lista userów codehook :D

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
r0lka

2010-05-27 17:22:37

Jak tak sobie czytam te wasze wypociny to czuję się taki czysty...

__

Użytkownik
SzczurEPU

2010-05-27 19:22:03

hmm a jak by tak zrobic lana i blacklista i haxow nie dopuszczac do rozgrywki <BUHAHAHA>
albo plan nr.2 jezeli antycheat kogos złapie z haxem niech spala mu komputer! <buhahaha2>
CHEATER BUSTED [Automatyczna zmiana napięcia na procesorze nastąpi za 3, 2 ,1 KABOOM!

EDIT!
uuu Hall of shame z tek-9 znikło , Czyżby za dużo topowych graczy się tam znalazło?? co za poracha

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-27 20:19:07

do DMx

byłeś, jesteś i będziesz śmieciem. Raz ci udowodnili, że masz haxa to się posłużyłeś wymówką devianca, że niby tylko do oglądania dem tego używasz. Kto mądrzejszy, wie że już wtedy leciałeś w chuja. Teraz pojawił się kolejny dowód na to, że jednak jesteś żałosnym cheatem a ty nadal się wypierasz, że nie i chuj. Miałbyś chociaż trochę odwagi i się przyznał. W każdym temacie na TEK9 ludzie podkreślają i powtarzają, “to że ktoś potrafi grac offline, nie czyni go czystym online” i większość ludzi się z tym zgodzi. Przez takich żałosnych ludzi jak ty ludzie sięgają po haxy, bo zdają sobie sprawę, iż online bez nich nie dadzą rady.

Co do samej listy. Jest tam wiele ludzi, którzy prędzej czy później wpadli by na haxach. Dziwi mnie fakt, że tylko rafi z dawnego fallen tam się znajduje. Pewnie reszta ma netcodersów/x22. Chłopaki grali na poziomie mojego teamu, 1300/1400 w cb, i nagle w ciągu 2 tygodni wybili się do góry na 1800/1900 hmm śmieszne. W 2 tygodnie zrobili większy progres niż w przeciągu dwóch i pół roku (rofl).

To samo z shtr z dawnego outplayed, gość był jednym ze słabszych typów w teamie i również nagle został pro/high/uber graczem. Chyba wcześniej grał bez monitora, że tak szybko mu skill podskoczył.

Ounedson to samo, low nie wiadomo skąd, nawet u nas w teamie go nie chcieliśmy bo był za słaby, i też w przeciągu kilku miesięcy gracz cefo itd. normalnie żałosne.

Co do jednej rzeczy z niektórymi tu się zgodzę, cod4 roi się od cheatów i dopóki będą oni akceptowani, dopóty scena będzie wyglądać tak jak wygląda. Od długiego czasu “walczę" z haxami i próbuje banować tych którym się to należy, i właśnie za to jestem znienawidzony przez większość sceny, ale jak już nie raz mówiłem jeżeli taka jest cena, jaka muszę zapłacić za to że staram się aby scena była czystsza, to cóż nie pozostaje mi nic innego jak się z tym pogodzić.

Takich ludzi jak dmx jest więcej, i nie jest łatwo ich się pozbyć. Pojedzie taki na jakiegoś lana, ubije 15 fragów i myśli, że jest nietykalny. Dla sceny zostaniesz zjebanym haxem i koniec kropka.

__

Użytkownik
rastiR

2010-05-27 20:43:02

Jak ktoś chce na codehooku grać to niech gra z typami które tam teamow szukaja co pisza +50cb wh can hide xD

__

Użytkownik
Grav

2010-05-27 21:25:19

"Looking for team, top 30 cb, high skill wihtout hax, pm me with real xf”

Standardowe ogłoszenie na CH xD

@Neo
Pochwalam co robisz, ale nie ma to większego sensu. Sięga się po haxy, gdy cię krew zalewa jak dostajesz scany z dupy. Tylko pytanko, dlaczego nie zbanowałeś megative esports? Taki ładny film z chłopakami zrobiliśmy a ty nie kiwnąłeś paluchem.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-27 21:36:18

Jak już pisałem na tek9, clanbase ma swoje zasady, których my jako admini musimy przestrzegać.


“We will only accept proof if you provide it the proper way. We wont accept anything where the provider requests any input from our side, or has any unnecessary limitations (for example rapidshare or megaupload), in other words, proof must be accessible directly. Some free image hosting sites are imageshack and photobucket. You may use other hosts, but make sure images can be viewed internationally. Also, be sure to save a copy of the image somewhere, in case the host removes it. Demos should be uploaded to the ClanBase demo FTP (see FAQ)."
We wont accept any so-called “busted.avi” videos as proof, you must make timestamps for the original demo.“

nie mogliśmy tego zaakceptować jako dowodu i już. Od siebie dorzucę, że spędziłem troszkę czasu na próbach zbanowania briana i np kropka ale, bez pewnych dowodów nie mogę tego zrobić :/.

Haxy kupują ludzie słabi w grze jak i słabi psychicznie. Ja po jednym meczu z hardplay sam byłem blisko kupna haxa, jak dmx na crosie snipą wyrwał 35 fragów w jakieś 12/13 rund, po tym jak zaczęli mocno przegrywać. Dopiero po tym meczu, zorientowałem się, że gra już na nowym guidzie bo złapał go silent scan. A po meczu jeszcze zwyzywał mnie od lowów itd, gdzie ja bez haxa miałem około 30 fragów. Nie dziwię się, że ludzie sięgają po to dziadostwo bo innego wyjścia nie ma

[19:25] <dF`NEo> predzej czy pozniej wpadniesz po raz drugi
[19:25] <[HP]dMX> of course
[19:25] <[HP]dMX> dobry typ z Ciebie
[19:25] <[HP]dMX> wrzuce Ci demko po meczu
[19:25] <[HP]dMX> mam to w dupie, wiem ze gram czysto i leje na to moczem
[19:26] <[HP]dMX> hej i cu@ lan o ile przyjedziesz na jakis

a nie mówiłem ?

Co do szukania teamów na CH, to N/C


http://i40.tinypic.com/4zxjkl.jpg
http://i41.tinypic.com/5fgf2p.jpg
http://i40.tinypic.com/ddmhec.jpg
http://i41.tinypic.com/6hqoo9.jpg

__

Użytkownik
Shakal

2010-05-27 21:36:28

bo znaja wszystkich adminow :) i neo gowno moze,co do ouneda neo to pare osob co znim gralo sami mowili ze ma akcje z dupy a niby jednej sie przyznal ze gra na haxie,ale generalnie jebie mnie kto gra na haxie a kto nie ta scena tak smierdzi ze nie zdziwi mnie nic :D

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-27 21:45:10

someone kropka osobiście z crew wyjebałem, był tam może 2 dni po czym został usunięty. Tutaj nie chodzi o znajomośći tylko o to, że ciężko znaleźć jakiś 100% dowód. Bryan był zbanowany na 6 miesięcy, kupił nowego guida i gra nadal na tym koncie.

__

Użytkownik
rastiR

2010-05-27 22:14:04

neo o tym to chyba każdy wie że tam tak szukają xD śmieszne jak pisze że aiombot

__

Użytkownik
majan

2010-05-28 00:50:03

jest dMX taka teoria, że tłumaczą się tylko winni ;d

http://i46.tinypic.com/vdl18i.jpg

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
ounedson

2010-05-28 00:53:09

NEo , po pierwsze nie masz pojecia jak dolaczylem do cefo ;) nie znasz mnie etc. po drugie, bylem u was w teamie i Ci kurwa glabie przypomne, ze to ja od was odszedlem bo Wy dl amnie byliscie TO LOW, a nie na odwrot, i publiki w lajno nie wciagaj, ktorym sam zyjesz ;) to ze jestes zerowcem z @ na cb, nie oznacza, ze masz w ogole czelnosc pisac tutaj o mnie ; ) , byles w dupie i gowno widziales wiadomo ,ale az tak sie blaznic na forum? ajjj boli.

A dla niekumatych i nie wtajemniczonych, do CEFO doszedlem po ok 2 miesiecznej przerwie (ne pamietam moze Hiton pamieta) po tym jak przez caly ten czas nolifilem w HoN’a ; ) a mimo to dostalem zaproszenie z ktorego skorzystalem ;] czyli reasumujac . z tego co napisal NEO, kupilem haxa, GRALEM NA NIM WYPROMOWALEM SIE i dostalem sie do Cefo tak? - oj stary , nie gralem nic w Cod4 , nawet mixa, i wzieli mnie do CEFO ;] wiec zamilcz i wegiel w jape dziecko drogie ; ) bo Cie DEDEK policjant namierzy :}

__

Użytkownik
Bsg

2010-05-28 09:01:14

Skończ typie te wywody bo piszesz takie bzdury że aż żal to że masz @ na cb nie zrobi z 0 bohatera shtr na haxie ? ahahahha tego jeszcze nie było różnica jest taka że ja dMxa i shtra widzialem na lanie na wszystkich meczach i mieli wh ?a ty siedziałeś w domu więc gówno wiesz. Ktoś tam gada że się tłumaczy a co ma robić jak taki typ napisał wywód życia jeśli dla ciebie progress raffiego i ekipy z 1400 na 1600 czy tam 1700 to faktycznie haxy mają ostre tylko nie zauważyłeś że podobnie jak my niektórzy grają tam około 2 lat razem ogarnij siebie bo na crossie też niezłego level upa dostałeś nie gadaj o kimś o kim nie masz żadnego pojęcia bo nie jesteś fajny.
I tak ogólnie nie interesują mnie żadne listy żadne komentarze widziałem jak gra gapiłem się w monitor i grał nie gorzej niż w domu na uacu gra normalnie więc zajmijcie się grą i przestańcie komentować gówna .

__

Użytkownik
ounedson

2010-05-28 09:53:17

I wypadaloby napisac jeszcze jedna wazna wiadomosc,

Oficjalne info od Vita Novy, Lista CODEHOKA uniewazniona, wszystkie bany na liscie nie sa brane pod uwage. Dziwne nie? Zniszczylm Ci zycie tym info NEo ? sry, ze zabralem Ci jedyny temat o ktorym mogles cos w ogole w swoim marnym nie-zyciu napisac.. Tylko dziwne nie? bo jak poszlo info na tek9 o tej z dupy liscie, to zaraz kazdy serwis mial CTRL+V na swojej stronie, a takich waznych informacji jak, LISTA JEST NIE WAZNA, juz nikt nie potrafi napisac ;( O M G. Wypierdalac z domu.

__

Użytkownik
Bsg

2010-05-28 09:59:49

OWNED by OUNEDSON .

__

hitonn

2010-05-28 14:25:26

EEEE ouned, daj spokoj po co dyskutujesz z glabem:> Jak ja bana od niego wylapalem(bo haxem jestem:D!), na gadu po 4 konta zakladal i udawal moich ziomkow ze szkoly etc etc: DDDDDDDD I tak, 2-3 miesiace gralismy z ounedem w hona nie tykajac praktycznie coda, po czym ja wracalem do Polski, ouned stracil honowego kompana i poszedl do cefo, jako ze mozna powiedziec ze przez to ze znal sie ze mna, poznal sie lepiej z chlopakami z ktorymi wczesniej gralem, i zaprosili go do teamu;dd

__

VIP
pablopl16

2010-05-28 14:27:49

dmx tracisz coraz bardziej Ty i Twój team

__

Użytkownik
Michu7

2010-05-28 14:42:46

@NEo - po pierwsze,to Ty ze swoim teamem zawsze jesteś na poziomie 1300 pts w cb i tylko “clanbase” gracie i z kim przegracie to robicie “demo up” i potem conflict.O ile pamiętam to my poszliśmy do góry w jakieś 5 miesięcy a nie jak ty piszesz w 2 tygodnie,ale spoko.Po drugie tam jest napisane że RaFiTi ma ip 83.22.223.117 a o ile dobrze wiem to Neostrada którą on posiada ma całkiem inne ip więc FAIL.Po trzecie to w tym pliku ze wszystkimi użytkownika codehooka jest inny guid niż on ma =] Suprise ?
Jak Ounedson napisał : Lista jest unieważniona.

http://img97.imageshack.us/img97/9848/whinek.jpg

__

Użytkownik
smacky doo

2010-05-28 15:18:12

NEo to frajer jebany chcialem zeby mi pomogl z unbanem to on do mnie ze jakby mogl to by mnie zbanowal dozywotnie zero jakich malo...
I jeszcze masz czelnosc cieciu cos na tek-9 pisac ze mam bana za jakies gowno.
Sam paradox potwierdzi ze ludzie na tym wpadaja bo to niby movie cfg i odpalaja i siemanko bo nie dozwolona komenda jest. Morda w ziemie i sie nie odzywaj kartoflu wielki adminie cb zaraz sam cos na ciebie znajde i sie obsrasz wielki kurwa obronco prawa. chucku norrisie zajebany.

__

Użytkownik
dooray

2010-05-28 15:18:23

Michu [+] ofc <3

A tak poza tym to chłopaki zawsze grali na poziomie 1600, potem 1700. Na początku lutego (chyba) doszedłem do nich ja. Od tego czasu mieli pograć w stałym składzie (przedtem ciągle zmieniali snajpera), pograć w Cupach (które znajduję), pograć z lepszymi teamami (pcw z topowymi teamami). Po tym pisałem podanie o przyjęcie nas na #cod.preinvite. Za pierwszym razem się nie udało, ale w RE-APPLY nie było już ani jednego głosu na “nie”. Admini preinvite przekonali się, że jesteśmy stałym składem oraz że nie jesteśmy haxami. Gramy już ponad miesiąc na tym preinvite i jakoś nikt nie ma zamiaru nas banować za haxy czy coś takiego. \\

Zrozum, że osiągnąłeś...nic? Grasz tylko na CB, gdzie utrzymujesz się cudem na poziomie 1300-1400 pts dzięki conflictom. Próbowaliście grać w GameMod, ale przestaliście. A czemu? Bo tam nie byłeś adminem, a velvet nie jest takim kretynem jak ty i po prostu nie zgodził się z twoim śmiesznym confem. Nie wszędzie można wygrać przez conflicty zią. h3h3

Pozdruffka <3

Peace and love ! ;q

__

Użytkownik
dooray

2010-05-28 15:21:14

Ooo...smacky [+] :D

Cu@LAN NEo, chciałbym zobaczyć jak się rzucasz z pięściami na organizatorów, bo przeciwnik miał np. “clientsidebullets 0” (jakoś tak ta komenda była), a potem turlasz się zapłakany po ziemi xD

O ile wyjdziesz kiedyś z elimek online. A jak nie będzie elimek, to z chęcią popatrzę :D

__

Użytkownik
Michu7

2010-05-28 15:25:48

Smacky [+] =D
NEo zamiast pisać takie głupoty tutaj i się ośmieszać to może byś pojechał powodzianom pomóc ;<

__

Użytkownik
nyno90

2010-05-28 16:07:06

,,up: juz nie gram znim to raz,dwa ze jesli ma haxa to zajebiscie znim gra bo nigdy nie zwatpilem w niego gral zwyczajnie,plaY to moze nie jest top team ale jest w 1 lidze.''

bo to ze kiedys mialem konto na ch nie znaczy ze napier***alem na tym... Trafilo mi sie za keja do cod1 i 2 to skorzystalem i spienierzylem ch. Nie robcie z ludzi nie wiadomo jakich haxow....

__

hitonn

2010-05-28 16:13:37

ja nic nie mowie, zobaczylem tam twoj nick wiec to zasugerowalem:)

__

Użytkownik
dzianLa

2010-05-28 16:28:22

Neo zajmujesz się sprawdzaniem podejrzanych informacji codziennie, powiedz mi czemu Rafiti z pliku CH ma całkowicie inny guid a nasz Rafał nie zmieniał nigdy guida, od początku ciśnie na tym samym jak każdy z nas, czy może kupił sobie keya specjalnie żeby na innym koncie z innymi grac na haXie ???? niedorzeczne ale musiałeś przyłączyć się do pierdzenia nieudaczników z rozbuchanym genem zawiści wobec tych lepszych.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-28 18:28:31

kk to może po kolei.

# Dmx, to był mecz z epu w jakimś 1daycupie, gdzie w pewnym momencie było 7-3 dla nas, i zaczęliście prosić o moje demo bo taki low jak ja was jechał. Później nagle Ci się ogar włączył i co rundę po 3 waliłeś przez smoki. Mniejsza z tym jesteś lowem z haxem, na co są niezbite dowody (ban na GV #50104 oraz twój mail ze starego konta na liście coodehooka).

#Ounedson żyjemy w wolnym kraju, będę się wypowiadał na kogo temat chce i jak chce. I nie ma z tym nic wspólnego to że jestem adminem CB, bez @ napisał bym to samo. papa <3

Teraz wasz ownage :D, w jaki sposób mi dowalił ? Podając mi info o którym wiedziałem już wczoraj. Niestety ty ounedson jak i reszta twoich przydupasów potraficie czytać tylko to co wam się podoba, albo macie jakieś problemy z angielskim.

Po 1. To nie jest żadna lista banów, jak napisał to “znawca” Ounedson, tylko jest to lista klientów którzy są zarejestrowani na CH i kupili tam haxy.

Jedyne co vita nowa zadecydowała to, to że nie można do końca ufać tej liście. Z czym również się zgadzam. Ale nie uważam, że ktoś by tam specjalnie dorzucił takie osoby jak Rafi czy dmx, nie znaczące nic w światowej czołówce, bo po co ?

Do tego dochodzi fakt że na danej liście pokazało się parę osób z organizacji Vita-Nova jak jeden z najaktywniejszych jej członków Vanner, ktory na początku wykręca się, że to nie on a później okazuje się że jego ojciec kupił Codehooka dla jego młodszego brata (lepszej wymówki wymyślić już nie mógł)

http://vanner.tek-9.org/blog/my_ban_vanner-829.html


#36 United Kingdom vanner

" Found Carnelian on my Dads PC, asked my brother about it, and it’s turned out he got my dad to buy the hack, checked his paypal and it was bought on the 22nd june 2009. "

I co myślisz, że ludzi którzy tą organizację tworzą, sami siebie pobanują ? . Mieli inne wyjście ? Oczywiście, że nie. Przecież nie pobanują 5 swoich adminów.

Tutaj też możesz sobie poczytać, jak scene odnosi się do tej decyzji.

http://pr0phecy.tek-9.org/blog/the_community_should_vote_on_ch_database-832.html

Vita-nova jest z gory przehranym projektem, ponieważ tworzą ja osoby z bardzo podejrzaną przeszłością. Takie jak Vanner, czy Tomski były admin ESL dwukrotnie zbanowany za x22 w ubiegłym roku http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=2743982&suspend=1 .

Tak więc panie ounedson, zajebałeś owna ale tylko sobie, i nikomu więcej.

Szanowny panie BSG, nie pogrążaj się bardziej proszę cię, jawnie bronisz gościa, któremu cheatowanie zostało dwukrotnie udowodnione, to tylko mówi samo za siebie kim jesteś i czego można się po tobie spodziewać.

Hiton bana masz, sam wiesz za co. Nie mam zamiaru wracać teraz do tej sprawy.

Michu & Dzianla - małe zadanie dla was, gdzie na tej liście widzicie GUIDy ?. Nie ma tam takiego pola dziewczynki, więc wyluzujcie troszeczkę. Zanim coś napiszecie po raz kolejny zastanówcie się dwa razy.

SmackyDoo i jego historia o kuzynce która niechcący ściągnęła mu .cfg w którym były komendy do mombota do tej pory mnie rozśmieszają. To i treść twojego posta pokazują, jaki jesteś na prawdę a ja do twojego poziomu nie mam zamiaru się zniżać.

Dooray, gościu jesteś taki fałszywy że szkoda gadać. Tu na jednego napierdzielasz, a jak jakiś problem to wiesz do kogo przylecieć. Pozdrawiam i GL tam na pre-invite.

fALLEN DOORAY_: siema
[16:24] fALLEN DOORAY_: jesteś?
[16:26] NEo: ?
[16:27] fALLEN DOORAY_: mogę zrobić conf o to ze przeciwnik ciagle pisal “hahahaha”, “fast accept” itp?
[16:27] fALLEN DOORAY_: spamowal?
[16:28] NEo: nie
[16:28] fALLEN DOORAY_: k


ROFL ^^

Nyno twoje kupione konto też jest boskie <3, taj jak i twój GUID z 17 kwietnia 2010, co tak jak DMX na silent scanie wpadłeś ?

__

Użytkownik
dooray

2010-05-28 18:40:39

Raz napisałem, równie dobrze mogłem napisać do KAŻDEGO innego admina. Byłeś pod ręką i tyle. cya

__

Użytkownik
Michu7

2010-05-28 18:45:50

@NEo - polecam http://www.sendspace.pl/file/3987aff243ae576473f2231
Wyraźnie napisałem : ".Po trzecie to w tym pliku ze wszystkimi użytkownika codehooka jest inny guid niż on ma =] Suprise ?" Nie w liście na stronie itp. tylko w pliku :o.Pobierz i się przekonaj.

__

Użytkownik
SzczurEPU

2010-05-28 18:56:53

http://i45.tinypic.com/14xovhg.jpg
<3 dmx<3 ounedston <3 michu <3 dzianla <3 smacky doo <3 Dooray
zapomnialem o kims?

__

Użytkownik
dzianLa

2010-05-28 19:07:16

W PLIKU !!!!!!!!!!!! matole :] są guidy i jeszcze sam napisał 'Zanim coś napiszecie po raz kolejny zastanówcie się dwa razy. ' człowieku nie poznałeś nawet dobrze całej sprawy, nie wysiliłeś się żeby poczytać troszkę i tak oto pogrążasz się już sam.........

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-28 19:32:13

dzianla

znajdź mi guidy w pliku, nie wyzywam Cie, a ty mnie tak. Z jakiego powodu ? Jak już napisałem zastanów się zanim coś napiszesz. Na tej liście (w pliku exala) nie ma guidów. Zapewne chodzi ci o kolumne G, ale to nie są guidy tylko hasła do profilu zapisane jakimś 32bitowym kluczem ciemniaki.

userid webid timstamp membergroupids displaygroupid username password passworddate locktime failedlogin userip userfailedhwver userfailedip memberactive userpb usercal usergames numresets memberstartdate memberenddate memberfullname memberpaypal trvisibility trserver trserverip trmap trname trlasttime gamever activehack email styleid parentemail homepage icq aim yahoo msn skype showvbcode showbirthday usertitle customtitle joindate daysprune lastvisit lastactivity lastpost lastpostid posts reputation reputationlevelid timezoneoffset pmpopup avatarid avatarrevision profilepicrevision sigpicrevision options birthday birthday_search maxposts startofweek ipaddress referrerid languageid emailstamp threadedmode autosubscribe pmtotal pmunread salt ipoints infractions warnings infractiongroupids infractiongroupid adminoptions post_thanks_user_amount post_thanks_thanked_posts post_thanks_thanked_times emailDate gb_profile_video profilevisits friendcount friendreqcount vmunreadcount vmmoderatedcount socgroupinvitecount socgroupreqcount pcunreadcount pcmoderatedcount gmmoderatedcount

teraz wciśnij f3 i znajdź mi tu coś z GUID :d

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-28 20:30:49

chłopczyku, gdybym miał zamiar przejmować się wypowiedziami kogoś kto nie potrafi grać w gre online samodzielnie bez pomocy dopalacza, już dawno przestałbym grać w tą grę. Idź tam na puba potrenuj celowanie w kolorki bo to najlepiej ci wychodzi.

masz pograj, też trzeba trafić w dobre kolory :D

http://www.sheppardsoftware.com/preschool/colors/colorgame.htm

__

Użytkownik
kropekkk

2010-05-29 09:56:28

Po pierwsze, to nie była kuzynka smacky’ego tylko jego siostra, smacky’emu wysłałem movie cfg a ona nie sprawdzając co to za profil weszła na tempusa z nim. Komendy z mombota? ściągnij byle jaki cfg z tej czeskiej strony z configami. eot

Po drugie, wchodzę i czytam, czytam, nie spodziewam się że będzie coś o mnie, bo przecież nie mam 'ch' a tu zonk. ^_^
Ja się wybiłem grając na haxie w jakichś topowych nie wiem co jeszcze k*rwa teamach? Gówno prawda tam. Żyjcie w swoim wyimaginowanym świecie twierdząc, że haxuje i haxowałem kiedykolwiek przeciwko któremukolwiek z was. eot.

__

Użytkownik
smacky doo

2010-05-29 09:59:54

Czlowieku ty masz korbe na bani bez kitu jaka kuzynka ?
Pisałem ze moja siostra weszla na movie cfg, gdy mnie nie bylo w domu http://www.xfire.com/profile/titisia06/ tu masz jej xf adminie cb haha. A poza tym kto madry odpalal by haxa lub komendy haxopodobne na publicu naprawde zamilcz czlowieku bo masz niesamowita korbe na bani i nie wiem czy to da sie wyleczyc odejdz od tego komputera i poczuj smak zycia, a nie szukac haxikow na liscie CH itp.

Masz mnie na liscie CH nie .
Na x22 i tym jeszcze jednym tez bys nie mial ale znajac zycie ty bys tam napewno tam byl :)
Ci co maja najwiecje do powiedzenia kiedys haxowali lub nadal haxuja.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-29 10:27:59

kropekk - idz kup sobie nowego guida misiu, bo widze ze kolekcjonujesz

smacky - co druga osoba zbanowana na GV jest zbanowana na serverze publicznym, więc coś w tym jest. Chcesz dam ci dostęp na eyedenta i możesz czegoś na mnie szukać, GL HF

__

Użytkownik
smacky doo

2010-05-29 10:59:46

no to znajdz cos na mnie oprocz tego syfu obiecuje ci ze nic nie znajdziesz takze morda w dupe zryj kupe.

__

Użytkownik
kropekkk

2010-05-29 11:07:20

2 oddałem koleżankom, inne in use etc bo zaden nie byl z kupowanej gry tylko od kogoś dostawałem keye, kolejnego zostawiłem na LANie w pradze wpisanego i ktoś zajebał. nie chce mi się tłumaczyć, bo będzie że winny się tłumaczy.

__

Użytkownik
exile

2010-05-29 11:23:21

a pozostałe 10 guidów zostało zbanowane za haxy i wszystko się wyjaśniło!

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-29 11:36:59

lol smacky jakie teksty, koledzy cie w gimnazjum nauczyli ?

__

Użytkownik
smacky doo

2010-05-29 11:56:57

nie w liceum.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-29 12:06:44

to widzę, że już nawet w liceach poziom jest bardzo niski.

__


Warning: getimagesize(http://i46.tinypic.com/vdl18i.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 530 in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166

Warning: getimagesize(http://img97.imageshack.us/img97/9848/whinek.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166

Warning: getimagesize(http://i45.tinypic.com/14xovhg.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 530 in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9863 gości

1 użytkownik

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie