Słuchawki (5h v2 vs siberia v2)

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
Silvereqq

2010-02-28 12:15:20

Witam.

Przymierzam się do zakupu słuchawek. Już generalnie wybrałem i nie chcę kupować sennek, tudzież innych słuchawek ; ) Chciałbym, abyście powiedzieli mi, które z poniżej wymienionych słuchawek są lepsze:

- SteelSeries 5h v2 + usb 7.1
- SteelSeries Siberia v2 + usb 7.1


Z góry dziękuję na wszelkie podpowiedzi co do zakupu. Proszę o wypowiedzenie się osób, które mają słuchawki, testowały, lub po prostu się na tym znają ;).
Pozdrawiam, Silver.

__

Użytkownik
Blazus

2010-02-28 14:51:10

SteelSeries 5h v2 + usb 7.1 zdecydowanie sibierie są przereklamowane

__

Użytkownik
qwe

2010-02-28 15:32:38

Ja slyszalem opinie wręcz odwrotne,

__

Użytkownik
wiecek.

2010-02-28 15:51:22

siberie czy 5h nie są przereklamowane, ludzie którzy takie tezy wygłaszają sa dziwni.
To słuchawki do GRANIA nie do muzyki, więc nie dziwi mnie to, żegrają gorzej od Senków 555.

Nowe Siberie dźwiękiem biją na głowe 5hv2 jednak konstrukcja nadal została średniej jakości i nie są zbyt trwałe, musisz wybrac czy chcesz trwałe czy nowsze dźwiękowo lepsze.

__

Użytkownik
Silvereqq

2010-02-28 16:56:35

Ja tam od osób, które zakupiły Siberie np. nie słyszałem złego słowa oprócz tej wytrwałości faktycznie... Może to tylko te osoby mówią, które nigdy ich nie miały, przeczytały coś gdzieś, a później lamentują.. a może faktycznie tak jest... nie wiem, dlatego tutaj piszę ; ).

Jeżeli chodzi o różnice w jakości dźwięku... 5hv2 na prawdę są sporo gorsze od siberii ??

__

Użytkownik
wiecek.

2010-02-28 17:05:49

siberie v2 mają nowe większe przetworniki, pozycjonowanie imo jest świetne w CSie na którym je testowałem, jest to otwarta konstrukcja, a 5hv2 są zamknięte i grają inaczej co nie znaczy źle. Dla mnie 2:1 dla siberi
+ dźwięk
+ wygląd
5hv2
+ wytrzymałośc

__

Użytkownik
Silvereqq

2010-02-28 17:30:18

Siberia V2 ma konstrukcję zamkniętą, dynamiczną proszę Ciebie ; )

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-02-28 17:55:03

HAHAHAHAHHA 270/370 kosztuja te sluchawki hahahaha a pamietam jak swoje 1 kupowalem za 169 :D nie kupuj tego gowna, tylko sennheiser hd555/hd380

__

Użytkownik
Silvereqq

2010-02-28 18:06:52

Nie są to do końca słuchawki do CS’a tylko uniwersalne z bardzo dobrą jakością dźwieku (w końcu audiofilskie). Po za tym nie do końca wygłuszają dźwięk i bez sensu je brać na lany.
Tyle to myślę, że kosztowały v1 ; )
Mam troszkę taniej i dlatego prosto się spytałem Was co lepsze ; ) 5h v2 usb czy siberia v2 usb.

__

Użytkownik
wiecek.

2010-02-28 21:08:12

Silver ty wiesz o nich z pustych danych, ja je miałem na głowie Siberie czy to v1 czy v2 nie są zamknięte, nic nie wygłuszają a dźwięki wydostają się na zewnątrz, jakośc dźwięku na poziomie Sennheiserów HD201/HD202 (czyli sennków w cenie ok 80-100zł) o audiofilstwie nie można nawet pomyślec kupując je ;) chesz “tanie audiofilskie” słuchawki kup Sennki HD555 lub Philipsy SHP8900 grają 100x lepiej od produktów SS

__

Użytkownik
Silvereqq

2010-02-28 22:23:49

Źle wyciągasz wnioski z mojej wypowiedzi ; ). Nie chcę słuchawek audiofilskich.
V1 a v2 zupełnie się różnią w noszeniu podobno. v1 o wiele gorsza wygoda, dźwięk i nie wygłuszają.
A znajomi z lanów, mówią, że Siberie V2 fajnie wygłuszają dźwięki z otoczenia ; )

__

Użytkownik
qwe

2010-02-28 22:46:09

@WHINER

HAHAHAHAHHA 270/370 kosztuja te sluchawki hahahaha a pamietam jak swoje 1 kupowalem za 169 :D nie kupuj tego gowna, tylko sennheiser hd555/hd380



Tu jest mowa o sluchawkach Siberia v2, 169zl to kosztowały Siberia v1
siberia v2 to nie v1 wiec zachowaj te swoje zalosne opinie dla siebie


Dla jasności:

siberia v1
http://www.carstereo88.com/product/SIBERIA-FULL-WHT.jpg

-----------

siberia v2
http://nvision.pl/img/200909/steelseries_siberia_v2_01.jpg


Rożnica w jakości dxwięku oraz komfortu noszenia jest naprawdę DUŻA (opierając się na liczne recenzje i opinie wlascicieli), więc jeśli ktoś tutaj pisze, że siberia v2 to gó***o to za przeproszeniem ma trochę nierówno pod sufitem.

Sam w przyszłości wymienię moje icemat siberie na siberie v2.

Z plusów mogę wymienić:
-nowe, wygodniejsze obicie muszli sluchawkowej
-znacznie poprawiona jakość dźwięku wzgledem v1
-konstrukcja zamknięta (dla niektórych to plus)
-zintegrowany, wysuwany mikrofon



edit:
@wii

Silver ty wiesz o nich z pustych danych, ja je miałem na głowie Siberie czy to v1 czy v2 nie są zamknięte, nic nie wygłuszają a dźwięki wydostają się na zewnątrz


no tak, producent sam nie wie czy zrobil sluchawki zamkniete czy otwarte, co za nonsens. Skoro podaje, że są zamknięte to SĄ ZAMKNIĘTE a jeśli nie tłumią dźwięków z zwenatrz, to cóż, słuchawki zakmnięte słuchawkom zakmniętym nierówne.

http://www.steelseries.com/int/products/audio/siberia-v2-full/information

pisze jak byk: “- Closed type headphones
więc naprawdę nie widzę sensu tutaj upierać się, że są otwarte bo nie są, ważniejsza kwestią jest jak te zakmnięcie wpłynęło na tłumienie dźwięków z otoczenia.

Ja osobiście preferuję otwarte konstrukcje- nie męczą ucha i nie niszczą tak szybko słuchu jak zamknięte.

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-03-01 00:19:46

Sam jestes zalosna pizda wyginajaca wszystko na swoja strone. 1 = pierwsze/v1 kretynie. Napisalem na poczatku zdania “270/370” co wskazuje ze mowie o wersji DRUGIEJ jebany zjebie. I w ogole jak ty mozesz polecac takie badziewie, gdzie za taka sama kase masz o klase lepsze sennheisery zalosny czlowieku. Przeklenstwa/beszty uzyte w sposob ironiczny by pokazac ci jakim kurwa nie dowartosciowanym czlowiekiem jestes. W kazdym komencie musisz dodac jakis aroganckie teksty wywyzszajace twoja wielka postac? Pierdolnij sie w pustaczek. I dajcie mi bana od razu bo qwe moze besztac kazdego a nikt inny nie.

__

Użytkownik
qwe

2010-03-01 01:01:25

@whiner

Sam jestes zalosna pizda wyginajaca wszystko na swoja strone. 1 = pierwsze/v1 kretynie.



Za takie coś powinieneś dostać już bana, bo wiem, że na LANie już nie raz dostałeś nauczkę za tego typu odzywki pod adresem innych osób.
Wiem, że 1= v1, nigdzie nie napisałem inaczej. Radzę odstawić komputer i zabrać się za naukę bo czytanie ze zrozumieniem to nie jest Twoj mocny atut.

Ponadto zobacz sam jaki z Ciebie głupek:

napisałeś, że miałeś v1 i odradzasz zakupu v2, które są zupełnie innymi słuchawkami jeśli chodzi o parametry dźwiękowe. Sugerujesz się tutaj tylko osiągani poprzedniego modelu.
Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że Sennheiser HD 555 to gó***o bo Sennheiser HD 201 są słabymi słuchawkami.

Mam nadzieję, że zrozumiałeś moje przesłanie- jesteś po prostu nielogiczny, na dodatek chamskim prostakiem, któremu nie udało się mnie oczernić, wręcz przeciwnie- pogrążyłeś się jeszcze bardziej.


Napisalem na poczatku zdania “270/370” co wskazuje ze mowie o wersji DRUGIEJ jebany zjebie.



Wiem, nie jestem tak niedouczony jak Ty, gdybyś był tak bystry na jakiego nieudolnie próbujesz się kreować to spotrzegłbyś, że te “270/370” odniosłem do “1 kupowalem za 169 :D

Widać jestem takim pokemonem, że nawet sam nie potrafisz analizować cudzych zdań w kontekście swojej wypowiedzi.

I w ogole jak ty mozesz polecac takie badziewie, gdzie za taka sama kase masz o klase lepsze sennheisery zalosny czlowieku.



Jak możesz pisać, że te sennheisery są o klase lepsze od siberi v2 skoro nawet tych drugich na uszach nie miałeś, żalosny człowieku?

Przeklenstwa/beszty uzyte w sposob ironiczny by pokazac ci jakim kurwa nie dowartosciowanym czlowiekiem jestes.



Wartość swoją znam. Za to Ty jesteś tępym dzieckiem z ADHD, które nawet logicznej wypowiedzi nie potrafi złożyć.
Idź i dowartościuj się- pograj w cod’a ze swoimi internetowymi kolegami, sucharku.

W kazdym komencie musisz dodac jakis aroganckie teksty wywyzszajace twoja wielka postac?



Napisałem tylko
zachowaj te swoje zalosne opinie dla siebie

co widocznie wyprowadziło Cię z równowagi. Twoja opinia była żałosna, nie będę owijał w bawełne, może przeczytamy ją jeszcze raz??

HAHAHAHAHHA 270/370 kosztuja te sluchawki hahahaha a pamietam jak swoje 1 kupowalem za 169 :D nie kupuj tego gowna, tylko sennheiser hd555/hd380

Sam widzisz...

Napisałeś coś głupiego i ja tylko to skomentowałem.
Co do Twoich słów użytych w moją stronę- wierz mi, że ja mam dobrą pamięć i żeby to nie obróciło się kiedyś przeciwko Tobie.

I dajcie mi bana od razu bo qwe moze besztac kazdego a nikt inny nie.


Ja nie używam tak prostackich wyzwisk jak Ty, idź lepiej porozmawiać na podobnym poziomie ze swoimi kumplami spod budki z piwem.

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-03-01 01:33:54

NHAANANANAMAMBAJSDJAJJAJAKAKKAKAHAHAHAHAHAHA czekalem na to jak opiszesz cala budowe mojego komcia hahahahahahahahahaaa jestes takim zerem ze musisz wyjsc z kazdej sytuacji na swoje :DDDDDDDDDD o matko ty sie tak przejmujesz cudzymi komentarzami ze poswiecasz na nie wiecej czasu niz na zycie.

“bo wiem, że na LANie już nie raz dostałeś nauczkę za tego typu odzywki pod adresem innych osób” hahahahahaa ciekawe bajeczki widze :DDDDDDD no dajesz smialo wymien mi te historie bo zadnej nie znam


NO SMIALO ILE MAM CZEKAC NA TE HISTORIE, SPAC POSZEDLES TAKI NERD?

__

Użytkownik
qwe

2010-03-01 02:19:07

hahahahahahahahahaaa jestes takim zerem ze musisz wyjsc z kazdej sytuacji na swoje :DDDDDDDDDD



Zerem to Ty jesteś skoro to co napisałem wyżej jest prawdą : )
Gdzie tu miałem wyjść “na swoje” ??
Przecież opisałem tylko rzeczywistość, nic tu nie naginałem, więc trochę ochłoń, przeczytaj jakie bzdury napisałeś w dwóch ostatnich postach i może dojdziesz do tego samego wniosku.

o matko ty sie tak przejmujesz cudzymi komentarzami ze poswiecasz na nie wiecej czasu niz na zycie.


Napisanie tamtego komentarza zajęło mi dosłownie 2,5 minuty, bo nie jestem takim analfabetą jak Ty.
Zresztą kto się przejmuje cudzymi komentarzami ten się przejmuje.
To Ty po moim komentarzu “zachowaj te swoje zalosne opinie dla siebie
napisałeś te swoje wypociny jak jakiś frustrat.

ciekawe bajeczki widze :DDDDDDD no dajesz smialo wymien mi te historie bo zadnej nie znam


NO SMIALO ILE MAM CZEKAC NA TE HISTORIE, SPAC POSZEDLES TAKI NERD?



Co się tak niecierpliwisz, nie odświeżam tej strony co minutę by Ci odpowiedzieć.
Historię czytałem kiedyś na esports w komentarzach, gdy pare osób Cie jechało za taką właśnie postawę. Nie wiem czy zmyślali, ale wydaje mi się, że nie : )
A jeśli tak nie było, to tak jak pisałem- mam dobrą pamięć i prędzej czy później na jakimś lanie się zjawię prosząc jakąś osobę by nakręciła materiał, który każda osoba obrzucana przez Ciebie bluzgami będzie mogła sobie linkować pod Twoimi postami z dopiskiem “jak będziesz pyskował to spotka Cie to samo na następnym lanie” : )

Tą historię na pewno odszukam, narazie mam ważniejsze rzeczy do roboty. Idź pograj w CoD’a

ps
zerem to Ty jesteś chłopie, bo pół życia spędziłeś przed komputerem grając w durną grę która nic Ci w życiu nie dała.
HF napinaczu

ps2
te “smiechy”:
NHAANANANAMAMBAJSDJAJJAJAKAKKAKAHAHAHAHAHAH - to sobie daruj, w kontekście Twoich wypowiedzi działają one tylko na szkodę Tobie a nie mnie.
No i ten ciąg liter N H A N B J S D J, człowieku, widać, że masz ADHD i udeżałeś w klawiaturę jak sfrustrowany 11 letni chłopczyk, któremu mama skasowała konto w World of Warcraft : )

__

Użytkownik
puunk91

2010-03-01 06:24:03

Pogadane :D

__

VIP
j3sh

2010-03-01 08:01:23

GG

__

Użytkownik
wiecek.

2010-03-01 09:16:24

jak zwykle musiał wejśc dzieciak z coda i zrobic burdel...

Odnośnie słuchawek, to qwe wiesz nie czytałem ich specyfikacji, czy testów miałem okazję na nich pograc i zachowują się jak słuchawki otwarte, co dla mnie jest minusem. Wygłuszają tak samo beznadziejnie jak Sennki HD201, które też niby są zamknięte. Moje Sony MDR V150 do mp3 wgłuszają 10x lepiej od nich :)

__

Użytkownik
Silvereqq

2010-03-01 09:30:54

Moja propozycja:
a) weźcie od siebie gg i pogadajcie ; )
b) spotkajcie się na mieście i “pogadajcie” ; )
Faktycznie syfu troszkę narobiliście ; <

ps. kupię jednak te Siberianki. v5 chyba się nie obrażą ? ;)

__

VIP
zoom

2010-03-01 10:15:38

Najpierw temat słuchawek. Dawno temu za czasów Gliwickich lanow miałem Syberie i muszę powiedzieć że były całkiem fajne więc wersja v2 będzie dużo lepsza i pewnie bardziej wytrzymalsza. Strasznie odradzam 5H są to jedne z gorszych słuchawek jakie miałem ze względu na jakość dźwięku oraz na ciężar, po dłuższym czasie strasznie głowa boli. Mogę Ci polecić HD555 moim zdaniem są to najlepsze słuchawki w swojej cenie.

@Qwe nie ma sensu tracić czasu bo tylko dokarmiasz trolla.

__
Play more promode.

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-03-01 12:15:12

Czekam na wymienienie tych historii! Tylko pamietaj ze polowa ludzi tutaj to bajkopisarze, a te twoje grozby sobie w dupe wsadz. Na pewno mniej czasu spedzilem na graniu niz ty pisaniu postow mistrzu kabla

@zoom to ja karmie trolla, spojrz na jego wypowiedzi on wszystko skomentuje e-fighter! Grozby roku!

I serio nie rob z siebie wiekszej pizdy i nie odpisuj bo zrobilem burdel specjalnie by sprawdzic jaki z ciebie naginator ELO nagraj sobie cos z mamuska

__

Użytkownik
qwe

2010-03-01 13:14:43

@whiner

Na pewno mniej czasu spedzilem na graniu niz ty pisaniu postow mistrzu kabla


dobry żart nolifie

spojrz na jego wypowiedzi on wszystko skomentuje e-fighter


Skomentowałem Twój idiotyczny komentarz, nic więcej e-fighterze.
Niech moderatorzy esp bronią nas przed Twoimi radami odnośnie sprzętu : )

I serio nie rob z siebie wiekszej pizdy i nie odpisuj bo zrobilem burdel specjalnie by sprawdzic jaki z ciebie naginator ELO nagraj sobie cos z mamuska



Lecz się człowieku(?), krowo czy tam inny zwierzaku : )
Masz burdel w pokoju, głowie to teraz przyszedłeś żerować na esports...

--------------------------

tutaj test siberia v2 na pclabie
http://pclab.pl/art39650-39.html


z podsumowania całego testu zacytuję:

Oto jak my byśmy sobie poradzili, dysponując odpowiednimi kwotami pieniędzy:
[...]
200–300 zł.
[...]
Absolutnym niszczycielem całej konkurencji do kwoty 300 zł jest bezapelacyjnie model Sennheiser HD 555. Nie było miejsca, w którym te słuchawki nie dałyby sobie rady. HD 555 mogą się niektórym wydać mało praktyczne, ponieważ są konstrukcją otwartą, ale to doprawdy świetne słuchawki, którym należy się nagroda. Warto wspomnieć o słuchawkach Creative Sound Blaster Arena, ponieważ z grami dały sobie radę nie najgorzej.

[...]
400–600 zł. W cenie powyżej 400 zł jest tylko jeden produkt, który bardzo nam się spodobał. Rekomendujemy słuchawki SteelSeries Siberia V2, głównie za to, że w stosunku do poprzednika nastąpił olbrzymi skok pod względem jakości dźwięku. Słuchawki są nienagannie wykonane i jest do nich dołączona ośmiokanałowa karta dźwiękowa. To model dla miłośników neutralnego brzmienia. Zdecydowanie produkt wart uwagi i rekomendacji.



Siberia v2 bez dźwiękówki mieszczą się w przedziale 200-300zł, przydałoby się ich bezpośrednie porównanie do HD 555


Rekomendacja PCLab.pl dla słuchawek SteelSeries Siberia V2 USB

Zrobiły na nas niesamowite wrażenie swoim dźwiękiem, który brzmi świetnie praktycznie wszędzie




edit:

znalazłem jeszcze taką wypowiedź na pewnym forum

Osobiście miałem przyjemność korzystania z sennheiser’ow hd555 i steelseriesow siberia v2 i wybrałem siberie v2.

Dużo lepszy dźwięk, przestrzenny i nie jest to żadną bujdą



Może okazać się pomocna.

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-03-01 13:31:59

Szkoda ze w tescie nie ma hd380

__

Użytkownik
qink

2010-03-02 14:01:37

jeszcze więcej, jeszce musisz.
generalnie wywnioskowałem z waszych wypowiedzi że qwe>cOw (ja cię cenię cOw, nawet twój nick ci ładnie napiszę; ale nie można być takim brzydkim ignorantem, nieładnie, pamiętaj że nie jesteś pępkiem świata )
@ a ta sprawa z doomciakiem to nie była bitwa, bo ja słyszałem wiele dziwnych historii, że on cię tam napierdalał jak pudzian najmana czy coś w tym stylu :(

pozdrawiam was gorąco ;*

@ co do topicu to nie polecam siberii v2, słabo tłumią dźwięki zewnętrzne, a jeśli masz na lana jechać to tym bardziej. Do tego materiał pozostawia wiele do życzenia, bo mi się zwyczajnie rozwaliły, lepiej jakieś senki kupić za te pięniądze.

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
d0n

2010-03-04 23:46:35

Polecam SS Siberie v2.

__
Przeszedłbym się do kościoła, ale nie mam siana.

VIP
pablopl16

2010-03-05 00:21:53

złota zasada : nie istnieją słuchawki dla graczy

a nawet jeśli istnieją to są średnio o 2/3 razy droższe niż słuchawki z tą sama specyfikacją techniczną bez dodatku “GAMING”

cow ma racje, qwe możesz argumentować po 20 stron a i tak nie będziesz miał racji, wydałem na słuchawki ponad 1000 zł kupiłem:

logitech gaming: gdy wchodziły kosztowały ponad 160 zł - gówno i jeszcze raz gówno
steelseries 3h: dałem 150 zł, sopran, ogólnie zero
razer baracuda: 350zl (!!) najwieksza wpadka jaką miałem na głowie

rów mariański

sennheiser hd555: polecam, do domowego zacisza
sennheiser hd 218: jedne z lepszych do mp3 (cena->jakość)

nawet sony ericsson hpm 85 które są słuchawkami przeznaczonymi do telefonu/mp3 bija na głowe badziewia typu steel czy razer

__

VIP
pablopl16

2010-03-05 00:26:45

dodam tylko że poziom wykonania i trwałość słuchawek gamingowych jest jeszcze gorszy jak jakość dźwięku która prezentują

__

Użytkownik
qink

2010-03-05 14:49:47

nicejoke dobre rzeczy prawi :)

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
qwe

2010-03-05 14:56:07

@nickejoke

cow ma racje, qwe możesz argumentować po 20 stron a i tak nie będziesz miał racji, wydałem na słuchawki ponad 1000 zł kupiłem:

logitech gaming: gdy wchodziły kosztowały ponad 160 zł - gówno i jeszcze raz gówno
steelseries 3h: dałem 150 zł, sopran, ogólnie zero
razer baracuda: 350zl (!!) najwieksza wpadka jaką miałem na głowie

rów mariański

sennheiser hd555: polecam, do domowego zacisza
sennheiser hd 218: jedne z lepszych do mp3 (cena->jakość)

nawet sony ericsson hpm 85 które są słuchawkami przeznaczonymi do telefonu/mp3 bija na głowe badziewia typu steel czy razer



Dziwny post.
Mogę argumentować na 20 stron i nie będę miał racji, nawet gdybym ta rację miał...
Dziwny tok myślenia, ale ok.

Problem w tym, że Twoja opinia przesiąka stereotypami, że “sprzęt dla graczy” jest zawsze gorszy od “markowego”.
Jest to oczywiście nieprawdą- sprzęt dla graczy jest w zdecydowanej większości przypadków gorszy od sprzętu markowego, ale NIE ZAWSZE.


Masz obiektywny artykuł ludzi z PCLABa, gdzie wszystkie te Twoje gamingowe słuchawki:
logitech gaming
steelseries 3h
razer baracuda

wypadły po prostu SŁABO w przeciwieństwie do siberii v2.

Również nie dotknąłbym nawet dwumetrowym patykiem słuchawek, które wymieniłeś, jednak opinie o Siberia v2 są BARDZO pozytywne, zarówno od osób ze środowiska gamingowego jak i bezstronnego.

Jeśli chcesz oceniać słuchawki, które naprawdę się wybijają pod kątem Twoich wcześniejszych przygód ze słuchawkami gamingowymi to GL & HF.

Skoro pojawiają się opinie, że siberie v2 są lesze nawet od sennheiseró hd555 to musi to o czyś świadczyć.
No i te testy na pclab- rozumiem, że panowie testujący są głupkami z popsutym słuchem.

Z ciekawości zamówię niedługo te siberie v2, punktem odniesienia jakości dźwięku będą sennheisery HD555 oraz HD600, odsłuch na x-fi elite pro oraz Harman Kardon AVR 347, bo recenzji na esports.pl się chyba niedoczekam.



edit:

bardzo mocnym argumentem przemawiającym na Twoją niekorzyść są słuchawki
Creative Aurvana Live, wielu audiofilów sobie je chwali.
Po wymianie kabla sygnałowego biją wszystkie sennheisery do 700zł na głowę.

Do kwoty 400zł mamy już dwie dobre pary słuchawek wyprodukowane przez firmę “dla graczy” - Aurvana Live od Creative’a i Siberia v2 od steelseries.


edit2
aha i nie muszę argumentować na 20 stron, wystarczy, że podam przykład Aurvany Live jako właśnie takiego wyjątku od reguły.
Słaba jakość sprzętu dla graczy to reguła, jednak każda reguła ma wyjątki.

__

VIP
pablopl16

2010-03-06 14:07:56

od kiedy aurvany są słuchawkami dla graczy ? słuchawki audiofilskie które kiedyś kosztowały 160 zl

za dużo kasy wydałem żeby bawić sie w kolejne gamingowe gówna

__

Użytkownik
qwe

2010-03-06 14:16:46

Aurvany są słuchawkami robionymi przez firmę, która produkuje sprzęt dla graczy.

Co do ceny- dolar kiedyś stał po 2zł, dzisiaj prawie 3zł, stąd taki skok w cenie.

__

VIP
pablopl16

2010-03-07 22:16:38

umówmy się creative nie zasłynął z sprzętu dla graczy

__

Użytkownik
qwe

2010-03-07 22:42:19

aha, w takim razie z czego zasłynął?
Nie mówie tu o pro-graczach, esportowcach tylko ogólnie o graczach.

Creative zasłynął właśnie ze sprzętu dla graczy- początkowo chyba głównie kartami muzycznymi, potem innymi rozwiązaniami audio przeznaczonymi DLA GRACZY.

__

VIP
pablopl16

2010-03-07 23:29:35

mp3, głośniki, (słuchawki nie dla graczy) ogólnie sprzęt związany z dźwiękiem

steelseries zabłysnął dobra promocją swoich produktów i nic poza tym

__

Użytkownik
qwe

2010-03-08 11:08:20

bzdura,
creative zasłynął właśnie z rozwiązań DLA GRACZY, tzn karty dźwiękowe, piersze systemy surround dla graczy, itp

klaniają się Sercret Service’y z lat 95-98

mp3 i głośniki komputerowe zaczęli robić znacznie później pod koniec lat 90

Jeśli nadal nie wierzysz to mogę odkopać stare gazety, z czasów gdy chodziłeś do komunii, gdzie są recenzje sprzętu komputetowego dedykowanego dla graczy od creative’a.

__

Użytkownik
qink

2010-03-08 17:34:52

ja sobie oglądałem fotki na tek9 z CiC7 i powiem wam że wiele graczy ma właśnie siberie v2 :)
więc może nie są takie złe znowu :D

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
qwe

2010-03-08 20:44:34

@qink
Wcześniej napisałeś


@ co do topicu to nie polecam siberii v2, słabo tłumią dźwięki zewnętrzne, a jeśli masz na lana jechać to tym bardziej. Do tego materiał pozostawia wiele do życzenia, bo mi się zwyczajnie rozwaliły, lepiej jakieś senki kupić za te pięniądze.




Miałeś w ogóle te słuchawki na uszach?

Chyba zacznę Twoje rady omijać szerokim łukiem, skoro takie bajki piszesz i tym samym wprowadzasz ludzi w błąd.

Narazie we wszystkich recenzjach siberie v2 zbierają znakomite opinie.

__

Użytkownik
qink

2010-03-09 14:37:10

miałem dlatego wcześniej pisałem że nie polecam tych słuchawek, ale widziałem na zdjęciach z CiC7 że jednak wiele klanów je posiada więc może ja miałem jakieś wybrakowane po prostu ;0

np wiele osób narzeka na medusy a ja je kupiłem dawno temu i są świetne, dodam że za 50 zł stero oczywiście. Ale brat chciał to mu grzecznie oddałem a sobie kupiłem senki.

qwe wytłumaczysz mi o co chodzi w słuchawkach 7.1, bo nie rozumiem jak można zmieścic 7 głośnikow w 2 nausznikach :D

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
qwe

2010-03-09 17:25:04

@qink
ok, przyjmuje wytłumaczernie z siberia : P

Co do słuchawek 7.1 (raczej 7, bo jednego głosnika niskotonowego tam nie znajdziemy:P), zmieszczenie siedmiu głośników w muszli słuchawkowej to nie problem, problem z takim ich zbudowaniem, rozmieszczeniem i wykalibrowaniem by dawały jak najwierniejsze oddanie namiastki dźwięku wielokanałowego znanego z zestawów kina domowego.
Generalnie tam na pewno nie ma 7dmiu głośników, musi być liczba parzysta, bo w słuchawkach stereo nie zamontujesz głośnika centralnego :)

Co do tego jak można tyle głośników zmieścić w dwóch muszlach słuchawkowych- popatrz na kolumny stereo, one najczęściej też mają więcej niż jeden głosnik.
W słuchawkach “7.1” jest podobnie, tyle, że tutaj większa ilość głośników służy do jak najwierniejszego odtworzenia dźwięku 7.1 a nie do jak najwierniejszej repredukcji dźwięku (jak najlepszej jakości dźwięku)

__

  • 1
  • 2

Warning: getimagesize(http://www.carstereo88.com/product/SIBERIA-FULL-WHT.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166

Warning: getimagesize(http://nvision.pl/img/200909/steelseries_siberia_v2_01.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 409 Conflict in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

699 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie