Left 4 Dead 2

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
zoom

2009-11-23 19:25:12

Witam.
Dzisiaj w czasie tescowych zakupów do mojego koszyka wpadła gra left 4 dead 2. Mam pytanie czy ktoś z was grał w poprzednia odsłonę albo gra w nowa ? Wiem że premierę miała kilka dni temu jednak mam nadzieję ze na esp.pl jest jakaś grupka fanów lefta.

Tesco - 139zł
Media Markt 119zł
Empik 139zł ( online 119zł )

__
Play more promode.

Zbanowany
necowow

2009-11-23 19:28:31

?

__

Użytkownik
Zippi9

2009-11-23 19:35:15

Ja grałem w 1, ale tak samo jak mnie zafascynowała, tak szybko mi się znudziła. Jak masz jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć.

__

VIP
zoom

2009-11-23 19:41:49

Jak wygląda sprawa serwerów ? Jest to zrobione na zasadzie IWnet czy coś jak w CS? I czy są jakieś dobre PL serwery ? Bo na razie grałem “online quick” i ping był w graniach 150ms.

__
Play more promode.

Użytkownik
qwe

2009-11-23 19:45:28

@zoom
Jesli chodzi o gre z grupka kumpli- to tryb multi jest naprawde swietny.
Troszke mozna to porownac do serious sama, jednak sama rozgrywka wyglada troszke inaczej.
Widzialem duzo jak moj kolega gra w left 4 dead 1 i wygladalo to naprawde ciekawie.
Tak jak pisalem- multi dostarcza duzo frajdy, dosc ciekawe tryby multi- naprawde WARTO zagrac, zwlaszcza tryb cooperative.

Co do dwojki- dorzucili pare naprawde glupich rozwiazan wzgledem jedynki, ale dokladnie jeszcze z ta gra sie nie zapoznalem.

__

Użytkownik
JaSS

2009-11-23 19:55:14

Dla mnie tryb versus w L4D był świetny ,kampania mulit b.dobra a singel fajny ale znudził mi się po paru dniach.

__

Użytkownik
kaensainen

2009-11-23 20:52:54

IMO Zombie Mod do 1.6 jest lepszy, tylko brak “dedykowanych” map. L4D jest nudne, zgapili pomysł, ale nie przyciąga na długo.

__

VIP
marikkkk

2009-11-23 21:04:17

versus wymiata w L4D :)

__

Użytkownik
N00binator

2009-11-23 21:43:42

Tez mam pierwszą część. Jak ktoś wyzej napisał, fajna przez pierwszy miesiąc max. 2 część to odgrzewany kotlet.

__

Użytkownik
robotnik

2009-11-23 22:12:58

ja gram dlugo 1 , teraz w 2 zaczalem i sie jeszcze nie znudzila :P

__

Użytkownik
sLash3r

2009-11-24 00:16:09

A wiec, co do serwerów to zalezy na jaki trafisz, ja mam pingi w granicy 5-150. Sa dobre polskie serwery, jak grałem w jedyneczke to bylo ich calkiem sporo i przyzwoite pingi. Sprawa z wyborem gry to nie do konca IWNet, sprawa wyglada następująco, sam zakladasz lobby i czekasz na kumpli zeby zagrac lub, wybierasz sobie w jaką kampanie chcesz zagrac i dołączasz do gry. Gra automatycznie wybiera najlepszy dedykowany serwer, no chyba ze macie jakiś swój, wtedy lider lobby wklepuje ip i łączycie się na niego. Co do samej rozgrywki, to gra jest niesamowita, zabójcze tempo, szybkośc podejmowania decyzji a jak spróbujesz zagrać kampanie na expercie to dopiero przezyjesz totalny hardcore. ja ostatnio z kumplami robiłem 5 h kampanie The Parish, cięzko, długo, ale jaka satysfakcja. Aha i jeszcze na koniec, Valve strasznie mocno poprawilo AI Directora, zombiaki w dwójce są strasznie, ale to strasznie sprytne i potrafią zrobić niezłą zasadzkę. To tyle ode mnie. Pozdro. Zapraszam na STEAM to moze coś razem pykniemy któregos dnia. STEAM - Maciek1982

__

VIP
zoom

2009-11-24 09:59:25

Wielkie dzięki.
Teraz już mam kilka podstaw żeby zacząć grać. W najbliższym czasie kupie jakiś dobry serwer w de. to pogramy.
Chyba że znasz jakieś dobre to napisz :- )

__
Play more promode.

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-11-24 10:28:12

A właśnie, nie będę zakładał nowego tematu. Jak wygląda sprawa z ET: QW? Widziałem to w Empiku za 29zł. Pamiętam, że w bete grałem całkiem długo i po nocach. Bardzo podoba mi się grafika a u kolegi z podziwem zapatrywałem się na inne mapy. Jest jeszcze jakaś scena ET: QW? Na clanbase.com żadnej ligi ;/

__

VIP
zoom

2009-11-24 10:34:39

Ta scena padła szybciej niż powstała. Wiem że gra miała strasznie dużo bug'ów a twórcy nie spieszyli się z aktualizacjami, jednak z tego co pamiętam to jakiś rok temu wyszedł patch który niby wiele rzeczy naprawiał jednak ludzie dali sobie spokój z tą grą. Może ktoś związany ze scena ET będzie w stanie powiedzieć Ci coś więcej.

__
Play more promode.

Użytkownik
trausi

2009-11-24 11:22:26

scena et:qw jaki i Wolfenstein(przeriobione qw) umarło, jest to chu**wa gra, zjebali ja totalnie, wszyscy po czekaniu na patche i promoda przestali w nia grac;]

__

VIP
Van Helsing

2009-11-24 11:51:10

co do takich pytań o gry valve to polecam headcrab.pl .

Mam L4D i kupiłem L4D2 - osobiście jestem bardziej rozczarowanym wydaniem 35€ niż zachwycony. Co prawda moja opinia opierała się na demku, a full wersja już bardziej mi podchodzi (może dlatego że wiązałem z tą grą nadzieje że nie będę żałował wydanej kasy). Moim jednak skromnym zdaniem to był pęd na kasą ale CoDy. L4D2 równie dobrze mógł być zajebistym dodatkiem/modem do L4D i to nie za taką kasę.

L4D2 jest dużo trudniejszą grą niż poprzednia cześć i gra ze znajomymi to jest świetna zabawa. Co prawda pingi czasem są chore ale ta się znaleźć takie serwery że masz ping taki że miodzio lodzio. Serwerów pełno, jak masz grupy steamowe i one posiadają serwery też je widzisz ogólnie ułatwiona sprawa.

Osobiście żałuję i bardziej byłem zachwycony pierwszą częścią, ale wiem że osoby które zaczną grać od 2 bardziej siądzie 2. Jak byście grali to chętnie zagram z Wami :D chociażby z tego powodu że z Wami i z tego że przeszedłbym to choć raz :D - steam: el_neco

//a to że się nudzi to fakt. chyba że masz od 4 do 8 znajomych grających w tych godzinach co Ty to może być zabawa na długie miesiące. tak to faktycznie przejdziesz i wieje nudą już. ja po przejściu demka 2 jakoś już nie mam ochotę na dalsze zabawy sam. chętnie bym sprzedał ale jednej gry nie można..

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
blacktyger

2009-11-24 12:03:23

Wolfensteina sprzedałem za 60zł i jeszcze miałem problemy... (połowa cena gry na półce w sklepie). Generalnie niestety scena wolfa raczej dogorywa, gdzieś tam jakieś zapowiedzi ET2 słyszałem - pożyjemy zobaczymy.

__

VIP
zoom

2009-11-24 12:21:50

Czym są w/w grupy steamowe ? Bo własnie w grze mam możliwość połączenia się na “server steam”.
Nigdy nie grałem w pierwszą cześć więc myślę że szybko mi się nie znudzi :- )

__
Play more promode.

Użytkownik
FATxB

2009-11-24 15:25:55

zoom, nie to ze jestesmy oszusci albo cos ale pewnie z devem to sciagniemy zeby na hamachi rozpieprzyc pare kampanii (ten tryb jest cudowny, przechodzenie kampanii z kumplami - miodzio, pare nocy sie zarwalo:D) wiec konsultuj sie z nim i mozna przyciac co nieco ;D

__

Użytkownik
Zippi9

2009-11-24 17:40:39

Co do ET:QW patch 1.5, który wyszedł już prawie 2 lata temu tak naprawdę nic wielkiego nie zrobił, z tego co widzę to scena nie istnieje. Na puby w sumie nie warto wchodzić, nic ciekawego. Jeśli masz chello to na 50% zostaniesz wyrzucony z master serwera, 1.5 miało to naprawić ale niestety się nie udało. Ogólnie gra fajna, ale splash damage zamiast ją naprawiać to albo psuło, albo dodawali nieistotne rzeczy. Osobi9ście odradzam, bo tylko stracisz te pieniądze.

__

VIP
Van Helsing

2009-11-25 11:34:37

grupy steamowe - sam do końca nie wiem czy dobrze to rozumiem :D

jak masz jakieś grupy typu, POLSKA, Counter Strike czy ja mam Lethal Zone EU (grupy publiczne) to np Lethal Zone EU ma swoje serwery gier czy to TF 2 czy L4D i L4D2 - i własine ich serwery widać w grze już w menu obok znajomych w grze.

http://img145.imageshack.us/i/nowyobrazmapybitowej2.jpg/

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2306 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie