Laptop niechce się wyłączyć

Dostosuj

Autor Wiadomość
ex-Redaktor
exilek

2009-10-08 18:49:58

Tzn nie do końca nie chce, bo się wyłącza, ale gdy jest w nim bateria i podłączony kabel od prądu, to gdy wyłączam laptopa to ten sam się po chwili włącza, jak bym kliknął “uruchom ponownie”, a nie “zamknij”. Jakieś sugestie?

__

Użytkownik
gÓpek

2009-10-09 12:22:22

Vista? Mi np ciezko sie przyzwyczaic ze przycisk Wylacz w viscie nie wylacza kompa i trzeba w opcjach obok wybrac zeby sie nie hibernowal.

__

Użytkownik
qwe

2009-10-09 14:19:52

Gopek- jemu komputer sie WLACZA PONOWNIE, nie hibernuje.
Napisac to wyraznie.
ehhh

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-10-09 14:30:25

Exil, musisz troche dokladniej sprecyzowac co sie dzieje z komputerem. A jezeli chodzi o przycisk zamknij w Viscie, to mozna ustawic go tak jak byc powinien ustawiony - w opcjach panelu sterowania “Zasilanie”. Jest tam cos takiego jak “Reakcja przycisku zamknij"i sa do wyboru chyba: - wylacz, - nic nie rob, - hibernuj. Standardowo jest ustawione hibernuj.

__

Użytkownik
dunayeR

2009-10-09 14:39:13

nie moge ci pomoc jestem koniem ale...tnij KABEL

__

Użytkownik
DejvG

2009-10-09 14:40:22

pewnie kabel od myszki jest za długi.

__

Użytkownik
Castiel

2009-10-09 15:50:54

Zawsze zostaje ci opcja wyjęcia baterii. Gorzej jak po wyciągnięciu baterii uruchomi się ponownie, wtedy to dopiero będą jaja. A na poważnie to napisz czy wyłączasz go wybierając z menu konkretnie “zamknij” czy klikasz na czerwony przycisk pod którym w viście domyślnie jest ustawione bodajże “wstrzymaj”. Może zaciął ci się przycisk do włączania notebooka i cały czas jest wciśnięty? Zresztą nawet jak z zewnątrz wygląda w porządku to w środku mogło się coś docisnąć i dlatego laptop cały czas ci się sam włącza.

__

ex-Redaktor
exilek

2009-10-09 18:09:24

jest to netbook HP z Xp :) i szczerze powiedziawszy to nie widziałem tego komputera na oczy, a opis całej sytuacji dostałem telefonicznie. jak się coś więcej dowiem, to dam znać :)

__

Użytkownik
qwe

2009-10-09 21:08:09

Może zaciął ci się przycisk do włączania notebooka i cały czas jest wciśnięty?


W takim wypadku komputer by sie na okraglo wlaczal i wylaczal.

__

VIP
cwir3k`

2009-10-10 14:15:13

Moze ktos robi sobie zarty z tej osoby i ustawil w ustawieniach zasilania, ze w danym planie zasilania, z wlozana bateria przycisk Zamknij bedzie uruchamial system ponownie? :D

__

ex-Redaktor
exilek

2009-10-14 13:54:20

nowe info:
to wygląda tak, ze gdy jest podłączony do prądu (z baterią czy bez) to gdy się komputer wyłączy to po ok 30 sekundach ten sam się włącza i nie mam zielonego pojęcia co to może być ;/. na samej baterii wszystko jest ok.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

104 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie