Filmy komediowe- jakie? :) xD

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Gecko

2010-01-23 11:09:37

Witam!
Jakie znacie superowe komedie?;>
Proszę o odpowiedź i nie powtarzajcie tytułów jak już będą podane :D

__
uLow 4ever ;[

Użytkownik
mandarin

2010-01-23 12:58:10

Film komediowy? Komediowy może być serial. Film do komedia. A więc chcesz tytuły komedii czy seriali komediowych?

__

Użytkownik
exile

2010-01-23 15:06:57

How High
Van Wilder
Half Baked
American Pie 1 i 2
Road Trip
Superbad
Hangover
Zoolander
Don’t mess with the Zohan

__

Użytkownik
bangladesz20

2010-01-23 15:58:13

komedia ....
komedia to jest kiedy się czyta takich ludzi nierozgarniętych jak ty - określ jakie cię interesują komedie, bo nie wiem czy wiesz, ale komedia komedii nierówna. jest zbyt wiele podgatunków komedii, że można by o tym artykuł wielki napisać. jaka jest twoim typem, czego poszukujesz? to tak, jakby ktoś napisał: poleć mi książkę fajną ....
fajny jest i Nerval ale i Gisges, albo Grochola - zależy dla kogo, kto co woli, kto jaką estetykę przyjmuje ważną, poszukiwaną, na podstawie której zbuduje stwierdzenie - fajne. coś jest fajne w książce - struktura językowa, narracja, albo bohaterowie którzy nie posiadają imion, a przymykają za głównego bohatera plecami.
dla kogoś fajna jest książka, albo film, do czego zmierzasz, bo ktoś się w nim/niej przewraca co pięć minut na skórce od banana - i ma ubaw bałwan, a kogoś porusza Mel Brooks, a innych Woody Allen. Zrozum, że komedia jest tak szerokim pojęciem, że trudno okreslić i zgadnąć co cię może rozśmieszyć.
nie określasz, czy interesuje cię idiotyczne i płytkie kino amerykańskie, a może humor angielski.
stąd właśnie nieporozumienia, kłótnie, bezsensowne debaty - że tacy narwani nastolatkowie krzykną “poleć mi”, nie wysilając nawet swoich zacofanych komórek mózgowych by nakreślić kryteria poszukiwania.

jasne, wszyscy się rzucą z odpowiedziami i będą klękać przed tobą i spisywać skopiowane listy komedii z rankingów filmweb by może w czymś ci podpasować. gdybyś określił jasno i precyzyjnie cechy tego, czego poszukujesz, to było by o połowę mniej zaraz spamu nikomu niepotrzebnie pokazywanych po stokroć oklepanych tytułów.
ale po co? jak się jest nastolatkiem to trzeba być schematycznym imbecylem i mieć gdzieś choć trochę rozsądku w sobie i chęci pomocy samemu sobie.

__

Użytkownik
Gecko

2010-01-23 16:10:01

Film Komedia . kur. mać ;] pasi? a jaki?:D to coś podobnego do ,,komedia romantyczna'' , ,,poznaj moich spartan'' parodie mogą być ;]

__
uLow 4ever ;[

ex-Redaktor
exilek

2010-01-23 16:22:58

http://www.filmweb.pl/szukaj/film?q=&type=&genreIds=13&startYear=&endYear=&startRate=&endRate=&startCount=&endCount=&sort=COUNT&sortAscending=false

__

Użytkownik
si3l

2010-01-23 16:55:45

The invention of lying, zombieland, kac vegas, stary kocham cię, american pie 7, widzę cię.com te ostatnio oglądałem i jak dla mnie spoko.

__

Użytkownik
Gecko

2010-01-23 17:48:15

Exil rozumiem że z tej listy co mi wysłałeś oglądałeś wszystkie te filmy i wszystkie Ci się podobają i są superowe tak?;> Bo ja nie pytam o ,,komedie'' tylko o ,,komedie które są superowe '' , a więc takie które oglądaliście i polecacie. Więc nie wysyłaj mi listy z filmweba ok? Równie dobrze mogłeś mi podać link nie do listy ale dokładnie : www.filmweb.pl -.- głupie nie sądzisz?

__
uLow 4ever ;[

Użytkownik
wiecek.

2010-01-23 17:54:53

Kac Vegas ostatnio ogladalem i calkiem sie usmialem, a te co wymienil Exile to klasyki jak “hałłł hajjjj” :D

__

Użytkownik
Gecko

2010-01-23 17:56:14

Bangladesz jak nie umiesz nic polecić to nie filozofuj k? bo mi to nie potrzebne napisz co znasz co Tobie się podobało ja skopiuję tytuł wpiszę w wujku google i przeczytam o czym, kumasz?

__
uLow 4ever ;[

VIP
pablopl16

2010-01-23 20:08:33

funny people polecam

__

Użytkownik
exile

2010-01-23 23:43:28

@gecko po pierwsze exile a nie Exil..
Po drugie to są filmy z głowy które oglądałem a nie z jakiegoś plebejskiego filmwebu gdzie są sami filmowi “znawcy” którzy albo na pałę oceniają filmy które nie wyszły albo zachwycają się jakimś totalnym szitem z oklepaną fabułą.
To są komedie z tych głupszych które warto obejrzeć, a połowa z nich to klasyku gatunku więc trudno żeby ich nie wymienić ;o

__

Zbanowany
dzieckocod4

2010-01-23 23:56:59

@exile, jesmu chodzilo o post Exli’a a nie o twoj =]

__

Użytkownik
exile

2010-01-24 00:21:07

aha to dobrze ogarnąłem :D nie no, nie zwróciłem uwagi że coś pisał bo wcześniej miał bardziej rozpoznawalny avatar;/

__

ex-Redaktor
exilek

2010-01-24 01:22:56

Exile
wybacz, że zmieniłem avatar :P
Gecko
przejrzałem tak na szybko pierwsze 10 stron tej listy i spokojnie 90% widziałem i polecam, dalej mi się patrzeć nie chciało ;)
nie licząc filmów typu HSM itp :P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1816 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie