Słuchawki Razer Megalodon

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
SantaFe

2010-01-06 15:31:26

Witam!
Zamierzam kupić te słuchawki Razer Megalodon ale że kosztują większą sumkę borykam się z myślami.
Czytałem różne artykuły ale nie wiem czy kupić czy nie? Ma ktoś może takie żeby pochwalić je albo w czymś zganić?

__

Użytkownik
qwe

2010-01-06 15:59:22

Słuchawki nie są złe, wręcz przeciwnie, jednak zdecydowanie nie warte swojej ceny.

__

Zbanowany
necowow

2010-01-06 18:47:13

gc 377 > oll (senki,ss,razery etc.)

__

Użytkownik
slxx

2010-01-06 19:22:48

Zastanowiłbym się solidnie na twoim miejscu czy w tym przedziale cenowym nie lepiej zainwestować na przykład w sennheiser pc 350. Co prawda nie miałem ani jednych ani drugich, ale nie napisałeś nic czy przeglądałeś inne słuchawki więc poprostu doradzam zebyś trochę poczytał o innych słuchawkach, najlepiej o tych bez dopisku 'dla graczy', ponieważ 600 zł piechotą nie chodzi :).

__

Użytkownik
Dziubasek

2010-01-06 21:54:29

akurat te słuchawki “dla graczy” mają jedna bardzo dużą przewagę nad super audiofilskimi, posiadają mikrofon...
zresztą po co pchać się w tanie senki za 200 zł, uwierzcie że w tym przedziale moża kupic lepsze komputerowe z mikrofonem np razery albo creativy. Nie ma sensu pchac sie w tanie słuchawki senheisera lub innego mocarza dzwieku bo zazwyczaj produkt ten jest bardzo tanią namiastka czegos co powinno grac dobrze. Kup lepiej carcharias razera.

__

VIP
Mateck

2010-01-07 00:18:41

dzizys, 600zl za sluchawki zeby grac w nich w gry :OOO jak masz kasy jak lodu to jeszcze rozumiem, ale jesli nie kupuj cos tanszego. straszna drozyzna. bralbym na twoim miejscu jakies sennki lub inne markowe sluchawki, ale nie dla graczy.

__

Użytkownik
qwe

2010-01-07 02:20:26

Dla jasnosci- to sa sluchawki wraz z karta muzyczna razera.
Wygladaja ladnie, jednak jesli juz szukasz sluchawki z mikrofonem i karta muzyczna to podobno Siberia v2 sa niezle.
Jakosc dzwieku zostala mocno polepszona, wygoda uzytkowania rozniez.
Tylko, ze cena znowu niezbyt.

__

Użytkownik
tobster

2010-01-07 11:38:54

Creative AURVANA LIVE! - do grania i do muzyki lepsze niż wszystkie “od graczy dla graczy”. Bardzo wysoka jakość dźwięku (odsłuch na Yamaha AX-V401 / Technics SU). Bas jest dynamiczny, a nie rozlazły jak we wszystkich słuchawkach dla graczy.

__

Użytkownik
n3x

2010-01-07 11:51:46

mam te sluchawki, prawda wyglada tak ze sa naprawde lekkie i wygodne.kozacki pilocik, mikrofon jest bardzo czuly az za czuly, zbiera duzo dzwiekow z otoczenia, jesli masz zamiar pograc w coda albo w cs, to ich nie kupuj bo i tak bedziesz gral na 2.1 a nie na 7.1, bo te gry tego nie obsluguja i gdy przestawisz na 7.1 dzwieki sa jak ze studni, chociaz nie powiem fajnie sie gra nawet na 2.1, dla porownania mam jeszcze roccat kave, ale sa za ciezkie, niby prawdziwe 5.1 ale wiecej slysze na razeraz w ktorych dzwieki sa lepiej spozycjonowane

__

Użytkownik
tobster

2010-01-07 12:28:10

Hahaha prawdziwe 5.1 to co ten “1” został podzielony i wsadzili po pół głośnika do słuchawki ? Zapamiętajcie jedno - nie istnieje x.1 w słuchawkach. W większości przypadków są to słuchawki 1 drożne z kawałkiem elektroniki która emuluje środowisko 5.1 / 7.1 itp.

__

Użytkownik
bambinomio

2010-03-30 19:03:11

A tylko na te się ustawiłeś?

__

Użytkownik
qink

2010-03-30 19:40:47

za 600 zł to ja mogę 250 browarów kupić :D

już lepiej kupić coś tańszego, bo po co ci to 7.1

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
wiecek.

2010-03-30 20:47:01

Creative HS 1100 aka Sound Blaster Arena USB

Słuchaweczki ze zintegrowaną kartą dźwiękową niby SB X-Fi, sterowniki i panel jak w rasowym X-Fi, crystalizer, dzwiek 3D itp. odczepiany mikrofon, który z ma w sobie dwa mikrofony, jeden zbiera dźwiek z otoczenia drugi z ust, dźwięk z otoczenia jest usuwany, w praktyce się to naprawdę sprawdza, nie jest może idealnie ale słychac różnicę. Słuchawki bardzo lekki i bardzo wygodne, kosztują prawie 3razy mniej do gier jak najbardziej ;)

__

VIP
j3sh

2010-03-31 18:04:44

Chyba daty nie widzicie.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

181 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie