BackZone GravV powrót króla ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
j4kub3k

2010-02-16 14:37:02

gregor, pozabijaj ich wszyskich! :D

__

Użytkownik
feelalive

2010-02-16 14:50:01

co do dmx’a to ja chce zobaczyc jak ON zagra na lanie ;D

__

Użytkownik
dmxzor

2010-02-16 14:51:57

Tez chce ;) i nie tylko ja :P

Anyway, okaze sie czy chlopcy grali zupelnie czysto.. ;)

__

Użytkownik
FLE5H

2010-02-16 16:18:53

Bsg sam podejrzewasz/podejrzewałeś dmxa o haxa to po co takie teksty ? Chyba, że już przestałeś, bo uwierzyłeś w jego skilla ;)

__

Użytkownik
Bsg

2010-02-16 16:42:20

Słuchaj pasiek deni raszr byli na big bangu i widzieli jak gra dmx i też ciągle chcieli go zobaczyć w akcji poza domem i czy dobra gra na necie to przypadek grał naprawdę dobrze i nie rzucam żadnych tekstów jeśli pojedziemy to zobaczycie sobie dmxa na lanie razem z innymi po lanie w wawie zmieniłem zdanie swoje w tej kwestii flesh jeśli o to pytasz i wieże że w Myślenicach pokaże to samo co na big bangu co będzie to zobaczymy czas pokaże.Ale jak słyszę typa który za 50 złoty kupuje haxa i rok temu był top 20 i klepał topowe polskie teamy cb i prawie co pojechał na allegre tylko mial pecha pisze mi teraz że on JUŻ nie cheatuje i wraca akurat na elimki do lana to mnie ogarnia śmiech możecie mi powiedzieć że jestem trywialny tylko dziwne jest to że typek z epilson 1800 pkt cb pisze do mnie na preinvite czy znam nowe talenty polskiej sceny Aesir bo scope jest obvious i klepał ich jak chciał mając 1200 pkt.A może typy które mają konta z 20 stycznia nauczyły się grać przez tydzień na poziomie 1900 pkt bo większy talent niż neo posiadają trochę to dziwne wiem że cb nie wyznacza skilla ale wydaje mi sie to dziwne i przypadkiem też jest to że z tym samym gościem gra 3 jego kolegów z black zone bo wracają zawojować polską scenę wygrali to prawda i serdecznie im gratuluje ale mamy prawo obejrzeć dema i zdecydować czy znajdują się w nich ciekawe akcje warte uwagi admina.

__

Użytkownik
FLE5H

2010-02-16 16:50:39

TDM BigBang przeciwko mixowi, a SD przeciwko teamowi to zupełnie inna gra.
Zobaczymy jak będzie, jeżeli się okaże prawdą to co mówisz, to przyznam się do błędu ;)
A to, że AESIR są haxami to jestem pewny na 100% więc nie ma się co martwić.

__

Użytkownik
feelalive

2010-02-16 17:08:47

jestem pewien ze gowno pokaze... ale jesli jest nadczlowiekiem takim jak na necie to stawiam mu zgrzewke piwa xD

__

Użytkownik
riderek

2010-02-16 17:11:53

feel co sie tak dopierdoli*es dMX’a czlowieku cos ci nie pasi stan mu za plecami na lanie i tyle.
I skonczcie ludzie wszyscy na wszystkich sie napinac na esport ;o

PEACE&LOVE

__

Użytkownik
dmxzor

2010-02-16 17:19:05

Lubie jak się napinają ;))

Wszyscy na dMX’a fuck yeah ;]


Jakos wiele innych osob gra snipa lepiej niz on, i wcale nie narzeka ze hax, cheat, wtf, obvious o . O tak jak wszyscy slabsi od dMXa =]

Tak, dMX jest nadczlowiekiem Feel. On jest JESUSEM.

__

Użytkownik
feelalive

2010-02-16 17:22:23

na lanie to ja chce zagrac przeciwko niemu ;]
no coz jestem widocznie jestem slabszy od niego, bywa ;D

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-02-16 17:22:44

mi sie wydaje ze jest to topic o aesir a nie o dmx’e ...

po co te offtopy ? spotkacie sie na lanie sobie zobaczycie :)

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
r1ku

2010-02-16 18:53:49

tak właśnie nie ma jak to pierdolenie o szopenie pozdrowienia z nad morza haha gdyby dmx mial haxa pojechali bysmy na lana bez zadnych pierdół z jakimiś aesir zajmijcie sie swoim teamem bo moze to wlasnie w tym waszym teamie jest jakis chuj czit jebany a nie sie stale do niego przypierdalacie to juz jest monotonne wkółko czytac to samo DMX OBVIOUS sratatata ta oczywizda jest to topic o aesir, którzy moim zdaniem nie byli czyści, prosze was przestancie juz pisac o tym samym bo to jest nudne.

pozdrawiam wszystkich bez wyjątków.

__

Użytkownik
dmxzor

2010-02-16 19:14:12

http://www.youtube.com/watch?v=bXfjNe-hb3o


Tak, korny jest czysty :)

__

Użytkownik
iksz

2010-02-16 19:23:56

bsg 1 zdanie 5 linijek:D
co do tematu to akurat IMO korny jest czysty;]
na tym filmie gówno widać, niepotrzebne movie cfg no i te akcje wycięte jednym słowem ch*jowo, podczas skanów itp.
1;48

__
h3h3

Użytkownik
r0lka

2010-02-16 19:40:39

Pewnie zostane zlinczowany ale... kto to kur**a jest dmx? :DDD

__

Użytkownik
rastiR

2010-02-16 19:40:40

Kto robił ten filmik nie bał się o silentscana od pb :D ? Btw od next lana powinni zrobić 500 zł wpisowe i dopisać +wh

__

Użytkownik
rastiR

2010-02-16 19:43:31

r0lka z tego co słyszałem to nowa gwiazda sceny cod4, podobno nozoomy przez 3 mapy strzela i skany przez 5 scian

__

Użytkownik
FLE5H

2010-02-16 19:50:43

Trochę bez sensu, skoro wiele osób podejrzewa AESIR o haxa jak i dMXa więc moim zdaniem on też powinien wrzucić demo :)
Pisałem na forum exavs, że skoro się niczego nie boi powinien je wrzucić, ale nic to moje pisanie się nie zdało, ponieważ dMX dema nie dał i tak i tak, “bo dESIRE napisał, że nie muszą wrzucać" :D
Niezrozumiała decyzja dESIRE.

__

Użytkownik
iksz

2010-02-16 20:11:37

+1

__
h3h3

Użytkownik
Grav

2010-02-16 20:18:08

Wiem, ze pewnie kazdy z was ma gdzies moje zdanie, ale wtrace, ze dmx tam ze snipy skany idealne przez sciany i smoki robil, potrafil tez ownedy walnac na cala 5. Gral lepiej niz caly power gaming, proponuje by go wymienili tam za kogos, btw dema nie chcial, po 2 chcialem demo Bsg bo jak chodzilem dol a crash w defie to chowalem sie tam pod schodami wtedy bsg wchodzil na odrazu, gdy wskoczylem na kuchenke podszedl do palety zeby niby sprawdzic to czy nie siedze tam chodz 1 raz tak zrobilem, pewnie nawet broni nie bylo wiadac i skan. Chce ich zobaczyc tam na exvasie, jak wygraja chodz 1 mecz to sie mocno zdziwie.

Tak btw, skoro my haxy to czemu 1 mape wygrali a 3 remis? Hmmm pewnie nam sie wtedy haxy wylaczyly?

“AESIR.eNiK: pozdro widze ze wyrzuceni a demo dmx nie upniete, pozdro dla ciebie :)
dESIREEE: zamilcz”

Nie rozumiem w tej chwili desire. Polska scena :)

__

Użytkownik
dmxzor

2010-02-16 20:23:27

Skoro był czysty, AESIR nie powinno byc wyrzucone, ale nie był, dlatego taka a nie inna decyzja, nie mi to oceniac. Cześć.

__

Użytkownik
dmxzor

2010-02-16 20:27:06

korNy, ale ONLINE -> styl też jest zły, skoro grasz tak a nie inaczej, na demie widać dużo.. może większość akcje normalne, ale 0:06, 1:24~ ?

Moze i taki styl, a moze i nie.. w kazdym badz razie musisz go zmienic.

__

Użytkownik
r1ku

2010-02-16 20:29:02

Korny jakim prawem mowisz ze jestes czysty ? czlowieniu moze i jestem no namem jebie mnie to grałem w timeout juz wraz z bsg chciales do nas do teamu a ciagle odstawales tydzien temu tak samo grałes gorzej o wiele no i w tym momencie gramy elimki na lana a ty napierdalasz takie banie ze to sie w glowie nie miescie.. kazdy kto widzial ten filmik wie ze JESTES TYLKO PIPA no stary co moze twoim stylem jest patrzenie przez blaszke gdzie stal filip z aku ? i co patrzyles tam bo smierdzialo ci tam kims z pgc ha ? albo kurwa stoisz w blaszaku rider powoli wchodzi na dach ty patrzysz obvious na sciane potem niby na srodek i o USLYSZALEM RIDERA KLEPNE MU BANKE nie mow stary ze masz ventrilo bo to ma kazdy i nie pierdolcie o dmxie ze napierdalal przez sciany i wgl bo na tych meczach wystawialiscie mu sie jak pizdy i to bylo widac, chuja graliscie niby nas ogrywaliscie no ale korny to obvious kazdy to widzial i kazdy to wie stary ty grales lepiej niz deviance i nie zartuje w tym momencie . napierdalales wszystko czlowieku nikt mnie tak na bananie nie klepal nigdy ale ty musiales sure do chuja joł

to moja opinia, bez napinki

__

Użytkownik
dESIREEE

2010-02-16 20:30:44

zapomniałeś grav dodac do swojej wypowiedzi to “pozdro dla ciebie jak kryjesz haxy :)"
[20:23] AESIR.eNiK: pozdro widze ze wyrzuceni a demo dmx nie upniete, pozdro dla ciebie jak kryjesz haxy :)

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
puunk91

2010-02-16 20:31:09

Co dojebał :D :D :D


“Taki styl” HAAHHAAAAAAAAAAHAAHAHAHAHRUHEUHE

Czy Wy nie zrozumiecie że lepiej się od razu przyznać a nie się tylko coraz bardziej pogrążać :D :D :D

__

Użytkownik
Grav

2010-02-16 20:32:46

No a co dmx nas tam wszystkich jebal. On prawie sam wygral ten mecz. Nieziemskie robil akcje :) Gdyby demo dal to by mial lepszy filmik niz korny, ale skoro desire zabroniles mu wrzucac czyli wiesz ze jest nieczysty, bo tak demko by wrzucil :) pozdro dla ciebie

__

Użytkownik
r1ku

2010-02-16 20:33:18

dodam jeszcze to ze polowa sceny mimo tego ze nas nie lubi wie stwierdza i nie boi się tego mowic ze masz haxa a ty sie stary wypierasz haha no prosze ciebie. jestes pipą bo grałes na haxie, dziekuje

__

Użytkownik
r1ku

2010-02-16 20:35:01

tak jasne wszystkich was jebal jak stoi na dlugiej za palma klepnie snipera i ty tam wychodzisz bo twierdzisz iz hax kornego na tyle byl dobry ze i tobie pomoze i mu jebniesz banke pozdrowienia z nad morza.

__

Użytkownik
dmxzor

2010-02-16 20:41:38

Ofc, że dMX miał haxa.. PRZYSZŁOŚCIOWEGO. Potrafił przewidzieć że mimo, że była runda 6:7 to że jak bedzie 11:10 pojdziecie na B =)

Jakby PGC wygralo mecz, sytuacja by sie zmienila.. dMX by wrzucil demo, moze i by mial filmik a moze i nie ;]

Pojedzie na lana, pokaze co potrafi, a potem bedziecie gadac ze ooo lol jednak on nie hax, ze dobrze gra.. zawsze tak jest =]

__

Użytkownik
Grav

2010-02-16 20:46:19

http://iv.pl/images/tz6bpsi5s63zmjlufg62.jpg i http://iv.pl/images/8wubvtku1g5i7z10h6d2.jpg moje oglosznie przez co uzytkownik Chavudin stal sie wlascicielem konta codehook, chcesz jeszcze jakis dowod to napisz tam do mnie na forum jak nie wiezysz ze to ja elo

__

Użytkownik
dmxzor

2010-02-16 20:54:57

Polska.


Zmien nick, kup keya, zmien ip, kup konto w cb od kogos, albo zaloz nowe i jestes od nowa na scenie, tylko nie wymiataj i zmien styl bo znowu bedzie to samo.

__

Użytkownik
Grav

2010-02-16 20:58:49

"diixurekk” exacly

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-02-16 21:13:11

grav jest czysty bo jak z nim gralem niedawno to mial bonda ^^ :D raczej z haxem bonda zrobic sie nieda

:D :D

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
Grav

2010-02-16 21:41:06

Siema elo tu bond 700 xD Tekzus masz jeszcze tego screena na xf xD? wezme sobie na pamiatke

__

Użytkownik
slxx

2010-02-16 21:47:14

Dziwi mnie że nadal ciągniesz mój temat dotyczący haxa :-), no nic, może się kiedyś spotkamy na lanie, jeśli ja jeszcze będę grał, a Ciebie dopuszczą.

__

Użytkownik
Grav

2010-02-16 21:51:28

To moze slx my zrobimy lana co? Wezniemy w Poznaniu kafejke zamowimy, zrobimy wpisowe zeby kazdy co chce mogl pojechac i niech kazdy pokaze co umie. Piszesz sie na to? Na pewno kolejny lan sie przyda tej sceni.

__

Użytkownik
slxx

2010-02-16 21:55:24

Nie mam chęci, ani czasu na takie pier*oły, a gdybym kiedyś się pisał na coś takiego, to robiłbym z osobą której ufam i darze sympatią. No ale jestem pewien że nigdy nie będę się zabierał za takie coś.

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-02-16 21:55:30

hapaj agencie :D

http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/0f48380d1f23715cffe6c9040b55d90ec0a5e9e5.png

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
FLE5H

2010-02-16 21:58:28

dMX widać, że diixurekk to Ty :)
Zawsze się wpisujesz jak coś ktoś o dMXie napisze i masz styl pisania dokładnie taki jak on.
Myślisz, że tu sami idioci siedzą?

__

Użytkownik
Grav

2010-02-16 22:01:00

Hahahaha dobry screen :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

509 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie