Tribes czy nikt w to niegra?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Qspy

2004-11-28 02:14:20

Obserwuje od dluzszego czasu stagnacje sceny Tribes.
Owa gra wiadomo niejest popularna w takim stopniu jak inne. Lecz czy NIKT kompletnie nikt w to niegra z czytelnikow eSports?
Jestem pewien ze znajdzie sie chodz jedna osoba.
Czy istnieje jakis klan Tribes?
Pytam z ciekawosci... sam w to niegram screeny tylko widzialem i troche info zaczerpnolem zanim napisalem te slowa. Forum istnieje dosc dlugo a nikt jeszcze nic nienapisal w tym dziale.
Pozdro

__

VIP
postal1

2004-11-28 02:25:19

a o której części mówisz ? konkretnie o jakiejś czy tak ogółem?
Swoją drogą to dobry temat bo tribes do mnie zawędruje w przeciągu najbliższych dni i lipa będzie jak nikt w to nie gra ;/

__

Użytkownik
Qspy

2004-11-28 08:30:02

w sumie czesc niema znaczenia w tym wypadku... obojetne
a niestety chyba faktycznie mozesz sie rozczarowac trybem MP, bo sadze ze bardzo malo osob w to gra
Chociazby patrzac na to forum, tak bardzo popularne

__

VIP
Pajda

2004-11-28 15:54:29

Hmm ja przez ponad miecha gralem codziennie w bete i mp demo Tribes3, niestety komputer odmowil posluszenstwa. Gdy znow bedzie ok zamierzam zakupic org. i przesiasc sie na nia bo jest najlepszym fps jaki wyszedl od czasu UT i Q3.

A co do klanow to afaik sYs gra tez w T3.

__

Użytkownik
Qspy

2004-11-28 17:19:29

oo a jednak ktos gra. poszukam demko sprobuje jak to "sie gra" ; p

__

VIP
Preak

2004-11-28 17:20:29

to tribes to jest FPS ?:o

__

VIP
Pajda

2004-11-28 19:35:54

Szkoda, ze dopiero teraz, jakbys gral wtedy gdy liczba graczy w demie nie spadala ponizej 1000, a przekraczala momentami 2000 i wszystkie znane instytucje serverowe (kplay, ngi) mialy maksymalne liczby serverow to bys poczul sile tej gry. Odkad wyszla w europie full wersja te liczby spadly drastycznie. Najpopularniejsze z dobrymi pingami sa zdecydowanie oba servery NGI (wczesniej byly 3-4) - jeszcze ze dwa tygodnie temu liczba graczy zwykle nie schodzila z 20/20 na kazdym.

Mala uwaga - najwiecej ludzi online jest w srodku nocy. Rano i przedpoludniem pustki, po poludniu troche sie poprawia, wieczorem znowu troche lepiej, ale szczyt sie zaczyna od 2-3am :) Dla kontrastu o tej godzinie w UT zaczyna zamierac ruch na serverach.

__

VIP
Pajda

2004-11-28 19:37:29

Tak, aczkolwiek musze przeprosic za literowke. Nie lubie terminu FPS, posluguje sie FPP, a jakby ktos chcial wyraznie rozgraniczac to powinien byc termin FPPS.

__

Użytkownik
Qspy

2004-11-28 19:52:55

Poniewaz zdaje mi sie, ze wiecej graczy jest z USA a roznica czasowa wynosi ~9 godzin, wiec gdy u nas noc to amerykanie maja poludnie i graja [ : .

Ale faktycznie troche zaluje. Graja ludzie w demo online jeszcze? Czy tylko w full wersje.

__

VIP
Preak

2004-11-28 20:01:05

w sumie ja tez nie przepadam za FPS mimo ze oznacza to samo :)

__

Użytkownik
Qspy

2004-11-29 02:23:35

D: wlasnie mnie to tez gryzie.... w CD-Action czytalem non stop FPS to... FPS tamto.... dlamnie termin FPP jest poprawniejszy/lepszy : P

__

Użytkownik
piotrusek

2004-12-05 11:23:47

Emm, tribes:vengeance juz nie zyje :) Jest w sumie 1 troche aktywny ladder na ESL i na tribalwar euro ma ladderek tez, ale nikt tam nie gra. Yankesi rowniez coraz mniej graja (ostatnio najlepsze klany wypisaly sie z laddera). Nie ma sie co zreszta dziwic, bo t:v jest dobre na 3 dni. VU poszlo na latwizne i zrobilo baaaardzo okrojona wersje T2 z "nowsza" grafa, ktora imo jest brzydka. Nowe pomysly, okazaly sie klapa. VU chcialo po prostu zeby t:v trafilo do szerszego grona graczy niz weteranow t2/t1 i bardzo ja uproscili, przez co gra stracila cala swoja esencje miodnosci :D No coz trudno... duzo graczy tribesa ze sceny euro bedzie teraz gralo w WoW (sam tez sie zastanawiam nad jakims dobrym mmorpg), a w sYs ostatnio lamilismy w ut ;)

__

Użytkownik
piotrusek

2004-12-05 11:26:04

ach i jeszce dodam ze t:v to no skill :]

__

Użytkownik
wooda

2004-12-05 21:56:37

/skromnosc on
Wy lamiliscie, ja wymiatalem ;D
/skromnosc off


btw. ostatnio padl theladder.org , kolejny gwozdz do trumny t2... pocieszajace jest chociaz to, ze t2 i tak ma sie lepiej od t:v :P

__

VIP
Pajda

2004-12-05 22:57:54

Az tak Cie wszyscy jada ? :P

__

VIP
Pajda

2004-12-05 23:00:44

Od dawna chcialem T2 zaczac grac, ale jak pogralem w T3 to juz teraz w ogole o 2 nie mysle :P

__

Użytkownik
Marcun

2005-01-16 22:07:02

Starsiege TRIBES żyje nadal i ma się dobrze.Cały czas(już od tygodnia)gram głównie na serwerze deadly family i sądze że zaraz skończe,bo przejde na tribesa dwójke.Spotkałem na tym serwerze tylko jednego polaka(nick adam).Jeden minus to niewyrównany poziom.I to,że wszyscy weteranie idą do jednego team'u.I jest kaszana.Ale nadal jest wesoło.Trójka mi niestety nie pójdze :(.

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-01-20 21:34:29

imao

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5929 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie