Jak to się robi, vol.3

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
conish

2009-10-27 19:44:45

15 luty 2008

Krótka piłka będzie, bo za chwile idziemy do Alibi… Panie i Panowie! Mamy sponsora! Pierwszym sponsorem (prawie że tytularnym, hehehe!) jest sklep mojego wujka „Super drukarki”, który mieści się na ulicy Bocznej 4, Nowy Sącz. Co prawda nic nie mamy na papierze, ale mój kuzyn obiecał mi, że wszystko załatwi. To w końcu rodzina, trzeba im ufać. Sam gra w COD4 i jest bardzo dobry. Logo już powędrowało na stronę (mamy taki fajny moduł, co się wrzuca logo i one tak się przesuwają z góry na dół, albo z dołu do góry, jak się chce).

Napisałem też list do potencjalnych sponsorów, między innymi do EA Polska, Cenega, Intel, Microsoft, Eizo (co prawda nigdy nie widziałem ich monitora, ale sponsorują jeden klan, więc kto wie?), Empik, Logitech, Razor, Samsung, LG, Panasonic i Qck. Ciężko było ustalić ich adresy mailowe, na które mogłem słać oferty, ale kilkanaście minut na google i mam wszystkie! List nie różnił się od innych i wyglądał tak:



------------------------------------------------------



Maciej Obernacki, 12.02.08 Nowy Sącz

Do Działu Promocji i imprez masowych!

PODANIE


Zwracam się z uprzejmą propozycją przyjęcia oferty uczestniczenia w imprezie organizowanej przez inicjatywę Super Polish And International Live Arena Pro Games Festival. Impreza ma na celu zjazd graczy komputerowych, którzy są oczywiście Państwa największym kupcem. W czasie fesivalu pragniemy zaprezentować Państwa ofertę uczestnikom imprezy. Poniżej zamieszczam cennik stoisk:

10mkw – 10, 000 netto
5mkw – 7,500 netto
2 mkw – 5,000 netto

Cennik ten jest wstępny i podlega negocjacjom. Przyjmujemy w ramach rozliczenia sprzęt Państwa marki, który następnie przekażemy nagrodzonym członkom imprezy. Dodatkowo proponujemy wejściówki na scenę główną festivalu połączoną z dowolną prezentacją, po wcześniejszym uzgodnieniu ceny (w przypadku rejestracji na dużym stoisku, prezentacja 5minutowa gratis!).

W przypadku braku chęci lub środków na zorganizowanie stoiska proponujemy przyjęcie oferty sponsoringu. W zamian za odpowiednie opłaty zezwalamy na ustawienie banerów, stendupów itd. na terenie festivalu. Istnieje również możliwość umieszczenia na naszej stronie (bezterminowo!) własnego loga, które wyświetlane będzie wraz z pozostałymi logami sponsorów.

W imieniu inicjatywy SPAILAPGF
Maciej Obernacki

--------------------------------------------------------


Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego jak tylko jutro wytrzeźwieje zacznę pisać na różnych forach o imprezie! Na pewno ktoś się zainteresuje!

Do przeczytania!

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
qwe

2009-10-27 19:55:56

Rozumiem, ze na liste sponsorow na stronce dodales
EA Polska, Cenega, Intel, Microsoft, Eizo, Empik, Logitech, Razor, Samsung, LG, Panasonic i Qck
no bo przeciez przyciagnie to uwage zainteresowanych graczy a w przypadku wycofania sie jakiegos sponsora po cichutku mozna jego logo usunac ze stronki- nikt nie zauwazy :)
Pozsotaje jeszcze proba dotacji unijnych do zorganizowania turnieju (dotacje pojda oczywiscie na nagrody dla graczy).

Dla mnie w swietle ostatnich (i nie tylko) wydarzen, swietna seria tekstow :)

__

VIP
cwir3k`

2009-10-27 20:03:36

co to misiek?

__

VIP
conish

2009-10-27 20:08:12

nie moge Ci odpowiedziec, bo nie chce sie ujawniac :D

taki krotki pastisz, ktory mi sie od jakiegos czasu po glowie snuje

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
cwir3k`

2009-10-27 20:12:54

Ja codziennie dostaję na maila z 3-4 propozycje współpracy/sponsoringu. Dziś jednak poziom głupoty sięgnął zenitu :D

“Dzien dobry. Znalazlem informacje na waszej stronie ze jest mozliwosc współpracy w Wami, moge prosic o wiecej informacji na ten temat??"

“Chciałbym zawrzeć współpracę, proszę o podanie najważniejszych informacji, jakie muszę spełniać.
Moja strona to.... "

__

VIP
conish

2009-10-27 20:16:38

Bo niestety opisane sytuacje bylby bardziej zabawne, gdyby nie byly tak nieprawdopodobnie prawdopodobne...


@qwe-> dzieki!

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
iksz

2009-10-27 22:42:31

nie no Conish tym SPAILAPGF rozjebałeś;D

__
h3h3

Użytkownik
Qub!c

2009-10-28 18:25:09

hahaha świetny dowcip

"...którzy są oczywiście Państwa największym kupcem." hahah to mnie rozwaliło

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2455 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie