www.PES-cup.pl Nowa Liga Pro Evolution Soccer

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
jareta

2010-06-30 17:37:27

Witam, Jestem jednym z adminów www.PES-cup.pl Na wstępie zaznaczę, że w tym momencie na stronie dostępna jest jedynie rejestracja i składanie deklaracji do I Sezonu Ligowego www.PES-cup.pl. Strona ruszyła 22-06-2010. Jeżeli masz czas i chęci zmierzenia się u Nas w Lidze to serdecznie zapraszamy do założenia konta na Naszym portalu. Stronę będziemy cały czas ulepszać (dodawać nowe rozgrywki, rozbudowane statystyki, i dużo dużo więcej o czym dowiecie się z czasem) Założyliśmy sobie, że na premierę najnowszej wersji PES (2011) cały system będzie ukończony w 100 %. Nie pozostaje mi nic innego jak w imieniu wszystkich administratorów zaprosić Was do odwiedzania Naszej strony, i brania udziału w Naszych Rozgrywkach, które są bezpłatne i wziąć udział może w nich każdy kto posiada oryginalną wersje PES 2010. Dla graczy, którzy zajmą pozycję I-III w I Lidze przewidziane są nagrody, jednak w tym momencie nie jesteśmy w stanie określić co to będzie. Prawdopodobnie za I miejsce będzie PES 2011, więcej info wkrótce na stronie.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA STRONIE I FORUM!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6808 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie