Czy nadal zamierzacie kupić Modern Warfare 2 na PC?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kamil306

2009-10-20 00:38:42

Wiecie już jakie modyfikacje w grze wprowadziło Infinity Ward w wersji na komputery osobiste. Są to między innymi brak serwerów dedykowanych, brak wspracia dla modów, VAC zastępuje Punk Buster oraz wiele innych. W zwiazku z tym mamy do was proste pytanie. Czy nadal zamierzacie kupić Modern Warfare 2 na PC?

Czy zamierzasz kupić Modern Warfare 2 na PC?


Zapraszam wszystkich do oddawania głosów

__

Użytkownik
bLinku

2009-10-20 07:09:23

Bądź co bądź i tak nie kupuje gry od razu w premierę, poczekam tydzień lub dwa po pojawieniu się gry i podejmę decyzję

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-20 09:25:53

Co Wy dla GUS’u pracujecie do cholery ?

Dajce sobie siana ze spekulacjami przed premierą, może jeszcze nie wszystko jest stracone.

__

Użytkownik
majan

2009-10-20 11:27:07

ja mimo wszystko kupię mw2.

wątpię, żeby byli w stanie posunąć się do takich działań i spierd*lić grę.
iw dobrze wie, że cod to teraz tylko i wyłącznie platforma esportowa, że dzięki esporcie sprzedają z takim powodzeniem kolejne tytuły call of duty.

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
kamil306

2009-10-20 11:34:24

no właśnie nie do końca ponieważ, cod mw2 jest gra konsolowa i tylko przerabiana na blaszaki, po prostu nieoplaca im sie przerabiac mp i bedzie podobny do tego co jest na konsolach pamietaj ze na konsolach wiecej zarabiaja niz na pc gdzie 1mln mniej osob kupi gre to oni nawet tego nie zauwaza, bo jak gra sprzeda sie w nakladzie 10 czy 11mln to duzo roznicy nie zrobi na nich, tak pracujemy dla GUS-u wykorzystamy te dane do rozmowy z LEM

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-20 11:35:50

@foczker

jak dla mnie nie masz racji, esport tak ? zawyżmy ilość “promod playerów” do 20 tys. Co to jest w porównaniu do milionów casuali na ranked ?

Tylko dzięki nim leci kasa, my jesteśmy mała garstką dzięki, której gra jedynie może zostać trochę dłużej na “rynku"

__

Użytkownik
majan

2009-10-20 11:39:04

macie racje chłopaki, nie pomyślałem o konsolowcach i o niedzielnych nabijaczach lvla :)

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
bLinku

2009-10-20 22:21:08

80% graczy to jak foczker powiedział “niedzielni gracze” a tylko 20% to ludzie znający się na rzeczy (tutaj CoD).

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-10-21 10:53:33

każde sprzedane pudełko MW2 utwierdzi IW (a może przede wszystkim Activision) w przekonaniu że można robić z graczami co sie chce bo ani wyższa cena ani odwołanie jakiegokolwiek wsparcia dla gry nie przełożą się na wyniki sprzedaży

Zastanówcie sie dwa razy przed zakupem, gre dla samego singla można pożyczyć czy kupić używaną, i tak kampania SP będzie pewnie trwała 5 godzin.

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-21 12:41:07

piratami ich!

__

Użytkownik
miodek1337

2009-10-21 12:41:46

Ja nie zaplace 140PLNow za to, zeby grac pubsony i ginac za rogiem od claymora albo od jakiegos cwela z granatnikiem ;/

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-21 13:16:22

Petycja dotycząca “okrojenia” multiplayera w PC-towej wersji Modern Warfare 2 i wprowadzenia w jego miejsce usługi IWNet przekroczyła 100 tys. podpisów. Tak naprawdę nikt jednak nie wie, na co co pozwoli i jak będzie działał “ten cały” IWNet. Infinity Ward wyjaśnia!

Na swojej stronie internetowej “rzecznik prasowy Modern Warfare 2” Robert Bowling, znany w sieci jako fourzerotwo, postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości.

Najpierw matchmaking. Standardowy system pozwalał na przeglądanie serwerów w poszukiwaniu tych najlepszych (m.in. z najlepszym tzw. pingiem). Z kolei matchmaking zaproponowany przez Infinity Ward pozwoli na wybranie z listy odpowiedniego trybu rozgrywki z wybranymi ustawieniami i zasadami. Gdy to zrobimy, automatycznie zostaniemy podłączeni do serwera z najlepszym pingiem, spełniającym ustalone przez nas parametry. Wybór zostanie dokonany na podstawie lokalizacji gracza oraz rodzaju jego połączenia. Możemy być też pewni, że będziemy bawić się z osobami posiadającymi te same umiejętności, co my. Jak podkreśla Bowling, chodzi właśnie o umiejętności, a nie o miejsce w rankingu, dzięki czemu pojedynek będzie jeszcze bardziej wyrównany.

Gracze narzekali też na brak dedykowanych serwerów, które pozwalają na rozegranie prywatnego meczu, co najbardziej odczułyby klany zrzeszone wokół pecetowego Modern Warfare. Jak jednak wyjaśnia Bowling, sytuacja nie będzie wcale tak zła. Jeśli będziemy chcieli rozegrać klanowe spotkanie (czy to treningowe, czy turniejowe), będziemy mogli wybrać opcję Private Match. Dzięki niej będziemy mieć pełną kontrolę nad sesją – nic nie stanie na przeszkodzie, by ustalać indywidualne zasady, czy zapraszać lub usuwać niechcianych graczy. Gdy będziemy chcieli rozegrać mecz turniejowy, po prostu zaprosimy przeciwną drużynę, natomiast, gdy zależeć będzie nam tylko na treningu, z miejsca rozpoczniemy rozgrywkę.

Podobnie będzie to wyglądać w przypadku tzw. Party System oraz listy przyjaciół. Będziemy na niej widzieć, kto obecnie jest online i zaprosić go do naszej drużyny. Z powodzeniem będziemy mogli w trakcie publicznego meczu zwołać kilku jego uczestników i razem rozpocząć prywatną zabawę.

IWNet to także usprawnienie, jeżeli chodzi o wszelkiej maści oszustów i botów. Każdy serwer będzie cały czas monitorowany przez administratorów, którzy będą w razie czego reagowali na cheaterów, banując ich. Pomocny okaże się też system VAC (Valve-Anti-Cheat), który zadba o to, by oszustów i hakerów było jak najmniej. To jedna z zalet integracji ze Steamem.

Jak zapewnia Bowling, to tylko część nowości, jakie pojawią się dzięki IWNet, a jakich pecetowe wersje gier Infinity Ward nigdy nie uświadczyły. Rzeczywiście, jeśli zapewnienia Roberta Bowlinga są prawdziwe, to tak naprawdę “aferę" multi w Modern Warfare 2 na PC można by zakończyć. Czyżby fani PC-towego Modern Warfare 2 przesadzili ze zbyt ostrą reakcją?

źródło - www.cdaction.pl





btw. Miodek, chyba nie wiesz co oznacza “cwel” :) Wątpie by ktoś kto był/jest cwelem miał dostęp do neta, tym bardziej grał w gry Multiplayer.

__

Użytkownik
Hunter90pl

2009-10-21 16:08:13

Czy nadal zamierzacie kupić Modern Warfare 2 na PC?

NIE

__

Użytkownik
TOMe

2009-10-21 17:39:13

Kupie jak kazda czesc : )

__

Użytkownik
b3n a.k.a. 4

2009-10-21 18:11:40

jw. Z racji tego, że jestem fanem serii pewnie kupie :) Dla przeciętnego gracza (a jest ich większość) te zmiany nie maja znaczenia. Do zobaczenia na pubie :D

__

Użytkownik
dess

2009-10-22 13:21:39

Ściągnę.. pośmieję się z ułomności dzisiejszych 12 latków, którzy biegają z gl i innymi badziewiami. Pogram parę dni na cracked i wyp**rdolę to w jasny h*j. - prawdopodobna wersja. Bo 200zł za org nie będę płacił! Wolę to choćby przepić, niż cieszyć się z pseudo multiplayera.

__

Użytkownik
Death Terrorist

2009-10-22 17:58:33

ja tam wczoraj zadzwoniłem do ultimy i anulowałem preordera ;] oni nas w ch**a to my ich piratami! :D

__

VIP
Van Helsing

2009-10-22 20:02:35

ni chuja

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
wojtek0104

2009-10-23 07:01:08

Nie wiem czy mi to pójdzie... ;D A po drugie to raczej nie kupię....

__

Użytkownik
toxiknoizz

2009-10-23 11:05:55

"i tak kampania SP będzie pewnie trwała 5 godzin."

cos kolo tego :D
http://gry.onet.pl/2064015,,Call_of_Duty_Modern_Warfare_2_w_szesc_lub_mniej_godzin,wiadomosc.html

__

Użytkownik
brAjxZuaRru

2009-10-23 12:03:50

Jak tylko wyjdzie to sciagam , pogram i zobacze jak sie smiga , ale pewnie kupie bo mam kazdego coda oprocz 1 to czemu mialbym nie miec najnowszego?

__
In this country you have to get the money , when you got the money , than you get the power , and when you got the power , then you get a woman.

Redaktor Naczelny
rml

2009-10-23 12:28:53

żeby sie przylaczyc do bojkotu

__

Zbanowany
kkneckk

2009-10-23 14:17:22

Nie kupie, a i wam tak powiem ze nawet jak nawet w protescie bedzie 1 mln ludzi to i tak beda mieli was w dupie bo :
traca 125 k graczy, ale podkrecaja cene do 200 zl i tak czy siak zykuja ze 2 mln pubowych i sp napinaczy ktorzy co rok kupuja ta gre z powodu nie jaka ona jest tylko ze wzgledu na nazwe i okladke :D
wiec ? activision na tej grze zyska ze 2 mln graczy nawet jak nie kupi jej 500k napinaczy z protestu
2mln x 200 zl - 500k x 200 zl = i tak sa na plusie :D

a i powiniscie im dzienkowac ze esport zostaje przy cod4 bo : nie ma gry esportowej ktora sie co rok zmienia no po za fifa, pes i nfs ale te gry nie maja takiej sceny jak cod, wiec jak macie dosc devianca ktory ownuje kazdego i zna wszystkie nady polecam wam crash, dicstreet, strike, cross fire off i zaczac robic turnieje na brodcast, chinatown i vacant, bo inaczej bedzie sama monotonia

__

Użytkownik
Fanzzy

2009-10-24 08:38:57

NIE KUPIE

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-24 09:54:05

Zassam od razu, Kupie po ~ roku

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-24 12:04:09

ale perfidny edit 100 suns, wcale nie zamierzasz tej gry kupic!
oszukista

__

Użytkownik
ojc1ec

2009-10-24 12:56:36

pierdole, gry nie kupię

__

Użytkownik
SharPozouR

2009-10-28 08:16:46

wole 100 zl wydac na haxa do cod4 niz kase na ta gre ;d joke;p

__

Użytkownik
zoniC

2009-10-28 17:08:50

nj3 z!om

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3569 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie