Restart serii Medal of Honor potwierdzony!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Dziubasek

2009-12-03 12:14:43

Nowy Medal of Honor - po prostu, bez żadnego podtytułu - będzie rozgrywać się w Afganistanie i ukaże się pod koniec przyszłego roku na PC, PS3 i Xboksa 360.

Wszystkie plotki na temat planowania przez Electronic Arts restartu serii Medal of Honor okazały się prawdziwe - gigant ujawnił, że kolejna odsłona serii faktycznie pójdzie śladami marki Call of Duty i pożegna się (przynajmniej na razie) z okresem drugiej wojny światowej. Tym razem gracze dostaną znacznie bardziej współczesny konflikt w Afganistanie.

Screenów na razie brak, jest tylko powyższa okładka - widać na niej prawdopodobnie głównego bohatera gry, wzorowanego (jak donosi serwis UGO) na prawdziwym członku oddziałów specjalnych armii USA walczącej w Afganistanie - “Cowboyu”, którego zdjęcia pojawiły się po raz pierwszy w roku 2002 w magazynie Life.

Nad trybem dla jednego gracza pracuje studio EA Los Angeles (stamtąd wyszedł m.in. poprzedni Medal of Honor, Airborne), natomiast multiplayerem zajmuje się EA DICE, znane z serii Battlefield. Informacja prasowa wydawcy zapewnia, że tworzona jest najbardziej realistyczna gra wojenna, inspirowana wydarzeniami które faktycznie miały miejsce.

Nie twierdzę, że to stanie się jutro, ale na razie Activision co roku wypuszcza sequele oparte na marce Modern Warfare lub Call of Duty i zajmuje pierwsze miejsce na rynku FPS-ów. Moja firma, z markami Medal of Honor i Battlefield, chce je z powrotem. Uda nam się, dzięki postawieniu na jakość i innowacyjność" - powiedział John Riccitiello, szef EA, w rozmowie z dziennikiem New York Times.

Pierwszy materiał filmowy z tej produkcji zadebiutuje dwunastego grudnia, na tegorocznej imprezie z cyklu Spike TV’s Video Game Awards. Premiery nowego Medal of Honor można natomiast spodziewać się pod koniec przyszłego roku - na PC, PS3 i Xboksie 360.

źródło: gram.pl

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-03 12:42:13

zadna nowosc

__

Użytkownik
Forem

2009-12-03 13:10:07

Medal honoru i wojna w Afganistanie? Jakoś to do mnie nie przemawia.

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-03 13:49:46

To, że wojna w afganistanie było mówione już pare miesiecy po premierze MOH: Airborne. Potwierdzenie przeczytalem jakies pol roku temu w cdaction takze nie wiem czym sie tak dziwic :D

__

Użytkownik
Forem

2009-12-03 13:52:39

Chodzi mi o podpięcie tej nazwy pod wojnę w Afganistanie.

__

VIP
conish

2009-12-03 14:37:38

Dlaczego?

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
samolot

2009-12-03 14:49:54

gorszy niż Airborne raczej nie będzie, więc pozostaje czekać :D

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-12-03 17:26:42

ja bym chcial allied assaulta z nowa grafika :( i te super misje pod przykrywka niemieckiego oficera gdzie pokazywalo sie dokumenty na komende fir papir echh :(

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-03 18:00:46

to ja juz bym wolał remake MOH1 albo MOH: Underground z PSX :) IMO dwie najlepsze czesci Medal of Honor, nie ma to jak wygrac wojne w pojedynke :D

__

Użytkownik
Zippi9

2009-12-03 22:04:24

natomiast mnie się podoba, w afganie dostaniemy najnowsze bronie itd. a co za tym idzie nowe możliwości manewrów i ciekawszą rozgrywkę (przynajmniej dla mnie)

__

VIP
Van Helsing

2009-12-04 10:07:16

póki co bajerancko gra mi się w coda4. co prawda iw net jeszcze to nie to o czym marzy każdy gracz jednak daje rade ;]

jeszcze nowy bf wyskoczy, zobaczym zobaczym,powinno być miodzio lodzio :]

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
gÓpek

2009-12-04 17:39:21

zapomnieli tylko dodac ze EA planuej wydac 9876896906789 czesci do 2010 roku, ale tym razem bedzie pamietac o non-casual gamers i wprowadzi lepsze dopasowywanie graczy do IWnetu;-P

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-13 15:32:38

http://www.cdaction.pl/news-10369/vga-2009-medal-of-honor---wyglada-swietnie-ale-dlaczego-to-jest-modern-warfare-3-wideo.html

średnio mi sie to widzi :)

__

Zbanowany
necowow

2009-12-13 16:59:27

na koncu filmiku mailo byc napisane FAIL 2010

__

Użytkownik
Ludzik90

2015-02-27 18:53:31

to świetna wiadomość uwielbiam tą gre ;)

__
http://seltrade.pl/akcesoria-do-laptopow

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1964 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie