BlackZone GraVVV

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Forem

2009-10-13 18:39:35

Skilla do przecinków w zdaniu to akurat nie masz. : D

__

hitonn

2009-10-13 20:38:03

@biman
omg, nie kladz mnie, bo znowu cie wyrzuca z jakiegos teamu po tygodniu:O
@4em
NIE ODZYWAJ SIE!

__

Użytkownik
wjaderko

2009-10-14 13:18:00

beman - hahahaha ale z ciebie pi*** jest, przeciez ty slaby jestes, wydaje ci sie ze jestes niewiadomo jak dobry a w cefo byles tylko z tego powodu ze byles kierowcą z tego co gdzies słyszałem, wez sie ogarnij dziecko bo tylko smietnik robisz na scenie, a co twój kolejny komentarz to coraz głupszy.

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-14 14:48:39

haha ale ja wciąż nie wiem kim jesteś wjaderko

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-14 15:24:43

beem, tylko tu jest taki trik że on nie musi by “kimś" by mógł się wypowiedziec, to nie on robi z siebie gwiazdkę (:

__

hitonn

2009-10-14 15:30:35

trafiony, zatopiony

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-14 16:59:44

100 suns, poproszę o JEDEN cytat, w ktorym robie z siebie gwiazdke ^^

i wlasnie tu jest pies pogrzebany - chuje zazdroszcza, bo czytali kiedys cos tam o mnie, a o sobie nic - stad caly ten whine.

dziekuje gg ^^

ps: 100 suns, bo wiesz, w moim nicku jest taki trick, ze nie ma a, tak naprawde to beeman, nie beem. :*

__

Użytkownik
wjaderko

2009-10-14 17:14:58

człowieku, myslisz ze komukolwiek chce sie szukac gdzie robisz z siebie gwaizde ? tu nawet nie o to chodzi ze gwiazde czy nie, mnie to naprzykład je***, sam twój sposób zachowywania jest żałosny i tyle na temat. idz lepiej wróć na tą scene europejską, zrobisz wielki pozytek dla wszystkich... - (tzn. dla polaków)

__

Użytkownik
san

2009-10-14 18:04:05

crown to samo chcialem napisac :(

__
Blue is the colour and football is the game ;]

Użytkownik
FATxB

2009-10-14 18:46:39

No wlasnie, pierdolenie o szopenie. Tyle wiesz, i tyle mowisz. Uslyszales gdzies bzdure u jakiegos glupkowatego kolegi i teraz kurwa ciagniesz ja dalej! Hell yeah, niech nam zgraja glabow rosnie! <3

__

Użytkownik
smacky doo

2009-10-14 21:13:13

qlimaxzur zrobil sobie twittera to i ty tez musiales bo musisz byc ELO FAJNY ZAJEBISTY !
Naprawde jestes gorszy od Kubara :x .
I tak sie z ciebie “twoi eu znajomi” .

__

hitonn

2009-10-14 21:16:05

sam wiesz ze robisz z siebie gwiazde, bo gdy grales w tym plebskim e3, i gdy z zofem was cisnelismy zaczales nas wyzywac od nonamow etc, podczas gdy kim ty wogole wtedy(i teraz?)jestes? kolejnym plebem ktory mysli ze jest dobry, a tak naprawde jest ciota, i tak jak chces chetnie ci to moge powiedziec w twarz przy najblizszej okazji(i zeby nie bylo, ja tu nikogo nie strasze, po prostu mowie ze tak samo jak przez internet, tak i na lanie nie bede sie czail POWIEDZIEC ze jestes ciota)

__

VIP
pablopl16

2009-10-14 21:17:21

co do Beemana, na TEX gadał z każdym począwszy od fnatic po next, wiec co w tym takiego że ma kolegów z różnych stron europy ?

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-15 08:54:11

qlimaxzur zrobil sobie twittera to i ty tez musiales bo musisz byc ELO FAJNY ZAJEBISTY !
Naprawde jestes gorszy od Kubara :x .
I tak sie z ciebie “twoi eu znajomi” .
-----

HA-HA (Nelson). Ty naprawde jestes zazdrosny o kolegow smacky :D


sam wiesz ze robisz z siebie gwiazde, bo gdy grales w tym plebskim e3, i gdy z zofem was cisnelismy zaczales nas wyzywac od nonamow etc, podczas gdy kim ty wogole wtedy(i teraz?)jestes? kolejnym plebem ktory mysli ze jest dobry, a tak naprawde jest ciota, i tak jak chces chetnie ci to moge powiedziec w twarz przy najblizszej okazji(i zeby nie bylo, ja tu nikogo nie strasze, po prostu mowie ze tak samo jak przez internet, tak i na lanie nie bede sie czail POWIEDZIEC ze jestes ciota)
-----

CISNALES MNIE JAK GRALEM W e3? HAHA, nie pamietam sytuacji, ale zgaduje o co chodzi. wygrales jeden mecz i jestes dobry? :D:D

Nigdy nie powiedzialem ze jestem dobry hiton, i tu jest pies pogrzebany. A to, ze jestes no-name’m.. coz, taka prawda. Popytajmy sie sceny kto zna hitona.. Poza Polska wie o Tobie z piec osob, nie wiecej. A tu, w Polsce, znaja Cie glownie z glupich komentow na forum :) A na lanie jak sie kiedys na mw2 spotkamy, to naprawde chetnie uslysze od Ciebie wszystkie Twoje zarzuty, poczekam az zrobisz sie czerwony ze wstydu i spuscisz glowe w dol :*

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-15 14:28:24

poczekam az zrobisz sie czerwony ze wstydu i spuscisz glowe w dol :*



A co to ma do tego ? Czemu ma być mu wstyd, bo wyśmieją go kolesie mający anoreksje ?


Dajcie już siana i nie róbcie ot

__

hitonn

2009-10-15 15:17:36

biman, ale z czego oni cie znaja, z tego ze jestes jednym z naj graczy w eu, czy tylko pozerujesz i szukasz na sile kolegow?: D zastanow sie o czym ty piszesz, wygralem 1 mecz i jestem dobry, sadze inaczej, wiem jak gram i wiem ze mnie za nieskilla zewszad nie wyrzucali. Czlowieku, badz sobie znany w eu, ch** ci z tego, jak i tak jestes lewy. A co do robienia z siebie gwiazdy; o, zauwazyles ze raczej dosc duzo osob ci ty wypomina a ty wciaz pierdzielisz bez sensu? a bo ja z siebie nie robie gwiazdy, poczytaj co ty piszesz;o btw. wole byc Polskim nonamem(ale stevy mnie zna! o! jestem dobry?!), nic zeby mnie znali w eu, ale tylko z tego ze lize dupe, a nie ze cos gram, a mnie ebe wirtualny swiat i tego kto jest bardziej rozpoznwalany, jak cie to cieszy to idz sie masturbowac, moze spawn cie wezme na swoje world tour, “b33mn najbardziej znany i najlepszy gracz w europie”, tylko troche ci ogrania brakuje mistrzu, eot, odpisz jak chcesz, pozniej mozemy dokonczyc na xf/gg/gdziekolwiek

__

Użytkownik
Kub4r

2009-10-15 15:32:35

@ smacky

:< skad wiedziales , ze biman jest gorszy odemnie i placze o snajpe ? : D

pozatym slaby nie jestem , ten smieszny team hitoona bilem jak kupke : D
przyznaj sie hitooon :< ; D

__

hitonn

2009-10-15 15:34:46

.

__

Użytkownik
wjaderko

2009-10-15 16:13:04

pierwszy raz zgodze sie z wypowiedzią hitona :)... beman zauwaz ze nikt cie nie lubi a i tak dalej jedziesz na swoją niekorzysc

__

Użytkownik
Kub4r

2009-10-15 16:24:41

he .

mnie nie lubia i sie uspokoilem , lool :<

beman wyciagnij wnioski , wylacz komputer i wyjdz na swieze powietrze : )

elo

__

Użytkownik
zoniC

2009-10-15 16:31:52

Nie dziwie się czemu Beemn zrezygnował kiedyś z PL sceny xoxo

EOT pls
BTW - jak chcecie to załóżcie sobie temat “Wrzuta na bimana” bo OT się straszny zrobił.

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-15 16:59:26

A co to ma do tego ? Czemu ma być mu wstyd, bo wyśmieją go kolesie mający anoreksje ?
-----
100 suns, nie wiem o czym Ty mówisz ;o



biman, ale z czego oni cie znaja, z tego ze jestes jednym z naj graczy w eu, czy tylko pozerujesz i szukasz na sile kolegow?: D
-----
znają mnie z tego, że grałem z nimi mnóstwo mixów, byłem na dwóch europejskich lanach i na jednym zagrałem dobrze, a na drugim średnio overall. pokaż mi jednego gracza z europy, który twierdzi, że na siłę szukam kolegów - to jest bzdura co mówisz, i to tylko Twój wymyśł - to że masz mało kumpli w europie nie znaczy, że ja ich szukam na siłę barani łbie :P

zastanow sie o czym ty piszesz, wygralem 1 mecz i jestem dobry, sadze inaczej, wiem jak gram i wiem ze mnie za nieskilla zewszad nie wyrzucali.
-----
po prostu Ty nie jesteś osobą, która jest szczera i zawsze mówi wprost do kogoś pewne sprawy - ja przed wywalaniem i przez dEvianCe’a i przez dumciaka (swoją drogą on sam jest słabiutki, wraz z falą, za parę tygodni potwierdzą Ci to jego koledzy z drużyny) rozmawiałem z nimi na XF i mówiłem wprost - pytali mnie, czy chcę żeby napisali 'jakiś powód', który wymyślę, ale ja mówiłem, że mnie to jebie i niech będą szczerzy, bo ja nie lubię obłudy. a to, że ktoś kogoś wypierdala to wiadomo, że nie pasował komuś Twój gamestyle, Twoje zachowanie na vt lub cokolwiek innego - wszystko dot. skilla :) to, że Tobie mówili, że Cię wypierdalają po Ci brzydko pachną stopy, nie oznacza wcale tego, że tak jebały ;)



Czlowieku, badz sobie znany w eu, ch** ci z tego, jak i tak jestes lewy. A co do robienia z siebie gwiazdy; o, zauwazyles ze raczej dosc duzo osob ci ty wypomina a ty wciaz pierdzielisz bez sensu?
-----
tak, dużo zazdrosnych hejterów, żadna konkretna osoba szczerze mówiąc. Ty? proszę Cię. cOw.? n/c. kub4r? 100 suns? niech zrobi to ktoś, kto mnie osobiście troszkę lepiej zna, bo ja widzę tylko whinujące na mnie osoby, które ze mną nie grały więcej niż raz/nie znają mnie osobiście ANI z rozmów na xf. :)



a bo ja z siebie nie robie gwiazdy, poczytaj co ty piszesz;o btw. wole byc Polskim nonamem(ale stevy mnie zna! o! jestem dobry?!), nic zeby mnie znali w eu, ale tylko z tego ze lize dupe, a nie ze cos gram
-----
wspomniałem wcześniej, wskaż mi jedną osobę z .eu, której uważasz, że liżę dupę, bo to są kurwa blade zarzuty, które mnie nie trafiają bo po prostu zrodziły się w Twojej małej główce z czystej chęci hejterowania i zazdrości :)



a mnie ebe wirtualny swiat i tego kto jest bardziej rozpoznwalany, jak cie to cieszy to idz sie masturbowac, moze spawn cie wezme na swoje world tour, “b33mn najbardziej znany i najlepszy gracz w europie”, tylko troche ci ogrania brakuje mistrzu, eot, odpisz jak chcesz, pozniej mozemy dokonczyc na xf/gg/gdziekolwiek
-----
tak jak sądziłem Twoja wypowiedź kończy się najlepszy argumentami :D nie, nie dostaniesz mojego XF fanboju, musisz skorzystać ze znajomości swoich polskich przyjaciół - może Ci podadzą, ale nie zdziw się, jak nie będę chciał mieć frajerstwa na XF i Cię usunę


@Kub4r
-----
chłopie kurwa patrzy przez pryzmat kabla - ja studiuję dziennie na państwowej uczelni w Warszawie, mam śliczną kobietę, samochód, pracę, mieszkanie, garstkę najbliższych przyjaciół - co Ty kurwa możesz o mnie wiedzieć? skąd Ci się kurwa roją teksty w głowie pokroju 'wyjdź na dwór'?

co Ty masz? gimn.? weź się strzel w ten głupi pysk, zanim się na lanie przypadkowo spotkasz z kimś kogo hejtujesz i nadstawisz mordę, by Ci przywalił, a ten i tak Cię obsra bo jesteś taki maluczki:)


i ps: mnie to naprawdę jebie kto mnie lubi, kto mnie nie - lubią mnie Ci, których i ja lubię, i wolę mieć garstkę kumpli w europie niż 150 kolegów w PL, z którymi będziesz napierdalać mixy o 3 w nocy na 900 pts. cb. ja przynajmniej z moimi się parę razy spotkam, a Ty i tak nigdy bo to małe onlinerki. wjaderko, kub4r, hiton, 100 suns - rzeczywiście kurwa, cała scena mnie nie lubi! dodam do tego parę dziewczyn z plaY, cOw.'a i roloxa - ktoś jeszcze? heloł kurwa, cała scena mnie nie znosi? :D

__

Użytkownik
Kub4r

2009-10-15 17:22:12

tak , patrze przez pryzmat kabla , jestem maly , chodze do gimnazjum i slaby w kal of djuty modern wojna , wiem , nieznam angielskiego i niegram w top klanach , oczywiscie ty bys sie z kazdym bil i kazdemu n4pi3rdolil , bo ty to masz 23/24 lata i grales po lanach , skoro jestes taki mocny to postaw sie na lanie na kogos z twojego wieku ?

a to ze cOw. i rolox mowili ci ze jestes slaby i jestes ciota to proste , masz tyle lat a i tak jestes slaby

moze czas skonczyc przygode z grami ? ;)

a co do mojego wieku mam czas jeszcze pokazac sie na lanach : )
ale ty jestes kolejnym brixem : D

btw. pozdro brajxuzauru : ddd

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-15 17:38:24

beeman mam w dupie jak grasz gówno mnie to obchodzi, bo mozesz grać dobrze a być życiowym zerem, ale nie rób z siebie nie wiadomo kogo (:

Nie napisałem że Cię nie lubie, po prostu wkurwiajace jest Twoje zachowanie, mając tyle lat naprawde nie osiagnales wiele w tej grze.

Nie mam ochoty dalej tego ciagnac powiedzialem to co mi lezalo na duszy, gl w życiu.

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-15 18:43:55

kub4r, nie zauważyłem w moim poście 'grożenia' że Ci napierdole, ale widzę, że Ty nie zrozumiałeś przekazu. jesteś za maluczki by nawet w Twoją stronę pierdnąć, co dopiero lać:)

100 suns - powtórzę, że NIGDZIE nie napisałem ANI TEGO, że jestem dobry, ani tego, że coś osiągnąłem. ^^

dziwne jest naprawdę to, że naprawdę pół europejskiej sceny mnie lubi i szanuje, a w Polsce jest sam hejting. to jest normalne dla tego kraju pełnego zawiści i zazdrości :X ale kontynuujcie, przynajmniej mam czym zająć się w wolnych chwilach ^^

ale ludzie sami widzą - ja piszę kurwa posta na stronę A4, a taki kub4r czy ktoś inny wyciąga z tego wnioski, że chwalę się sukcesami (what?!), liże komuś dupę, albo grożę, że kogoś najebie.. no proszę Was. zanim zaczniecie kogoś cisnąć maluczkie hejtery, to nauczcie się CZYTAĆ ze zrozumieniem :)

co do wieku lat mam 21, co do stawiania się - widzisz kub4r, tu jest właśnie problem hejterów - gdy się pojawiam na lanie, i są obok, jakoś kurwa nie mówią tak wiele jak online. i ja wcale nie wyglądam groźnie, to oni po prostu są cipami życiowymi ^.X

__

Użytkownik
r4z0rju

2009-10-15 18:59:54

Grrrrrrrrrr!? grożny B33MN xD. Topic Mariusza K. porusz bardzo 'delikatny' temat osoby, ktora po raz kolejny chciala oszukac wszystkich “paroma komendami i tyle”, a 90% komentarzy jest kompletnie nie na temat ;p

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-15 19:02:26

nie pyskuj r4zor bo ci najebie

__

Użytkownik
r4z0rju

2009-10-15 19:05:21

uuuuuuuuuuuuu aSz nie wiem co powiedziec ;] A mocnego masz prawego, zakreconego liscia?:P

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-15 19:59:24

;* przeciez wiesz

__

Użytkownik
Kub4r

2009-10-15 20:07:37

BIMAN MISzcZU ELO ELO 520

http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/7ba066436231f74c4c5e84ba298326187edb26b8.png

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-15 20:13:17

:)

__

Użytkownik
wjaderko

2009-10-15 20:17:24

biman ale przeciez ty jestes cip* zyciową

__

hitonn

2009-10-15 20:35:25

ale po co te wyzwiska;o? biman po 1. dobrze, nie chwalisz sie wogole, sama odpowiedz na tek9 byla zenujaca(“osiagnijcie tyle co ja, pojechalem na 2 lany[na ktorych zagrales jak zero], mam duzo kolegow w eu i mnie lubia[jedynym powodem dla ktorego w Polsce cie nie lubia jest to, ze robisz z siebie pana gwiazde, tak jak to bylo kiedy grales w jakims e3, i zaczales mnie wyzywac od nonamow, choc chu* wie kim ty wogole byles])i nie, ja nie chce twojego xf, napisalem ze jezlei mamy dalej kontynuowac ten temat, to lepiej zrobic to na privie, niz ebac sie na esports, to jest moj ostatni post dotyczacy ciebie. Plus, nie mam ci czego zazdroscic, bo to jest tylko gra, i ja na nia sram, pozatym zeby ci czegos zazdroscic, musialbys miec jakies osiagniecia, a jak narazie to tylko masz logi w clanbase czy innym syfie. Koniec tematu

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-15 23:36:38

po co te wyzwiska niezly kurwa hipokryta jestes. a na reszte nie odpisze bo mi sie nie chce. ^^

kubar niezly koks jestes. wygraliscie mecz ? :D

chyba nie bardzo..

__

Użytkownik
therash

2009-10-16 12:06:32

Kubar za kogo się uważasz? Za ucho power?

__

Użytkownik
Kub4r

2009-10-16 16:00:49

tak beemn uwazam sie za higha , szkoda ze choobie gral za 2 : )

@ raszR

a ty za kogo sie uwazasz ? wygrales 2 dm i myslisz ze fajny jestes ? mam w dupie ze powiesz ze jestem botem i mam krzywe ucho , ale ja nie siedzie calymi dniami na tempusie :) a pozatym ze grales na lanie dm i zrobiles sobie zdjatkko na xfire i myslisz ze rzoncisz ? :)

np. jak z feniksem gralem to nawet nie pysknal co do mojego ucha , ale widac on jest starszy i rozumie . ze to stare i nudne : )

jak kiedys gralismy z deviance sabotaz i smacky chcial zagrac , to pierdol**** ze jest ciota i zeby go niebrac , nagle twoj najlepszy kumpel , ale wiem poznales go na lc i jestescie najlepszymi kumplami : )

[16:04] c raszR: tylko ze na lc
[16:04] c raszR: z wiekszoscia osob gadałem
[16:04] c raszR: z tymi co znalem sie ze scney ;)
[16:04] c raszR: *sceny

kolejny biman : )) haha znajomosci . pl

__

Użytkownik
Gervix

2009-10-16 16:22:09

Kub4r... a Twoi rodzice widzieli Twój avatar? :-)

__

Użytkownik
Kub4r

2009-10-16 16:23:50

no p3fka , ze widzieli

smutno ? nie kazdy mial takie dziecinstwo jak ty : o

__

Użytkownik
dooray

2009-10-16 16:50:16

Kub4r, a dlaczego ty jesteś czołowym napinaczem polskiej sceny cod4? :< To doprawdy nie jest miłe :< Masz team z “robz1llą" ( ?! ) i myślisz że jesteś pro bo ciskacie w cb na poziomie 1200 pkt? :> Przynajmniej ostatnio się tym chwaliłeś na pubsonie ;asd a z tego co widzę to nawet nie jesteś dodany na ich koncie cb :] To też ciekawe... ;X nie napinaj się na lepszych od siebie. Tyle w tym temacie. GL & HF w MW3 ( jak wyjdzie to może wreszcie będziesz mógł LEGALNIE w to grać boski 13-latQ <3 )

__

Użytkownik
Eth3r

2009-10-16 17:16:53

Durajek [+]

Kub4r - samozwańczy med+/haj. Masz boskiego, trzynastoletniego skilla misiaku uszaty :* Szczególnie na ostatnim CB pokazałeś klasę, gdzie najpierw nazwaliście nas ezy pointsami żeby później dostać 21:11 mój ty hajterze...my graliśmy ze sobą 2 raz totalnym mixem więc najpierw ogarnij, a później nas jedź po skillu.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7179 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie