Jak to się robi, vol.4

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
conish

2009-11-08 11:44:32

28 luty 2009


Drodzy Panowie, drogie Panie! Od kilku dni jestem pełnoprawnym obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i teraz już tylko czekam na dowód.
Opowiem szybciutko jak było Alibii! Ale się działo! Było nas 10 osób, była też Monika i Weronika (od tego dnia moja oficjalna dziewczyna, khem, khem), było mnóstwo picia (sam nie wiem już ile piw stało na naszym stoliku… tak ze czterdzieści to spokojnie!) i fajnie się bawiliśmy. O 23:30 zamykają knajpę, więc poszliśmy do domów, a ja odprowadziłem Weronikę do domu i ją pocałowałem. Potem smsowaliśmy całą noc, do drugiej.

Ale blog jest o SPAILAPGF, a nie o mojej Weroniczce (:*). Dlatego spieszę donieść co się zmieniło. Dostałem już odpowiedzi od 3 potencjalnych sponsorów i jest całkiem dobrze…


--------------------------


Razor, dys. w Polsce


Do Pana Macieja Obernackiego

Drogi Panie! Dystrybutor sprzętu firmy Razor (r) na terenie Polski nie posiada działu marketingu, który mógłby przeprowadzić tego typu akcję promocyjną, bez zgody zwierzchnictwa. Tymczasem Razor (r) jest już zaangażowany w kilka tego typu akcji promocyjnych, jednak całym sercem wspiera akcje lokalne.

mł. spec. marketingu
Marcin Zapęda

--------------------------

--------------------------

Empik sp. z o.o.

Do Pana Macieja Obernackiego:

Szanowny Panie/Pani!

Dziękujemy za przesłany list! Został on przekazany do odpowiedniego działu celem rozpatrzenia.

{stopka}
{podpis}

--------------------------

Eizo Polska
Do Pana Macieja Obernackiego

ODPOWIEDŹ

Firma Eizo Polska nie dostrzega korzyści marketingowych w uczestnictwie w tego typu przedsięwzięciu, przede wszystkim na brak oczekiwanego targetu pośród graczy komputerowych.

Praktykant w dziale marketingu
Maja Kopacz

--------------------------


No to niech się Eizo w nos ugryzie! Ważne, że mamy Razora po swojej stronie, a Empik się zastanawia. Może jak im prześle dodatkowe materiały to się przekonają. Tymczasem logo z jaszczurką już na stronie lata razem z logiem Super Drukarek.

Ale to jeszcze nie koniec newsów! Dałem informację na kilku forach o imprezie. Wyglądała mniej więcej tak:

--------------------------

Witam!

W imieniu inicjatywy SPAILAPGF pragnę Was poinformować o zbliżającym się wielkimi krokami Super Polish And International Live Arena Pro Games Festival, który planowany jest na ostatni weekend września.
W planach:
Początek imprezy w piątek, w godzinach popołudniowych, kiedy to rozegrane zostanie turniej for fun, całonocny, przeznaczony dla tych wszystkich, którzy są zainteresowani, na dowolnych platformach!
Sobota: Turnieje w gry:
COD4
CS1.6
CSS
Q3
WC3
S.C.
TrackMania

W nocy z soboty na niedziele ponownie turniej for fun

W niedziele finały turniejów, prezentacje reklamodawców, wręczenie nagród.

Zapisy na Festival przyjmowane są pod adresem [email protected], zapisy wynoszą 20 złotych od osoby (niezależnie od platformy).
--------------------------

No i się gadugadu rozdzwoniło, a pierwsze newsy pojawiły na takich serwisach jak:
komSport.pl
gryMania.pl
SGP.pl
AndroSport.pl

Festival żyje już własnym życiem!

Do przeczytania!

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
qink

2009-11-08 21:43:52

SPAILPGF = PLEGF :D?
te super strony serwisów nie działają, kupa

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
bdnn

2009-11-08 22:28:27

nie rozumiem troszke tego,

Ty tutaj kogos cytujesz , czy moze sam napisales/wymysliles?

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2869 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie