Zaszczep się przeciwko świńskiej grypie!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
toxiknoizz

2009-10-21 19:11:37

Nie, to nie qwe napisał ten temat :D
Taka “ciekawostka”.
http://www.youtube.com/watch?v=mScGC7nFDxM
:/

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-21 19:20:35

Tak patrze na topic i od razu wiedziałem że napisał go sóp3r_njetopesh

__

Użytkownik
qwe

2009-10-21 22:04:00

http://go2.wordpress.com/?id=725X1342&site=waldek1984.wordpress.com&url=http%3A%2F%2Fwww.rense.com%2Fgeneral86%2FA_June_10th.doc

173 stronnicowy pozew Jane Burgermeister przeciwko OZN i WHO w sprawie sztucznie wychodowanego wirusa A/H1N1.

Niejaki Groober ktory “podobno” zapoznawal sie z trescia tego pozwu twierdzil, ze nie ma tam zadnych konkretow.
Wynikaja z tego dwie rzeczy:

-albo groober czytal jakas maksymalnie okrojona wersje
-Groober nie umie czytac


Ba, ten ynteligent twierdzil, ze swinska grypa to cos normalnego, podawal mi przyklad z przeszlosci jako Hiszpanke.

Panie Groober, mikrobiologu od siedmiu bolesci- swinska grypa to pierwszy wirus ktory wynikl z mutacji wirusa zwierzecego i czlowieka i stal sie smiercionosny dla czlowieka.

Zapytalem poczatkowo studentow mikrobiologii z Lodzi czy takie cos jest mozliwe.
Profesorowie to samo. Z mikrobiologicznego punktu widzenia jest to niemozliwe.
Jesli nie potrafisz odroznic hiszpanki od swinskiej grypy to gratuluje- glupoty.

Ba! Ide o zaklad, ze nie znajdziesz zadnego potwierdzenia twojej tezy, ze swinska grypa powstala droga naturalna. Stawiam 10 zlotych przeciwko zlotowce.

Mialem to napisac troche pozniej, kiedy dostane pismo od pewnego profesora z UW, ktore mialem wkleic, no ale jesli jest okazja teraz to pismo i tak pozniej zeskanuje i zamieszcze.

Przypominam, ze co najmniej 10 osob w samym tylko Meksyku zmarlo po podaniu szczepionki przeciwko swinskiej grypie.

Swinskiej grypy w mediach juz prawie nie ma, ale szczepionki za 20mld dolarow zostaly wykupione przez socjalistyczne rzady.
Groober pewnie pije codziennie actimel...

__

VIP
Van Helsing

2009-10-21 22:38:38

lomz omg :D

ja tylko zajrzałem czy temat napisał qwe, a tu już zonk w avku, potem w nicku a na koncu zdanie :D

to tylko swiadczy o tym że qwe jest rozpoznawalny :P

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
conish

2009-10-21 23:18:47

Tak panie Groober! Jaki wstyd! Mam nadzieje, ze to czytasz i sie tu grzecznie ukorzysz!

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
chester020

2009-10-22 02:41:05

dobra to w koncu kto rzadzi swiatem? zydzi, masoni, kosmici, egipcjanie czy produkty amway’a?

__

Użytkownik
tobster

2009-10-22 08:45:18

Kriterotipcjanie ?

__

Użytkownik
varfare

2009-10-22 10:47:48

@dwa posty powyżej... jesteście żałośni.

__

Użytkownik
Mortalis

2009-10-22 23:20:55

Taka “ciekawostka” już kiedyś w Ameryce mieli problem ze świńską grypą, a 100% zaszczepionych zmarło na ten właśnie wirus. W Niemczech rozdawają szczepionki a “ciekawostką" jest że ludzie z rządu dostali inną...

__

Użytkownik
qwe

2009-10-23 13:03:13

@up

Nicolas Sarkozy zapytany czy jego dzieci uzywaja tej samej szczepionki przeciwko swinskiej grypie co obywatele nie odpowiedzial...

__

Zbanowany
kkneckk

2009-10-23 14:28:24

OMG, o A H1N1 nie slyszalem od 2 miechow i bylo zajebiscie az wkoncu ten temat ... po co takie tematy, ludzie ... a i qwe jak to napisal LUq z Virtriolic “palnij sie w czaszke"

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-23 17:55:41

a imo ta babka udaje.

a jesli nie, to zapalam swieczke [*]

__

Użytkownik
napzord

2009-10-24 18:14:32

Grunt zeby nie byla przymusowa bo sie wkur**e. I tupne noga. Zobaczcie trailer 2012 kolejna propaganda majaca na celu odwrocenia waszej uwagi od tego co sie dzieje teraz, stanie. Mam tu na mysli codex alimentarius.

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

Użytkownik
n3x

2009-10-24 22:38:45

@ up someware a co ma 2012 do tego tematu?

__

Użytkownik
napzord

2009-10-24 23:30:06

m in taki ze i ta swinska grypa ma odwrocic Twoja uwage od tego co sie stanie niedlugo. Poo prostu masz byc zajety czyms czym nie masz byc zazjety. Ale to juz indywidualna sprawa. Grypa 666 moglaby byc dobrym poczatkiem aby oswiecic czlowieka ale jak zwykle naje**li wszystkiego tam o tym o sramtym i wyszlo to co zwykle czyli gowno. Zwykly czlowiek ktory nie jest w temacie wchodzac na ta strone bierze wszystko za jakis absurd. Czlowieka trzeba uswiadamiac po trochu. I wiem ze to jest specjalnie zrobione a ten dr bein to podlozony czlowiek. Juz nikomu nie wierze na tym je***ym swiecie.

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

VIP
Van Helsing

2009-10-25 12:01:14

@up

nie potrafię Cię zrozumieć. Serio - chodzi o styl Twojej wypowiedzi nie wiem w ogóle o czym napisałeś.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1108 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie