Blogerzy poszukiwani!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Goods

2011-08-24 15:23:25

http://ogranie.pl/

---

Był sobie kiedyś blog, nad którym pracował tylko jeden gość – Goods. Doszedł jednak do wniosku, że w świecie, w którym rządzą redakcje-korporacje, nie ma szans na wybicie się, ponieważ moce przerobowe były o wiele mniejsze i tekst pojawiał się tylko raz na dwa dni, gdzie u konkurencji dziennie pojawiało się co najmniej kilka artykułów.

Wtedy Ogranie.pl zostało zamknięte po raz pierwszy, ale nie na długo. Już po okołu miesiącu blog odrodził się niczym feniks z popiołów, ze zmienioną formą – przybyli redaktorzy i utworzyli prawdziwą, poważną i rządną sławy redakcję. Nasze biura mieszczą się w każdym dużym, polskim mieście – Warszawa, Poznań, Gdańsk, Pcim Dolny i tak dalej, i tak dalej… Pojawiamy się na każdej większej imprezie branżowej. Byliśmy na pokazach m.in.: Fifa 2000, Heroes 3 i Diablo II.

Jeśli chcecie być na bieżąco w sprawach związanych z branżą gier, to… (nastrój) wyjdźcie, ponieważ się zawiedziecie. Nie tłumaczymy tekstów z VG247 i innych zagranicznych serwisów. Piszemy tylko o sprawach ważnych i dodajemy własny komentarza. WŁAŚNIE! Pamiętajcie! To jest BLOG a nie serwis o grach komputerowych. Tutaj wymieniamy się poglądami a nie newsami. Łapiecie?

---

Na razie niestety charytatywnie, ale w projekt już sporo zainwestowałem, więc nie rozpadnie się po 3 dniach. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę odezwać się via e-mail - [email protected] lub na GG - 1234291. Pytania możecie zadawać również tutaj. Zainteresowanym założę konto, żeby mogli zobaczyć layout.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8202 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie