Czy oni nie sa zajebisci??:)

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Mr.B

2010-03-14 21:12:38

Kazdy z was napewno zna taka grupe hip hopowa Paktofonika ktora niestety rozpadla.
Na szczescie Rahim i Fokus nie przestali tworzyc na szczescie dla ich fanow :):) posluchajcie tych nutek:)


Rah
Luc Rah Fokus :)
Fokus

zajebiaszcze:)

__

Użytkownik
wiecek.

2010-03-14 22:12:17

jako jedni z niewielu rah i fokus tworzą niekomercyjny rap czasem za trudny dla zwykłego zjadacza chleba przez co sporo osób tego nie docenia. Dla mnie są byli i będą zajebiści ;)

__

Użytkownik
cod4444

2010-03-14 23:10:06

zajrzyj do podziemia , a nie oplakuj magika przez nastepne 10 lat..

__

Użytkownik
puunk91

2010-03-15 07:49:52

PFK jedyny hh jaki raczył moje uszy.

__

Użytkownik
wiecek.

2010-03-15 10:15:20

"podziemia, podziemia podziemia głosu nie ma!" tak tylko mogę skomentowac porównywanie dzieciaków do największego polskiego rapera ever, słuchasz polskiego rapu uważasz że Magik był słaby? jesteś kretynem i EOT, o takich ludziach trzeba pamiętac, tak jak zza oceanem o BIG L

__

Użytkownik
iksz

2010-03-15 11:39:07

wii imo prawda jest taka, ze gdyby magik nie popełnił samobójstwa paktofonika nie byłaby tak znana, btw. polskie podziemie jest naprawdę dobre, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.
no i on nie napisał że magik jest słaby.

__
h3h3

Użytkownik
wiecek.

2010-03-15 11:45:23

ale pierdolisz bzdury, to normalna kolej rzeczy, że po takim wydarzeniu się dużo mówi, zobacz na śmierc MJ...

__

Użytkownik
iksz

2010-03-15 11:50:12

wiem że normalna, śmierć zawsze daje rozgłos, napisałem tylko że moim zdaniem nie byli by tak znani i lubiani gdyby magik się nie zabił. Nie kwestionuje tego że był najlepszy, bo niewiem czy był czy nie i na to nie da się odpowiedzieć

pokój

__
h3h3

Użytkownik
wiecek.

2010-03-15 13:28:28

sory, że się tak bulwersuję ale czy ty naprawdę jesteś taki głupi czy udajesz? wmawiasz mi, że lubię PFK bo magik się zabił, to nie ma nic do rzeczy robił zajebistą muzę która jest wieczna.

Idąc tym jakże idiotycznym tokiem rozumowania, niech taki Mrozu czy jak mu tam popełni samobójstwo i co myślisz, że nagle ludzie uznają jego muzykę za świetna? o_O

__

Użytkownik
cod4444

2010-03-15 14:54:13

juz napinka..

podziemie > cale dzisiejsze gowno na tej scenie..

__

Użytkownik
colino

2010-03-15 17:29:36

Zgodzę się z cod4444. Podziemie > mainstream.

Biorąc pod uwagę pozycje, które pojawiły się w 2009:
- Quiz + Goście 'Materiał Producencki' - Kodex w wersji undergroundowej
- Małpa 'Kilka Numerów O Czymś' - brudne, korzenne dla rapu podkłady z prostymi, wbijającymi się w głowę tekstami
- W.E.N.A. i Rasmentalism 'Duże Rzeczy' - subiektywnie płyta roku w PL HH. Bardzo dobrze tekstowo, a podkłady to mistrzostwo(NAPRAWDĘ POLECAM)

Wii jeżeli nie jesteś ignorantem, a dużo słuchasz/bardzo interesujesz się rapem to te płyty powinieneś poznać. (Jest tego sporo, wieć łatwo znaleźć coś co wpasuje się w twoje gusta)

Wracając do tematu PFK. Nigdy nie byłem ich wielkim fanem, od czasu do czasu słucham, ot co. Czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie, że jesteś jakimś psychofanem, który nie widzi nic/nikogo innego poza ich muzyką.

__

Użytkownik
iksz

2010-03-15 17:36:40

wii, nic ci nie wmawiam, poprostu mowie co mysle
wydaje mi sie ze jestes kolejnym pseudo - fanem pfk ktory nie dopuszcza niczego innego do siebie

__
h3h3

VIP
[fhn]AL|EN

2010-03-15 18:02:37

Przepraszam za wtrącanie ale mam pytanie:

Czy komuś się podoba ta piosenka: waldemar kasta - musisz

Dodam, że jestem typowym disco/techno/clubowcem i nie słucham HH :P

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
diGi

2010-03-15 18:46:19

Dozer - to żeś Amerykę odkrył...

__

Użytkownik
Adote

2010-03-15 20:10:14

eldo > wszystko :)

__

Użytkownik
cod4444

2010-03-15 21:11:45

chociaz jeden dobrze napisal , colino - props.

__

Użytkownik
wiecek.

2010-03-15 21:26:35

colino słucham dużo, wena czy taki laik sa naprawde dobrzy ale nie można ich nawet porównywac do muzyki magika i spółki...
to, ze bity PFK robione byly we fruti loopsie i nie sa najwyzszych lotow wiem ale nie slucham muzyki dla fajnego bitu...

Nie jestem psyhofanem, dla mnie w HH liczy się szczerośc, a jeśli dzieciak z dobrego domu nawija o ulicy i biedzie jest dla mnie śmieszne(z ta bieda i ulica to taki przykladzik jakby ktos zachcial abym rzucal wersami). w PFK podoba mi się, że nawijają o sobie i swoim życiu nie zmyślali nigdy jakiś bajeczek jak to robił np. Slums Attack ze swoimi hardocorowymi akcjami itp.

__

Użytkownik
cod4444

2010-03-15 21:52:10

wii - okej , tutaj masz racje , rysiek do dzis pokazuje jaki z niego idiota , ale pokaz mi jednego podziemnego rapera , ktorego jak mowisz PODZIEMIE , kojarzysz i slyszysz u niego tracki o ulicy.. bity , bity.. wszystko wtedy takie bylo , nie tylko paktofonika robila swoja podklady w takich programach.. a to , ze to poszlo do przodu , to akurat tego nie zmienisz , a pewnie dzisiejsze bity bardziej przypominaja jakas klasyczna muzyke , co jest zajebiste.

paktofonika to klasyka , napewno dla polskiego rapu , ale po tym jak magik skoczyl z okna , fanow widze juz tylko na nk , wywieszajacych swieczki swojemu idolowi , oczywiscie srednia wieku 15.

jedno jest pewne , nie zmienie twojego zdania na ten temat , ale wierz mi , ze kiedys przejrzysz i zobaczysz ze polski rap , to nie tylko paktofonika.

__

Użytkownik
iksz

2010-03-15 21:57:38

http://w916.wrzuta.pl/audio/6jh0caungRi/w.e.n.a-getto_feat._smarki_smark_wersja_oddzielona

“chronicznie wkurwieni, ich codzienne tragedie są według nich krwawe jak węgiel w halembie”
Oni też są zajebiści.

__
h3h3

Użytkownik
cod4444

2010-03-16 14:49:16

Cale wyzsze dobro od Weny rozpierd*la , ale Smarki moglby juz to brd ze Zkiwboyem wydac , ehehe.

__

Użytkownik
iksz

2010-03-16 16:05:09

no mogliby;)

__
h3h3

Użytkownik
ank3l

2010-03-16 18:21:55

Jakie macie kryteria oceniania, że uważacie, że PKF jest najlepsza? Każdy ma inny gust. Jeśli chodzi o współczesny hh, to w Polsce są naprawdę bardzo dobrzy raperzy np.O.S.T.R czy Hans

__

Użytkownik
si3l

2010-03-16 18:35:33

@up
racja:) adam wymiata.

__

Użytkownik
chester020

2010-03-17 14:57:56

wii twierdzisz, ze we fruity loopie nie mozna zrobic dobrego bitu? To malo wiesz widocznie. Jak Paktofonika zaczynala robic bity na jakis smiesznych wczesnych wersjach tego programu, w wielu kawalkach uwazalem, ze sa przekozackie. Co do bitow, gosc ktory ma skilla moze ci robic wypasione bity na kompie sprzed 10-15lat (nie wspominajac juz o amigach i atari sprzed ponad 20 lat), jak jest ogarniety (uzywajac tez sampli, pojedynczych hitow itp. oczywiscie). Ale hip hop bazuje na samplach i wszyscy od wu tangow po jay z i innych 50centow samplowali klasykow (funk i soul lat 60, 70 i jazz). Po prostu smieszy mnie podejscie niektorych malolatow teraz (nie nawiazujac do Ciebie oczywiscie - taki maly offtop z mojej strony), ktorzy uwazaja, ze jak sobie kupia sampler za 4tysie czy maja kompa z softem za 5tysi beda robic profesjonalnie wyczesane bity w kosmos. Dobry gosc moze robic na darmowym sofcie kozacka nute a profesjonalny equipment, jak dla mnie, to juz dla ludzi, ktorzy troche w tym siedza i wiedza jak tego uzywac (co oczywiscie daje kazdemu wolna reke do tego zeby kupic sobie sprzet za pare tysi nie znajac nawet podstaw produkcji i ogarniac powoli).

__

Użytkownik
sch

2010-03-17 16:42:35

@AL|EN

Komus napewno - znam takich kilka. Ja osobiscie sie troche zawiodlem i uwazam ze mogli zrobic to o wiele lepiej i w sumie zrobili bo remix tego kawalka od matheo z innym bitem i z nowa zwrota od gurala jest o wiele lepszy

__
Jakby ktos szukal - kilka Allsopow Raindropow do opchniecia

VIP
JamJestZuras

2010-03-17 17:17:32

hehe link do mojej wrzuty na youtube ; d
luc rah fokus co z ta polska

wrzucilem to na youtube przed luc’iem ; D

__
gdzietenwosk.pl

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1601 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie