Położyli lachę na esp...

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
ZnowuJa

2010-01-24 22:18:28

Po kolejnym “udanym” roku dla esports.pl zostały wprowadzone nowe zmiany. Artur Wróbel ponownie odszedł / został wyrzucony (nie wnikałem głębiej, ale powody pewnie były te same), a jego miejsce zajął patyczak rml ;p aka Marcin Wojciechowski (gratki :*). Oprócz niego w redakcji są 4 osoby, o których poza tbla ja osobiście nie słyszałem (zapewne tak, jak większość z was).

Odczuwam smutek. Pomimo tego, że już nie spamuję na esp tak, jak to było jeszcze 2/3 lata temu,a większość moich ówczesnych znajomych (nie wszystkich) wywiało do prawdziwego życia i mało mają wspólnego z tą witryną, przykro mi że wszyscy widzimy upadek tego, co wielu z was budowało przez kilka ładnych lat.

Bądźmy jednak obiektywni, jak to zaznaczył jeden ze znajomych na gadu:

“bo po pierwsze, to strata całego esp ich naprawdę nie zaboli, no może poza tym, że mogliby serwis sprzedać za dobrą kasę jakiś czas temu jeszcze. a po drugie esp nie dość, że nie było choćby małym procentem ich całkowitych zysków, to jeszcze przynosiło straty w ogólnym rozrachunku między kosztami redakcji a zyskiem z reklam itp”

Boli mnie, że upada coś co jest ikoną polskiego esportu. Przez ostatnie 1,5 roku zostało popełnione zbyt dużo błędów. Zaczynając od nowej tragicznej strony, a kończąc na tłumie dzieci neo, które jakby nie patrzeć wywodzą się ze sceny tej jakże profesjonalnej gry zwanej CoD... szkoda.

Czasu nie cofniemy, a serwis zacznie tracić na wartości już niedługo. Niestety naszym największym problemem jest brak jakiegokolwiek innego serwisu mogącego zastąpić archiwum oraz trzon użytkowników esp. Cybersport? Nie żartujcie. Poziom pisania jest tam na zerowym poziomie. Oprócz jednej czy dwóch osób (które zresztą wywodzą się z esports.pl - cześć kaboom;p) nikt nie ma tam ani poprawnego warsztatu, ani dobrych pomysłów. Jest to tak jak to ostatnio bywa po prostu tłumaczone kopiuj / wklej.

Telewizje internetowe? Żal na kółkach. HS próbuje, ale jakoś o nich nie słychać bo mają “inne” projekty poza esportem no i zostaje rzecz jasna lookr.tv i TV cybersport prowadzone przez neqsa - z jednej strony nie do końca serio prowadzący, z drugiej osoba która czyta wybiórcze komentarze z czatu, które i tak nic nie wnoszą no bo kur... ile można pytać się taza czy luqa “jaki celownik jest najlepszy? jaka myszka będzie dla mnie najwygodniejsza?". Jedyne co od czasu do czasu sprawia, że zaglądam tam to archiwum z rozmową chociażby z Michałem Blicharzem czy niestety pocięty i ocenzurowany wywiad z Valerem (najlepszy materiał jaki się tam ukazał - płakałem ze śmiechu.)

Polska prasa esportowa zaczyna się rozpadać kawałek po kawałeczku i chociaż jeszcze dyszymy ostatkiem sił, nie wytrzymamy długo. Trzeba kurczowo złapać się nadziei, że może z kolejnymi miesiącami zobaczymy poprawę.

__

Użytkownik
Forem

2010-01-24 22:34:06

signed

__

Użytkownik
mandarin

2010-01-24 22:47:49

Wyjście jest jedno. Starzy ludzie, którzy niegdyś tworzyli eSp, pod dowództwem odpowiedniego człowieka muszą od podstaw stworzyć coś nowego. Od zera. Bo co jak co, ale osoby które tworzyły ten serwis w czasach największych świetności eSp były najbardziej profesjonalnymi w tym kraju :)

__

VIP
samolot

2010-01-24 23:02:11

fajnie mandarin, ciekawe tylko, kto za to zapłaci :D

__

VIP
conish

2010-01-24 23:48:14

1) Przepraszam, polska prasa jaka?
2) esp konal rok temu, po pojawieniu sie “nowego lajaltu”. Krzykacze (moze lepiej: klakiery?) gloszace tezy o braku zwiazku miedzy nim a spadkiem czytalnosci mieli oczy zasloniete jak Temida. Tyle, ze Temida jest sprawiedliwa, klakiery krzyczeli co im kazano. Nie wiem co sie stalo z esp, ale na pewno wiaze sie to ze zmiana w lajaucie i maczaniem palcy panow od administracji serwerami w cos, co kiedys smialo mozna bylo nazwac dziennikarstwem. Slabiutki dowcip o cod.esports.pl zmienil sie w rzeczywistosc, a zenujacy poziom tejze sceny wylal sie jak wiadro fekaliow na strone o sporych aspiracjach.
Tak, chlopcy (panowie to bym o was nie powiedzial), wasz malenki cod i wasze malenkie turnieje w Wypizdowie, za Rzeszowem, wasze zlote pucharki na xfire.nu, wasze wybujele ego i widzimisie o samych sobie to po prostu kolo wzajemnej adoracji, jakie zakladaly wasze kolezanki we wczesnych latach gimnazjalnych. Dzis wy. Chlopcy bez matury.
3) Wciaz mam nadzieje, ze powstanie w polski internecie cos na ksztalt poltera, esensji lub valkirii, co dotyczyc bedzie gier komputerowych przez internet. I mam nadzieje, ze to juz wkrotce nastapi.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-01-25 00:05:42

Jest cybersport i wszyscy tam przejda z czasem, a gdyby nie scena cod’a to nie bylo by 50% newsow i ludzi na tym serwisie, a wielce wspomnienia z 200x nic nie dadza, bo tamci ludzie nie istnieja w dzisiejszym esporcie. Wasze marne przepisywanie newsow z cudzych stron po 1-2 dniach to wasza wina, to ze nikt do was nie pisze byscie napisali to rowniez wasza wina, to ze gowno zrobiliscie od kilkunastu lat i to ze wprowadzaliscie nie potrzebne pierdoly... Wiec drogi uzytkowniku tego serwisu nie mieszaj jednej z najwiekszych scen w polsce z blotem, bo lanami przebijamy kazda inna gre, procz cs(nie mamy wcg, wswc i kode5), widziales 4 polskie sklady na jakimkolwiek eu lanie? Procz coda ktory to zawsze mial 1-2 teamy wszedzie nie... tylko again jezdzi bo sa najlepsi... ale nie bede ci tlumaczyl bo to nie na temat, ale zrozum ze na stronie glownej widze wywiad z cod, top komencie 8/10 cod, newsy na glownej 8/15 i to ze redaktorow z cod bylo 50% esports, a teraz pisza 2 osoby stale ktore i tak przepisuja wszystko z innych stron. Wiec to redaktorzy i wlasciciele zawinili. Nic juz nie uratuje esports.pl, a i co do jakosci cyberka, faktycznie poziomem odstaje u niektorych osob, ale glownie to gracze ktorzy chca to robic, a pieniedzy nikt nie odrzuci pamietaj

__

VIP
ZnowuJa

2010-01-25 00:10:59

Zaraz zaraz, co mi po tym ze jezdzicie na turnieje eu jak gowna tam wygrywacie, co tydzien macie zmiany skladow bo placzecie i nie ptoraficie sie utrzymac - zero profesjonalizmu. Co wy przebijacie? Nic nie przebijacie, jest was po prosu za duzo - boty z ffa co dorwaly sie do gry w ktorej po tygodniu jestes bogiem o.0

__

Użytkownik
qwe

2010-01-25 00:13:21

@mandarin
Ta stara ekipa to byli młodzi zapaleńcy, esport był nowością, możliwości były bardzo duże, zainteresowanie tematem rosło bardzo szybko.
Oni nie robili tego dla pieniędzy a poświęcali temu mnóstwo czasu.
Scena CoD’a praktycznie nie istniała, wszystko dopiero się formowało.

No i ważną rzeczą były czasy kafejek internetowych- to były właśnie najlepsze czasy w historii esportu.

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-01-25 00:14:29

A co w cs’a nie ma zmian? fx to wedruja jak mrowki... pasha poszedl do again to juz pol polskiej sceny zmienia, co chwile ktos konczy i wraca do gry, z taka roznica ze u was jest AGAIN i 3 topowe teamy(o ile w ogole juz 3 a nie 2?) a u nas 4-5 + 5 ktore sa mega chetne na wybicie sie(zwlaszcza na eu lanach). Pokaz mi co cs osiagnal po za AGAIN. Nic.
I Przypominam ze o czym innym tu mowimy, wiec skoncz na temat coda.

__

Użytkownik
117

2010-01-25 00:19:25

Kaboom, rapek, plaszczka wroccie i piszcie!

__

VIP
conish

2010-01-25 00:24:41

cow, mialem nadzieje, ze pojdziesz w te strony, by silowac sie na sceny. Piszesz o tych wszystkich lanach eu, o ilosci klanow i o migracji pashy do again. Po koleji:

lanach eu? Chlopcze, to bylo rajace jakies 3 lata temu. Teraz kolesie jezdza do chin, do stanow, do japonii, a w eu to maja eliminacje. To tak jakby sie jarac, ze polska reprezentacja wziala udzial w eliminacjach, ale odpadla. Kumasz?
ilosc klanow. winszuje. jest was duzo. klanow cs tez jest duzo. ale nikt sie nie przejmuje kilkunastolatkami, ktory dorwali snipe i siedza w kacie obok bomby. zrozumiales aluzje?
i te migracje. przejscie do pashy do again (przy zachowaniu proporcji) jest jak przejscie Figo do Realu. O tym warto pisac. Natomiast u was jest tak, ze macie te malutkie kolka przyjaciol i kolegow, ktos komus czasem da w morde, ktos sie pochwali ze chodzi do silowni, ktos ma lzy w oczach i o tym chcecie sobie pisac. A piszcie sobie wpizdu. Tylko ze setny raz z rzedu nawet kawior muli.

@qwe jak nigdy tego nie robilem, tak teraz powiem: w 100% racja z kafejkami.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
qwe

2010-01-25 00:28:08

conish, przez Ciebie poplułem monitor ze śmiechu : PP
Fajnie to ujałes

__

Użytkownik
dezCartezz

2010-01-25 03:51:54

ale to juz byyyyyyloooooooo i nie wroooooci wieeeeeceeeej

__

Użytkownik
yeltzyn

2010-01-25 07:19:33

ani miszcz puenty i EOT :DDDDDDDDDDDDDDDDD

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
zoom

2010-01-25 07:39:45

Ja wyciągnąłem jeden pozytywny aspekt z tego ze scena coda w tak specyficzny sposób zadomowiła się na naszym portalu, co pomogło mi zaliczyć egzamin z przedmiotu o dumnej nazwie “Patologie społeczne”.

@Miś
Dla mnie jest to"walka z wiatrakami” na siłę nikogo nie zmienisz i powiem Ci że po prawie 10 latach moje powiedzenie “scena quake 3 jest pełna debili” jest niczym przy tym co dzieje się tutaj.
Miłego dnia.

BTW: Niektórzy to “dissują" sami siebie w wypowiedziach.

“a gdyby nie scena cod’a to nie bylo by 50% newsow i ludzi na tym serwisie” Daj Boże !

__
Play more promode.

Użytkownik
NIKOM

2010-01-25 08:57:31

Scena cod4 przez okres kiedy grałem na niej nie była wcale taka zła :P Dopiero się coś zmieniło kiedy część ludzi zrezygnowała z gry i warzywa dostały się na szczyt, ale dokładnie tak samo było na scenie Enemy Territory gdzie najpierw byli poważni ludzie a kiedy skończyli swoje kariery (+- 2006/2007 ) zaczęło się to samo co z cod4 czyli wysyp warzyw uważających się za pro, które wcześniej były zerami jak grało więcej osób i przez to zyskały odwagi, lepsze teamy musiały jakoś załatać dziurę po graczach ( warzywami ofc bo nikogo więcej nie było ) , którzy odeszli :), ego im urosło żeby trollować na serwisach :)

__

Zbanowany
dzieckocod4

2010-01-25 09:53:25

napisze tak, jako że jestem najwieksza napinka na tym serwisie i w scenie cod, esports, esportssss, espoo(rr)tttsss !
uber elo hajtowy portal o sporcie elektronicznym, ale ... niestety ta piekna rzecz upada, a powodow jest wiele :)
brak redaktorów, - haha ich jest duzo, ale nie sa oni tak wyspecjalizowani jak ci profesjonalisci poroju rml (serdecznie cie pozdrawiam rml), redaktrow chcących pisac jest wielu, ale wymogi redakcji sa za wielkie, chociaz w tych czasach przydalo by sie ze 10 ludzi-warzyw, którzy chca pisac, i przesiaduja tak jak ja caly dzien na kompie, takkk 10 ludzi napinki, ktorzy rozruszja ten serwis, i wmiare zaczna z warzyw robic sie profesjonalistami, ale nie tak piekne, zaden z redaktaktorow naczelnych sie na to nie zgodzi, wiec bedzie tak samo jak bylo.
ale pamietajcie, 10 ludzi warzyw, mozecie im dac smycze,kubki, koszulki esportu (jezeli tak owe sa) zeby tylko pisali, ja bym nawet za takie cos tutaj pisal, kasa po roku, a i tak setki 13-15 latkow by sie rzucilo, i pisało... :)
pamietajcie 10 ludzi warzyw, nie placic im, a pisac beda, a teraz mowie papa bo to co widze czyli ubiore to ladne slowa, zjebana polityka esportu, czyli napina na cod, cod - chuj, 2 fps na swiecie (albo w europie), a wy ze dzieci cod, napina na 100%, nieee, napinka jest bo sa newsy robione pod napinke, :) a wiec, powiem tak esports upada, niestety, moj pomyls spokojnie by wyplalil ale, nikt nie bedzie ryzykowal, a teraz cu cybersport, albo espmania, bo tutaj raczej nik nic juz nie napisze : )

__

Użytkownik
wiecek.

2010-01-25 09:58:35

za czasow gdy cod nie byl na salonach “pracowali” tutaj swietni pisarze, ludzie z pasja majacy cos do przekazania, a teraz co mamy? wiecej uzytkownikow aka debili i 1.5 redaktora piszacego newsy... no sory tbla moze pisze duzo ale jego praca jest bezsensowana bo kogo obchodzi pisanie jak jakas pipka sie poplakala itp. takie tematy sie zalatwia przez gadu lub irca...
Kiedys aby byc w redakcji nie wystarczylo chciec i z pewnoscia takie dziecko jak mrk(jesli to ten sam mrk) nie smigalo by ze statustem Redaktor.
NEC czy inni idioci nie zostali by odbanowani, 95% postow pod newsami coda bylaby nukowana...

ROMEL nie zostawiaj tego syfu tak jak jest, nie pozwol zniszczyc tego co bylo tak ciezko budowane, do pomocy na pewno ludzie sie znajda.

__

Użytkownik
unit10

2010-01-25 10:34:33

Szkoda ze Igor poszedl w las grac w golfa, sxl gdzies zniknal w tlumie, Lucas jak na dobrego prawnika pewnie liczy koperty pod stolem itp. itd, etc.., tylko przeszloscia sie nie zyje.

__

Użytkownik
napzord

2010-01-25 10:43:08

Na początku zawsze łatwo być profesjonalista bo się nie ma jako takiego porównania. Teraz gdy jest masa serwisów cybersport esport i takie tam stronki jest o wiele trudniej utrzumać poziom (a raczej go podnosić).
@NEC
Kończ waść wstydu oszczędź.

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

VIP
Van Helsing

2010-01-25 11:30:34

wiele razy namawiałem Lucasa na nowy projekt, ale to już wiek nie ten, brak odpowiedniej motywacji a i gdzie znajdziemy osobę która tak jak esp zrobi nie dla kasy ale choćby w swoim celu i udostępni innym?

teraz na taki projekt trzeba wydać sporo kasy, może coś kiedyś spróbuję jak się uda i nic sensownego się nie pojawi. a może jednak rml sprawi że coś zacznie iść w dorbym kierunku? 3mam kciuki jednak już nie jeden walczył z wiatrakami..

/edit zacząłbym prace od zbanowania debili z tej strony^^ :P takich dużych ci mniejsi czasem mają przebłyski :]

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
pablopl16

2010-01-25 11:38:05

banuj trolle, nie ma co się pierdzielić

__

Zbanowany
dzieckocod4

2010-01-25 11:46:46

tybek, wii i inne cioty co mysla ze sa elo bo maja vip pod nickiem, to przez was jest jak jest, tylko pierdolicie, ze bylo cool za lucasa i ze esports upada, a jak przyjdzie co do czego to sie chowacie wyzywaja mnie, bo napisalem cos mądrego, zal mi was, bo tak naprawde to przez was tak jest a nie przez dzieci cod, ktorych wcale nie jest tutaj tak duzo. ale gl zwalajcie wine na mnie i na innych ze sceny cod, a ciekawe czy ktorys z was nie zobaczyl kto najbardziej napina o banach i o tym ze esports upada, kto ? ci ktorzy sa 18 + i uwarzaja sie za najmadrzejszych bo siedza tutaj po 4-6 lat i elo, tak naserio to was powino sie z banowac, bo to wy powiniscie cos robic jak juz jestescie vip’ami, a nie napinac, ale lepiej jebnac ze 13 latek pokroju NEC’a sie napina i ze ma z 10 kont zbanowanych, przemyslcie to, wszyscy co uwarzaja sie za pro, a pozniej powiedzcie czy on nie ma racji, ale i tak tego nikt nie przyzna bo poco sie zblaznic przed dzieckiem, cu
@wii - nikt mnie tutaj nie odbanowal nigdy, wiec nie pierdol o jakims odbanowaniu

__

VIP
blacktyger

2010-01-25 12:13:21

Cóż sam się dziś zastanawiam, dlaczego potrafiłem za darmo siedzieć po 3-5h nad jednym neewsem i go robić, bać się czy go przyjmą, odświeżać komentarze. Dziś na pewno nie mam ani takiego zapału, ani wiedzy na temat tej sceny. Siedzieć cały dzień na IRCu, żeby wyłapać jakąś nowinkę.

Kiedyś samo bycie redaktorem to było coś, przyjemność z tworzenia czegoś innego, przynależność do generalnie niepopularnej grupy. Teraz w autobusach, na ulicy, w pracy ludzie gadają o tym, każdy ma na kompie COD więc uważa się za esportowca.

Moim skromnym zdaniem, w momencie kiedy weszły w grę pieniądze skończył się zapał. Ale czy właśnie nie do tego wszyscy jeszcze 4-5 lat temu dążyliśmy? "Życie z grania”, “zarabianie na esporcie”. Kolejna rzecz, która powinna zostać w sferze marzeń.

__

VIP
Van Helsing

2010-01-25 12:54:16

NEC, a teraz pomyśl dlaczego zasługujesz na bana? ;D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Zbanowany
dzieckocod4

2010-01-25 13:01:13

ja, napinka, ktora w porownaniu z innymi jest niczym ? czy moimi imperialistycznymi pogladami, zeby zbanowac stara wladze i wprowadzic nowa ? no czym ? wlasnie stales sie osoba ktora z checia tez bym zbanowal, niestety wy dalej zyjecie w mgle i wierzycei w to co wam powie rml, ktory ma na to wszystko wyjebane, bb

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-01-25 13:08:47

ZOOM przypomne ci tylko jak wstapiles w szeregi sceny cod’a i robiles z siebie posmiewisko piszac ze miesiac dwa i bedziesz najlepszy w ta gre, rezultat znasz doskonale. Bylo milion komentow na ten temat, takze z twojej strony. Wiec autobeszt mode: on, a moze juz zapomniales o tym? Zapomniales o swoich kolegach ze sceny cod co pisali bajeczki na kazdy temat? No wlasnie... i serio nie odpisuj mi bo znow bo uzyjesz 10 zbednyh slow besztajac mnei i scene, chyba chcesz zablysnac kolejny raz... daruj sobie juz

Btw. scena cod jest od 2003 roku, powiedzmy od konca 2004 jest whine, tak wiec GL wspominajcie 7 lat w tym...

__

VIP
j3sh

2010-01-25 13:10:25

:( Może nie byłem zajebistym redaktorem, ale dzięki esp poznałem sporo fajnych osób.

__

Użytkownik
degustator

2010-01-25 13:10:54

Szkoda, że esports upada. Ja sam chciałem pisać dla esp. Nie oszukujmy się pisałem dla quake.owned.pl, pgs-gaming.pl, quake.net.pl, benq.deltaesports.com i aktualnie piszę dla fearfactory i poznańskiego rapu. Jednak nie wystarczyło to, żebym doszedł do esp. Szkoda. Chciałem tu robić relacje jak za czasów PGS-u, gdzie moją i RESTZ’a relacje widziało ponad 120tyś unikalnych użytkowników. To były czasy nie reszta? :D Nie ma to jak rozkazywanie mu przez telefon żeby uzupełnił wyniki przy czym ja sam leżałem na plaży :p

__
breeeeeeeeeee! :D

Zbanowany
dzieckocod4

2010-01-25 13:29:19

no i to tez powino sie zmienic, jeszcze nie jest zapozno ale rml, czas na zmiany, jest wielu którzy chcieli by tu pisac, wg. mnie to wystarczył by mi redaktor/admin na tydzien a odzylo by to, no ale trzeba to zrobic a nie obijac sie i zrzędzić ze esports upada

EDIT :
Dziękuje j3sh za wyłapanie literówki.

__

VIP
j3sh

2010-01-25 13:33:18

zledzic?

__

Użytkownik
mandarin

2010-01-25 13:56:23

REWOLUCJONISTA !, jesteś typowym przykładem cio*y komputerowej, których napływ spowodował upadek tego serwisu. Właśnie dzięki takim imbecylom jak Ty poziom dyskusji stoczył się diametralnie w dół. Jesteś idealnym przykładem, że dzieci CoDa to zło. Dlaczego? Bo plujesz jadem i nie piszesz po polsku. Nie potrafisz przedstawiać argumentów i nie myślisz racjonalnie.

I koło noska lata mi, co zaraz mi odpiszesz :)

__

Zbanowany
dzieckocod4

2010-01-25 14:03:26

niestety, nie zawsze trzeba zachowywac sie normalnie zeby cos zrobic, a przykladem jestem tego ze chce cos zmienic, a wy, którzy uważają to za bujdy napinają dalej, kolejny na liste do zbanowania :)
ogolnie, ja chce pomoc temu serwisowi a wy dalej macie mnie gdzieś, gl moze za 1000 lat esports znow bedzie potega, jak dalej beda sie wypowiadac osoby pokroju mirindiana czy jak mu tam

// popracuj nad ortografią lub używaj np. mozilli - mrk //

__

Użytkownik
mandarin

2010-01-25 14:09:14

A co Ty chcesz człowieku zrobić?! Nie masz pojęcia jak funkcjonuje taki serwis. Władza w ręce dzieci? Tak, genialny pomysł.

__

Zbanowany
dzieckocod4

2010-01-25 14:44:54

przynajmniej proboje i naklaniam ludzi zeby cios z tym zrobili, a nie jak ty, gadam ze jest dupa, jest dupa i bedzie dupa jak bedzie wiecej takich jak ty

__

VIP
conish

2010-01-25 14:57:33

ale co-cos?

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Redaktor
mrkkk

2010-01-25 14:58:00

#wii
„z pewnoscia takie dziecko jak mrk(jesli to ten sam mrk) nie smigalo by ze statustem Redaktor. ”

Zapewne mnie z kimś mylisz...
Wiele osób używa tego nicku, a ja z esports jestem związany od grudnia `09, więc nie wiem o co Ci chodzi :)

Pozdrawiam.

__
Pozdrawiam.

Użytkownik
mandarin

2010-01-25 15:04:35

NEC, co Ty próbujesz? Kogo Ty namawiasz i do czego?! Chyba masz jakieś rozdwojenie jaźni :)

I pisz po polsku...

__

Użytkownik
ank3l

2010-01-25 15:46:05

NEC chciałbyś zmienić esp.pl, ale twoja dyskusja sprawia, że ten portal upada coraz niżej

__

Użytkownik
wiecek.

2010-01-25 16:27:41

mrk jesli naprawde nie jestes tym dzieckiem, ktore jakis czas temu chcialo kupic multigamingi to sory, moj blad

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2446 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie