Pare pytań nowego gracza

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
FANT00M

2010-07-31 00:15:07

Witam,od niedawna gram w QL i chciałem się zapytać kogoś kto się na tym zna o takie sprawy:
1.Jak grać w QL w ESL ? prosił bym o jakieś objaśnienie lub link do jakiego poradniczka.
2.Czy da się stworzyć swój serwer w QL ? jeśli tak to jak,też poprosił bym objaśnienie lub linka gdzie to jest.
3.Jeśli ktoś ma adres jakieś stronki gdzie to wszystko jest wyjaśnione to bardzo bym prosił o podanie adresu,ponieważ chętnie bym się tych rzeczy dowiedział :) Bo na esl już grałem i to dość długo ale w cs 1.6 a tam wiedziałem jak sie robi serwery itp a w QL tego znaleźć nie mogę.

A więc proszę o odpowiedzi na te pytanka :)
Pozdrawiam

__

Użytkownik
ffsnecffs

2010-07-31 13:46:29

w ql serwerów się nie robi, jest ich juz wystarczajaco w grze, a co do esl to dodajesz grę do konta, podajesz swój nick w grze, zapisujesz się do ligi i grasz, umawiasz na jaki serwer wbić, (jest tam pełono pustych serwerów 1on1 z mozliwoscia glosowania) i grasz

__

Użytkownik
FANT00M

2010-07-31 19:19:29

Aha a jak bym chcial grac powiedzmy druzynowo to co wtedy ? przeciez zawsze ktos moze wejsc na serwer ... nie ma jakis zamknietych albo cos ? co zrobic zeby nikt inny nie mogl sie dostac jak gram ? bo nie chce mi sie wszystkich dodawac do frends’ow.

__

Użytkownik
ffsnecffs

2010-08-01 01:03:38

wtedy jest opcja vote, czyli glosowanie i kickujesz, a na jakies wieksze turnieje to mozna napisac do administratorow i zahaslowac serwer

__

Użytkownik
FANT00M

2010-08-01 11:16:15

Aha spoko,ale jak my go bedziemy kickowac a on bedzie ciagle wracac ? troche lipnie ale nic mimo wszystko dzieki :)Jak by ktoś mógł mi wytłumaczyć jak się organizuje serwery,ustawienia itp.(chodzi mi o normalne ligi,1on1 i druzynowe,nie chodzi o gathery) to byłbym bardzo wdzięczny bo nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć serwer na np.esl i najlepiej zeby nikt inny nie mogl na niego wejsc.Prosze o odpowiedz jak to zrobic,pozdrawiam

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6498 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie