Ideologia szukania wymarzonego teamu?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
bLinku

2009-10-18 23:35:52

Spotkam się tu zapewne z przeeeeeogromną krytyką ale chciałbym wysłuchać ludzi jakie mają zalecenia, ponieważ sam chciałbym zacząć grać z kimś ale stoję sam na środku i nie potrafię nikogo do wspólnej gry odnaleźć. Piszę posta bo chcę sprawdzić jak innym się to udało:)

Oczywiście mowa o CoD4.

__

ex-Redaktor
exilek

2009-10-18 23:40:45

Najważniejsze to się z ludźmi dobrze dogadywać, a to można stwierdzić dopiero po kilku meczach ;) i nie ma raczej innej metody ;)

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-19 01:03:47

unikaj ventrilowych whinerów bo prędzej czy później będziesz mial dosc

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-19 06:57:57

Patrz na wiek.

__

Użytkownik
majan

2009-10-19 07:12:39

najważniejsze to zakręcić się do dobrych osób, które ogarniają scenę.

unikaj klanów z pubów, graj dużo miksów.

najlepiej zacząć swoje wojaże, wraz z początkiem powstawania nowej sceny (teraz np. mw2).

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
bLinku

2009-10-19 08:09:16

Dzięki za wszelkie info, przyda się :) sam żałuję że tak długi czas straciłem na CoD4 HC (grałem prawie od premiery w hc) w cb.. grałem w K4H i zaszliśmy nawet daleko, ale w hc nic się nie dzieje.. teraz zaczynam wszystko od nowa ;)

__

Użytkownik
jajk0

2009-10-19 12:13:22

Postaram sie byc spokojny i opanowany, choc jest to bardzo trudne.

Nie bardzo rozumiem czego spodziewasz sie po swoim pytaniu? Jakiej odpowiedzi oczekujesz? Ze ktos ci poda poradnik/solucje jak dolaczyc do jakiegos klanu? Co masz robic? Z kim rozmawiac? Kogo unikac? Jak i gdzie grac? Co pisac?

Jesli tak to jest to prawda co mowia o waszej scenie... Czy nie masz za grosz zdrowego rozsadku i wlasnego “pomyslunku”? Czy o wszystko musisz(-cie) sie pytac innych?

To jest po prostu zalosne... !!<FACEPALM>!!


P.S. Zeby nie bylo, ze robie OT: chcesz dolaczyc do jakiegos klanu? -> grasz duzo -> “pokazujesz sie” ludziom na serwerach -> zagadujesz odpowiednie osoby/ starasz sie -> przechodzisz testy -> dolaczasz do klanu lub nie.

__

Użytkownik
bLinku

2009-10-19 14:08:17

Czego oczekuje ? Elokwentnej odpowiedzi. Tak rozwijając to chodzi mi dokładniej o to żeby ktoś napisał jak jemu się udało wpaść w dobre towarzystwo (przykład public bądź mix), ale nie jestem zdziwiony słowami Twojej krytyki bo pytanie jest trudne:)

PS: Na marginesie tzw. “FACEPALM” zostaw na bardziej prymitywnych ludzi innego pokroju.

__

VIP
pablopl16

2009-10-19 19:12:52

dużo cierpliwości i więcej cierpliwości

@beeman mam nadzieje ze to nie o mnie było :D

__

Użytkownik
bLinku

2009-10-19 20:12:24

Wszystkim normalnym dziękuję za radę, tym mniej normalnym też za słowa krytyki :D

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-19 20:21:34

Ty jestes pozytywnym ventrilowym whinerem, mialem raczej na mysli diavolo :D

no, ale.. czasami.. xD

__

Użytkownik
smacky doo

2009-10-19 22:04:28

beemn cos dobrze wie o szukaniu teamu bo czesto musi to robic :-)
napisz posta na tek-9 i zrob sobie twittera !

__

Użytkownik
bLinku

2009-10-19 22:33:00

Temat widzę, że ma różne poglądy i dobrze zaglądam co raz to częściej:)

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-20 16:46:10

dobrze ze smacky Ty masz od zawsze dobra, znana, utalentowana i zgrana druzyne :*

zglaszaj sie do briksa z fanbojstwem, on jest organizatorem

__

Użytkownik
smacky doo

2009-10-20 19:32:54

B33MN b pokryje.
Nigdy nie pisałem ze mam nie wiadomo jaka druzyne.

__

Użytkownik
italskyyy

2009-10-20 22:34:43

Obserwuj poczynania klanów, jak możesz się długo w nich utrzymać i z kim możesz pograć na dłuższą metę, daj sobie spokój jak nadmienili przedmówcy z "łajnem”, sam coś o tym wiem, bo często moje sapanie przekładało się na negatywne wyniki teamu ; ) czytaj komentarze na eSports.pl - z miejsca wyrobisz sobie zdanie czy zgadniesz wiek danego plejera. Mój przedmówca //OT: pseudo “serdel” // nie aspiruje nawet do wieku sugerowanego przez PEGI na pudełeczku COD4 ;), za rok może dwa?


OT: Smacky, jak czytam te Twoje docinki to utwierdzam się w przekonaniu, że granie w COD4 ogranicza, okej imbecyle są wszędzie. Sapiesz do B33MANa niczym c0w do całej sceny. Czas weryfikuje takich pajaców. GL

__

Użytkownik
jajk0

2009-10-21 07:28:09

@bLinku:

Nie chodzi o to, ze uwazam, ze jestes prymitywny. Po prostu moim zdaniem sam temat jest “glupi” a nie “trudny” jak twierdzisz. Ja to po prostu takie tematy odczytuje jak “jak szczotkujecie zeby? Wlosiem do dolu czy do gory?"...


To chyba OCZYWSITE, ze najpierw musisz wiedziec gdzie chcesz dolaczyc, do jakiego klanu... Pozniej po prostu starasz sie tam dolaczyc (graniem z kim trzeba, gadaniem z kim trzeba, angazowaniem sie, itp...).

__

Użytkownik
bLinku

2009-10-21 08:00:23

@ jajk0

Widocznie skoro Tylko Ty tak uważasz, a pozostali jakoś potrafili się wypowiedzieć to chyba jesteś w błędzie, aczkolwiek topic można zamknąć :)

__

Użytkownik
Qub!c

2009-10-21 22:08:54

Ja tam zawsze z kumplami z podwórka grałem. Spokój, dobrze sie dogadywaliśmy, atmosfera wspaniała no i wyjście na dwór na “melanż" po grze. To były klimaty.

__

Użytkownik
ciechan8818

2009-10-22 09:07:17

blinku zawsze mozna swoj team zalozyc :) sam wybierzesz ludzi ktorzy beda Ci odpowiadac

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-10-22 10:59:09

Italia :D skoncż bo smaki był na lanie ! przegrał wszystko ale BYL !!!!! btw nie wiem smaky czy powinienes sapać się do bimana bo napewno nie masz tylu dobrych timów w EX i takiego doświadczenia lanowego jak on a w ogole to masz z 10 lat mniej ;] chillout

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
smacky doo

2009-10-22 13:17:51

desire on byl na 2 lanach...
I powiedz mi co znacza te jego klan jak zazwyczaj byl z nich wyrzucany.
Poczytaj poprzednie komentarze beemn i powiedz kto sie uwaza za gwiazde bo ta osoba nie jestem raczej ja

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-10-22 18:58:51

i co z tego że był wyrzucany ? nie wiesz czemu wiec to tylko jego sprawa za co ... grał w next i osiągnał z nimi co nie co więc napewno ma bogatsze doświadczenie od Ciebie .

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6967 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie