn.pl]użyj przed napisaniem topiq / posta ! ![/url]

__

VIP
OnliNE

2004-12-21 08:10:09

o boze tayson.. powaznie wyzuciles klawe.. hehe.. wsumie po tobie mozna sie wszystkiego spodziewac .. aHahaha jak Cie spotkam to przecierz pekne ze smiechu Buehehehe.. jak mnie kiedys czym trafisz z 10 pietra to masz prze**ne

__

Użytkownik
shd

2004-12-21 14:16:55

No, pogratulowac :) debilizm jest coraz powszechniejszy.

__

VIP
rostek

2004-12-21 14:37:50

mi stara zwraca uwage jak gram bo klne przez ts'a do kumpli :D

__

VIP
postal1

2004-12-21 15:43:11

czego sie doczepiliście do chłopaka ? gadki w stylu "debilizm sie szerzy" i takie inne... nigdy sie na nic nie zdenerwowałeś ? matka cie wnerwi to zawsze mowisz "tak mamo - przepraszam to moja wina" ??
kolezka cie wnerwi to mowisz "przepraszam bardzo osobniku tej samej rasy - to z pewnosćią byla moja wina i masz prawo zrobic co zechcesz"
po kiego takie pierdolenie jakby tą klawiaturą kota zabił albo sie śmiał ze trafił babcie jak szła po chodniku przypadkowo...
nigdy sie nie zdenerwowales na to ze koles cie pojechal w cs`a, q3, pk albo cokolwiek innego ? juz to widze
rozpierdalasz mnie ty i cala reszta która tak pisze tak więc jak juz jestes na tyle "wazniejszy" ze tak piszesz to daj poparcie dla swoich słów bo ja tez moge napisać ze jestes n00bem chociaż H cie znam

__

Użytkownik
Qspy

2004-12-21 15:49:51

"macie może jakies straty przez gry np.cs ja 2 dni temu wyrzucilem klawiature przez okno(10 piętro) :) piszcie swoje przezycia" (c)

: D pozdrawiam

__

Użytkownik
gÓpek

2004-12-21 15:54:39

ja juz nauczylem sie panowac na swoimi emocjami , ale kiedys na starej obudowie widac bylo wgniecenia od piesci :D

__

Użytkownik
fobozZz

2004-12-21 16:08:15

no ja pamietam kiedys na turnieju q3 tdm w ciagu minuty wypowiadalem chyba z 30 razy kurwa ja pierdole najglosniej jak potrafilem , tak ze bylo slychac po drugiej stronie ulicy :D

__

Użytkownik
shd

2004-12-21 16:22:21

wydaje mi sie ze ty tesz udajesz debila. Jezeli myslisz ze wywalanie czegokolwiek z 10pietra to zdrowy objaw i wina malego stresiku, slabych nerwow w jakas gierke to chyba jestes niezle walnient. A moze tez zwykles wyrzucac rzeczy przez okno? Co rano o 7:30?

Wywalenie czegokolwiek z takiej wysokosci wydaje sie rzecza niezdrowa bo niby nie trafil nikogo, nie zranil ale nastepnym razem moze zranic. A jak nie umie sie powstrzymac to moze powinien przestac grac?

Jasne se sie denerwuje nieraz, ale nigdy niczego nie niszcze lub nie wywalam u mnie, choc to tylko 2 pietro, bo moge komus krzywde zrobic.

a niby dlaczego ja mam byc noobem? :o nie rozumiem zupelnie.
Co do waznosci to chyab tu nie o to chodzi... @@
co do rozpierdalania to hmm ;p mnie rozpierdalaja taki ziomusie jak ty co nie potrafia sie powstrzymac i wyrzucaja rzeczy przez okna. Iscie debilne.

__

Użytkownik
roup

2004-12-21 16:50:23

łojezu...wez napisz do kawy czy herbaty jak cie to tak bardzo urzeklo :P wez wyluzuj...to ze rzuca klawiatura albo cos to nie znaczy ze jest debilem....dzieki takim ludziom na swiecie jest wesolo a ty na niego krzyczysz :>

__

Użytkownik
shd

2004-12-21 16:55:34

No fakt, zapomnialem. Swiat nie jest wesoly wiec wszyscy jutro o 7:30 wyjebmy kompy przez okna. Napewno bedzie weselej ;))

chyba mamy rozne poczucie humoru. Nie wiem jak ty ale ja bym sie nie rozesmial jak bym zobaczyl ze jakis nastolatek wywala klawiature przez okno :)

__

VIP
rostek

2004-12-21 17:19:51

ja kiedys walilem w klawe piesciami, potem jak komp poszedl do serwisu to im kalwe te dalem [owczesnie pozmieniajac miejsca klawiszy] i chyba im sie bardzo spodobala, bo mi oddali kompa z nowa :D

__

VIP
Preak

2004-12-21 17:33:52

no ja nakurwialem w monitor ale mam nowy i sie powstrzymuje, tak pozatym dre sie jak na TS gramy i moj pro team cos zjebie :] (ale jak sam cos zjebie to krzycze , ze oni na mnie krzycza :D)

__

Użytkownik
bangall|blade

2004-12-21 18:22:57

he he he cs mnie juz kosztował 2 myszki a za przeklinanie to bym sie nie wyspowiadał do końca życia :]

__

Użytkownik
fpp|fr3zzer

2004-12-21 19:02:53

no i oczywiscie legendarne mp3 infiego...

__

Użytkownik
roup

2004-12-21 21:39:23

nie no ja nie mowie ze jak koles wyrzuci klawiature to bedziemy sie wszyscy kochac i szanowac ale nie jest to napewno debilizm i takie akcje ubarwiaja zycie :P

__

VIP
postal1

2004-12-22 01:25:50

wcale sie nie dziwie ze nie zrozumiałeś tego dlaczego miałbym ci nazwac n00bem skoro trzeba ci wytlumaczyc ze walniecie textu typu "debilizm jest coraz powszechniejszy" nie popartego zadnym wyjasnieniem jest jak najbardziej debilne :D

__

Użytkownik
Blom

2004-12-22 02:00:40

o lol! postal, ale co ma nazwanie kogos noobem chuja go znajac do nazwania kogos, kto wyrzuca czesci od komputera, debilem? to co mi sie pierwsze nasuwa, to ze chyba nie wiesz kto to noob.
hm co takie pisanie ma z 'wazniejszoscia' wspolnego? sry ale nie ogarniam, wytlumacz prosze.

nazwanie tego typa - ktory zalozyl ten topic i rzuca czesciami od kompa przez okno - debilem, to i tak delikatny zabieg. jak dla mnie to zwykly pojeb, ktory chyba ma jakies problemy ze soba. ale moze niech siedzi sam przed monitorem i rzuca klawiaturami, bo wsrod ludzi moglby stanowic wieksze zagrozenie. a pozniej w spoleczenstwie panuje przekonanie, ze ludzie spedzajacy pare godzin dziennie nad jakas gra nie sa normalni...

__

VIP
OnliNE

2004-12-22 05:09:34

widze ze temat taysona zrobil furore bedzie sie chlopak cieszylk przez miesiac :)

__

Użytkownik
bangall|blade

2004-12-22 09:01:02

Nie rozumiem wogule po ktoś wnika a nie mowiąc już o obrażaniu w to co ktoś robi to jest tylko i wyłącznie jego sprawa może lubi żucać klawiaturami, a skoro to lubi to jestem za nim rub tak dalej ja 2 swoje myszki rozwalilem bo jedna kapke szwankowała a druga była hujowa i mnie wqrwiała i to moja sprawa i nieżycze sobie żeby przez ten powod ktoś mnie obrażał

__

Użytkownik
Poet1c

2004-12-22 09:15:19

Niepotrzebnie się bulwersujecie.
Niech robi co chce, byle nie krzywdził siebie i innych. Tym razem nic nikomu się nie stało, więc nie ma problemu.

Tyson, masz plusa za dobranie odpowiedniego nicku do charakteru. ;D
Opisz tylko jak klawiatura wyglądała po tym locie. :)

__

Użytkownik
shd

2004-12-22 13:20:36

chyba poparlem swoje stwierdzenie. A aprobata tego typu zachowan pokazuje ze debilizm jest coraz bardziej powszechny wlasnie.

__

VIP
postal1

2004-12-22 13:41:23

no poparłeś - oczywiście ale dopiero po tym jak cie do tego zmusiłem
tak więc dla ciebie to rzeczywiscie dowod na to ze nie gadasz bezsensu...
nie ośmieszaj sie - bo to ze masz wiecej lat niz reszta nie oznacza ze twoje zdanie jest na tyle wazne i genialne ze wystarczy powiedziec cos nie tlumaczac - chyba ze ktos bedzie chcial, to dopiero rozwniesz temat - chociaz wątpie czy bys to zrobil gdyby to nie miala byc obrona.
uzyłeś okreslenia "nastolatek" mowiąc ze nie chcialbys aby taki ktos rzucal czyms za okno bo to moze kogos uszkodzic - ok.
Ale mowiąc nastolatek masz na mysli kogos mlodszego od siebie :)
Tak wiec widze twoje podejscie i konkretyzm gadki na poziomie sytuacji :
idziesz z ze swoim 3-letnim dzieckiem po ulicy, sam masz powiedzmy 25 - twoje dziecko rzuca kamieniem w samochód a ty komentujesz : "debilizm sie szerzy"
Jak juz co powiedziales a potem cie przymeczylem zebys rozwinął to nie uzywaj tego potem jako usprawiedliwienia ze jednak w koncu wytlumaczyles.

__

Użytkownik
tyson43

2004-12-22 14:34:23

hmmmm klawiatura ogulem dziala brakuje wsytzkich lietrek klawiatura numeryczna cala scrola brak brakuej eneterow i dodtakowe przyski nei naruszone no ale cuz trzeba bylo kupic nowa polecam klawiatury tej marki wytrzymale" Klawiatura TRACER Maybach SL TRK-30MSL"

__

Użytkownik
tyson43

2004-12-22 14:35:21

porwcacaja do konatarza nr 5 hmmmmm ja od 4 lat stracilem 8 myszek(cs) ale teraz mam za 80 zł i mi szkoda:D

__

Użytkownik
tyson43

2004-12-22 14:42:18

na mojim osiedlu tu normalka kiedys szly noze(4 sztuki) oraz 6 butelek po wodzie mineralej "alfred" i 3 butelki na 6 trafily w "cele" ale szkoda ze rzaden nuz...

__

Użytkownik
shd

2004-12-22 17:27:51

Lol, naprawde mnie bawisz koles...

To czy jest nastolatkiem czy nie nie ma tu znaczenia. Jak by mial 25 to bym mu powiedzial 'Duzy jak brzoza a glupi jak koza' ;].
Co do obrony... to tu nie trzeba rzadnej. Fakt wyrzucania rzeczy przez okno jest tak dobitny, ze nie musze popierac swojich racji jakimis wywodami...
Co do porownania z dzieckiem to lol... wiesz... zalosne strasznie... male dzieci robia duzo glupich rzeczy ale glownie dlatego ze sa male i jesce malo wiedza/rozumia ale duzo starsze dziecko to juz co innego.

ja sie nie usprawiedliwiam... czepiasz sie nie wiadomo o co hehe. Fakt wyrzucania rzeczy jest iscie debilny a skoro ty go tak bronisz i myslisz ze to jest spoko to hmm... tez jestes debilem. albo malo myslisz. ;P
A jak tak bronisz zeby bronic to bron sobie dalej :)

eot z mojej strony :D


kto ci powiedzial ze jestem duzo starszy? moze sobie tak o date wpisalem? ;]

__

VIP
postal1

2004-12-22 20:11:32

eot :D

__

VIP
aphex

2004-12-22 20:49:27

po przeczytaniu niektorych komentarzy doszedlem do wniosu ze jestem niespotykanie spokojnym czlowiekiem :))))

__

Użytkownik
Bitman

2004-12-23 18:30:44

Mój kumpel jak grał w NFS:U to wbił śrubokręt co leżał na biurku w Esc :>
Potem zaczął napierdalać w monitor... aż się kineskop rozszczelnił i przestał działać :D
Przy nastepnej parti w NFS kopnął w kompa jak leżał na ziemi i rozjebał cały porzód (nosi glany :D).

Powem wam że na codzień jest niepotykanie spokojnym człowekiem, ale gdy gra to wstępuje w niego diabeł ;). Lepiej nie przychodzić do niego jak gra, bo już na ulicy słychać jak przeklina.

__

Użytkownik
*Jaras

2004-12-23 18:37:18

No nie wiem wypierdol*** klawiatury z 10 piętro mogło by coś komuś zrobić, oile to prawada ^^ gdyby taki niezidentyfikowany obiekt trafił w moja matke, zapewniam ze doszedl bym do ciebie ;U

Ja sie nie bede kozakowal bo trafilem kolesia u babci w malym miasteczku z wiatrowki starej. Wiatrowka bila w lewo i slabo ciagnela no ale koels dostal z powodu mojej glupty, byl w miare mily, no ofkoz zly ale na policje nie poszedl, na takie sprawy juz jestem wyczulony chcoiazby dlatego ze u znajomego na osiedlu "rzucanie nozami" to swego rodzaju sport narodowy ;/ Zapewniam ze widok rozjebanego kota nie jest mily

"ale to tylko z 2 pietra my rzucali prosze pana no ;/ przez przyadek i mi wypadl ten noz i tepy jezscze jest, panie policjancie no (skrzywienie)"

__

Użytkownik
Tymek

2004-12-24 01:05:18

LoL =] jak ja gram to często klnę. jak nie ma nikogo w domu i na LAN'ach bardzo głośno nawet :D. straty w sprzęcie ? ja gram w fife, na klawi i raz stopki z klawi połapałem jak chciałem nacisnąć 'D' ;-). innym razem pułkę na klawe rozwaliłem pięścią jak przegrałem, poza tym to trzaskałem drzwiami, nic poza tym :D. narazie niczym nie rzucałem przez okna :D. mam za to kolege, który jest trochę nienormalny jeśli chodzi o gry, traktuje to jak życie i raz udeżył klawaiturą w biurką to poszła na pół. innym razem rzucił padem w okno ale szyba wytrzymała.

__

Użytkownik
bangall|blade

2004-12-24 09:04:17

he he he widze ze 2 moje myszki są niczym w poruwnaniu do innych ]:->

__

Użytkownik
tyson43

2004-12-24 14:35:25

teraz własnie poszedl mi głosniczek przez okno......(przez przypadek)

__

Użytkownik
Bitman

2004-12-24 14:57:03

Kolega grał w q3 i się zdenerwował i walnął w monitor, niestety okno było otwarte a biurko stało przed nim i wyleciał :> Na szczeście to była 15 lekka i kable wytrzymały :D

__

VIP
rostek

2004-12-24 15:14:01

O_O wyobraz sobie ze przechodzisz pod oknek a tu monitor wyskakuje :D:D

__

VIP
rostek

2004-12-24 15:18:21

moj znajomy jak gral w nfs:ug2 to rozwalil sobie biurko. walil w nie, az sie kawal drewan odlamal. Teraz wali piesciami w sciane :D:D

__

Użytkownik
Bitman

2004-12-24 15:23:55

muhahah, w CDA był kiedyś taki artykuł o rozwalaniu kompów i agresj w czasie grania (PC-Furia faaajny :>).

Zamiast sniegu to monitory z nieba lecą :>

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8113 gości

1 użytkownik

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie