GdzieTenWosk.pl i wychillujcie na esp łby

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
JamJestZuras

2009-10-17 02:05:32

Siemandero Kompaniero. Pamięta parę osób z Was pewnie, raz założyłem temat na forum odnośnie blogu muzycznego, który na początku nie działał nawet pod domeną .pl

Otóż chodziło o GdzieTenWosk projekt, który się rozkręcił (gdzietenwosk.pl) i w jakiś sposób był poczytny, kiedy stał na wordpress.com.

Otóz wordpress.com aczkolwiek dobre, tak ogranicza możliwościa konfiguracji strony.

Tak więc okres, który na wosku 'straciłem' mieszkając w Amsterdamie i kompletnie o niego nie dbając postanowiłem odpokutować totalnym rozwojem strony!

Zbratałem się z Rostkiem i jego warszawskispontan.pl
Rostka pamietąją wyjadacze z esp.pl, świetny koleś :) Polecam jego koszulki.

Stworzyliśmy stronę sami na własnym hoście korzystając jedynie z darmowych narzędzi! A precz komercji i płatnym/dedykowanym CMS’om.

Efekt możecie zobaczyć sami.

Założeniem strony jest w wielkim skórice: miejsce na chill. Wchodzicie tam i lajtujecie czapki, zero stressu, nic. Dobre nuty i ciekawe wpisy (trzeba zadbać o ostrą selekcję ciekawych materiałów - nie chcemy mnóstwa głupot, jedynie samą 'prawdę' :D)

Miejsce, gdzie moglibyście wejść uwcześnie paląc joint’a or smth.

Otóż słyszałem od Was głosy o inne gatunki muzyki, nie zgodziłem się i blok funkcjonował tylko na jazz’ie, rapie i muzyce rastamanów.

Pomyślałem, że to ograniczenie. Od paru dni:

ELECTRO i WSZYSTKIE INNE GATUNKI MUZYKI.

Muzyki w jakiś sposób alternatywnej, nie gówna z telewizji i pojebanych celebrytów!

MOŻECIE WSPÓŁTWORZYĆ TĘ STRONĘ, PROŚCIE O UTWORZENIE WŁASNYCH KATEGORII, Rostek zarządza ELECTRO ja zarządzam RAPS’ami.

Jeżeli nie możecie znaleźć kategorii, piszcie do nas i umieszczajcie post w kategorii 'Posty użytkowników'.

Wszystkie idą na główną.Każdy świeżo zarejestrowany ma status AUTORA czyli może publikować wpisy bez zatwierdzenia! Może edytować swoje wpisy.

Utworzymy kategorie o które poprosicie, chcemy byście współtworzyli tę stronę. Przejrzyjcie ją - zadbaliśmy o miły wygląd i możliwość czytelnych komentarzy. Utworzymy post, w którym w komentarzach będziecie mogli np. zgłosić prośbę o kategorię, pytanie czy pomysł!

Pierdolić telewizję, stwórzmy z tej strony miłe gniazdko, przykładowo.

Idziemy do kumpla na mieszkanie studenckie, nikt specjalnie nie orientuję się/wnika w jakiś gatunek electro, ale jak najbardziej go lubi.

Po pijaku - szukanie nazw na youtube itp. Może wejść na wosk, wejść w odpowiednią kategorię i puszczać bezpośrednio z widgetu mając parę piosenek pod ręką? Do tego dochodzą nuty innych, takich samych ludzi o takich samych gustach muzycznych jak Ty!

Założeniem strony jest CHILL OUT, będzie tam mini-komiks dla wielkiej beki, on już jest, przeniosę go na dniach jak czas będzie. Sznejman Bałwan z BRONXU i Królik Blant’s.

Widziałem po statystykach, że ludzie są! Ludzie się kręcą! Teraz możecie tworzyć gdzietenwosk.pl!

Proszę kierujcie się swoim własnym gustem ale miejcie też na myśli innych, nie zalewajcie klipami z vivy czy pit bull’em!

Co o tym sądzicie?

Jak-kolwiek to nie taka full reklama (do modów, ee modów, do Ćwirka ;):*), to kontynuacja postu, który zawierał adres strony i wykrecila sie w okol niego dyskusja, wosk w zaden sposob nie konkuruje z esp ;)

(tu sie dziwne rzeczy dzieja, dlatego to pisze).

Od siebie, zagladam na esp codziennie ale juz odechciewa mi sie komentowac, czemu Wszyscy zlapaliscie taka wielka napinke?? Wyluzujcie prosze.

Sprawa qwe’go. z qwe’m kloci sie mnostwo osob ale jak ja nie atakuje sie z qwe’m i czytam jego posty jako pobiezny obserwator to czasami w ramach zlosci besztacie jego slowa, ktore akurat np. w konkretnym momencie maja mnostwo sensu, robicie to z czystej zlosci, moze skonczyc osądy i tyralnie i stworzyc tu jakas cieplejsza atmosfere, qwe nauczy sie szanowac wypowiedzi innych inni naucza sie szanowac i olewac jezeli chcą posty qwe’go bo on jest w jakis sposob prawdziwą osobą bo wałkuje w kółko to samo - czyli (mowie to w pozytywnym dla niego swietle) cos tam w pewnych sprawach wie, wiec nie piszcie bzdur na przekor. Z drugiej strony czasami qwe sie najzwyczajniej przechwalasz troche, czilluj bracie.

Masz odemnie propsy bo ostatnio podeslales pare nut na gdzietenwosk.pl wiec uznalem, ze uszanowales inicjatywe.

Powiedzcie o wosku znajomym ,tworzcie go, pomozcie nam go nakrecic!
Nie mamy z tego zysku, tam nie ma zadnej pierd*lonej reklamy i nie bedziemy atakowac SEO zeby nas robale z google zjadly! Zero web-profitow, czysta pasja i milosc do muzyki!

__
gdzietenwosk.pl

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1765 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie