oscary 2010

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
kris90

2010-02-21 18:01:16

co sądzicie o tegorocznych typach? aż 10 filmów nominowanych za najlepszy film! jak sądzicie kto w tym roku ma największe szanse. Prosiłbym o nie pisanie durnych komentarzy ale wiem ze na tym serwisie to nie możliwe.
Lista nominowanych we wszystkich kategoriach:

W kategorii “najlepszy film” startują:
“Avatar”
“Hurt Locker”
“W chmurach”
“Bękarty wojny”
“Precious”
“Dystrykt 9”
“Odlot”
“Była sobie dziewczyna”
“The Blind Side”
“A Serious Man”.

SCENARIUSZ ORYGINALNY
Mark Boal - “The Hurt Locker”
Quentin Tarantino - “Bękarty wojny”
Alessandro Camon i Oren Moverman - “The Messenger”
Joel Coen i Ethan Coen - “A Serious Man”
Bob Peterson i Pete Docter - “Odlot”

SCENARIUSZ ADAPTOWANY
“Dystrykt 9” - Neill Blomkamp, Terri Tatchell “Była sobie dziewczyna” - Nick Hornby “In the Loop” - Jesse Armstrong, Simon Blackwell, Armando Iannucci, Tony Roche “Precious on the Novel 'Push' by Sapphire” - Geoffrey Fletcher “W chmurach” - Jason Reitman, Sheldon Turner

AKTOR PIERWSZOPLANOWY
Jeff Bridges - “Szalone serce”
George Clooney - “W chmurach”
Colin Firth - “A Single Man”
Morgan Freeman - “Invictus”
Jeremy Renner - “The Hurt Locker”

AKTOR DRUGOPLANOWY
Matt Damon - “Invictus”
Woody Harrelson - “The Messenger”
Christopher Plummer - “The Last Station”
Stanley Tucci - “Nostalgia anioła”
Christoph Waltz - “Bękarty wojny”

AKTORKA PIERWSZOPLANOWA
Sandra Bullock - “The Blind Side”
Helen Mirren - “The Last Station”
Carey Mulligan - “Była sobie dziewczyna”
Gabourey Sidibe - “Precious on the Novel 'Push' by Sapphire”
Meryl Streep - “Julie i Julia”

AKTORKA DRUGOPLANOWA
Penelope Cruz - “Nine - Dziewięć"
Vera Farmiga - “W chmurach”
Maggie Gyllenhaal - “Szalone serce”
Anna Kendrick - “W chmurach”
Mo’Nique - “Precious on the Novel 'Push' by Sapphire”

FILM ANIMOWANY
“Koralina i tajemnicze drzwi”
“Fantastyczny pan Lis”
“Księżniczka i żaba”
“Sekret księgi z Kells”
“Odlot”

FILM NIEANGLOJĘZYCZNY
“Ajami” (Izrael)
“El Secreto de Sus Ojos” (Argentyna)
“Gorzkie mleko” (Peru)
“Prorok” (Francja)
“Biała wstążka” (Niemcy)

PEŁNOMETRAŻOWY DOKUMENT
“Birma VJ”
“The Cove”
“Food, Inc."
“Człowiek, który pokonał Pentagon”
“Which Way Home”

ZDJĘCIA
Mauro Fiore - “Avatar”
Bruno Delbonnel - “Harry Potter i Książę Półkrwi”
Barry Ackroyd - “The Hurt Locker”
Robert Richardson - “Bękarty wojny”
Christian Berger - “Biała wstążka”

KOSTIUMY
“Bright Star”
“Coco Chanel”
“Parnassus”
“Nine - Dziewięć"
“Młoda Wiktoria”

SCENOGRAFIA
“Avatar”
“Parnassus”
“Nine - Dziewięć"
“Sherlock Holmes”
“Młoda Wiktoria”

CHARAKTERYZACJA
“Boski”
“Star Trek”
“Młoda Wiktoria”

MONTAŻ
“Avatar”
“Dystrykt 9”
“The Hurt Locker”
“Bękarty wojny”
“Precious on the Novel 'Push' by Sapphire”

MUZYKA
James Horner - “Avatar”
Alexandre Desplat - “Fantastyczny pan Lis”
Marco Beltrami i Buck Sanders - “The Hurt Locker”
Hans Zimmer “Sherlock Holmes”
Michael Giacchino - “Odlot”

PIOSENKA FILMOWA
“Księżniczka i żaba” - “Almost There”
“Księżniczka i żaba” - “Down in New Orleans”
“Paryż 36” - “Loin de Paname”
“Nine - Dziewięć" - “Take It All”
“Szalone serce” - “The Weary Kind (Theme from Crazy Heart”

DŹWIĘK
“Avatar”
“The Hurt Locker”
“Bękarty wojny”
“Star Trek”
“Transformers: Zemsta upadłych”

MONTAŻ DŹWIĘKU
“Avatar”
“The Hurt Locker”
“Bękarty wojny”
“Star Trek”
“Odlot”

EFEKTY SPECJALNE
“Avatar”
“Dystrykt 9”
“Star Trek”

KRÓTKOMETRAŻOWY FILM ANIMOWANY
“French Roast”
“La dama y la muerte "
“Granny O’Grimm’s Sleeping Beauty”
“Logorama”
“A Matter of Loaf and Death”

FILM KRÓTKOMETRAŻOWY
“The Door”
“Instead of Abracadabra”
“Kavi”
“Miracle Fish”
“The New Tenants”

DOKUMENTALNY FILM KRÓTKOMETRAŻOWY
“China’s Unnatural Disaster: The Tears of Sichuan Province”
“The Last Campaign of Governor Booth Gardner”
“The Last Truck: Closing of a GM Plant”
“Music by Prudence”
“Królik po berlińsku”

Piszcie swoje typy

__

Użytkownik
ckzdamo

2010-02-21 18:25:02

Najlepszy film : wybór piekielnie trudny, mimo wszystko chyba najbardziej zaskoczył mnie Dystrykt 9
Scenariusz oryginalny : Bękarty Wojny
Scenariusz adaptowany : W chmurach lub Dystrykt
Aktor : George Clooney - “W chmurach”
Drugoplanowy: Christoph Waltz - “Bękarty wojny”
Zdjęcia : Avatar
Scenografia - Avatar
Montaż : Avatar
Efekty specjalne : Avatar

To moje typy tylko w niektórych kategoriach. Myślę, że na pewno duży sukces Avatara i zgarnie wszystkie statuetki w kategoriach związanych z montażem i efektami. Bękarty Wojny też powinny liczyć na dwie statuetki no i George Clooney w końcu powinien dostać nagrodę:)

__

VIP
[fhn]AL|EN

2010-02-21 19:34:01

Ja tylko mam nadzieję, że Hurt Locker nie dostanie nic bo to są totalne flaki z olejem. Black Hawk Down był milion razy lepszym filmem.

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
ank3l

2010-02-21 20:04:58

Avatar zgarnie wiele nagród. Jeśli chodzi o aktora to moim typem jest Morgan Freeman. Licze na sukces polskiego filmu “Królik po berlińsku"

__

Użytkownik
billyboy

2010-02-21 20:07:04

Alien zgadzam się.
Sam po Hurt Locker sięgnąłem przypadkowo, jeszcze przed tym jak tak naprawdę wybuchł zachwyt nad nim przy wszelkich nagrodach. Zobaczyłem ocene na imdb i myślę, wow to musi być naprawdę dobry film (wtedy chyba coś 8.0). No to dałem mu szanse. Ten film jest tak nudny, kompletnie nic wartego uwagi w nim tak naprawdę nie ma. No zdjęcia bez wątpienia dają radę, ale cmon gdzie mu nawet do dobrego filmu. Jeśli wygra oscara za najlepszy film albo reż. to będzie policzek dla Avatara.

Jeśli chodzi o moje typu oscarów:
reżyseria: bez wątpienia cameron. o filmie można mówić wiele zarówno dobrego jak i złego. ale nie można zaprzeczyć że zrobienie takiego masywnego arcydzieła wymaga sztuki.
naj. film: tu też avatar. D9 jest dobry. ale to nie jest wybitne dzieło. bez wątpienia można by rozważać czy wybitny film si-fi, ale to raczej nie tylko sie liczy.
scenariusz oryginalny: tarantino, choć przyznam ze nie widzialem The Messenger, ale spośród calej reszty to w moich oczach bekarty nie maja tam konkurencji.

__

VIP
joCkero

2010-02-21 20:41:34

NAJLEPSZY FILM:
“The Blind Side” lub “Bękarty wojny”

SCENARIUSZ ORYGINALNY
Quentin Tarantino - “Bękarty wojny”

SCENARIUSZ ADAPTOWANY
“Dystrykt 9” - Neill Blomkamp

AKTOR PIERWSZOPLANOWY
Morgan Freeman - “Invictus”

AKTOR DRUGOPLANOWY
Christoph Waltz - “Bękarty wojny”

AKTORKA PIERWSZOPLANOWA
Sandra Bullock - “The Blind Side”

AKTORKA DRUGOPLANOWA
Penelope Cruz - “Nine - Dziewięć"

FILM ANIMOWANY
“Odlot”

FILM NIEANGLOJĘZYCZNY
“Prorok” (Francja)

ZDJĘCIA
Barry Ackroyd - “The Hurt Locker”

KOSTIUMY
“Nine - Dziewięć"

SCENOGRAFIA
“Parnassus”

CHARAKTERYZACJA
“Star Trek”

MONTAŻ
“Dystrykt 9”

DŹWIĘK
“Avatar”

MONTAŻ DŹWIĘKU
“Avatar”

EFEKTY SPECJALNE
“Avatar”

DOKUMENTALNY FILM KRÓTKOMETRAŻOWY
“Królik po berlińsku”

Wbrew temu, co poniektórym się wydaje, Avatar nie okaże się takim hitem jak Titanic. Na pewno nie uzyska tej najważniejszej statuetki czyli za “Najlepszy film”. Całość jako film jest na znacznie niższym poziomie niż inne tegoroczne filmy nominowane w ww. kategorii. Ten film ratują tylko efekty. Swoja droga, gdy pierwszy raz zobaczyłem na ekranie Toruka(Jeździec ostatniego cienia) obrazu skojarzył mi się z czerwonym Ferrari :) późniejsze sceny jeszcze pogłębiały moje skojarzenie, kto oglądał ten wie.

W innych okolicznościach mógłbym napisać znacznie więcej nt. moich kryteriów ale teraz już nie mam czasu.

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-02-21 20:43:52

nie iwem jak mozna dystryk 9 dac jakakolwiek nagrode, dla mnie ten film to jedno wielkie zero

__

Znowu Zbanowany
vodnec

2010-02-21 20:47:26

Bękarty, kolejny film z serii gen. Eisenhower w wielkiej chwale pokonuje nazistowskie stada morderców, niestety nie jest to film nawet na 1 oscara ale za to reż, naj, muz, sce, i inne takie poboczne nalezą do Avatar’a szczerze jak by ten film nie wygrał +5 osacarow to bym sobie palnol w leb
i cytat do tego

Opróżnimy magazynki, a później każdy z nas palnie sobie w łeb - Oficer SS [Upadek, 2004]

cOw. NIE! D9 to dobry film, fabułę ma idealną, raczej nie znajdziesz takiego 2 filmu, ogólnie jest to film wysokiej klasy, wiec albo oglądałeś tylko trailer, albo nie należysz do osób umiejących oceniać filmy.

__

Użytkownik
kris90

2010-02-22 11:34:10

wg w kategorii najlepszy film oscara dostaną Bękarty Wojny tak samo jeśli chodzi o role drugoplanową i scenariusz oryginalny, a co do najlepszego aktora to myślę że statuetkę dostanie Morgan Freeman, w sumie to należała mu sie już ta nagroda za film Skazani na Shawshank.

__

Użytkownik
varfare

2010-02-22 16:29:38

Tegoroczne filmy konkurujące o Oscary prezentują wyjątkowo żenujący poziom.

__

Użytkownik
TOMe

2010-02-22 17:24:38

a co sie powinno wg ciebei tam znalezc?

__

Współpracownik
krzysztof_pogan

2010-02-22 18:09:36

@NEC

chyba nie do końca rozumiesz geniusz tarantino. 'bekarty wojny' to nie film o zabijani niemców - musisz uwierzyć mi na słowo.

__

Użytkownik
puunk91

2010-02-22 18:17:42

s1d, nie żebym zartował, ale wytłumaczysz pokrótce o co chodzi w tym filmie :) ?

__

Użytkownik
gÓpek

2010-02-22 18:26:47

No to teraz tylko modlić się żeby Avatar nie dostal 5+ oscarow i problem NEC’a mamy z glowy.

A co do komentarza cOw’a na temat District 9 to powiem tylko tyle, ze kazdy ma inny gust. Wg mnie District jest filmem dużo ważniejszym dla sci-fi niż Avatar - o niebo lepsza fabuła,a efekty, no cóż Avatar jest w pełni renderowany, świat pandory pieknie przedstawiony, tylko gdzie tu jest jeszcze miejsce na wyobraznie?

Nie będę się wypowiadał na temat filmów, których nie widziałem, ale jak dla mnie pierwszoplanowa męska bedzie nalezec do Clooney’a za “Z głową w chmurach”.
Bękarty wojny, mimo iż jestem fanem twórczości Tarantino to jednak nie wydaje mi się, żeby zgarnął jakos specjalnie duzo nagrod.

__

Użytkownik
esportfun

2010-02-22 19:41:45

Ktoś się odważy porównać budżet D9 i Avatara i odpowiednią do funduszy jakość efektów specjalnych?

__

Redaktor Naczelny
rml

2010-02-22 19:47:41

jeśli wierzyć wszelkim dotychczasowym plebiscytomBękarty mają jednego oskara w kieszeni - Waltz za drugoplanowa role męską, ten gość po prostu cholernie zasłużył na tą nagrodę

__

VIP
Van Helsing

2010-02-22 21:20:24

dystrykt na bank nie jest kandydatem do zgarnięcia oscara.

co prawda, inny ciekawy pomysł jednak wg mnie brakowało tego czegoś co zagwarantowałoby tą statuetkę. osobiście jednak uznaję że mimo że film zaskoczył mnie pozytywnie (ufo nie nad ameryką i nie atakuje, nie wsółpracuje [coś innego niż ZAWSZE]) to jednak oscar to nie jest.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
diGi

2010-02-22 22:39:23

Zgadzam się z 3r!c’iem w 100%.

__

Użytkownik
varfare

2010-02-22 23:05:54

"a co sie powinno wg ciebei tam znalezc?"

Szczerze, żaden z oglądanych przezemnie filmów produkcji 09 nie zasługuje na większą uwagę. Jednakże rozumiem, że Osracy przyznaje się rok w rok, więc wybiera się co się ma. Nie zmienia to faktu, że mało który film z 09 jest godny zapamiętania. Szkoda, że The Watchmen został tak niedoceniony.

__

Użytkownik
N00binator

2010-02-22 23:10:55

Bękarty, kolejny film z serii gen. Eisenhower w wielkiej chwale pokonuje nazistowskie stada morderców,



nie ma to jak prostolinijne myslenie

__

Użytkownik
zwk

2010-02-22 23:46:03

Według mnie, zdecydowanie Avatar.
Po pierwsze jest to film 3d z efektami naprawdę ciekawymi.
Po drugie piękna przyroda ;)
Po trzecie sf. :D

__

Użytkownik
zwk

2010-02-22 23:46:04

Według mnie, zdecydowanie Avatar.
Po pierwsze jest to film 3d z efektami naprawdę ciekawymi.
Po drugie piękna przyroda ;)
Po trzecie sf. :D

__

ex-Redaktor
exilek

2010-02-23 00:29:07

Najlepszym filmem na pewno nie będzie Avatar, bo ten film nie prezentuje sobą nic, prócz efektów. Idąc do kina byłem pełen nadziei na świetne widowisko, zawiodłem się totalnie. Fabuła tragiczna, idzie zasnąć. Gdyby nie efekciarstwo lejące się z ekranu szerokim strumieniem, film nie wart byłby nawet zainteresowania. Zgarnie statuetki w kategoriach technicznych, to pewne. Efekty, dźwięk, montaż, ale osobiście będę zawiedziony jeśli taki film dostanie więcej nagród. Nie zasługuje.
Jeśli miałbym dać oscara wybierałbym spomiędzy Bękartów i W Chmurach. To na prawdę dobre filmy, kompletnie różne, dlatego ciężko mi wskazać który lepszy.
I nie zgadzam się co do opinii na tema The Hurt Locker. To świetny film, który trzeba obejrzeć w spokoju, a nie z paczką przyjaciół i kubłem popcornu na kolanach. Z pozostałych Blind Side jest miłym zaskoczeniem. Przyjemnie podany american dream.
Co do Dystryktu 9, to jest to typ filmu, który nie dostaje oscara :) Jest dość nowatorski, z ciekawą fabułą, co prawda pełną niedociągnięć, ale nadal ciekawą.
Z najważniejszych kategorii, pewniakiem jest Waltz z Bękartów (Obłędna rola). Miło byłoby, jakby Bękarty dostały również statuetkę z Scenariusz. Nie widziałem The Messenger, ale nie wydaje mi się, żeby był to film wybitnie ciekawszy od działa Tarrantino.
I Oscar dla Georga Cloney’a za W chmurach również uważałbym za zasłużonego, choć Morgan Freeman jako Mandela też był dobry.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2010-02-23 10:26:46

Exil, polecam ci forum filmweb.pl i teksty w stylu “Ta technika to chłyt marketingowy i oszustwo bo to była tylko aminacja” oraz to http://film.onet.pl/seriale/1,4,8,65372820,172928690,7852100,0,forum.html ;-]

__
Ta strona umarła...

VIP
blacktyger

2010-02-23 11:43:00

Nie wiem dlaczego w sztuce wszyscy upierają się by wybierać najlepsze. Co to znaczy najlepsze? Dla kogo? Akademii Filmowej, która musi wybrać to za co jej zapłacono?

Po to jest tyle różnych filmów, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Nie żałuję ani grosza wydanego na Avatar, chociaż 70% fabuły (była jakaś?) już nie pamiętam. Za to pamiętam, że w kinie mi się podobało - dobre wrażenie zostało i tyle.

Bękarty obejrzałem z rozpędu bo oglądałem absolutnie wszystko co Tarrantino nakręcił albo maczał w tym palce. Nie spodziewałem się zbyt wiele, bo już Death Proof nie było dla mnie wybitne (jak zobaczyłem go ostatnio po kilku latach przerwy to stwierdzam, że jednak jest wybitne :D). Okazało się, że był to jedyny film 2k9, który zapadł mi w pamięć i do którego zdążyłem już wrócić ~10 razy.

EDIT: EEE zapomniałbym o Transformersach - zajebi***y film i w dupie mam malkontentów :-D.

__

Użytkownik
varfare

2010-02-23 13:06:49

"Nie wiem dlaczego w sztuce wszyscy upierają się by wybierać najlepsze. Co to znaczy najlepsze? Dla kogo? Akademii Filmowej, która musi wybrać to za co jej zapłacono? "

No a co Ty myślałeś? Te wybory to subiektywna ocena komisji, a co im się może spodobać to tego nie idzie stwierdzić. Oscary są jedynie wyznacznikiem tego, że pewna grupa ludzi wybrała z puli zgłoszonych (nie wszystkich jakie zostały wydane, tylko zgłoszone do wyborów) filmów najlepsze w danych kategoriach na podstawie własnej opinii. Albo ktoś się tym sugeruje, albo nie. Wolna wola.

Swoją drogą nie rozumiem zachwytu filmami Tarantino. Oglądałem kilka jego filmów, żaden nie wywarł na mnie większego wrażenia. Co prawda, filmy są fajne, miłe odstresowywacze , ale nic ponad to.

__

Użytkownik
FATxB

2010-02-23 13:52:29

To obejrzyj True Romance pod złotą ręką Tony’ego Scott’a i ze scenariuszem Tarantino. :)

Tarantino to złote dziecie, i jeśli mówisz, że żaden film z jego ręki Cię nie zachwycił, to musisz mieć parszywy gust..

True Romance, Jackie Brown, Wściekłe Psy, Pulp Fiction, Kill Bill’e, Cztery Pokoje, Od Zmierzchu Do Świtu, Natural Born Killers, Bękarty Wojny?

Jeśli żaden z tych filmów nie wywarł na Tobie większego wrażenia, to zostaje już tylko polecić Ci Brokeback Mountain.




ps: nie wszystkie filmy ktore wymienilem rezyserowal QT, w niektorych 'tylko' napisal scenariusz ;)

__

Były Redaktor
so0fka

2010-02-23 17:43:04

A ja się nie odniosę do oscarów, zrobię mały offtop, ale w temacie, więc mam nadzieje, że mi wybaczycie. Otóż usłyszałem niedawno opinię, jakoby filmu pokroju “Avatara” nie należały do gatunku science-fiction. Po części idzie się z tym zgodzić - w końcu sf to sf, czyli SCIENCE-fiction, a w “Avatarze” samo fiction, na science miejsca nie starczyło. Zresztą podobnie jak w wielu produkcjach rzekomego sf. Nikt nie tłumaczy technologii jaka pozwoliła na zbadanie innej planety, przemieszczanie jaźni do innego ciała, stworzenie tego innego ciała itp. Poniekąd to rozumiem, ale z drugiej strony, kierując się takimi kryteriami, 99% filmów uważanych przez nas za sf nie należałoby do tego gatunku. Co o tym sądzicie?

__

VIP
[fhn]AL|EN

2010-02-23 18:04:51

Większej bzdury dawno nie słyszałem. Jak ktoś chce wiedzieć “jak” to jest specjalna kategoria filmów które to pokazują: dokumentalne.

__
Ta strona umarła...

ex-Redaktor
exilek

2010-02-24 21:41:38

Alien boli cię, że nie podoba mi się Avatar? Gdyby nie to, że to dzieło Camerona, ten film przeszedł by bez większego echa. . Gdyż zastosowana technologia, jak dla mnie, nie świadczy o tym, że film jest świetny. Matrix, jak na 1999, był filmem nowatorskim, Gwiezdne Wojny w dniu premiery były fenomenem i pomimo upływu czasu, nadal zachwycają. Właśnie dzięki świetnie skrojonej historii. Avatar nie ma tego czegoś. Brak mu wciągającej fabuły.

__

Użytkownik
napzord

2010-02-24 22:04:18

Topic: Dystrykt 9 jak dla mnie nie do oglądania. W ogóle mnie nie zainteresował. Zobaczyłem może 3 urywki z filmu. Bękarty Wojny to jak dla mnie raczej komedia niż coś głębszego. Wszystkich nie oglądałem co prawda więc nie mogę sie w pełni wypowiedzieć. Ale z tych co oglądałem nic ciekawego nie ma.

OFF top.Jak dla mnie to kiepskie te filmy są. Avatara zobaczyłem co prawda nie w 3d ale jakoś nie żałuje. Wole filmy, po których zastanawiam sie co dzieje sie z tym światem. Np. Wyznania Gejszy : )
Zaznaczam, że to moja opinia. Macie prawo się z nia nie zgadzać ale na miłość boską dajcie mi spokój : D
I przepraszam za chaos w wypowiedzi.

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

VIP
[fhn]AL|EN

2010-02-25 10:23:22

Exil: nic mnie nie boli tylko dla niektórych Avatar to też film przełomowy. No ale GW lepsze ogólnie co nie znaczy, że w Avatarze fajne są tylko efekty. Ten film to magia a jak ktoś jej nie dostrzega to szkoda :P

EDIT: Czy wspominałem, że Hurt The Locker dostanie kupę Oskarów tlyko z faktu, że trzeba docenić amerykańskich żołnierzy walczących za granicami kraju ? Nie ? No to właśnie wspominam bo tak właśnie będzie. Poprawność polityczna rulez :/

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
TOMe

2010-02-25 10:39:56

#tybek

nie ma jak przegladnac film w 3 urywkach i pisac ze nie zainteresował mowie o D9 :D

__

Użytkownik
napzord

2010-02-25 14:29:39

Wubacz ale dla mnie najazd kosmitów na ziemie i tym podobne jest juz zbyt oklepany. Jedyny jaki mi sie podobał to tam gdzie grał Keanu Reeves czy jak mu tam. W miare fajny film. Tymbardziej, że naprawde mnie łatwo zadowolić bo jakimś tam koneserem nie jestem :)

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

Użytkownik
kris90

2010-02-25 15:02:24

@tybek
jeśli dla Ciebie “The day the earth stood still” jest dobrym filmem to gratuluje ^^ film jest słaby pod każdym względem, a jak już widze tego kolesia od reklamy banku jako naukowca to sie rzygać chce :D:D d9 > to coś

__

Użytkownik
napzord

2010-02-25 16:17:16

Mi się podobał : )

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

VIP
[fhn]AL|EN

2010-03-08 05:46:12

No i na początek tego zjebanego dnia Hutrownia Zamków dostała oskara za “oryginalny” scenariusz i madafaka najlepszy film omg kurwa zasrana polityczna poprawność zmiażdżyła wszystkich ja pierdole kurwa ... i huj !

Jeszce oglądne Serius Man i Precious żeby sie utwierdzić,że najbardziej kiepawy film jest najbardziej kiepawym filmem, który wygrał oscara :ASD:ASD:AS

__
Ta strona umarła...

VIP
joCkero

2010-03-08 07:32:55

wielkie zaskoczenie co do wielu zwycięzców...
jednak najbardziej skoda Królika po Berlińsku który przez galą był pewniakiem w swojej kategorii, zresztą w podobnej sytuacji był Katyń, który wśród internetowych rankingów i w oczach krytyków był pewniakiem. Czyżby akademia miała coś do polaków? :)

__

Użytkownik
ramm_pl

2010-03-08 08:14:10

Papka dla głuchego społeczeństwa, porcja wydana.

__

Użytkownik
napzord

2010-03-08 09:32:56

http://www.youtube.com/watch?v=xTVPUC8c-dI&feature=digest

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1601 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie