Problem z razer deathadder respawn

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
sebo922

2012-03-30 23:35:21

Witam mianowicie chciałem się was poradzić.Jakiś miesiąc temu padł mi razer deathadder odesłałem na gwarancję wyczekałem się i okazało się , że pieniądze zostały mi zwrócone,Oczywiście mój poprzedni sprzęt był niezawodny więc wszedłem odrazu na allegro i wziąłem razer deathadder “respawn”.Mysz mam od 2 dni ale stwierdzam , że nie da się na niej grać jest cholernie nieprecyzyjne w stosunku do swojego poprzednika to jest po prostu zmora.I tu mam do was pytanie czy przyzwyczaję się do tego czy ta mysz jest po prostu tak słaba?Niestety porzedniej wersji już nigdzie nie uświadczę a z używanymi to wiadomo jak bywa. O Ile się nie mylę mogę zwrócić mysz w ciągu 10 dni pytanie czy warto , czy może poczekać i przyzwyczaić się do nowego modelu? Mam dylemat bo nie wiem czy znajdę coś innego z tak dokładną precyzją jak poprzednia wersja deathaddera , a może po prostu jestem przewraliżiwiony i po tygodniu gry wszystko wróci do normy , posiada ktoś nową wersję i może się o niej co nieco wypowiedzieć , co polecacie z góry dziękuje za odpowiedzi.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7660 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie